Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
3. dec 2009

no fíha..... tak super sabi - to je dobre, keď sa malému Dankovi ľúbi vo vodičke.
bei - dobrý darček od svokry 😀
ja som dnes tiež kúpila krsniatku.....autíčka a ešte zopár drobností a koniec....baby - máte umývačku riadu niektorá???? poraďte nejakú dobrú

sabinazv
3. dec 2009

bei, podprdu aj mne akutne treba... kojenecku nejaku poriadnu.. ale to pre mna zohnat je beh na dlhe trate...
Aj kadernicku by to chcelo, lebo som ako pustovnik...
😅

Juj Petus, este sa to mozno podari... nezufaj

Jaj a Komis... si sa pytala, ze preco chceme oducit od nocneho kojenia... no kebyze kojim raz, dva krat... tak mi to ani tak nevadi... ale 8-10x je uz vazne dost na tak velke dieta, ktore by mohlo prespat celu noc... tak preco ho to neskusit oducit, ak sa to da...

sabinazv
3. dec 2009

mia, my mame whirpoolku... neviem, inu som nemala a som spokojna... vzdy som sa tomu branila, ale odkedy ju mam, nedam dopustit na tento vynalez 😉

sabinazv
3. dec 2009

Mia, a ty kde mas profilovu foto? Ruzova lejdy tu uz davno nebola 😎

komisakpd
3. dec 2009

no tak 10x je dost..ja v noci kojim tak do 5x asi..

sabinazv
3. dec 2009

aj 5x je vela... to nie je hlad, ale potreba blizkosti... ja ho nenecham sameho plakat, pridem k nemu pohladkam, upokojim...akurat necuca stale ked sa preberie... a spinka pokojnejsie v postielke ako ked bol pri mne... lebo ked lezal pri mne, stale sa dozadoval dudlania...

miavin
3. dec 2009

sabi - adminka mi ju zrušila..... ale nech je po jej prianí - hodila som tam foto môjho ksichtu!

beadz
3. dec 2009

komi, ja si tiez myslim ze 5 x kojit v noci je uz vela, ale je to na kazdej mamine ako si to manazuje.
podla mna v tomto veku uz babo nie je hladne v noci, len je zvyknute ze sa moze stale prisat, tak to zneuziva. ale to je len moj nazor.

komisakpd
3. dec 2009

no ja som napisala do 5x a otazka je aj co uz povazujeme za noc..ci od vtedy ako ide na noc spat cca o20.00 alebo az ked idem ja..ja beriem 5x od 20.00 do 8.00 rana..no mozno dost mozno mne..mna to za tych 12 hod neobtazuje,..ale verim ze sa to prirodzene nejako urase..nechem ho nechat plakat sameho..a spi po takej polnoci uz medzi nami..niekedy az nadranom, a aj to uz povazujem za pokrok lebo od nemocnice co sme boli doteraz spal len pri nas..

beadz
3. dec 2009

tak ja idem buvinkat, pokojnu noc vsetkym

miavin
3. dec 2009

bei - dobrú nocku, idem aj ja

beadz
4. dec 2009

dobre ranko, vsetkym "starym" aj mladym barborkam posielame pusinky 😵
este k tej umyvacke.. my mame elektrolux a spokojnost.
dnes mal simon dost zlu noc, od pol 2 bol kazdu hodinu hore, sice iba hladal cumel, ale musela som ist k nemu a upokojit ho, takze mam oci ako vyorana myska. a definitiv sa zobudil o 4.15. teraz zaspal, tak som zvedava ci to bude obligatnych 30 min. alebo viac...

sabinazv
4. dec 2009

Dobre ranko,

aj my blahozelame Barborkam... 🙂
to treba tie haluzky odlomit a dat do vody, aby do vianoc vykvitli, vsak?

No a nasa noc... dost zvlastna, ale aspon uz viem preco...
Danko krasne zaspal v postielke vecer, bez protestov... pred polnocou sa zobudil, zamrncal... nedal sa utisit, ale stupnovalo sa volanie mam-mam-mam, az som ho vybrala z postielky, mojkala nic, len usta otvaral ako kaprik a mam-mam-mam... tak som dala papat... ani poriadne nejedol, len sa prisal a driemal... no tak nazad do postielky... ale znovu mrnkot a mam-mam... a toto sa opakovalo asi 4x... az som to vzdala a vzala ho k sebe do postielky, tam zaspal hned... v postielke sa len mechril, vobec sa nevedel ulozit... mal sice po dlhej dobe na sebe aj spaci vak, ale nemyslim, ze v tom bol problem... potom o 2.30 papal a potom uz len rano... a rano som zistila, ze dosli moje "mnesicky", tak asi tam je pes zakopany... malo papal, bol hladny ale mlieko velmi nechutilo... snad sa nam ta prevychova nepokazila 😉

petkapo
4. dec 2009

Caute zeny!

My sme mali noc v trojke v manzelskej posteli. Alex sa celu noc pchal k muzovi do postele, lepil sa na neho az kym mu muz zo spanku nezavesil jednu dobre mierenu laktom rovno medzi oci 😠 Potom sa uz chudatko na neho netlacil 😖

A z noviniek asi tolko, ze sa nam pod strechu nastahovala kuna (a v noci neskutocne rachoti) a odisiel nam termostat, takze nekurime 😠 . Otuzujeme 😎

Ad. umyvacky - my mame electrolux a spokojnost velka.

anib
4. dec 2009

ahojte, tak dnesna noc este lepsia, zaspala o pol 9, vstala o 1,30na papanie a rano o 5,30 a spala do osmej, 🙂

macikjm
4. dec 2009

ahojte...
tak som vas docitala...fakt sa tu clovek zasmeje, zamysli, niekedy posmuti....

nasa noc...ninka pekne vecer zaspala v postielke...ulohu prevzal manzo...asi som mu prehovorila do duse... 😕 o 20.00 uz spinkala...zmenu som urobila len v tom, ze som ju nekojila pred spanim, ale uz o siedmej, po polhodke sme isli kupkat...a nieco pred 20.00 do postielky...sice som jej skusila dat cicik, ze reku ci este nepotaha, ale uz nechcela...budila sa, ked bola v lahsej faze spanku, ze nema dudel...aj vasi sa dozaduju dudla v noci???a chcela som napisat, kedy som si ju zobrala k sebe...no ale uz neviem...viem, ze papala dvakrat...raz, ked neviem a druhykrat o 4.30...potom o 7.30, ked sme uz boli obe hore a chystali sa z postele prec...
som sa rozhodla, ze sa budem sustredit zatial na zaspavanie cez den a vecer v postielke, lebo to nocne statie nad postielkou nezvladam....ked sa rozospim... 😅

inak krasny den prajem...aj ked u nas hmla, ale mame doma slniecka... 😉

zuul
4. dec 2009

dobré ránko,

júj my sme krásne spinkali. večer o 19,40 po ťapkaní po riťke spinká. hore a papal o 1,30 a o 5,00. a definitívne o 6,45.
teraz spinká už hodinku.
konečne som sa vyspalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dnes ideme ešte po obchodoch a aj von sa chystáme do tej zimy.

pridala som fotky. 😀

macikjm
4. dec 2009

este som zabudla...
mia...psika sme uz kupili...bola som kupovat v draciku ten telefon...a len tak som sa opytala, ci ho nahodou nemaju...a mali...a s kartou bol za rozpravkovu cenu 33,99 E...maju nan aj v tescu akciu- 35,9 E...no ale kedze my tesco v bj nemame, najblizsie v po, tak som bola rada...a ze len ten jeden im dosiel...pre nas... 😀

sabinazv
4. dec 2009

no, uz ordinacia dopozerana, dietko spi... aj ja som pridala jednu mikulassku foto 😅

inac to moje dieta, na to, ze nechce nic jest, je dost dobre zivene, ze? 😎

macikjm
4. dec 2009

zuul...misko je zlatunky...
sabi... 😀 😀 co si to so synatorom porobila...taky mikulasisko...

zuul
4. dec 2009

macik aj ja chystám do dráčika na 8 hračiek. kupujem pre celú rodinu a oni to dajú a zaplatia miškovi na vianoce. 😀

sabi super fotka. v tom klobúku je krásavec.

macikjm
4. dec 2009

zuul...dobry napad...maju kupovat somarinky, alebo sa trapit...ja tak ninkinmu krstnemu radim...a vlastne aj svokrovci kupili ninke tu hojdacku na nase usmernenie...

sabinazv
4. dec 2009

veru, misko vyrastol... aky lezun je z neho, my este poslabsie... vacsinou kde ho polozim, tam ho najdem... iba ak o 180 stupnov otoceneho a tak podobne 🙂)

dakujeme za pochvaly... moj chlap povedal, ze na tej mikulasskej fotke sa podoba danko na nasho suseda tucneho...no toto, este ma zacne podozrievat 😀

zuul
4. dec 2009

macik presne tak. tieto hračky od fisher price sú super. a myslím, že sa dobre s nimi zahrajú. júj to bude darčekov.

tá hojdačka je super. to bude ninka stále v nej že?

zuul
4. dec 2009

sabi neboj príde to.
ja sa strašne teším ako sa bude pozerať na vysvietený stromček. neviem sa dočkať.

sabi zo susedom? to nie je in. 😀

zuul
4. dec 2009

wau už hodinku spinká. ešte dovymýšľavam darčeky 🙂

sabinazv
4. dec 2009

vsak ja nebojim... vychutnavam si to este, ze je leziak... sa nabeham za nich este dost... 🙂

veru nie je to in... aj nas spinka... musim dat prat, ale zasa je tak skaredo, joj neznasam susenie pradla v byte... to vzdy tak trva, kym vyschne...

zuul
4. dec 2009

sabi ja som minulý rok na vianoce dostala sušičku. supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer vec. ja suším len tam a suché a voňavé a mäkučké je za 1,5 hod za 2hod.

sabinazv
4. dec 2009

zuul, ked sa prestahujeme a budeme mat kde umiestnit tento druh elektroniky, tak si to mozno tiez zazelam 🙂

cikyta
4. dec 2009

ahojte.včera dostal muž od zákazníka super návliečky pre Sisu.kuk album.a je to výborná kvalita.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre