Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
10. júl 2010

pikino-nieze ho b udes doma opatrovat,lebo pridem a nakopem ta do zadku 😠

jankaaa
10. júl 2010

ahojte pekny vikendik vam prajeme....

piki uplne ta chapem a viem ako sa citis lebo nas tatik tiez ked ma volny cas tak sa odprace na ryby...dost mi to vadi lebo tiez si predstavujem ze uz ked ma rodinu tak kazdy volny cas by mal stravit s nami ale.....dufam ze sa to casom zmeni....

krpcek
10. júl 2010

ahojte, pridavam sa do klubu - manzel by sa mohol venovat viac rodine! 😀 😀 😀 nie je to najhorsie,ale obcas by som mu ten jeho debilny pocitac rozkopala!!! 😠 😠 😠 😠 hlavne, ked je vonku krasne a poviem mu, podme niekam a on ze mne sa nechce a cely den sedi za PC a vecer mi zahlasi - to uz ide mala spat, ved som s dnes vobec nebol! 😠 😠 😠 to sa mi nozik vo vacku otvara! 😠 😠

pikino
10. júl 2010

krpcek napadobne akurat ze u nas okrem pocitaca este tenis nastastie do fitka teraz v lete nechodi.
takze zajtra na pol dna ide zasa hrat. ale potom som mu povedala ze ideme na zahradu k nasim a hotovo.

zanu neboooj pekne sme sa s terez zbalili a cely den lehnili na kupku ako dokaz mozem ukazat moj spaleny chrbat napriek tomu ze som bola natreta 50tkou. holt beloba. 😀 ale terez bola maximalne spokojna akurat ze do vody ani za nic stacilo ze som jej namocila palec na nohe a revala ako zjasena. 😀 a to iste ked mala ist do piesku alebo na travu takze cely den sedela na mne alebo sme sa vlacili na rukach. potom na vecer sa osmelila a isla aj do piesku s holou ritou 😀 a potom vrieskala na cele kupalisko ked som ju umyvala pod studenou sprchou, ludia mali showku 😀 😀 😀 a teraz nezmar ani za ten svet ist spinkat. a to ked sme odtial odchadzali sa tvarila silno unaveno.

otazka do plena maju este vase zaby cumliky. lebo moja bez neho ani na krok hlavne v poslednej dobe.

iku
10. júl 2010

@pikino my teraz práve preháňame s cumlíkmi, ako jej idú stoličky, vkuse cumle

krpcek
10. júl 2010

piki kde ste sa boli kupat - ja chcem ist zajtra alebo v pondelok? neboli ste niektora nahodou na kupku v lamaci?

aj my mame teraz take cumlikove obdobie, ked jej to chcem zobrat, tak sa don zakusne zubami a ani za svet pustit, ale cez den jej ho nedavam, iba na spinkanie ho moze mat, alebo ked ideme po vonku v kociku a krici a nechcem aby isla von z kocika.

inak uz zase papame normalne - asi to bolo z tych zubkov. 🙂 a uz zacala sama pekne papat - ma svoju vidlicku, na tu jej nastoknem masko alebo zemiacik a sama si da pekne do pusinky. 🙂

pikino
10. júl 2010

tak som rada ze nie sme sami cumlikovy .

krpcek boli sme na seneckych jazerach. mrrrte ludstva ani parkovat nebolo kde ale my sme isli o jednej tak preto treba ist rano alebo tak po stvrtej. ale inak bolo dobre je tam kopec preliezok takze decka sa tam vyblaznia dosytosti akurat voda je dost mutna co zas mna netrapi lebo ja si mocim maximalne nohy. 😝 mm todicia byvaju v lamaci ale nic nehovorili o tom kupku viem ze je vynovene ale to je asi tak vsetko.

my tiez tak s cumlikom iba na spanie alebo ked je vonku unavena aby nevrestala. 😀 , ale v poslednej dobe ked ho najde tak si ho da do pusy a presne ako hovoris zahryzne sa donho a nepusti.

my papame dvoma lyzickami jednu mam ja druhu ona, a ked je to tuhe tak sa krmi rucickami

pikino
10. júl 2010

todicia = rodicia 😀

nikinka008
10. júl 2010

Ahojte,dnes sme mali premieru v bazeniku 😀

zanulienka
11. júl 2010

cafte,moja ma aj cez den cumel aked najde druhy tak si ich vymiena a nakoniec da odidva do ust a hotovo 😀

nikinka008
11. júl 2010

ja uz nedavam malej cez den a zistila som ze jej ani nechyba,dokonca niekedy ked som jej ho chcela dat tak ho vyplula,a to uz je co povedat lebo bola na nom doslova zavisla 😀 takze cez den nemame len vecer pri spani a cez den ked ide spinkat to este musi byt 😖
Baby chceka by som malu zacat ucit na nocnik ale ako mam zacat? 😕

pikino
11. júl 2010

ahojte micky

niki ja ti moc neporadim ja beham za malou s nocnikom cely den a ona sa mi aj tak vycika vedla 😝 nocnik ma len na hranie. ale najlepsie je podla mna hned po spani ju nan dat vycikat a potom vychvaaalit do neba.
ale osobne si myslim, ze maju este cas ucit sa na nocnik.

nany100
11. júl 2010

@nikinka008 ja dávam zatiaľ malú len ráno po zobudení...ešte je celkom kľudná, tak posedí...vezmeme knižku alebo tie náučné karty s obrázkami a pekne sedká...akurát keď je plienka veľmi ťažká, tak sa nevyciká lebo asi cikala tesne predtým...a funguje aj zapnúť Teletubbies... 😉
fuj, vonku je príšerne, akurát ideme obedovať a potom asi len k svokre na dvor do tienika a chladiť sa 🙂 ...pekný deň, dámy 😉

nikinka008
11. júl 2010

inak,vcera mi mala prvy krat zaspala sama vecer 😀 neviem ci to bola len nahoda,uvidim dnes vecer 😅

nikinka008
11. júl 2010

kocky este uvidim,mozno to skusim,bude len plus ak sa mi to podari a mala bude vediet na nocnik,ak nie tak potom este pockam 😒

skorvankova
11. júl 2010

Ahoj mamule.
Krasny vikend za nami. vcera sme malovali, dnes odpocivali vonpri bazene, ale bolo super...
Nam sa tatik venuje vzdy ked ma trosku volneho casu, zatial staci... 🙂
No a cumlikuje aj Šimonko, tiez idu staolicky 😒

A este, konecne sa nam ho dnes podarilo ostrihat. 😀 ale je namsmutno za vlaskami... 😢

Zajtra ockovanie do pliecka, to bude placu...

petusko
autor
11. júl 2010

ahojte 🙂
aj za nami je bazenovy vikend, mam tu aj neterku na prazdninach, tak je nam veselo 🙂
marcel ma tiez cumlik na spanie a na vynimocne situacie aj von, ale snazim sa, aby ho mal co najmenej.
skorvi do pliecka? Marcelka ockovali do predlaktia min. tyzden. inak to bolo uplne bez reakcie, ziadna teplota ani nervozita 🙂

bambina
12. júl 2010

ahojte maminky, pozdravujem vas z horuceho presova.
ja mam rada leto, ale taketo extremy to je hroza. ani von by clovek velmi nemal, ale co by sme doma cely den robili vsak?

prosim, tie co to uz mate za sebou taku prakticku radu.
co sa tyka zapisu malej do mojho pasu, vybavili ste to na pockanie alebo sa tam caka? a ziadost ktora sa k tomu predklada je mozne najst aj niekde na internete (nedari sa mi to) alebo to mi daju fyzicky na policii, vyplnim a idem.

dakujem za pomoc, neznasam tieto (este stale) byrokraticke procedury. chcem byt pripravena 😀

krpcek
12. júl 2010

ahojte. bambi mne vybavili pas tusim za 3 tyzdne. moc si uz nepamatam, co som potrebovala, lebo som to robila hned ako sa mala narodila - ale tusim, len rodny list potrebujes, nejaky kolok ale neviem uz kolko. skus si zavolat na policiu, tak ti to povedia - ja som im tiez volala - je to lahsie ako to hladat kade tade po nete.

bambina
12. júl 2010

ahoj krpcek. dakujem. len dufam, ze to nebude trvat 3 tyzdne. ☹ radsej zavolam.
ako sa mate?

krpcek
12. júl 2010

bambi da sa skor - zaplatis sice viac - da sa tusim do troch dni, ale ja som to vtedy nepotrebovala tak surne.

krpcek
12. júl 2010

inak sa mame celkom fajn - zubky nas trapia, tak ako vsetkych. 😀

petusko
autor
12. júl 2010

bambi, ja som si davala Petka zapisat do svojho pasu pred dvomi rokmi a urobili mi to na pockanie. Mozno novy pas trva dlhsie, ale zapisanie by mohli urobit hned. A bola som tam osobne, dokonca asi 10 minut pred zaverecnou a nastastie boli velmi ochotni tu u nas.
no ale bolo to dva roky dozadu, odvtedy sa mohlo kadeco pomenit. Najlepsie asi naozaj zavolat.

bambina
12. júl 2010

dakujem babenky. tak je to na pockanie, a kolok 3 EUR. ja mam pas novy, vybavovala som si po svadbe, len malu musim zapisat.

aj vase dietky sa tak potia? Simonka sa potom v jednom kuse skrabe na hlavicke

petusko
autor
12. júl 2010

aj my sa potime vsetci ako slony, je to neskutocne 😝 a na cely tyzden hlasia okolo 35 stupnov, sa tu uvarime. ale lepsie, ako zima alebo dazd 😎

bambina
12. júl 2010

petusko, ja milujem taketo tepla. len chuda tie nase deturence. este si to nevedia regulovat. a samozrejme v najvacsej horucave sa prehana po byte hore dole a potom je uplne mokra ako svist 😀

bambina
12. júl 2010

este sa chcem opytat. kupili ste deturencom normalne plavocky (pre dievcatka cele) alebo take co su ako tricko a gate aby bolo co najviac zakryte. ja mam pre Simonku normalne cele plavky, chystame sa na tyzden do Chorvatska tak neviem ci jej este kupit tie speci s ochranou alebo staci ked jej na plavky hodim normalne tricko. myslim, ze niektore veci su uz prespekulovane aby sme co najviac minuli na tie nase ratolesti

petusko
autor
12. júl 2010

marcelkovi to az tak nevadi, pojdeme sa aj oclapnut do bazena 😎
maly je len v plienocke skoro cely den. kolena ma uz ako frontovy vojak, kedze stale nechce chodit po dvoch
😠 🙄 ☹

petusko
autor
12. júl 2010

bambi, my sice k moru nejdeme, ale ja malemu davam len kupaciu plienku. petko ma plavky a natieram ich kremom a davam trisko s kr. rukavom. s dievcatami skusenosti nemam 😅 ale myslim, ze plienka a triculko jej bude stacit. plavky by som asi ani velmi neriesila.

bambina
12. júl 2010

petusko dakujem. potvrdila si moj nazor. jedny plavky mame aby sme urobili trochu paradu 🙂

a tie kolena...Simonka tiez este nechodi. par krocikov, ale este sa boji, vidno. musela som jej kupit tie chranice na kolienka lebo som sa na to nemohla pozerat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre