Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
12. nov 2009

no, vonku svieti slnko, tak smykam na prechadzku, kym nezajde 😅

aine04
12. nov 2009

my az poobede. uz mi drobec vstal... spal hadam celych 7 minut....

zuul
12. nov 2009

dobré ránko maminky,

ciky vyvaľujem oči a nechápem, že takáto krava robí s detičkami.

my sme tiež docela pekne spinkali. asi 4-5x hore. a teraz si miško dáva svoju 45minútovku. 😀

kúpili sme sedačku First class. mali sme ju v protismere, Miško vrešťal naďalej, ale včera sme ju dali do smeru, pozeral kukal a myslím, že tie stierače hore dolu ho super uspali. 😀 ešte musím kúpiť do zrkadielko, aby som na neho videla.

júj homeo sú super, ale je pravda, že na niekoho reagujú a na niekoho nie. ja som vďačná za ne a teda verím im. nám pomohli zatiaľ. 😀

aine až 7min?

dooscoby
12. nov 2009

dobre ranko 🙂

ciky to co je za sprostu sestricku....daktorym ludom by sa zisiel kurz slusneho spravania....chudatka deticky mat takuto hnusnu sestricku

my tiez sme uz zalomili..uvidim kolko vydrzi..vcera spala 2 hodinky 🙂

ja som jej este homeo neskusala ale dako na to jej nocne budenie si zvykam...stale cakam ze kedy z toho vyrastie 🙂

bambina
12. nov 2009

dobre raaaaaaaaaanko.
konecne som sa asi po mesiaci vyspala. boli sme hore len 4x. huraaaaaaaaaa

dooscoby
12. nov 2009

bambina...paradicka....drzim palceky nech vam to tak ostane

zuul
12. nov 2009

bambi super.

dooscoby krásne ak spinká 2hod. 😀

čo dnes varíte deťúrencom?

ja som králika, ryžu a dám do toho aj jabĺčko aby to bolo jediteľné.

zanulienka
12. nov 2009

sabi-kolko jej tych bobul mozem dat,myslim ako casto alebo cele nasypat do ust 😠 .davam jej 5 bobul pred spanim a potom kedsa zobudi prvykrat,zobudi sa po 3 hodkach a je hore-svieza.dneska bola jak jebnuta,unavena,ale ani za boha si nechcela lahnut,tak zaspala po sediacky,asi je to prenu tak lepsie

macikjm
12. nov 2009

dobre ranko...
juj...hanbim sa za tuto sestru...robi hanbu nasmu povolniu... 😠

ciky...stale na vas myslime a drzime palce s klbikmi...

aine...ze skakat na lavej nohe... 😀 😀
mne homeo tiez poniektore zaberaju, neverim len tym, ktore som do seba dzgala, ze na lepsie otvaranie pocas porodu...ani ostruzine malinovej neverim... 😀 do posledneho dna som bola otvorena na 0 prstov, az prostaglandinovy cipok ma otvoril, aj to 2., a to som porodila desat dni po termine... 😒

macikjm
12. nov 2009

zanu... ☹ ☹

bambina
12. nov 2009

joj dievcence dakujem. vcera som uz bola z toho riadne nervna, aj som na nu pokricala lebo aj ona bola nervozna. to len z nevyspatia. dnes som chytila novy dych. tazke to je niekedy, hlavne ked som neustale sama, manzo pride vecer a stale dookola
co tu noveho?

zuul
12. nov 2009

zanu ja dávam 3guličky na lyžičku roztopiť do vody a potom to vypije. niekedy dávam aj ráno aj večer.

zuul
12. nov 2009

bambi myslím, že máme viaceré takéto pocity.

zuul
12. nov 2009

my sme už hore 😝

bambina
12. nov 2009

ciky, teraz som precitala, no katastrofa.

zuul, dakujem. niekedy uz neviem co robit a niet sa komu pozalovat. ani mama ma nepodrzi, povie, ze to je normalne, ona nas mala dvoch. vacsinou som stale sama a je to tazke. ale zvladnem to, najma ked Simonka zacne "mama, mama" som uplne namako 🙂

inak, od nas moc vobec nepytali...

dooscoby
12. nov 2009

zuul...ja uvarim mrkvu+zemaik+trosku brokolice vo vode rozmixujem a zahustim neochutenou ryzovou kasou...ale este musime dorazit zo vcera sklenicku telacie s mrkvou a zemiakom znacka sunarek...vcelku chutne...mala jedla len jej vadilo ze to nie je hladka kasa..su tam take mini kusocky

zanu...mas doma pekneho nespavca...co tak makovy odvar 😀 dacim tie deti treba nadrogovat nech my rodicia nezvockneme

bambina....mne manzel robieva len 3 krat do tyzdna tak ked je doma snazim sa mu malu zavesit na krk a oddychnut si troska...tento tyzden bol chory potom v praci tak som na malu cele dni sama a uz vcera som mala toho dost...zajtra ideme ku jeho rodicom na par dni tak snad si oddychnem

zuul
12. nov 2009

bambi nato sme tu. ja mám tiež často také nálady.

dooscoby snažím sa mu dávať mäso, ak keď ho nemusí 😲

dooscoby
12. nov 2009

neviem ako vasi manzelikovia ale moj aj ked rano zoberie malu ze nech si pospim tak ich vacsinou najdem takto Barborka na gauci sa gula ...telka huci v pozadi a on tuka do compu 😠 ...minule som ho zato zhucala ze nech sa jej venuje tak sa to lepsi....juj odo mna caka vymyslanie programu a on sa rozvali pred telku s nou

dooscoby
12. nov 2009

zuul....ten sunarek bol v celku chutny...skusala som zeleninu od hami a to bol humas 😖 ...skus Miskovi to masko rozmixovat na male kusocky najlespie kuracie a zacat len kavovou lyzickou mozno zachuti

cikyta
12. nov 2009

Ahojte.Čo to je chamomila a kde to maju? (Kupujem somariny na spánok,no toto som ešte neskusila) ☹

bambina
12. nov 2009

dooscoby, u nas je to podobne. ale netreba sa cudovat. vraj pre muzov je dieta do 1 roka nezaujimave (myslim, co sa aktivit tyka). ja tiez stale nieco vymyslam, aby som ju zabavila a on ju vacsinou necha tak, len aby nanho kukala 🙂

zanulienka
12. nov 2009

tak je to aj u nasmja sa s nou salim,ona sa rehoce,ze az stika a manzo vyvaluje oci,ze aka je zlata,ako sa rehoceme a jemu preco nie.no neviem,ked sa s nou len prechadza,rozprava na tom nie je nic zabavne

bambina
12. nov 2009

asi tak zanu.
no niekedy ho chyti, ze sa zacnu gulat a salit sa, ale vacsinou ju len tak nosi a chodia za mnou 🙂

zanulienka
12. nov 2009

ciky-chamomila su homeopatika,elaia nemoze ma alergiu na kamilku

cikyta
12. nov 2009

Aha.Dík Zani.

dooscoby
12. nov 2009

babmina...suhlasim s tebou...on sa nevie dockat kedy podrastie a bude s nou moct hadzat..behat a robit ine blbiny...a ja sa tiez tesim ked drobcek podrastie.....s takou radostou mu ju necham cely den nech vie co ta maminka na materskej robi cele dni....a ja si zatial pojdem dakam do salonu valat sunky 😀

zanu...my ked dakam ideme na navstevu tak musim predvadzat ako sa mala smeje.kvaka ..manzel len zahlasi ze ona sa rehoce len s maminou a nikdy nie pri nom ale uz sa to lepsie...musim ho pochvalit snazi sa...ked sme teraz boli v sobotu na navsteve maju 2 mesacne mimi ktore hucalo ako tur a otec nechal mamu ho cicikat...sice mu strcila dieta ale za chvilku jej ho vratil....juj dala by som mu prednasku...ked si zamixoval nech sa tiez stara

dooscoby
12. nov 2009

dieta je hore..ide sa papat vyzivka

petusko
autor
12. nov 2009

ahojte 🙂
takisto hlasim super noc, drobec sa zobudil az o pol siestej 🙂 tfuj tfuj, nech to vsetkym detickam takto vydrzi 🙂
ciky 😠 neuveritelne! nemas moznost ist aspon na konzultaciu k inemu ortopedovi? aj ked to bude niekde dalej, myslim, ze by to za to stalo. mozno si na teba zasadli a budu trapit aj teba aj silvinku, aj ked to mozno vobec nie je take potrebne. drzim palce, nech sa silvinke klbik rychlo rychlo upravi a mate pokoj.
ja mam tiez dnes fajn naladu aj energie mam dost, lebo aj slniecko vykuklo asi na 15 minut a prave sme boli vonku, tak som zhlboka dychala a vychutnavala si to 😀
zanu, aj marcel momentalne spi v kociku a sedi pri tom. keby sklopim operadlo, tak sa zobudi. 😅
a s tatim je to podobne aj u nas, s Petikom robia take divociny, ze hroza, kym marceli je zatial v polohe ticheho pozorovatela 😀

cikyta
12. nov 2009

Petusko.Ortoped dr.je OK,len tá sestra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 A muž pôjde pozrieť k druhému dr.ak stihne a povie mi,čo a jak,Ja sa tam nemám ako dostať.Tak hádam,čosi vybaví,uvidíme.

bambina
12. nov 2009

petusko, aj my chceme slniecko. posli trochu aj nam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre