Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
3. jún 2010

Skoro prišli neohlásene(akože prekvapko),len jedna žienka sa mi preriekla (NASTASTIE) 😉

zanulienka
3. jún 2010

to je akoze boli umelo oplodnene?

cikyta
3. jún 2010

Ano Zani 😉

zanulienka
3. jún 2010

aj ja som si nasla dalsie baby kamosky vsetky zijuce v espana,len velmi daleko,ale neva

cikyta
3. jún 2010

Hm.Ved raz dojdu 😀 Alebo ty.Či?

cikyta
3. jún 2010

Tieto,čo prídu tak 3 su odtialto 30km a 4 su 80km.

zanulienka
3. jún 2010

to je aj 600-800 km,to je vela,ale byvaju v krasnom prostredi,maju teraz aj 30 supnov

cikyta
3. jún 2010

Ved to je coby kameňom dohodil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
3. jún 2010

CCCCC........čo to je 30°C.Neni všetko mať 30°C 😠














Ale ja ich už chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zanulienka
3. jún 2010

tu 30 je ako na svk skoro 40.velmi je tu odlisna klima

cikyta
3. jún 2010

Silvinku som včera kupala a našla som jej už dve plutvy pod pazuškou z toho,ako tu furt leje 🙄

zanulienka
3. jún 2010

nezavidim o hnusne pocasie

ni.kolet
3. jún 2010
zanulienka
3. jún 2010

niki-moja mamina byva v Banove,nedaleko od vas

petusko
autor
3. jún 2010

niki, je to hrozne ☹ ja byvam nedaleko Vrabel, tiez tu v dedine mame uz inokedy potocik poriadne vyliaty, polia zaplavene 😒
akurat som ulozila chalanov spat, prvykrat spolu v izbe. som ohromne zvedava na noc. necudovala by som sa, keby sa rano zobudime vsetci styria v nasej posteli 😅

zuzik25
3. jún 2010

http://www.facebook.com/album.php?aid=32259&id=...
tak par foto z dovolenky.

to je hrozne co sa deje s tou vodou, teda uplna bezmocnost ludi voci prirode. ☹

cikyta
4. jún 2010

Zuzik-to su krásne fotky.Srší z nich spokojnosť a radosť.No a tie rozžiarené Emmkine očká 😵 Super!
Závidím v dobrom!

Dnes mi Sisa spala celu noc len s 1 prestávkou!

A myslíte,že som spala tiež?

To isto!

Dostala som krámy a celu noc krče,bolesti a nič som nespala 😢

nikinka008
4. jún 2010

Ahojte,,my sa chystame za chvilocku do parku s malou nech sa trosku vybeha 😀 dnes mame zase pekne teplucko 😝 tak sa zatial drzte,nestiham citat vas ale vecer zresetujem 😀 😀 papaaa pekny dnik

nany100
4. jún 2010

ahojte, zuzik krásne fotky...Emka sa tam isto riadne vyjašila...

ciky, to aká dobrá noc dnes u vás? Dúfam, že si svojím stonaním Sisu nerušila 😀 ...u nás štandard, asi 3-4x prso pýtala (ani neviem) a spali sme skoro do ôsmej...len teraz išla pred dvanástou a 40 min. jej stačilo 😒 ...no poobede máme našťastie návštevu , sesternicu s malým, tak budeme mať program a nebude sa len po mne štverať 🙂

pikino
4. jún 2010

cafte micky.

moja zaba uz dve hodiny lomi tak cakam ze kazdu chvilu sa ozve 😀 obed sa sice este stale vari ale to sa prezije.

a baby viete co mne sa upchal mliekovod akoze chapete? po roku kojenia. 😠 normalne mam na bradavke tvrdu hrcu a boli to ako slak. dufam, ze to terez nejako vysaje nesce sa mi k lekarke ved som tam bola minuly stvrtok a vsetko bolo v poriadku. kurna aj s robotou.

pikino
4. jún 2010

zuzik fotky su super vidno ze sa Emmke velmi pacilo.
inak strasne mi pripominas jednu moju kamosku. 😀

nany100
4. jún 2010

piki, mne asi pred dvoma týždňami stvrdlo jedno prso, malá dudkala celú noc z jedného a druhé ráno ako kameň...a bolelo to ako šľak, cez deň som jej asi 4x nanútila, že to musí odsať 😀 ...tiež som nechápala 😒

petusko
autor
4. jún 2010

ahojte 🙂
tak deti spali super, Marcelik sa zobudil o 3.30, to som mu len dudu dala a spali do pol 7 obidvaja 🙂 tak sme v spalni ostali po vyse troch rokoch s mm zase sami ☹ 😅
zuzik kraaasne fotky, vidiet, ze ste si to vsetci uzili 🙂 😉
ak tu mame nejaku Lenku, tak vsetko naj... 😉

pikino
4. jún 2010

nany ale terezka stale papa obidve mne sa to taha odvtedy co som bola u tej lekarky pre tyzdnom a kojila som ju rano o pitej a potom az vecer o siestej a odvtedy som stale citila taku bolest a dnes rano som nahmatala to velku hrcu. tak snad to micka vysaje v poslednom case nejako lenivo pije potvorka. asi to bude tym slabo odsavaju uz tie deti. 😝

petusko nejako sa netesis 😝 len aby ste teraz ked mate volne noci nesmykli dalsie mrne 😀 😀 😀

petusko
autor
4. jún 2010

jezis piki to ani zo srandy nehovor 😀 ale je to take zvlastne, zrazu je tam vela miesta a take prazdno 😅 nikto mi nefuni pri usiach, ak teda neratam mm 😀 😀

pikino
4. jún 2010

😀 to ti verim a hlavne ta nudaaaaa. 😀 😀 😀

miavin
4. jún 2010

ahojte babenky
tak sa hlásim - sme zaliaty vodou - ráno to bola hrôza - na zozname sú aj fotky nášho kežmarského tesca - bolo skoro celé pod vodou - no poviem vám, že riadny strach som mala..... ☹ ale sme v poriadku - našťastie bývame na námestí - vyššie - tak aj auto je oukej. ináč strašne veľa áut skončilo pod vodou - no hrôza čo ta príroda s nami robí ☹

miavin
4. jún 2010

tak kuk

pikino
4. jún 2010

a jejda budete mat v tescu cerstve ryby. 😀

ale nie, je to strasne 😒 dufam, ze uz zacnu konecne tie rieky klesat nastastie ma byt cez vikend pekne. 😵 konecneeeee

cikyta
4. jún 2010

Ku povodniam 😔
Videla som správy 😢
Mia-to si fotila z toho výškoveho paneláku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre