Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
17. nov 2009

zuzik veru mam tu rybnik, skoro kazdy den sa popri nom prechadzam... ale zasa tam su take tie velmi kostnate ryby a to tiez velmi nemusim 😎
mali by nejaku vyslachtit a tam zacat chovat... by som si aj rybarsky listok kupila a nahodila udice 😅

macikjm
17. nov 2009

ahojte...

ja som tiez o tych rybach citala, co sabi...aj mam taky nazor...
a pangasius su pre mna fuj...nemam ich rada...

tiez gratulujem vsetkym oslavencom...malym a velkym... 😉

ninka je bez horucky...super...dufam, ze nam to tak ostane...je to super, ked je babo zdravucke... 😵

ale zajtra ideme k dr. nech nas vysetri, ci je naozaj vsetko ok,,,a hodit rec...

cikyta
17. nov 2009

Macik,som rada,že je Ninuške-sestričke už dobre! 😵 Ved to by bola škoda,keby tak pekné dievčatko trápila chorôbka a nesmialo sa ☹ ( 😉 )

macikjm
17. nov 2009

ciky...dakujem...hej...uz sa aj usmieva viac...uz je to nasa ninka...sme si dnes povedali s manzelom..krici...jasi sa...vystraja...vidiet ju chorucku...hruza...dufam, ze bude uz len a len zdravucka... 😵

inak ja ninke obliekam pancuchy...na to teplacky...a niekedy este aj ponozky....hraje sa na zemi...no na puzzle...

adya01
17. nov 2009

Ahojte,

ja pangasiusa tiez nemusim, vlastne odkedy som bola tehu ryby mi strasne smrdia...
bojim sa stedreho vecera, lebo som kapra milovala... ale ak mi bude smrdiet...nic s tym neurobim 🙂

nam tiez bolo povedane, ze ryby najskor po roku - a zacat sladkovodnymi... nemyslim si, ze je dovod sa niekam
ponahlat...ved sa toho cely zivot najedia az - az 🙂

romanakatka
17. nov 2009

čafte,

sabi, stolica ok, takže sme prešli už aj na ovocie. Inak som sa chcela spýtať že kedy idete najbližšie na poradňu?

A si taká zbehlá v tých homeo... vieš mi povedať na čo je dobrá calcarea carbonica 9CH - dúfam, že som to dobre napísala...

sabinazv
17. nov 2009

adya, ja ked som bola vegetarianka, tak som na vianoce jedavala sojove platky normalne v 3-obale... a so salatom 😉

katka, na poradnu mame ist az v 8.mesiaci... a vy?

calcarea carbonica je moj hlavny liek... vy ho mate od pediatricky? on je na strasne vela veci dobry... 🙂

macik, super ze je ninka uz fit 🙂

romanakatka
17. nov 2009

sabi v 8,5 v podstate o dva mesiace od poslednej... a hej predpísala to malému, najprv preto, že sa veľmi potil a teraz keď som spomínala, že má nekľudný spánok a prehadzuje sa a budí každú hodinku tak kázala toto dva mesiace nepretržite užívať, len som nevedela na čo to vlastne má zabrať keď nám to predpísala na dve rôzne veci... 😕 a Ty to tiež berieš?

sabinazv
17. nov 2009

kati, tak to sa mozme opat dohodnut a spolu ist 🙂

no ta calcarea je na strasne vela veci... pozerala som, ze u dojciat aj pri zazivacich tazkostiach... a je velmi vhodny pri liecbe deti...

ja som ho brala ako moj osobnostny liek spolu este s jednym hlavne kvoli tej zihlavke... a on vlastne ak ti takyto osobnostny liek dobre sadne, cize je dobre vybraty, tak lieci vsetko co nefunguje ... postupne 😉
Ked som otehotnela, tak som prerusila liecbu a tak teraz to stale neberiem... ani uz nemam takmer ziadne problemy s tym...

no idem pozerat Odsudene, zajtra sa vidime, paaa a dobru noc 😎

romanakatka
17. nov 2009

Sabi, vďaka, tak určite ešte dohodneme tú poradňu 😉

lenka1smejka
17. nov 2009

Prosim vas a naco su dobre homeo?

majka_dk
18. nov 2009

ahojte,

tak my sme zase od 5 hore, uz ma ide slahnut, uz ide aj o hodinu neskor spat a stale o piatej hore 😠 a dnes este k tomu s revom, tak sa uz hodinu nosime 🙄

a dakujem za blahozelania 😵

mia vseeeetko najlepsie 😀

miavin
18. nov 2009

dobré ránko
jéééj majka - ďakujem krásne - sú to super narodky - manžel je ešte doma ale malý je chorý, no neva, aspoň nie som sama - ďakujem ešte raz 😉

miavin
18. nov 2009

majka a dodatočne aj tebe všetko najlepšie , veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a pohodičky.....
a dodatočne všetkým oslávencom - 7 mesiačikovým.....
no my dnes ideme k dokyne... uvidíme, či neskončíme na ATB....tak zatiaľ - prajem krásny deň

jankaaa
18. nov 2009

ahojte babulky....

majka my mame to iste sme hore od siestej stale kazde rano a to je jedno ci ho dam spat neskor....a tiez nic nerobime len sa po rukach nosime a niekedy uz mam fakt dost....nic ho v poslednom case nebavi.....

to aj vasi su taki teraz?

zanulienka
18. nov 2009

mia-vsetko najlepsie 😉

miavin
18. nov 2009

zanu - díky moc, ako sa máte? Elaia sa už polepšila zo spánkom??? a zúbky?

cikyta
18. nov 2009

Ahojte.Tak dnes vnoci som si robila čiarky na papier pri každom vstávaní k malej.Od 22:00 do 6:OO to bolo 13 krát!!!!!!
Som ako mátoha už.Nevládzem.pa

anib
18. nov 2009

ciky moja, ach, ty si bojovnička. Inak nasa sa tiez trosku pokazila, do polnoci aj 3x hore, potom uz len 2 😒 , ale zdaleka nie tak,ako u Teba. Ak sa bude dat, nechaj ostatne veci bokom, a oddychuj aj cez den co najviac.

macikjm
18. nov 2009

ahojte...
tak my zase mame taku zaujimavu noc za sebou,,,ninka spala este tuto noc pri nas v posteli,skrz toho ze predtym teplotovala, tak som chcela juj mat blizko, aby som mohla skontrolovat, ci je vsetko ok...ale si predstavte...maly to cloviecik, ale neda sa pri nej spat...rozvaluje sa, pretaca sa na brusko, potom mrnci, lebo zisti, ze spi a je na brusko so zdvihnutou hlavou, alebo si prilahne rucicku......potom spi na sirku postele...no sranda z nej...dnes uz spinka v postielke...dufam, ze si za tie 4 dni neodvykla... 😖

ciky...juj...drz sa...

potom sa ozvem, ked prideme od dr., pojdeme ked ninka vstane... 😉

sabinazv
18. nov 2009

ahojte,

aj danko mal v noci teplotu, nieco cez 38, dala som cipok... to co je za viroza? ☹
teraz buva a uz zasa plakal zo spanku, chuda male, nieco ho boli... dnes nejdeme ani vonku, aj ked je tak krasne... ale radsej ostaneme dnu...

a teraz riesim stolicku, lebo ju vraj nemaju uz ani na sklade u dodavatela... ma porazi, tak mi posielaju spat prachy a zhanam ju inde... ale velmi malo obchodov ju ma... 😠

zuzik25
18. nov 2009

cafte, juuuj ciky, no vobec nezavidim, ja chytam nervy ked som hore 3x a viac, toto by ma asi polozilo.
sabi, co to za viroza? nech je Danko rychlo fit.

nasa mala spala od tej 18:30 a spala do 23, to som jej dala papat a spala do 5. potom uz halabusila, ale nechala som ju v postielke, asi aj na chvilku zdriemla, teda ja urcite. 😀

inac mi schvalili tu predlzenu matersku, takze sim na MD do zaciatku decembra.

ideme cez obed do mesta, trosku sa prevetrat, povybavovat veci, bo maminka sa doma nudi a musi nieco robit ine ako vymena plienok, kojenia, prania, zehlenia.

zanulienka
18. nov 2009

baby moja elaia funguje od 3.00 a este stale nespi.tak ci sa polepsila?hm,neviem.domca mi chytila niekde herpes,ma ho na pleci a na krku,len nechapem od koho-z coho?

baska19
18. nov 2009

mia aj ja blahoželám 😉
dufam že budete skoro ok

baby a dávate už jogurty drobcom? lebo mojej sa nejak prestali páčiť kašičky na večeru tak som jej teraz dvakrat dala jogurt taky pre deti miláčik a do toho piškoty to zbaští celé ale v noci sa neskutočne veľa budí už sme ju skúsili dať aj do vedľajšej izby ale nepomohlo už neviem ako ju odnaučiť od nočného vstávania a papania

adya01
18. nov 2009

ahojte,

bude to zniet ako provokovanie, ale maly uz tyzden spi od 7 vecer do 7 rana.... tiez sme sa budili na nocne papanie - ale vzdy tak medzi 4 -5. Zacala som mu davat 100ml kase pol hodinu pred kupanim a po kupani 100 ml mlieka a spi ako dudok 🙂

cikyta
18. nov 2009

Moja sa nebudí na hlad,ale na pocit držať sa v mojom náručí a mať v puse cecok-neťahať.To je celé 😢

zanulienka
18. nov 2009

ciky-moja sa budi,ze -mami pod sa hrat!

petusko
autor
18. nov 2009

ahojte 🙂
citla som len tuto poslednu stranu, ostatne neskor, tak ale...
mia, prajem krasne naeodeniny!!! a dodatocne aj Majke vsetko najlepsie, nech ste baby zdrave, stastne usmiate 🙂
rybu som nedavala, my celkovo jedavame malo ryb, akurat mame radi tuniakovu natierku, ale na tu si este drobec pocka 😀
ciky, neuveritelne, nedokazem si ani predstavit taku noc. drz sa, snad sa coskoro polepsi.
choruckym skore uzdravenie. 😉
ja som si otestovala Marcelika a je presne ako Petik, kasa mu vobec nesedi, ked tak doobeda, aby mu do vecera vytravila. davala som mu poobede alebo podvecer a noci sa zhorsili, takze prikrmy ma radsej pred obedom, na obed, poobede uz len nejaku vyzivku, piskotu a mliecko. a na noc zasadne len mlieko, momentalne si zvysil davku na 270ml a spinka ovela lepsie. sice sa raz budi nadranom, ale len sa naje a spime do tej pol siedmej vacsinou.
ale inak je ovela viac nosivy a uplakany, davam to za vinu zubkom.
neviem, ci som uz spominala, ze ma aj druhy zub, moja pamat je velmi biedna, odkedy som na MD 😀
o chvilu ideme k dr. na poradnu a asi aj ockovanie. uff 😒

pikino
18. nov 2009

ahojteeee.

my sme tiez boli dnes na poradni. mame 7210g a 68 cm. nejako rastieme skor do sirky ako do vysky. 😀
snad nebude vyzerat ako svokra 150cm a 150kilo. 😝

tiez sme maly vcera 7mesiacikov a pri tejto prileztistosti dostala detsku izbu, foto pridane, 😀 a prvykrat spinkala
sama. vstala som k nej asi 5x. takze co sa tyka spania ziadna zmena. a na zapchu nam dokina povedala, ze mame davat hrusku a ovsenu kasu. ovsenu kasu davam a hrusky musime kupit vyzivku. lebo tie hrusky co su teraz su ako kamen a uplne drevene. ble

zanulienka
18. nov 2009

mne vcera elaia jedla vyzivu,ze ja som jej davala z lyzickou vyzivu a ona mala druhej ruke keksik.z toho si vzdy trosku ocumlala a otvorila velke usta na vyzivu,takto to islo az kym nedojedla.strasne bola zlata 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre