Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
6. nov 2009

bei ano uz mame 3 zubky....a vsetky dole 🙂

jankaaa
6. nov 2009

doo aj nas uz hajka od pol siedmej

dooscoby
6. nov 2009

maci...tak to je riadne skoro...ten moj sa nevie ani na deviatu do prace vychystat 🙄 ...skoro vzdy meska

macikjm
6. nov 2009

bei.... 😀 😀

jankaaa
6. nov 2009

bei aku blbost mailom?ja som ti nic neposielala

dooscoby
6. nov 2009

sabi dufam ze bude mat k tomu aj mozog...vies co sa hovori o blondynkach 😎

janka a kedy ti potom rano vstava...my sme ju chceli posunut lebo kukuckuje dakedy uz od piatej 😖 kedy mam este hlboku noc

jankaaa
6. nov 2009

doo nas tiez vstaval o siestej niekedy aj piatej ale asi tri dni spime do 7:15 a dnes do osmej....ale mne spal tak kratko aj ked som ho davala spat neskor....takze tak

sabinazv
6. nov 2009

doos, skusali sme aj prsty namocit aj moje, aj jeho... nist... on ti nie je vobec gurman... nie je zvedavy na chute... vsak raz sa chyti... hlavne nesmiem robit to co som robila teraz ked bol mrzuty... ze ked bol mrzuty, som ho utisila prsom... potom prakticky vobec nie je hladny a naco by aj jedol, ze?
Ale zasa dnes som mu davala jest po 4,5 hodinach tu kasu... ale absoluuuutne nist... ani cuc... tak nevim... no vsak raz sa chyti... kym pojde do skoly 😀

dooscoby
6. nov 2009

nasa sla spat vcera neskor a vstavala o piatej ale cez den spala ako dudek...raz 2.5 hodky a druhy krat cca.1.5 tak to preto asi....a hajate celu noc

romanakatka
6. nov 2009

čafte, tak som tu aj ja... tiež dnes otras deň... no a tiež som šupla homeo

sabi, zuul, máte nejaké dobré homeo aj na soplíky??? Sem s nimi 😉

Inak Sabi určite sa vidíme v utorok, nejako sa dohodneme, môžete prísť aj na návštevu 😉

A ešte čosi, zajtra máme privítanie do života na zámku 😵 ešte niekto z nášho okolia???

dooscoby
6. nov 2009

sabi mozno este nie je pripraveny na prikrmi...skus mu dat napr.na tyzden pauzu a potom skus znovu par lyziciek mozno sa chyti....mne papala sice menej aj ked som ju nakojila...som je po takej hodke od nakojenia ponukla a vcelku sa chytila...cize skusat a skusat..raz sa rozpapaju 🙂

romanakatka
6. nov 2009

jankaaa, náš krpec hnačkuje už dlhšie... vraj zo zubov ... a zuby zatiaľ nikde... ale ma tak dnes napadlo, že chudáčik je len na mliečku a zeleninkový príkrm aj to vo forme skôr polievočky, tak asi ani nemá prečo mať inú stolicu... len dosť často... 😒

jankaaa
6. nov 2009

doo nespime celu noc budi sa teraz uz troska menej lebo davam UM ale ked som ho kojila tak bol hore kazdu hodinu pomaly

beadz
6. nov 2009

jani, tak nic potom. som to poplietla... a ked som uz dala jedno motto, tak dam este jedno, co sice teraz nie je velmi pre nas aktualne, ale veeeelice pravdive
Nie je to divné, aká bezvýznamná je tvoja práca keď si žiadaš o zvýšenie platu a aká je dôležitá keď chceš deň dovolenky ?

romanakatka
6. nov 2009

naše noci sú otrasné... budí sa každú hodinku a keď dám homeo a fenistil tak každé dve... skúsila som aj UM a nebadala som nejaký rozdiel 😖

sabinazv
6. nov 2009

katka a ake sopliky ma? huste alebo riedke? nam vtedy zabral len pamycon 😒 ale odvtedy svaty pokoj...

jej super ze sa stretneme... a o kolkej je tam najlepsie ist? nam by bolo najlepsie tak neskor, medzi 14-15.h, kym pride po nas z roboty tatik... sa chysta s nami 😉

na uvitanie sa chysta aj moja suseda... na nas sa nasa obec vyprdla asi 😝

beadz
6. nov 2009

kati, a preco davas len polievocku ? preco mu tu zeleninku nezmixujes do kasicky ?

jankaaa
6. nov 2009

romi ja tiez ked som dala fenistil tak sa budil ale spinkal potom hned ked sa napapal

dooscoby
6. nov 2009

janka a romanka...tiez uvazujem nad tym umelym mlieckom ale nezda sa my ze ma hlad....na rukach zaspi a akonahle ju dam do postielky tak sa mrvi...dakedy trva aj hodinku kym pospi a medzitym k nej vstavam x krat 😠 ...uz aj cumel zacina vypluvat 😠 ..stale horsie a horsie

sabinazv
6. nov 2009

doos, my skusame prikrmovat uz 3.tyzden a nikam sme sa nedopracovali... a zacala som preto pred 6.mesiacom, lebo tak na mna pozeral ked som jedla, sapal sa mi do jedla... ale nejak sme ho tou zeleninou znechutili a uz neveri, ze nieco moze aj lepsie chutit asi 😎

katka a fenistil kvoli tym soplikom davas? uf, to je antihistaminikum... oblbovak...

romanakatka
6. nov 2009

Sabi chodíme rôzne, ale skôr tak medzi tou 14-15tou, tak sa ešte presne dohodneme 😉

no soplíky sme mali také šušňavé, že večer nebolo nič vidieť, len počuť a ráno šušníky... teraz mu trošku začali tiecť riedke priesvitné 😒 no ale hlavne to ma štvalo, že keď aj nebolo nič vidieť, počuť (spinká so zatvorenými ústočkami) aj tak sme mali v stolici alebo keď pregrcol, teda akoby mu zatekali...

jankaaa
6. nov 2009

doo ja tiez skusam bud len uspat na rukach alebo dam cumel ale vkuse sa vrti potom zacne plakat tak potom uz dam mlieko a potom aj zaspi....

babenky ked papa dvakrat v noci je to vela?

macikjm
6. nov 2009

takto zneuzivate neziaduci ucinok fenistilu??? 🤐 😀 vy nezbednice jedne...

ja ninke papanicu nemixujem...len jej roztlacim...ona ti je taky papkos, ze pekne prehltne aj kusocky...malilinke jasne...ale nie je to kasa...

jankaaa
6. nov 2009

macikjm aj ja uz druhy den nemixujem papanicko len roztlacim 🙂

dooscoby
6. nov 2009

maci tak to mas super....moja sa pri kuskoch davi 😀 ..radost na nu pozerat...ja musim robit hladke kasicky alebo take menej hrudkovite

janka ja sa stale dako branim umelemu mliecku...bude mi luto za kojenim a ani z flasky nevie tahat 😢

sabi my sme zacali tusim tyzden po siestom mesiaci....mozno ho nechat na mliecku este ved jedla si uzije za zivot az az

romanakatka
6. nov 2009

Bea, no nie je to úplne polievočka, je to niečo medzi polievkou a hustou kašou... rozmixujem zeleninku, ale také hustejšie mi vypľúval a nechcel, také redšie mi spapá...

Sabi fenistil mi doporučila dokyna keď som tam bola minulý týždeň a vravela, že hnačkuje a ako spí (teda nespí) on aj keď zaspinká tak sa prehadzuje z jednej strany na druhú... dvíha zadoček a stále sa mece... vôbec nespí tvrdo, neviem či ho to tie zúbky tak trápia ale toto spánkom nazývať nemôžem... tak na pár dní, vraj či sa to spanie nezlepší, aby si aj on oddýchol... ale naňho mám pocit, že ani toto nezaberá... vôbec nie je oblbnutý a spavý

beadz
6. nov 2009

macik, kde si ? o chvilu uz nebude co pit 😉
ja mixujem vsetko, lebo simona hrozne napina ked ma hrudky. no ved on sa casom nauci aj normalne papat...

macikjm
6. nov 2009

tesim sa z toho, ale tak opatrne...bojim sa aby sa to nezvratilo, tak ako pisete poniektore... 😖

jankaaa
6. nov 2009

doo mne je to tiez luto este obcas mu dam prsnik ale videla som ze chudacik sa uz nenapapal z mojho mliecka tak nebudem ho predsa trapit....ale je mi to velmi luto...v noci je to kojenie nenahraditelne...teraz pokial urobim mlieko...no co uz ale vydrzali sme pekne

anib
6. nov 2009

ahojte, aj mna uz vycicala a buvka, dnes za cely den uz 9x, furt kazde 2hodky 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre