Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nikinka008
3. júl 2010

@krpcek my mame tiez,neviem co by bolo keby sme ju nemali,vecer by nezaspala a o 4 by uz bola hore 🙄

ivanulienka81
3. júl 2010

@nikinka008 tak my vobec nemame problem s nechutenstvom, Misko vsetko krasne spapa 😝
to este stale je rec o tej rolete? no nam dost presvita, aj teraz je uz misko napochodovany v postielke a je vidno v izbe

tak a dnes sme mali navstevu a Misko ju siel vyprevadit a vobec mu nevadilo, ze si ho pekne nalozili do cudzieho auta a ja som mu len kyvala od branicky... ta by isel prec aj bezomna 😖

iku
3. júl 2010

@silvia27 My sme ešte pred dvoma týždnami spávali dvakrát za den- o 9tej a o 15tej, teraz už vydrží do 12 a spí do 14 tej. Tiež vstávame o pol siedmej a chodíme spať cca 20.30.
@romanakatka Chudáčik Timík,muselo to byť hrozné,my sme sa pre istotu zaočkovali. Ale tento rok ešte na dovolenku nepôjdem, pôjdu zas len chlapi.

beadz
5. júl 2010

ahojte kocky. tak sme spat. bolo super, az na priserne dlhu cestu a na to ze simon 3 dni teplotoval kvoli zubkom. takze zo siedmich dni som bola na plazi tri, ale hlavne ze sme si uzili ako rodinka. idem pridat nejake fotky, tak ked chcete tak pozrite.
a vy ako sa mi tu mate ?

nikinka008
5. júl 2010

@beadz tesim sa ze ste si to uzili,no skoda tych 3 dni ale to si clovek nevyberie 😒 ,ale hlavne ze sa vam tam pacilo,idem kuk fotky 🙂

nikinka008
5. júl 2010

simonkovi sa pacilo?

nany100
5. júl 2010

ahojte baby...čo porábate? včera tu nebolo nikoho pozerám 😀 ..aj my sme vkuse vonku a keď malá spí, tak rýchlo niečo navariť alebo upratať a ožehliť a pod...veď viete 😉

@beadz vitaj doma 😉 ...super, že ste sa mali dobre, škoda, že Šimiho trápili zúbky...ale hlavne, že nebol žiadny úpal a pod....aj tak je tehuľkám lepšie v tieni ako na pláži 🙂 ...ja som tiež tak bola pred dvomi rokmi🙂...a kde ste to presne boli? Koľko vám trvala cesta? Sondujem, lebo bud. rok by sme aj my radi išli 😉 ...mali ste aj stravu? Lebo neviem, čo by som tam malej dávala jesť, keď ona ešte teraz normálne jedlo neje 😒

beadz
5. júl 2010

niki, velmi sa mu pacilo. z vody sme ho vytiahnut nevedeli...
nany, boli sme v sukosane. to je asi 10 km od zadaru. cesta trvala 10 hod., ubytko bolo dobre, na sukromi, ziaden luxus, ale my nie sme narocni. a jedlo sme si varili, alebo v restike. a ako to myslis ze adelka nepapa normalne jedlo ? a co papa ? 😨

nany100
5. júl 2010

@beadz no papá stále bábätkovské jedlo...ešte jej musím mixovať, nič tuhé nechce...teda napr. rožtek alebo piškótu áno, ale na obed jej musím tú zeleninku s mäsom stále mixovať...preto píšem, že ešte nepapá také normálne dospelácke jedlo...veľa kočiek už asi dáva normálne len menej osolené jedlo pokrájané na kúsky...ale ak by sme si varili sami, tak si viem dovolenku predstaviť už aj tento rok 🙂
inak jedna známa mi vravela, že trepali na dovolenku do Chorvátska pred dvoma týždňami aj vysávač, lebo malá mala soplíky keď tam išli 😀 ...tak ja by som mixér úplne v pohode mohla brať 😉

zanulienka
5. júl 2010

bedz-tu este vela deti nepapa normalne jedlo

beadz
5. júl 2010

nany, simon tiez velmi nechcel tuhu stravu, ale nedala som mu mixovane a ked vyhladol zjedol aj tak. im je pohodlnejsie mixnute, ale ved sa musia naucit pouzivat pusu ako maju, nie ?

zanulienka
5. júl 2010

ja som vzdy pretlacila cez vidlicku

krpcek
5. júl 2010

ahojte. bei ako zvladol simon cestu? fotky som uz videla na FB - krasne!! 🙂 jak sa tesil maly z tej vody - dufam, ze aj mala sa bude tak tesit. 🙂

beadz
5. júl 2010

zanu, ja som najprv mixovala, potom pretlacala.
kedy sa chystate domov ?

beadz
5. júl 2010

krpcek, cestu zvladol lepsie ako my. prespal skoro celu noc a bol sviezi na rozdiel od nas rano. a kam idete ?

zanulienka
5. júl 2010

beadz-7.8 ideme a vraciame sa 4.9,uz pocitam dni.potrebujem vypadnut

beadz
5. júl 2010

tak to budete mat pekny vyletik... skoro mesiac. ti verim ze sa tesis. ja som sa tiez na to tesila ze vypadnem zo stereotypu a pomohlo 😉

zanulienka
5. júl 2010

teraz ani velmi stereotyp nemam.baby su doma,malujeme izbu,bordel doma a neviem sa pohnut,pretoze mame kupeny koberec,len na sklade nepracuju..tak musim cakat.tesim sa rodicov,chcem,aby videli elaiu aka je dilinka,aby neprepasli toto jej obdobie,verim tomu,ze sa nasmeju na nej

beadz
5. júl 2010

joooj, tak to mas veselo cica. pevne nervy 🙂

nikinka008
5. júl 2010

@beadz ja zase neviem ci by som malu do vody dostala 😀
Ja malej tiez uz nemusim nic pretlacat cez vidlicku ale ona mi aj tak nepapa 😔 ked uz nezaberie ani ten hroznovy cukor tak ja neviem 😖

@zanulienka supeer ze idete domov,nech si elaiu uziju,nasi videli malu naposledy v decembri,no a jasne ze cez skype ale takto je to predsa ine,a ktovie kedy sa dostaneme domov 😖

beadz
5. júl 2010

niki, ja som sa tiez trosku obavala. inak ma vodu rad, ale predsa studene more nie je bazenik na zahrade... ale len co sme prisli na plaz, rozbehol sa a bolo to jasne ze sa zamiloval do mora tak ako ja kedysi velmi davno 😵

zanulienka
5. júl 2010

beadz-veselo,esteze Domca mi pomaha.ja blba som chcela malovat 😅 .uz teraz aspon viem 😀 nasa Elaia tiez nevojde do vody,ma este taky respekt pred morom.su teraz velke vlny,dost je to huste.ona si sadne pekne na deku a bude tlacit do hlavy,az kym nepojdeme domov.

krpcek
5. júl 2010

bei ideme do grecka, ale letecky. ja si neviem predstavit ist s malou niekolko hodin autom, ked mi nevydrzi ani hodinu - obdivujem tych co sa dali na taku cestu s takym malym babom a zaroven nechapem ako to babo vydrzi. neviem, ci by moja mala tak spala - ale ona je zvyknuta spat na brusku. neviem, neviem, ci by som sa na taku cestu odhodlala.

zanulienka
5. júl 2010

krpy-ani elaia nevydrzi v aute viac ako 20 min.uz potom place,chce ist von zo sedacky,chce sediet vpredu....neviem ako zvladneme cestu z lietadlom(z dvoma)a potom cestu z viedne do nz

krpcek
5. júl 2010

baby mne mala vobec nechce jest? ranajky zje celkom v pohode a obed ani za nic, veceru do nej natlacim. nechapem cim to je - najprv som si myslela, ze nechce papat pred spankom, ze ju z toho tazi brusko alebo co, tak jej davam jest az ked sa zobudi a to je normalne boj, vobec nechce - uz treti den som do nej nic na obed nedostala. neviem, ci je to tym teplom, alebo zubami, alebo vymysla, alebo preco. 😠

beadz
5. júl 2010

krpcek, ved ani simon nevydrzi dlho v sedacke, este ani na zahradu nedojdeme a uz kope nohami ze chce ist von a to je tu pri kosiciach... ale vecer som mu dala 1 diazepan a modlila sa nech spinka. ale ked ti uz prespi celu noc tak je predpoklad ze bude ok. ale my uz tiez nepojdeme autom nikdy. predsa, lietadlo je lietadlo

krpcek
5. júl 2010

zanu moja mi sedi max.pol hodinku, ale to ju musi niekto zabavat, obsluhovat.

krpcek
5. júl 2010

bei si ho pred cestou nadrogovala? 😀 😀 😀

zanulienka
5. júl 2010

krpcek-asi z tepla to bude..vtedy je aj chut do jedla mensia.
vylet z autom ma vyhodu,ze sa mozes poobzerat aj po inych oblastiach

beadz
5. júl 2010

krpcek, aj simon teraz dost malo papa. podla mna je to tym teplom, lebo ved ani mne velmi nechuti a to mam inak riaden apetit... a dasienka nema spuchnute ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre