Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
22. jún 2009

dobre ranko zienky. ako u vas ?
nam odo dnes nepotecie tepla voda do piatku. 😠
inak celkom v poho.
v sobotu vecer som chytila paniku ze mam uz tak malo mliecka ze som uz chcela prikrmit, ale zavolala som moju zlatu laktacnu poradkynu, tak ma ukludnila.

beadz
22. jún 2009

kocky, davali ste uz zapisovat deticky do pasu ? co k tomu treba ?

sabinazv
22. jún 2009

ahoj bea, ako sa mate? objednala si tie fotky cez vikend ?

podla mna treba rodny list, nic ine ma nenapada... vraj to robia na pockanie... len skoda, ze my obaja mame neplatne pasy... takze malemu dame urobit pas - to bude sranda pas s takou babatkovskou fotkou 😵

beadz
22. jún 2009

ahoj sabi. fotky som dala uz urobit predtym, ale aj tak som nevedela o tej akcii, takze smola
my sme celkom ok. akurat teraz je nejaky viac nervozny. asi mam doma schyzofrenika maleho, smeje sa a za sekundu reve jak divy a potom zase smiech. nechapem. ale taky rev ze mu slzy tecu.
a vy ako ?

sabinazv
22. jún 2009

toto bola dobra akcia... mne to chodi na mail, ja si u nich objednavam castejsie...

aj nas maly to robieva... mozno ich v brusku nieco zaboli alebo co, ale inac je teraz velmi zlaty, taky pokojny - hodinu bude cumakovat na kolotoc alebo hrazdu a smiat sa... potom trosku zamrnci, pomojkame sa... pospi, napapa sa a tak... skoda toho pocasia teraz... trcime doma asi aj dnes iba... 😖

zuul
22. jún 2009

ahojte maminky.

teda keď sa bavíte o kg zo mňa nechcú tie 2kg zliezť aby som bola ako pred tehu. uvidíme možno cez leto 😵

dievčatá prišlo mi DVD z markízy - môj cisársky. som si ho hneď zapla a to som nemala robiť. som revala pri tom ako bábo. bolo to hrozné, keď takto viem, čo všetko s nami robili.
ale veľmi pekne to natočili. máme tam tváre, reakcie aj moje aj ockove. a teda celú operáciu od narezania až po zošívanie. žiadnu pišinu mi netočili, to sa mi páči. také decentné.

inak sa máme fajn. len to počasie je hrozné a teda miško takéto neznáša.

bei len rodný list myslím, že potrebuješ

beadz
22. jún 2009

skoda tej akcie, lebo co som davala min. tyzden robit fotky, tak ich bolo dost. 106. to som davala este aj tie z tehu vyvolavat.
inak hrozne si strka prsteky do ust, niekedy mam pocit ze celu past si tam chce nasukat a potom ho natahuje...

beadz
22. jún 2009

zuul, ahoj. minule som na teba myslela ked davali cisarsky v zahrade 😉 . a nenapisali ti kedy to pojde ?
sabi, my chodime aj v takom pocasi vonku. simon je neznesitelny ked nejde cely den von.

sabinazv
22. jún 2009

veru zuul, stale pozeram na Ordinaciu, ci to nemozu byt vase zabery 😉

bei, aj ja som davala aj tehu fotky zopar robit... aj sme si vcera take rodinne fotky narobili - trosku sme si zablbli 😀

ja nejdem v takomto pocasi... minule som sa vytrepala - vies, ze nosim kocar z 2.poschodia a po 5 minutach zacalo liat, tak som sa iba zapotila namakala a prd z prechadzky 😠

beadz
22. jún 2009

sabi, aj ja vlacim kocik, lebo u nas je tak debilne ze vytah stoji na medziposchodi, to musel byt blb co to vymyslel, a uz aj nam sa stalo ze sme trochu v dazdi pochodili a potom naspat domov.

sabinazv
22. jún 2009

tito komanci co stavali panelaky boli uplne mimo realitu 😠

sabinazv
22. jún 2009

dievcata, co vasim drobcom najlepsie zabralo proti soplikom... ?

beadz
22. jún 2009

simon este nemal, nastastie. len to co mu po kupani stale odsavam.

zuul
22. jún 2009

sabi mne sa zdá, že máme sople od narodenia. stále mu dávam kvapky najlepšie nasivin pre deti. s nimi sa mi zdá, že mu najviac zaberajú. 😕

kaitka
22. jún 2009

ahojte 🙂 pocitam si vas popri kavicke 😵

sabinazv
22. jún 2009

hm, a take "ludove recepty" nejake nemate? velmi mu nechcem davat tie kvapky...

my cez den skoro nic, ale v noci je to hrozne... hucime vysavacom a odsavame aj o polnoci, tretej a tak... susedia sa musia tesit z toho 🙄

kaitka
22. jún 2009

no moja sopliky este nemala,,teda take,,zeby som jej musela odsavat... len jej po kupani sem tam vyberiem tycinkou... aj som uz sla kupit dake kvapky,,ale nevedela som si vybrat

zanulienka
22. jún 2009

bei-potrebujes fotku maleho,ale to asi oni urobia na policii.Elaia ma pas,ale v takom style ako je svk vodicsky preukaz,tam ma zapisane svoje identifikacne cislo,pretoze tu nie je rodne cislo

zanulienka
22. jún 2009

baby-co varite dneska

anib
22. jún 2009

Ahoj zanu, ja zeleninovu polievku - zo zahradky od nasich a rezance s tvarohom na sladko 😉 . Mala spinka, najprv sa po napapani pol hod usmievala na posteli a pozerala na luster a potom na mna ,,volala,, ked som prisla, prebalila som ju, pohladkala, ona si vzdychla tym svojim ,,ach,, no konecne mama a zaspala 🙂

beadz
22. jún 2009

kaitka, aj ja by som si dala kavicku, ale dnes som uz jednu mala. v poslednom case by som kavu pila vkuse. budem si musiet kupit bezkofeinku.
zanu, ale ja mu nejdem robit pas, len ho dat zapisat do svojho. asi mi bude stacit ten rodny list.
ja dnes nevarim. mame este zo vcera. bielu zemiakovu polievku na kyslo, tarhonu a masko s hubami. ale mozno navarim na zajtra. chcem robit paprikas zemiakovy, je to jednoduche, rychle a fajne.

kaitka
22. jún 2009

neviete,,ze co je dobre na bolave vajecniky,,hm nachladla som asi,,alebo ja netusim co to je,,snad to nebudu aj jazva na maternici hmm:( to by uz bolo horsie

sabinazv
22. jún 2009

zanu, ja kura... a mam aj kopor, tak to idem nejak dokombinovat 😀

anib
22. jún 2009

ahoj beadz,
baby ja tiez mam tu odsavacku soplikov a minule ked som jej odsala,tak potom po napapani pri vygrgnuti jej islo z pusy teda dost toho ,,bieleho tekut.hlienu,, dufam,ze to je ok,odvtedy uz nic a odsavam tak 2x za den a dr mi odporucila libenar pre deticky vytierat tycinkou,ale mam aj otrivin baby sprej

beadz
22. jún 2009

kaitka, skus urologicky caj. to je zazracny caj

zanulienka
22. jún 2009

bei-tak ano,len rodny list a mozno kolok

kaitka
22. jún 2009

bea) kup bezkofejnovu,,ja som taku pila cele tehotenstvo kazducke rano takto popri konikovi)
inak tusim som aj pribrala od porodu,,,to tu este asi nebolo))) vacsinou sa chudne,no ja to mam asi obratene
ked som nemohla nic sladke ,,teraz to dobieham 😖

kaitka
22. jún 2009

oki bei,,uvarim si urologicky,,, ten ma napadol,,ale asi skusim aj horuci kupel hm

beadz
22. jún 2009

zanu, a ty pijes benedikta ? pomaha ?

sabinazv
22. jún 2009

kati, horuci kupel radsej nie... ten sa pri zapaloch neodporuca

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre