Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

hotelacka
15. jún 2010

cafte babenky....mnooo ja som sem zabludila asi po pol roku....ale som tu!! 🙂 hadam si ma este pamatate..! deticky krasne rastu..a verim ze sa vam dari!!! 😉

zuzik25
16. jún 2010

@petusko no fakt krasna torta a ta fialova farba ,,,, to si robila gelovkami?
@baska19 ja som tiez raz robila z varnej, na ozodbky super, ale na potahovanie nanic, vsetko sa mi to trhalo ked som to chcela preniest.
potom som potahovala aj s MMF, to bolo fajn, este som robila aj zelatinovu a ta bola skvela, len to statie pri hrnci 😝 a
na poslednu tortu som kupila K2 za suepr cenu 4,60 evri a ta je na potahovanie uzasna, len na zdobenie sa mi dako nepacila.
teraz si chcem objednat farby aj nejake lesky, cez jul bude vela oslavencov, tak vyuzijem.

mala ma zas sopliska, idu je zubky a preco nie hned dve stolicky, ze?

petusko
autor
16. jún 2010

ahojte 🙂
tu prsi, je to aj fajn, trochu sa osviezi vzduch, ale zas je to nanic, lebo sa neda ist von 😅 aj ked rano sme uz boli v skolke, Marcelkovi sa velmi paci chodit v dazdi na kociku, vzdy vystrci rucky a clapka sa vo vode, co ostava na igelite 😅

@hotelacka , ahoj, pravdaze si ta pamatame 🙂 a vy sa ako mate? 🙂

@zuzik25 , fialovu som namiesala z normalnych potr. farieb modrej a cervenej. gelovky som zatial nemala. Ja som neskusala ine hmoty, len MMF a robi sa mi s tym dobre, tak ani nespekulujem 😀 tiez som si uz objednala nejake veci, pomocky, aj perlete.

@cikyta, ako ste spali?

petusko
autor
16. jún 2010

a myslim, ze tu mame aj BIANKU, tak prajeme k meninkam vsetko najlepsie 🙂 😉

cikyta
16. jún 2010

Bianke všetko najlepšie.
Hotel-ahojky.Ako sa máte?
Petusko-No...Sisa sa mi budila každu hodinu,až dve.To už beriem,ako normálne.No vstala mi o pol 4 definitívne a to už je nenormálne 😖 Zvlášť ked som od 1 do 3 čumela do stropu a nemohla spať - no chápeš to ??? ☹
O tej pol 4 mi začala malá kecať,skákať,rehotať sa a po hodine ju zobral muž do izby,aby som sa aspon hodinu ešte vyspala,kým odíde do roboty.Videl,že vizerám zufalo 😖 😅
Za hodinu mi ju doniesol spiacu na rukách! Uspal ju na PC a ťahala ešte do pol 8 🙂

cikyta
16. jún 2010

To som bola furt hore aj zato,že mi zaspala len v krátkom bodynku a holé nôžky a perina furt odkopaná,takže bola studená ako žabka ☹ Stále som ju zakrývala.
A ráno som ju kupala 🙂

cikyta
16. jún 2010

Muž vstáva do roboty ráno a stále somnou v noci bojuje+ráno mi takto niekedy vypomôže.Chudáčik...a to šoferuje dlhe trasy občas...čo by mal byť aj on oddýchnutý 😒

hotelacka
16. jún 2010

Caaaafte 🙂
..aj nam idu prave stolicky...uz mame 3 vonku inak 11 zubkov.. /skoro plna pusa 😀
Mnoo nase noci su uz lepsie....namontovali sme spustacie celo na postielku a teraz v noci pocujem len buchot ako donho Adamko vraza alebo si strci medzi palicky nohu a nemoze ju vybrat ....tak sa rozplace 😅

petusko
autor
16. jún 2010

ciky, jasne, zakon chvalnosti aj u nas funguje VZDY na 100% 😅
my sme dnes pre istotu zaspali, maly sice bol hore o pol siestej, ale potom zaspal a zobudil nas mm o pol osmej, ked volal. a to zvycajne som z doma zo skolky 😅
hoty super, ozaj skoro cely churp 😀 Marcel ma zubov 9 celkom vonku a desiaty trci malilinko. ale tiez ho to jeduje a je obcas nervny a slinta ako doberman 😖

cikyta
16. jún 2010

No my máme 5 viditelných zubkov 🙂
Aku ma pamäť Sisa...
Dnes som vešala prádlo a bolo tam ockove stare tričko,ktore mal na sebe max.hodinu pri ceste autom na grilovačku...Nebolo ničím zaujímave.Bolo jednofarebne , modre...
A ona ukazuje nan prstom a kričí:
OCOOOO
No sranda.Má lepšiu pamäť ako ja 😀 😀 😀 😀 😀

nany100
16. jún 2010

ahojte kočky...tak my sme sa doobeda prešli do Protetiky kúpiť sandálky...chvalabohu, dostali sme...lebo včera som obehla 5 obchodov a nikde nič nemali...cestou domov sme aj zmokli, ale našťastie som mala dáždnik aj nánožník pre malú a aj jej sa páči vystrkovať ruku a máčať si ju 😀 ...tak som tisla do kopca na sídlisko kočiar jednou rukou, lebo v druhej som držala dáždnik, spotená som prišla ako myš, ale hlavne že sandále sú 🙂 ...malinká spí a ja rozmýšľam, čo poobede keď bude pršať 😒

@cikyta a malá spala od tej piatej poobede s prestávkami do 4 ráno? Aj tak je dobrá 😀 ...inak aj u nás blbá noc, ráno som volala s mužom a ten hneď vraví, že: si sa moc dnes nevyspala, že? ...vôbec ☹ ...a zase sa v noci pokakala, neviem, čo je to za zvyk...a potom keď ju takú rozospatú prebaľujem, tak kvíli na celý panelák...no úžasné máme noci 😖

aj my máme 5 zúbkov vonku a ďalšie asi na ceste

petusko
autor
16. jún 2010

nany, tie cesty v dazdi su hrozne. a este si predstav jedno beziace dieta popri kociku, ktore sa tiez snazi drzat svoj dazdnik a pozdravit kazdu mlaku 😅 😀
idem si lahnut s malym, sa mi chce spaaat 😝

nany100
16. jún 2010

petusko, no musí to byť sranda 😀 ...tak dobrú nôcku 😉 ...ja som bola znova uspať malú, zase niekto vyvolával na pevnú linku a ponúkajú nejaké kraviny a samozrejme mi ju zobudili...ale ešte som ju uspala 🙂

nany100
16. jún 2010

a bianke samozrejme krásne meninky prajeme 🙂

cikyta
16. jún 2010

@nany100 Ved ano.Tuto noc považujem za jednu z tých lepších a super...no to,že som mala definitívny budiček o pol 4 nebolo príjemné. 😅
Muž ide pozrieť nejaký nafukovací hrad do izby pre malu.Vraj aj v nom sa vyskáče,ked ju baví skákať.Nieje to vraj drahe,tak skusime.Neskôr to posluži ako bunker-skrýša 😀
Poradil nám to kolega 😉

nany100
16. jún 2010

tuším v Tesco letáku som čosi také videla 😉

cikyta
16. jún 2010

@nany100 Hej spomínal mi muž,že kukne tesco a potom aj nejaký dráčik či čo...No uvidíme 🙂

nany100
16. jún 2010

inak je teraz v Dámskom magazíne zaujímavé rozprávanie o kojení a o výžive drobcov 😉

cikyta
16. jún 2010

@nany100 hej? Prepínam...

nany100
16. jún 2010

takéto sandálky sme kúpili 🙂

cikyta
16. jún 2010

@nany100 nádherné sandalky.

bambina
16. jún 2010

ahojte maminky, co tu noveho?
prepacte, ze Vas takto zanedbavam, ja niekedy ani neviem ako dni idu. stale to iste dookola. ked sa da, tak idem k nasim a tam nezapinam pocitac, lebo hoci su tam, mama je mama a Simonka je na mne zavesena den, noc.
este sa nam prihodila taka neprijemnost, mali sme navstevu, 8 mesacneho chlapceka, ktoremu potom zistili velmi skarede bacily v brusku a stolici. tak som prezivala krusne chvile, ci sa neobjavia hnacky a teploty. boli sme na vyter, zajtra vysledky tak drzte prsty.

babenky, aj vase dietky tak placu u lekara. no Simonku islo uplne roztrhat a to jej nic nerobili iba ten vyter v trvani 3 sekund brali. ona len ked zbada sestricku v bielom tak je to sodoma gomora. co s tym?

a co ste na facebooku, poslite IP, tam pozriem castejsie 🙂

nany100
16. jún 2010

hovorili o kravskom mlieku, že ak väčšie dieťa odmieta UM, tak sa po roku už môže dať kravské plnotučné mlieko...ja keď malú odstavím, tak by som už chcela rovno prejsť na kravské...UM nebudem dávať...teda ak bude kravské chcieť... a jogurty a syry nahradia, ak dieťa odmieta mlieko úplne

bambina
16. jún 2010

aj davam jednu aktualnu

bambina
16. jún 2010

nany, aj ja by som radsej presla na kravske ako umele. uvidime, ako dlho este vydrzim kojit.

cikyta
16. jún 2010

@nany100 My máme ešte cez predne palčeky pružok kože,aby šetrnejšie zakopávala...no myslím,že to nieje bohviečo,lebo to má už po týždni obite,akoby to nosila 5 rokov ☹ tak je asi lepšie,ako máte vy-bez toho 🙂

nany100
16. jún 2010

@bambina tak sa držte, nech Simonka nemá žiadne hnusné bacily...a neboj, aj Adel tam vrieska ako najatá...a to ju ešte len vyzliekam 😒

bambina
16. jún 2010

a este jednu, uzivame slniecko

nany100
16. jún 2010

@bambina Simonke niečo smrdí, keď sedí na nočníčku? 😀 😀 ...ja chcem inak kojiť aspoň do 18 mesiacov 😉
@cikyta bohvie ako budú tie naše o chvíľu vyzerať...ešte sú trochu veľké, tak isto tiež bude zakopávať 😕

bambina
16. jún 2010

nany, ja mam normalne strach ist s nou do poradne. aj dnes sme mali, ale radsej to odlozim na buduci tyzden, tento tyzden sme si lekarov uz uzili. ved oni ju nemozu ani normalne odvazit, nie to este pozriet hrdlo. ako ju ukludnit? a vobec neviem kedy tuto fobiu ziskala, my k lekarovi chodime velmi malo. len poradne a teraz na ten odber sme boli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre