Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
21. júl 2010

ahojte...dankovi tiez prajeme zo srdiecka vsetko najlepsie...cmuk od ninky... 😉

sabinazv
21. júl 2010

ahojte baby,

jej dakujem za gratulace k Dankovym meninam 😉
Az teraz zalahol, co uz obvykle do 20.h spava... vseobecne je teraz strasne zivy... nemusi ani jest, pit ... ale vydrzi vkuse byt v pohybe, hruza... nas vystavuje jedna radost... v jednej chvili je roztomily a o chvilu nervaci, ked sa mu nepaci nieco... no asi ako kazde dieta... Dnes dostal zasa nejake auta,tak je to riadny faganisko uz, ako sa s tym hral 😵

Nany zijeme, este stale nestaviame... vybavovacky okolo stavebneho povolenia sa hrozne natahovali a este stale to pokracuje... uz sme taki nadupani v tejto problematike, ze rozmyslam, ci sa tym nejdem zivit 😎

miavin
21. júl 2010

ahooojte babenky
@sabinazv Dankovi prajeme všetučko len to najlepšie hlavne toho zdravíčka a lásky a posielame pusiny....cmuk cmuk cmuk
ako sa ináč máte?
pridali sme foto na fb.....

miavin
21. júl 2010

@petusko
no bobastickééé foto - chalani sú zlatučkí....bohovské

miavin
21. júl 2010

no a čo sa týka sedačiek na bike - my sme rozmýšľali skôr o vozíku - vraj to najviac odporúčajú...tak neviem - sedačku dopredu - to jedine takú štvorcový rám - lebo tá vysoká -hmmm neviem si predstaviť akoby som chytila riaditká 😀

cikyta
21. júl 2010

@miavin Máme sedačku so štvorc.rámom.Vo vozíku by mi nebola,kedže to dosť pripomína kočík a ak mám pravdu povedať-spokojnosť je-ju mať na očiach.Ked vidím tie vozíky...................... ☹ nemám dobrý pocit...........ale to už kto ako sa rozhodne.
Muž si dal okolo domu 4 koliečka a už ju to nebavilo ☹ Proste NUDAAAAAAAAAAAAA,takže nám by nepomohlo ju ani na lietadlo uviazať,kedže je to NUDAAAAAAAA

miavin
21. júl 2010

@cikyta no jasné - je to vec každého - my v kočiari vydržíme - takže pohoda, len tie klasické sedačky tuším ani normu nespĺňajú - a vraj zato môžeme dostať pokutu - to môj manžel vyčítal z netu - lebo to ani nemá to korýtko na nôžky a tak.... tak neviem - ináč sme si takú tiež požičali od kamošky - ja radšej tiež mám malého na očiach...

pikino
21. júl 2010

cafte micky

ja som dnes uplne vystavene, co to dieta dnes stvaralo 😒 terazkonecne zaspala, cely cas odkedy som ju vytiahla z vane revala ako pavian, na celu dedinu ju muselo byt pocut. boli sme na nakupoch, celu dobu u mna na rukach akonahle ju zobral mm tak rev a maminkaaaaaaaaaaaa. boli ma z nej hlava. a na rit tiez dostala. skoro mi spadla z prebalovaku lebo ona tapa si chce skocit hlavicku. 🙄

to maju asi teraz nejake obdobie vzdoru ale je to peklooooooooooooooooooooo

danielkovy vsetko naj k meninkam

ivanulienka81
21. júl 2010

tak baby ani som netusila, ze moj syn ma zmysel pre humor... dnes som sa cesala a polozila hreben tak, ze Misko ho uchmatol a hovorim mu, aby mi ho vratil a on natiahol rucku a podaval mi ho, ja som tiez natiahla ruku a vtedy Misko stiahol rucku s hrebenom, prilozil si ho k hrudniku a rehotal sa a utekal prec.... potom sa vratil a zase natahol rucku, ze tu je hreben... ja sa pon natiahnem a on znova stiahol rucku, pritom sa rehotal a utekal prec... a takto sa so mnou zabal, niekolkokrat to zopakoval 😀 betar to je, ale ma pobavil...

macikjm
21. júl 2010
krpcek
21. júl 2010

@sabinazv danielkovi prajeme vsetko najlepsie, hlavne aby rodicia posluchali 😉 😀 😀
my chceme ist tiez kupit tu cykosedacku, ale est 😀 nevieme aku - asi to necham na kamarata, ktory ma bicyklovy obchod a rozumie sa tomu. 🙂 ale budem to az po dovolenke riesit.

elfi1
21. júl 2010

všetko naj Danielkovi! 🙂
mne Domčo spal dnes dobre - 2x, čo už sa často nestáva. ale stále len v kočíku ho cez deň uspím.
no ale večer potom nevedel dlho zaspať. len na prse zavesený, som úplne zničená od neho vyšla. jasné že pri takom dlho uspávaní potom aj ja zadriemem a už sa mi nič nechce ísť robiť. našu obývačku už trvalo zdobí vždy kopa neožehleného prádla, ktorú tak akože nenápadne prikryjem Domkovov farebnou dekou na hranie 😀. a manžel po príchode z práce si vyzlečie tričko a gate a ešte tú kopu "dozdobí" 😀

a jedujeme sa denne. chvíľu anjelik a potom 100 čertov. aj po rukách capnem, aj na riť dostane a niekedy aj po puse za vrieskanie a jačanie. ale to akože nič. akurát mám pocit, že keď som mu pár krát dala po puse, tak sa od vtedy naučil robiť indiána a chodí, cápe sa po puse a robí - vava vava 🙂

no a susedia o poschodie nižšie sa idú asi pozabíjať. občas sa tam mlátia a dnes už po chodbe aj rozbíjali dačo, tak som zvedavá, čo nájdem ráno na schodoch. Keďže im umývanie schodov nič nehovorí, tak budem musieť ten bordel upratať ja, aby sa tam Domko na niečom nedorezal.

cikyta
21. júl 2010

@elfi1 Super si to opísala-tu kopu žehlenia 😀 😀 😀 😀 sa tu rehlím.
No takí susedia potešia 😠

Dobru nocku všetkým.............

miavin
22. júl 2010

ejha - ale vás tu dnes bolo... 😀 😀 😀
no v takom počasíčku asi každý pri bazéniku....

pikino
22. júl 2010

cafte micky

my dnes tak striedavo zamracene sem tam burka 😀 dobra ked je po jej a riadna prisera ked sa jej nieco nepaci ale dnes trhla rekord spala tri hodiny. to chce este niekedy zopakovat. 😀 uz spinka aspon 45 minut

ivanulienka moja krpana ma tiez tak natahuje dnes mi davala zubnu kefku asi na 20x velmi sa jej paci ked mi uteka s vecami.

hilaris
23. júl 2010

moje dieta malo v noci nervove zachvaty. Rev, krik, skrucala sa, na rukach ma bila, odtahovala sa... (v posielke bola "lepsia") po troch razoch takehoto natahovania som za nou uz ani nesla... to si pokricala este dva krat. Potom vzdy zaspala.. vobec tomu nerozumiem... obzvlast tomu ze ma nemohla ani vidiet...

hilaris
23. júl 2010

@ivanulienka81 moje dieta toto robi v jednom kuse a niekedy ma to uz aj vytaca 🙂 ale sa mi nepaci ze takto provokuje deticky vonku na ihriskach s hrackami. Podava a neda..

cikyta
23. júl 2010

Ked je tá reklama "veselá krava" tak Sisa miesto mú-mú kričí má-má 😅

macikjm
23. júl 2010

@cikyta 😀 😀 😔

nikinka008
23. júl 2010

@cikyta 😀 😀 nasa mala na to stale tancuje 😀

cikyta
24. júl 2010

Včera sme boli na kupku.A kedže bola Sisa ako 100 čertov a tlačila sa mi do plavok......................zakryla som ju uterákom a kojila medzi ludmi.Ked sa napila,išli sme do bazena,no ja zrazu cítim,že čo to ???..........................mne zostal vrch z plavok zrazu parádne velký.............. 😅 .............a moje vycucané didôčky sa v nich valkali 😀 😀 😀 😀 😀

ni.kolet
24. júl 2010

Ahojte. My sme dnes ma seansu. Oslavovali sa 4 x Vladimír, Magdaléna, Daniel a Anna. 😀 .16. 10. ideme na svadbu. Švagriná sa vydáva. V marci budú mať bábo. A druhá švagriná bude mať vo februári tretie. Bude veselo.
A malý mal zas svoj problém, že keď nieje doma, tak to do plienky nerobí, tak bol hrozne mrzutý. A keď sme prišli domov, tak išiel hneď tróniť.

beadz
25. júl 2010

caute babiky. ako ide zivot ? u nas je to teraz dost drsne. simon uz druhy tyzden vstava v noci o stvrt na 1 a do stvrtej nie a nie spat. nechapem co mu je. vidno ze je unaveny, ale ani za svet nebude spat. prevaluje sa a place akoby som ho rezala. vcera spadol z nasej velkej postele a zrejme rovno na nos, lebo vyzera ako mike tyson. komplet modry a nostek ma spuchnuty, ale ked mu ho chytim tak nic, tak zrejme zlomeny nebude... teda dufam.
inak cez den je ako med, vkuse sme na zahrade alebo niekde vonku, takze moja domacnost vyzera ako po vpade tatarov. len dufam ze nik nepride na necakanu navstevu...

cikyta
25. júl 2010

@beadz Simonkovi želáme skore uzdravenie. 😉 Drobček ubolkaný ☹

Sisa piatok plakala a zurila a rozbehla sa do steny v obývačke od jedu...asi chcela prejsť ako duch.......(asi pozerá vela serialov "stratene duše") no a naburala čelom do steny.Máme tam taku zvláštnu omietku-akoby cenculiky....No a teraz má na čele tu vzorku !!! Je to také smiešne teraz 😀 No vtedy samozrejme nebolo.

nikinka008
25. júl 2010

@cikyta chudatko siska ☹ Sara si to vcera tiez namierila priamo do stola 😖 ale preto lebo sa blaznila a nikdy nepozera pred seba takze ona casto bud do steny alebo do stola 🙄

nikinka008
25. júl 2010

@beadz to mi je luto,nech sa mu to cim skor vylieci 😉 A ako tehulkovanie? 🙂

petusko
autor
25. júl 2010

ahojte 😎
my sme sa teraz naobedovali a ideme spat 😀
o urazoch ani nehovorte, u nas sa to tiez sype. Marcel zaparkoval predvcerom medzi fotelky, nos na zemi, nohy v lufte. ale ani nezaplakal, vyhrabal sa odtial a vyliezol tam znova 😅 a vcera sa postavil na odrazadlo v kuchyni pri stole a chcel pokracovat na stolicku, jasne ze sa mu to odsmyklo a trep pod stol. taku malu hrcu ma na cele. a Petik si pre istotu prilepil nos o horuci hrniec s obedom, tak tam teraz cerveny spaleny flak 🙄

a este Jakubkom vsetko najelpsie 😉

macikjm
25. júl 2010

ahojte...
bei...juj...simonko akrobat....ako gretka???uz kopka vo velkom???

jakubkom vsetko najlepsie... 😉

baska19
25. júl 2010

Ahojte, tak my momentalne celkom dobre bez urazov. Minuly tyzden sme boli 2krat na kupalisku a našťastie ma pred ľudmi nevyzlieka a ani si nespomenula na cuckanie až ked sme boli doma. Vo vode už aj kopkala ako keby chcela plávať a nie a nie ju dostať z vody von na deke sa len otočila a behom znova do vody 😀

A dnes tatík objavil další zúbok horná stolička nám vyšla ani nevieme ako tentoraz to bolo našťastie bez nervov a teplôt dufam že teraz už aj ostatne tak pôjdu takže už máme 7 zúbkov.

cikyta
25. júl 2010

Tiež sa pripájam ku gratulácií Jakubkom !!! 😵
@nikinka008 Robili sme balkon od piatku.Dali sme ho zaskliť,namalovali steny a podlahu....takže teraz tam s kludným svedomím púšťam malú........lenže jej sa páči hlavne nový schodík.Ledva nan vylezie,potom skočí a tie krkolomne pády z neho-hrôza 😖 Padne a zavzdychá: JOJ ! A mna až pot oblieva 😅 Nie a nie ju z tade dostať teraz ☹ Dnes som jej dala vetrovku a bláznila sa tam doobeda 😅 Teraz mi už ozaj pripadá ako malý "Kiranko"z Bojníc-má rovnaku presklenu klietočku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre