Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
16. nov 2009

Aký fešák Adamko!

sabinazv
16. nov 2009

a aky znackovy, ze? 😎

anib
16. nov 2009

ahojte, som tu od vikendu nebola, akoby 100 rokov preslo 😀

cikyta
16. nov 2009

No a Danko.Uplný kovboj!!! 🙂
Ahoj Anib

sabinazv
16. nov 2009

ciky, veru, uz len pistol do ruky 🙂

romanakatka
16. nov 2009

čaute, som tu dlhšie nebola... no nestíhačky, zuby nás vytrápili, škola v plnom prúde takže tak si my žijeme...

Timka musím pochváliť, po neviem akej dlhej dobe sme mali super noc, bol hore len 2x, až mi to príde neuveriteľné po tom všetkom 😵 dúfam, že aj dnešná bude taká 😵 no a dva spodné máme vonku 😀

a zase pochválim svokru... tak dnes mu chcela dať varenú šošovicu ... navarila si na obed a sme tam prišli a vraj že by mu dala, ale že sa budeme hnevať.... no jasne z obyčajného mlieka... tak vraví, že kúpila piškóty (ešte nemal) tak jej vravím, že mu môže nastrúhať jabĺčko a do toho pomrviť jednu... tak mu šupla na 1x hneď šesť a o hodinu na to mlieko, bodaj by sa potom nepogrcal keď sme preňho prišli... a potom, že má 9kg... to som zvedavá koľko bude teraz priberať, keď ho takto dopuje... a o nosení na rukách miesto kočikovania ani nehovorím...

no tak som si uľavila a môžem ísť spať 😅

romanakatka
16. nov 2009

a tu čo nové? Ako papáme a rastieme a zubíme sa ? 🙂 😕 🙂

komisakpd
16. nov 2009

baby´dnes som bola v babetkove v KE kupit fusak EMITEX (cierno lososova farba) no ale tie predavacky..no des..potom vam o tom porozpravam,..

anib
17. nov 2009

dobré ránko 🙂 h

nany100
17. nov 2009

ahojte kočeny, dnes som tu sama? maličká zalomila na svoju obligátnu hodinku, tak ja kávičkujem (aj keď bez kofeinu 😒 ) a netujem...
sabi, dík za gratuláciu...ako si varila výživku? dávala si aj cukor?

macikjm
17. nov 2009

nany...aj my dodatocne vsetko naj k 7. mesiacikom a k papaniu maska...
my sme zatial bez teploty...klop...klop....🙂 pozerame do pusinky, ale zubky sa este nebeleju, ale uz trcia spod dasienka...tak ze by to bolo fakt zubkami???

a inak nasa kocka tuto noc spala prvykrat odkedy je na svete na brusku...sama sa pretocila...podarena bola...ked uz nechcela byt, tak tak rozospata dvihla hlavicku a zacala mrnkat, asi sama bola prekvapena ako spinka...zlatunka bola... 😀...nechceli sme s manzom verit vlastnym ociam, ked sme prisli vecer do spalne a ona odfukovala na brusku... 😀
katka...gratulujeme k zubkom...

zanulienka
17. nov 2009

kocky ja dneska varim dietny a zdravy obed-fazulovy privarok z cibulkou,slaninkou a klobasou,mnam.este som si urobila zemiakvu omeletu 😀

nany100
17. nov 2009

macik, ďakujeme 😉 ...super, že je Ninka bez teplotky...ani my ešte zúbky nevidíme, aj keď ďasienka má navreté...a hryzie ako ďábel...cicíky si už necítim od bolesti a to keď bude mať zuby neviem čo budem robiť ☹ ...ešte nakŕmiť ako-tak ale to nočné dudkanie ma privedie do hrobu 😒

zanu, aj elaia má slaninku a klobásku? 😀

nany100
17. nov 2009

a pridali sme fotečku nášho 7 mesačného drobca 🙂

nany100
17. nov 2009

spí už dve hodiny, sa normálne už nudím 😀

zanulienka
17. nov 2009

nany-ona este nie,ju necham zatial len slintat 😀

nany100
17. nov 2009

a manžo Ti papá slovenské jedlá? 🙂

zanulienka
17. nov 2009

jasne,on zje vsetko,on je taky smetiek.co kocky nechcu,nevladzu uetkaju za Aitom-otcom,aby to zjedol.

zanulienka
17. nov 2009

pisem akoby som nepoznala pismenka 😅

zanulienka
17. nov 2009

elaia mi spi od 11.00,polievka sa vari a ja sa nudim,nieco by som mala vymysliet

zanulienka
17. nov 2009

jaj a este idem pochvalit elaiu.u nas sa hovori miesto otec-aita.a elaia ho uz krasne vyslovuje a ked vidi alebo pocuje svojho aitu,tak mu krici AITAAAA

cikyta
17. nov 2009

Ahojte.Báby predpokladam,že dávate drobcom ponožky 😅 ,no my tiež,ale máme pritom problém-uplne vždy si ich vyzuje a ja už nevládzem ju špehovať a 300krát denne obuvať 😝
Čo jej mám dať na ne traky? ☹

cikyta
17. nov 2009

No čo je súdružky?
Tak vy ste het.OK Idem aj ja.S malou von trošku...Ak nezamdliem.Máme dalšiu brebdetu noc za sebou. 😝

cikyta
17. nov 2009

Dievčatá,že revolucia..........hm..........mala som 10 rokov.
A vy? 😀

majka_dk
17. nov 2009

ahojte

ciky tak skus pancusky, vsak nemusi chodit v teplakoch 😉

my zase tradicna noc, asi 100x hore, ale on spal len mrncal a ja som ho musela hladkat 😕 a dnes sa rozhodol, ze nebude spat, aby sme si ho uzili, zatial spal len hodinu 😠 a to sme mali ist o 15 na prechadzku na zeleznu s kamoskou 😒

majka_dk
17. nov 2009

a revulacia, hmmm ja skor narodky 😀 presne pred 20 rokmi som mala 8 😀

zanulienka
17. nov 2009

majka-vsetko NAJLEPSIE 🙂

majka_dk
17. nov 2009

zanu dik 😉

zanulienka
17. nov 2009

majka a kolko?

zanulienka
17. nov 2009

ty kokso moja demencia nema hranic 😅 .ved jasne,ze mas 28.r

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre