Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
23. aug 2010

ahojte...aj ja dakujem za priania k meninkam a dodatocne aj ostatnym janulam vsetko najlepsie...my sem boli tyzden na dedinke...tak nasa dovca...krasne bolo...uzili sme si cerstvy vzduch, grilovacky... cele dni vonku...varenie na peci...rezanie dreva...domace zvieratka...prve co rano ninka vyslovila, ked sme spali u manzovej babky, ze : ,,kot, kiki,, tak napodobnuje sliepku a kohutika...no super bolo...studna nas zaujimala...
dnes sme mali vyletik vlakom do cca 20 km vzdialenej dedinky od bj...tiez to bol zazitok... 😅

cikyta
23. aug 2010

No my sme dnes boli vybavovať občianske+zdrav.kartičky atd...skrz novu adresu.Jedným vrzom som si zisťovala na urade,kam mi patrí Sisa-akému zubárovi.....a to som išla od jednej tetky po druhu,od jedneho okienka,po druhe,od jedneho tel.cisla po dalšie..................a zajtra pokračujem,lebo posledné tel.cislo mi už nezdvihalo 😠
No BORDEL !!!!!!!

ivanulienka81
24. aug 2010

ahojte
@zuul, mame sa dobre, len nejak ten cas rychlo uteka... uvidis ani sa nenazdas a tak ti budu naskakovat tt, ze ani nebudes stihat riesit ci zvladat tehu popri Miskovi 😀
@cikyta preco riesis pre Sisu zubara? my sme este neboli ani na tej prehliadke v jednom roku... 🙄

cikyta
24. aug 2010

@ivanulienka81 preto riešim,lebo ho treba a hlavne v mojom prípade.

nany100
24. aug 2010

@miavin aké očkovanie? Pokiaľ viem, najbližšie až preočkovanie v nejakých 10 rokoch 😕

nany100
24. aug 2010

@ivanulienka81 už máte vybraté meno pre maličkú? Už sa ti to riadne kráti 😉
@cikyta nás zubárka poslala kade ľahšie...patríme k nej celá rodina, je to známa a povedala, že nemá zmysel vyšetrovať deti pred tretím rokom, že aj tak nespolupracujú (ona je detská stomatologička, tak už za tie roky vie)...a že je ten nový zákon, ale to je úplná hovadina 😖 ...ja som tiež chcela, nech to máme za sebou, ale nechala som to tak 😉

petusko
autor
24. aug 2010

@nany100 dalsie povinne je v 5. roku. teda zase pokial viem ja.
my zubara mame, aj k nemu chodime, aj teraz by sme mal ist, stale sa neviem vystrojit. ked som uz konecne bola odhodlana, tak mali dovolenku. mmch, zubar mojich deti je svokor mojho zubara 😀

cikyta
24. aug 2010

@nany100 Ja len hlavne nechcem,aby dopadla Sisa ako ja.Už mliečne mi rástli zle a krivo a potom tie trvacne mi rástli ešte krivšie a dokonca jeden hore kusoček od nosovej kosti 😒 ale asi sa tiež na to vyseriem teraz,lebo mi prišlo kopec dalších iních vecí riešiť,ktore su dôležitejšie...

nany100
24. aug 2010

@petusko aha, je to možné, len viem, že v 2 rokoch by nás nič nemalo čakať, pokiaľ to nezmenia 😉
@cikyta veď uvidíš ako budú Siske rásť zúbky a podľa toho to budeš riešiť 😉

sandori
24. aug 2010

Ahojte baby, nebola som tu sto rokov ako sa mavate?

nany100
24. aug 2010

@sandori ahoooj, veru som si minule spomenula, že si už dlho nebola...ako sa máte? Ninuška je teraz doma, či jasle fungujú aj cez prázdniny?

sandori
24. aug 2010

ahoj nanny cely jul som ju mala doma s opatrovateľkou a od augusta je opat v jasliach... tam sa jej viac paci

cikyta
24. aug 2010

Aj uraz sme dnes mali. Odbehla som na pol sekundy do kupelne a zrazu BAC !
Prevrátila sa mi z gauča dolu na plávačku s čajíkom v ruke a ked som videla,v akej je polohe...........až ma poty obliali !!! Ja že má zlomený krčik ! ☹ Zrejme sa chcela napiť a ako sa nahla dozadu,tak sa prevrátila. (ja hlupa som jej dala celý plný pohárik a šla preč.A ked je plný,to je iná váha) Teraz má pod noštekom taký otlačok z toho,inak je chvalabohu ok.

@sandori Máme sa fajn,len ked prší ma to štve,lebo nemôžme ist von.A ty???

sandori
24. aug 2010

ciky aj u nas to ujde... stale robime s domom....

cikyta
24. aug 2010

@sandori Tak sa nenudíte.Aspon budete máš krásne a potom budete už len oddychovať a tešiť sa z domčeka 😉

sandori
24. aug 2010

to dufam Ciky.... roboty je tam ajajaj

cikyta
24. aug 2010

@sandori Ved aj my čo máme teraz ten nový byt....ešte nieje uplne na 100% komplet prerobený.Možno tak na trištvrte.Zvyšok sa robí z časových a finančných dovodou postupne a pomalynky...ale čo...Ved nič nám neuje.Hlavne že máme zdrave a krásne deti,no nie? Nič nieje doležitejšie. Vobec nič 😉

miavin
24. aug 2010

@nany100 ta ja neviem, asi už dokyna bola popletná - veď ja som tiež pozerala do tabuľky, že v 6 rokoch preočkovanie najskôr tuším

nany100
24. aug 2010

@miavin aj doktori sú len ľudia 😉 😀
@sandori držíme palce pri stavaní 😉 ...návrat do jaslí bol aký? Neplakala maličká?

sabinazv
24. aug 2010

@nany100
tak som tu, nechcela som na tvoju otazku odpovedat skor ako uvidim peciatku pravoplatnosti na nasom stavebnom povoleni, ale JE TAM, cerstva cervena !!! kua , 4 mesiace to trvalo... kym ten dom postavime, neviem ci nejake torzo mojich nervov zostane... Ale teda zajtra kopeme zaklady, juchuuuu 🙂

@sandori a vy ste v akej faze stavania, iste ste uz dalej 😉

sandori
24. aug 2010

ciky jasne, ze nie je nic dolezitejsie 🙂

sandori
24. aug 2010

nany díki

sandori
24. aug 2010

nanny mala sa na jasel po opatrovatelke doslova tesila... tam sa jej paci- tancuju tam , oducaju ich od plienok, hraju sa... som celkom spokojna ze som ju tam dala

sandori
24. aug 2010

sabi mame dom pod krovom- objednavame okna a sekáme elektrinu- mám aj album na modrej streche... ale mam tam uzivatelske meno mariba

cikyta
24. aug 2010

@sandori tak ak budete potrebovať krb,ozvi sa 😀

sandori
24. aug 2010

@cikyta ciky beriem ťa za slovo 🙂

ivanulienka81
24. aug 2010

@nany100 mne moja zubarka tiez Miska nezobrala a ked som uz muza donutila volat jeho zubarke, tak bola na dovolenke...
@nany100 jasne, uz mame vybrate meno 😉 jaj, uz by som ta isla rodit, len mame troska problem, lebo mala sa mi v 35tt otocila znova do polohy KP, tak zufalo cakam, ze sa snad otoci spat dole hlavickou

daanka85
24. aug 2010

Ahojte zienky, tak ako som podctivo precitala poslednych par stran, riesime podobne veci ako vy... Ak chcem malu nakrmit, tak sa mi to podari len vtedy, ked aj ona ma lyžicu a tiez sa mi v jedle "džabe".. ale popritom sa mi aj pekne naje, takže to neriešim...
My mame 9 zubkov, ale viem o nich, o každom a jednom svoje...
Na dovolenke sme boli na malte 😀 😀 😀 alebo skor na lepidle 😀 😀 😀 lebo sme robili na domcek fasadu 😉 ale zatial sa hlavne z casoveho hladiska podarilo len z 2 stran...
V domceku sa býva dobre, len máme neksutocne nervy, lebo sa nám sem-tam, kde- tam objavi pliesen 😠 😠 😠
Prerábat staré je asi nanič... Ale už si s tým nevieme dať rady... Najnovšie nám spesnela taburetka v obývačke 😖 akoze zvnutra sa chytila plesen... A v spalni pred cca 6-7 týždnami manžel navrtal maly obraz a ked sme ho teraz nahodne zvesili, no des ☹ 😠 ☹ obraz... aj stena...
Naozaj neviem, co by nam pomohlo... Kto by nevedel, prerabali sme stare, teda, zo stareho nam ostali tak akurat 4 steny a vsetko nanovo... Pristavovali sme aj nadstavovali... A plesen sa objavuje v starej casti... Takze take starosti musime riesit ☹
Mala momentalne celkom ok, vcelku kludne obdobie...
A ja nastupujem 2.9. do roboty...
Tak asi tolko... Inac, ked to tu sledujem, chodite tu zvacsa cez den, len ja taka nocna mora 😀 No nejak nestiham vobec cez den...

cikyta
24. aug 2010

@daanka85 nám sa toto robilo v zime v starom byte okolo okien.Nepomohlo nič,len to stále poctivo vystriekavať savom proti plesniam ,aby bol na pár dní klud...V lete bolo fajn,no v zime otras.A začalo to od vtedy,čo nám zateplili barák,takže to muselo s tým suvisieť.Dokonca sa nám niekolkonásobne zaparovali okná pri varení a niekedy to až tieklo dolu na zem strašne..... ☹

nany100
25. aug 2010

@sabinazv gratulujeme...super...uvidíš, raz si povieš, že to všetko stálo za to 😉
@ivanulienka81 juj, tak ešte sa snaž maličku poštekliť, nech sa otočí...asi by si išla potom CS, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre