Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
25. jún 2009

maciklm-ty mas manza v irsku?

macikjm
25. jún 2009

uz nie...ale bol tam nieco vyse dvoch rokov...minuly rok v juni sa vratil nastalo domov...

mauzos
25. jún 2009

ahojte baby 🙂

ja vas nejak pri tych mojich loptosoch nestihem 😒
chcem sa spytat tie co krmite UM, kolko krat denne vam drobcekovia papaju a ake davky? Moji uz asi tyzden spinkaju celu noc, takze sa mi znizilo krmenie len na 4 krat denne. Zato si vsak zvysili davlu na 210 a niekedy si vypytaju aj viac. Niekde som citala, ze az od 6 mesiaca nemaju babatka v noci papat, tak teraz neviem ci ich mam budit, ked sa sami nezobudia a narusit im zabehnuty system 😠 Inak prospievaju az velmi dobre, lekarka sa z nich stale vytesuje, ze ake su uz buchty 😀

komisakpd
25. jún 2009

ahojte baby..chcem sa opytat zopar veci..

1. pouziva niektora z vas lehatka s hrazdickami, alebo cisto hrazdy na hranie..
2. zhanam nieco na stenu..nejake nalepky a tak..s motivom nacka Poeh ci ako sa to pise..alebo nieco podobne..

poradte

pikino
25. jún 2009

komis skus kuknut v hornbachu ak tam mate, alebo v obchodoch pre vytvarnikov zvyknu mat taketo nalepky.

komisakpd
25. jún 2009

no tu take nemame..skor som myslela nikde z netu objednat, alebo tak..

zdenka411
25. jún 2009

😉 ahoj komi........ja som zariadila celu decku izbu s mackom pooh a takmer vsetko som objednala na www.babetkovo.sk urcite to tam najdes co potrebujes.....

komisakpd
25. jún 2009

a si spokojna?

komisakpd
25. jún 2009

co su bordury?

nemas nejake foto ako si zariadila malemu izbu?

ni.kolet
25. jún 2009

Ahojte.
My máme 6200 gramov. 🙂
Keď kojím, môžem jesť červený melón?

arizona
25. jún 2009

už som tu zase 😉

mauzos: keď ti spinkajú, tak ich nebuď. veď keby boli hladní, tak sa prebudia aj sami... aspoň podľa mňa. my nášho nebudíme... keď dostával menšie dávky, tak sa zvykol budiť, ale teraz už papá 150 - 180, tak vydrží aj dlhšie spinkať.

piki: ako vám ide kúpanie vo vedre? 😉

pikino
25. jún 2009

ari to je otazka. sa priznam ze nijak kupeme vo vanicke. nejaka som nesikovna neviem ju tam upratat.
a vam?

cikyta
25. jún 2009

Komi-bordura je taký ozdobný pás na stenu.
Nikolet-hádam hej.Ja ho jem furt a kojím.(Pozriem ešte na nete.)Sakra,ved to už pomaly nič nesmieme.Pomaranč-pupáky.Jablko-nafukuje.Čerešne-hnačka...atd

cikyta
25. jún 2009

Takže Niky:
Dyna sa môže jesť a dokonca niekumu pomáha ku tvorbe mliečka.Deti na nu nebývajú alergické.

sabinazv
25. jún 2009

ahojte, konecne je dnes hezky 😉

piky, arizona vo vedre umyva malemu len nohy... sa tam nevojde, ze? 😝

ciky, ja jem uplne vsetko, aj kapustu, aj sosovicu som jedla, tofu, atd... ovocie mi neberie - len tak v jedle, ale kebyze hej, tak si dam, to je jasne... vsak nase dietky su uz dost velke a pokial nemaju zaludocne problemy, tak mame mat pestru stravu...

kiki5
25. jún 2009

ciky z jablka nafukuje len šupka.ja jem všetko okrem kyslej kapusty a strukovín. aj vypražane jem 😒
komi už sme to tu piseli pre bea. ja aj cikyta mame rovnake lehatko s hrazdičkou a môjmu je tam super. vlastne ked nespi tak je tam. hrazdička stala skoro tolko čo cele lehatko 😀

majka_dk
25. jún 2009

ahojte babule.
tak my mame dnes rekord, spime uz 3hod a 45 min a to sa ho uz snazim pomaly prebudit lebo uz to vidim s akym revom vstane lebo bude strasne hladny 😀

komisakpd
25. jún 2009

kiki takze si lehatko chvalite?

zanulienka
25. jún 2009

dneska moja Elaia spala asi za cely den hodinku aj to rozdelene na 15 min.nemam cas na nic,vkuse musim byt s nou.o dva dni letime na svk-bojim sa dopredu cesty lietadlom

ni.kolet
25. jún 2009

Ďakujem cikytka 🙂

krpcek
25. jún 2009

ahojte. ari tak toto je nejaka telepatia 😀 😀 😀

baby ja jem normalne jablka, ceresne som zrala rovno zo stromu a melon som tiez zozrala polovicu sama. 😅 😀 😀 😀 a jem uz skoro vsetko - okrem kapusty, strukovin a citrusov.
komi lehatko je dobra vec, pokial ti tam dieta chce byt - moja tam je, len ked sedim pri nej a rozpravam sa s nou, alebo ked pozera telku.

misha666
25. jún 2009

ahojte kocky...konecne sa mi podarilo zachytit ako sa mala rehoce,tak ku album ak chcete, inak mi spi uz od 15tej co je u nej cez den uz rekord 🙂

krpcek
25. jún 2009

miska aka je zlata. 😀

miavin
25. jún 2009

ahojte - čo sa týka jedla - tak ja takisto papám všetko, kapustnicu som jedla, čerešne, aj jahody, kurča s kapustou - ale samozrejme všetko s mierou a malý zatiaľ nemal žiaden problém... takže z každého trošku treba - aby si bábo zvyklo - môj názor
misha - júúj krásna je Emmka - smejko zlatučký 🙂
zanu - neboj sa - Elaia to určite zmákne v pohode - daj potom vedieť, ako ste došli. 😉

jankaaa
25. jún 2009

ahojte babule co tu je noveho ja nemam vobec cas prist medzi vas....
dnes sme boli s malym na kardiologii ma taky mierny selest na srdiecku tak o tri mesiace mame ist na kontrolu dufam ze to uz bude ok....teraz len behame po lekaroch krcne,kardio este aj cistit rucku po ockovani co ho ockovali proti tbc...mam dost...

elfi1
25. jún 2009

no ked sa bavite o tej strave - ja som dnes zozrala skoro cely balicek bielych zemiakovych lupienkov - fuuuuuj, tak ma bolel zaludok. a neuvedomila som si, ze to aj malemu uskodi - ked sa pokakal, tak uuplne zelena stolica

inak si stale davam pozor na tie nafukovacie potraviny, citrusy a nejake alergeny.

Domco zacina byt velmi aktivny a energicky, niekedy mam problem udrzat ho na rukach. na brusku nechce moc byt, ale ked je na chrbatiku, tak sa vykruca a stale vyvracia hlavku dozadu a nieco pozoruje. na bok sa obracia stale, tak cakam, kedy sa prekoprcne aj na brusko.
a nervaci riadne - vresklun maly

arizona
25. jún 2009

a tu nikto? 😀

krpy, aká náhoda 😀 😀 😀

piki, my vedierkujeme o 100 - 300 😀 držím ho rovnako, ako keby som ho kúpala vo vaničke. problém je len odhadnúť výšku vody, lebo som sa už párkrát prekvapila, že čo sa deje, že drobec nekecá a že si nežužle pästičky... a on cucal vodu z vedra a bol velice zaujatý... ale ani hnačku nemal, takže bábätkovské mydielka majú čosi do seba 😀

jankaaa, my ešte nemáme zahojené TBC. na to čistenie sa po akom čase chodí? a so šelestom si zatiaľ problémy nerob. niektorým bábätkám sa tie prepážky (či "zrasty" chlopne dorastú či ako to je) uzatvoria hneď po pôrode, niektorým až okolo roka 😉

a ďalšia trápna otázka na záver: ako budete riešiť, že vám bábätko vyrastie z vajca (autosedačky) a ešte nebude čas na normálnu autosedačku? 😅 vaničku som vybrala, beháme už športovo, pár cm pribudlo 😀 😀

krpcek
26. jún 2009

ahojte.

ari my to asi tak skoro riesit nebudeme, lebo mi pomalicky rastieme - sme krpani. 😀 😀 😀

baby vcera som bola vonku s kamoskou a sa ma pyta, ze ci uz som bola malu zapisat v skolke? som pozerala jak puk . . ze uz tak skoro. ze ona bola v dvoch mesiacoch a dostala sa tam len preto, ze ma znamost. strasne vela deti tu je.

linda vy idete kam do skolky? musim to aj na buduci tyzden vybavit. 😔

asi ju rovno pojdem aj do skoly zapisat - zakladnu, strednu aj vysoku - sak co ked potom uz nebude miesto 😀 😀 😀

sabinazv
26. jún 2009

toto co? je obed a tu nic? nasa tema hlboko na 2.strane... vidno, ze Zanu sa uz bali 😎

ja mam dnes praci a kuchynsky den, peciem na zajtrajsiu oslavu coko croisanty a bananove rezy (nakupila som banany a nejdu na odbyt 😀 )

drobcovi som pustila vaznu hudbu vo forme zvonkohry, tak spi uz 2 hodiny, neobvykle na doobedie... 🙂

sabinazv
26. jún 2009

krpy, si ma predbehla...

tak vy to mate huste... u nas ma posielaju len na zapis do jasliciek, lebo ze ak sa rozhodnem v 2-3 rokoch, tak nech zabudnem... a reku co ja viem, ci ho tam vobec budem davat? no ale ze pre istotu 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre