Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
22. dec 2009

zuzik je mi to jedno - v srkinke su cipsy, pukance a sladke rozbalim nejaku cokoladu a finito. mal mi to povedat skor, ked o tom vedel uz tyzden a nie vcera vecer. 😠

sabinazv
22. dec 2009

jaj, aj mne treba ist na postu, mam tam 3 baliky... no ale sa chumeli, zasa si donesiem domov kopec bordelu na kocari 😠

krpcek a svokrusa bude cele svatky u vasa?t

beadz
22. dec 2009

tak, myslela som ze s vami pokecam, ale drobec spal 10 minut, takze nic z toho 😠

sabinazv
22. dec 2009

no ja idem na tu postu, lebo potom budu mat zasa zatvorene a poobede idem do mesta... tak cafte zatim

krpcek
22. dec 2009

sabi nestras!!!! nie len 25-teho.

nany100
22. dec 2009

ahojte...krpcek, mala si ju predbehnúť a nahlásiť sa ty k nej na návštevu 😉

my teraz spinkáme, mama ide okno umyť (ale tuším, že prší ☹ )

Adelka dnes oslavuje svoje prvé meninky, ale darček jej dáme až keď príde tatinko 😉 ...juj chrústik môj, taká je zlatučká 🙂

krpcek
22. dec 2009

nany povodne to tak bolo, lenze moj muzicek potrebuje kazdemu ukazovat novu telku, tak si to zmenili. 😠

macikjm
22. dec 2009

ahojte...
adelke prajeme vsetko najlepsie k meninkam...hlavne zdravicko...
my sa mame uz lepsie...este mame atb na 2 dni a finito dufam uz nadlho...keby nafurt... 😔
inak najnovsie spinkame do 9.00... 😀 o 4.00 rano davame ninke atb...tak asi preto... 😅 ale zaspinka pekne do 20 min...spinka sice teraz pri nas, ale uz my to nevadi... 😅 ved ona sa raz nauci a hlavne ked sa jej to bude dat vysvetlit a bude tomu rozumiet... 😅
ja mam uz suche kolaciky napecen...medovniky zmakli...jupiiiii...ozdobene su a chutia aj inym ako mne... 😅
zajtra este upeciem kolacik z listkoveho cesta...aj kapustniky rozmyslam, ze upeciem zajtra,,, 😅 juj...uz sa tesim...
tak ako pisala jankaa...prve vianoce s nasimi chrobacikmi mimo bruska...minuly rok ich slavili este zabruskovani... 😀
prajem vam z celeho srdiecka pozehnane a pokojne sviatky...ak by som sa tu uz neukazala dovtedy... 😉

beadz
22. dec 2009

no, chlapi spinkaju, tak konecne mam cas sa aj trocha dlhsie zdrzat.
kapustnica sa mi vari, vsetko pripravene, len este simonov darcek, co mi vcera prisiel musim zabalit. my ideme na stedry den ku svokrovcom, tam prespime a na druhy den k nasim a tiez tam budeme asi spat a potom domov. uvidime ako to zvladneme. no, ved keby zle, tak mame domov 10 min.

zanulienka
22. dec 2009

cafte,kocky dneska mi elaia prespala celu noc 😵 ,zaspala okolo 21.00 a zobudila sa az rano o 6.00.do 7.00 mi trosku kecala v postely,nechcelo sa mi vyliest z teplej postele a potom zaspala az do 9.30.normalne som ju chodila pocuvat ci dycha 😅 .uz len jeden den a letime domov!!!!!!!!!!

beadz
22. dec 2009

tak neviem co je dnes s malym, spinka po 10-20 min. a zobudi sa s revom a je nervny 😠
no nic, idem sa s nim hrat.
zatial papa

beadz
22. dec 2009

fiha, cele poobedie tu nikoho niet ? 😕
my sme uz okupani a spinkame, uz bol velmi nervny, tak sme povedali ze ho nebudeme natahovat do osmej... som zvedava o ktorej rano vstane 🙄 podla mna o druhej-tretej sa mozem pripojit 😀

anib
22. dec 2009

ahoj bei,ja som tu 😉

beadz
22. dec 2009

ahoj, uz som myslela ze to idem x-nut ked si napisala...
ako sa mate ?

beadz
22. dec 2009

aniiib, uz aj ty si zmizla ?
ja som prave dozrala druhy tanier kapustnice. mnaaam. teraz si dam griotku, nech mi to nesadne na zaludok a mozem lebedit. teda kym sa nezobudi mlady

petusko
autor
22. dec 2009

ahojte 🙂
vidim, ze asi vsade ficia pripravy na vianoce, aj u nas podobne, dnes som vypekala, este medovy kolacik som urobila, suhajdy a penove a uz hadam aj staci 😀
teraz sa chystam pri Ordinacii pobalit darceky a zajtra uz len doladovacky, upratat, vecer salat urobim a kysnute kolaciky este upeciem.
bea robis chute s tou kapustnicou, ale uz vydrzim dva dni a potom sa taaaak nazeriem, ze mi bude dalsie dva dni zle 😀 a na silvestra zase, ale to uz bude ina kava, aj s maskom a klobaskou 😝 😀
Adelke krasne meninky zelam 😉

beadz
22. dec 2009

petusko, a na vianoce mate bez klobasky ?

petusko
autor
22. dec 2009

ano bea, kapustu s hribikmi, mliecnu so smotanou 🙂 bez maska. na vianoce nejeme maso vobec, len ryby.
no idem k tej ordinacii. snad sa mi zajtra este podari nakuknut.
paaa

beadz
22. dec 2009

paaaa

anib
22. dec 2009

som tu len som volala s kamoskou vyse hodiny 😀

anib
22. dec 2009

my pohoda, v stvrtok cestujeme aj so svokrovcami k starkej do Za,na 3dni a potom dom

beadz
22. dec 2009

anib, ty si ako moja suseda. tiez stale visi na telefone, nechapem co tolko vie vykecavat. ja par sekund a koncim.

sabinazv
22. dec 2009

bry vecer 😎

Adelke zelam k meninam vsetko najlepsie, snad si to zajtra precita 😉

Moje male este nespi, ale asi uz bude, dako stichlo... zaspal 2x v autosedacke, tak je tak na jeden bok uz vyspaty 😅

Bea, ja tiez nie som velky telefonista... naprd mi je volanie do bezvedomia po 18.h co mam uz 3-ti rok...

beadz
22. dec 2009

kocky, na dnes koncim, idem sa vyvalit, mozno aj trocha zdriemnem pri telke.
tak az by som sa tu nedostala zajtra tak vam vsetkym prajem nadherne sviatky, kolaciky z ktorych sa nepribera, darceky, ktore ste si najviac priali, ludi, ktorych najviac milujete a oslavy z ktorych sa vam nebude chciet odist.
papa

sabinazv
22. dec 2009

jej ake mile prianie, dikes bea 😵 😉

kiki5
22. dec 2009

baby ja tiešž ak by som sa tu nedostala krasne sviatky vam želam. ja ešte nemam darčeky takze zajtra frčim. no a pri tej mojej materskej- ktora mi ani hore nepojde ani toho vela nenakupim tak musim zapojit fantaziu. užite si vianoce aj manželov aj detičky.

miavin
22. dec 2009

ahojte - oslávencom prajem všetko naj naj naj
zanu - ty ideš na svk na vianoce??? to je super....
ak by som sa tu už nestihla objaviť - prajem vám všetkým šťastné a veselé Vianoce - užite si ich v zdraví a šťastí a rodinnej pohode..... hlavne v rodinnej pohodičke - užite si tých malých krpáňov a krpáňe nádherné....ktoré nás čím ďalej tým viac prekvapujú..... a hlavne foťte - aby sme urobili nejaký vianočný album 😉 🙂

zanulienka
23. dec 2009

ahojte!!!!!no uz iba dneska a letime domov,dufam,ze bude dobre,nie ako cez leto.uz aj elaia je vacsia,viac sa zabavi.
sabi-ked sa pojdeme kupat do kremnice napisem ti smsku ci pridete,jo?

elfi1
23. dec 2009

Mamičky a deturence, zelame Vam s Dominikom krasne Vianoce plne lasky, pohody a stastia v kruhu najblizsich. Detickam zelame nadherne prve Vianoce!
A posielame vsetkym velikansku vianocnu pusu 😀

nany100
23. dec 2009

ďakujeme babule za prianička pre Adelku, všetky ju potešili 😉

a my aj zajtrajším Adamkom a Evičkám prajeme 🙂
malá spinká a ja už mám všetko porobené...už len obed navarím a poobede ideme gratulovať sesternicinmu Adamkovi a mojej krstnej Evke...

hádam zajtra ešte nakuknem,tak si priania nechám ešte na potom 🙂

pekný predvianočný dníček prajeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre