Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
13. okt 2009

sabi...bambi...my este nepapame...to len fakt vcera pri vareni vyzivky sme dali ninke na krajik lyzicky trosku mrkvicky...inak este neideme davat pravidelne kazdy den...az od ukonceneho 6. mesiaca...rozhodla som sa ze necakame do ukonc. 7. mes. ninka by uz papala vo velkom...velmi sa tesi ked vidi lyzicku...ked jeme my...no to je...krici...HAM...HAM...a chudatko nic nedostane... 😝
tak este necele 2 tyzdne vydrzime...a potom pojdeme pomalicky nato...tesim sa...

cikyta
13. okt 2009

Sabi mi dávame diphilus infants probiotiká.Nie bio gaju.Nám to poradili v nemocnici,ked sme tam ležali s refluxom.
Nám pevná strava len pomôže aj na reflux,aj na lepšie spinkanie v noci.Už som cítila a videla,že môžme začať.Máme 6 mesiacov a Sisa sa narodila normálne s riadnou váhou a riadnym apetítom 😀 Takže v pohode.
Kaša striedam.Aj mliečne,aj nemliečne.Dám aj svoje mliečko,alebo ked nebolo odsate dala som francuzke.

tica
13. okt 2009

macikjm ďakujem fotky som už pridala ešte sa tu dnes ukážem len malý je nespokojný tak zatial pa

sabinazv
13. okt 2009

aine, aj mne to ide tazko... ked si pomyslim, ze by som mala odsavacku vytiahnut, tak sa mi to nepaci...
a tiez danko jedol aj UM aj MM ked mal 2 tyzdne a v poho... este mam doma 4 pixle nutrionu HA, tak ak, ja by som mu to s tym robila... ale najradsej by som bez toho... teda bez kasi, ale to este uvidim...

bambina
13. okt 2009

myslim, ze aj Simonka by uz vyskusala nieco nove. po lyzicke sa ide potrhat a ked jem ja tak zo mna nespusti oci. vlastne do 6 mesiacov nam chybaju uz len 2 tyzdne. tak skusime nejaku mrkvu 🙂

sabinazv
13. okt 2009

tica, krasne kukadla ma tvoj maly... a podoba sa na tebe, ze? 😉

sabinazv
13. okt 2009

ciky a to treba stale davat? ja vyskusam teraz bez, ze ci je to v poriadku... a co spravi s travenim pevna strava...

bambina
13. okt 2009

ani mne sa neda odsat mliecko. mala papa o dusu, ale ked vytiahnem odsavacku mne nic nejde

cikyta
13. okt 2009

Tisa-s tým Števkom ako dvojičky 😀
Ja mám odsate mliečko a zmmrazene,ale ked mám ovuláciu,tak ho pomínam,lebo mám menej mliečka.
A zase ak je zlá noc a každu 2 hod.ju uspávam ceckom,vtedy ráno nič neodsajem,lebo by mi to trvalo večnosť a pri malej mi je každá minuta rána draha.

cikyta
13. okt 2009

Sabi-myslíš ,že či treba dávať furt to probiotikum? Najprv som dávala každý den,no teraz sa občas stane,že dám raz za 2 dni. Najprv som dávala,ked sme mali problém a teraz ešte preventívne.To neuškodí absolutne.Len to pomôže.Mne to v nemocke tak vysvetlili.

komisakpd
13. okt 2009

ciky ty uz mas mrchu?

komisakpd
13. okt 2009

inac probiotikum davam aj ja..dokonca ho kazali jest aj mne..tak neviem..

macikjm
13. okt 2009

tica...zlatucky Simonko... 😉

macikjm
13. okt 2009

komi...ako Maximko dnes???

sabinazv
13. okt 2009

ja som uz mala minule mrchu a dalsia mala dojst teraz a nist.. ale pohov, tehotna nie som 😎
Este je ten cyklus taky rozhadzany,nepravidelny...

komis, ako teploty?
aj mne kazala dokyna probiotika... ale jedavam jogurty so zivou kulturou, aj kefir z tibetskej huby... ja ziadne probiotika uz nejem...

cikyta
13. okt 2009

Komi-mrchu ako krv som mala 2-3 krát a inak ked nekrvácam,aj tak cítim,že má mrcha byť a bolí ma brucho.
Tiež kázali jesť to probiotikum aj mne.Ale iné.Nie to detské.

cikyta
13. okt 2009

Ja pijem acidko,aj ked musím priznať,že to so stravou pekne flákam.Proste nestíham zdravo jesť.

Juj už to vstalo..............letím.................

aine04
13. okt 2009

bambi no mne dr. povedala ze najnovsie sa znova vracaju pediatri k nazoru, ze s prikrmovanim po troske zacinat po 4. ukoncenom mesiaci. vtedy je uz zaludocek pripraveny stravit aj inu potravu ako mliecko a tak ho treba zvykat.
no a matuskovi uz mliecko ani nestacilo, uz pytal papat aj 11 krat za den, vtedy je vraj uz vhodne zacat. nevedela som sa s tym velmi stotoznit, ale potom mi to potvrdila aj ina pediatricka tak som po troske skusala. a v pohode, matusko rad papa, takze som spokojna. ale tiez som chcela vyhradne kojit do 6 mesiacov.

aine04
13. okt 2009

ja mam akurat prvykrat mrchu mrchavu.... 😠

sabinazv
13. okt 2009

baby a prvu mrkvu ked ste davali, tak aku konzistenciu? s trochovu vody popucit, ze? nech to nie je uplne huste...

aine04
13. okt 2009

sabi ja som tu uplne prvu davala fakt taku polotekutu. ani nie kasovitu, skor hustu polievku... rozmixovala som to s trochou prevarenej vody. lebo v nemocke mu davali taku ze z flasky sa dala pit, len s vacsou dierkou na cumliku.

sabinazv
13. okt 2009

dikes aine... uz sa tesim na to 🙂
a este ani stolicku nemame... som sa rozhodla, ze kupime v Ikee... vraj je velmi prakticka a nezabera vela miesta, a to presne potrebujem...

zanulienka
13. okt 2009

caute baby,videlo ste dala som foto,vcera sa mi bosorka sama postavila 😠

sabinazv
13. okt 2009

videla som zanu... no sikovnica je to velka... a to sa hovori, ze kojene deti ake su sikovne a obratnejsie... ha, kecy... tvoja bude o mesiac sama chodit 🙂

zanulienka
13. okt 2009

sabi-uz tuto sobotu na svadbe budeme spolu stepovat 😀

sabinazv
13. okt 2009

jaj, to uz teraz sa vydavas? vidis... sme aj pozabudli na to... a ako prebiehaju pripravy? saty uz dufam mas !

miavin
13. okt 2009

zanu ty kokso to elaia je nejaká šikovnica 😲

skorvankova
13. okt 2009

juj ako je nam zle ked musime sediet doma.

Inak ahoj mamicky a drobatka.

zanulienka
13. okt 2009

mam,mam.vcera svokra akurat organizovala ze s kym a kde bude elaia,tak manzovi stacil jeden moj zalubeny pohlad nanho 😠 a hned vedel,ze co jej ma odpovedat

adya01
13. okt 2009

sabi, pisala si o autosedackach v protismere jazdy.

Ja mam graco comfort sport. U nas som videla len graco pre vacsie deti, ja ju mam z usa - od 9 - 18 kg a da sa dat aj do protismeru. V navode je dokonca prikaz, ze deti do 13 kg alebo do 1 roku musia sediet vylucne v protismere jazdy.

Ona je tak zvlastne zrezana, ze je tak naklonena dozadu - take nieco ako vo vajicku ale ked sa da do protismeru jazdy tak je tam taka vysuvacia podlozka aby babo sedelo rovno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre