Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
23. máj 2010

baby...uz ste kupili slnecnu clonu...???ak ano, dajte link, aku...
ja som nasla toto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
co vy na to???

cikyta
23. máj 2010

Ahojte.
Niki-super.Len nech vám je už lepšie! Aj Sisa mi hodila asi 4 šable cez výkend...neviem z čoho.
Elfi-tak gratulujem Dominikovi-cmucik na nôžky! Teraz sa ti začnu krušné chvíle mamča 😉
Macik-clonu nemáme a už vlastne ani kočík.Nevydrží v kočíku,ani v trojkolke.Ani netlačí kočík,ani nekope loptu.Ju zaujímaju len kamene,konáre,smeti,kvety 😖
Isť s mojou malou von,je uplná samovražda.Ona ani len nejde tam,kde idem ja.Možem sa uplne stratiť,ani neplače a mašíruje svojím smerom 😠 Ak ju chcem dostať tam,kde chcem ja,jedine na rukách krvopotne 😝

cikyta
23. máj 2010

Ráno mi držte palce.Mám zapálené pol paluly a idem k zubárovi. Mám v dasne 2 korene a som zvedavá,ako mi ich vyberu,kedže zuby z nich su už dávno fuč ☹
A hlavne,ako to bude s injekciou,príp-atb.a kojením.... ☹

petusko
autor
23. máj 2010

ahojte 🙂
ciky, mna tiez zajtra vecer caka zubar 😝 a doobeda este infuzka, sa tesim 😖
tak nas Marcel je stale pohodlny a necha si vyvazat ritku 😅 😀

cikyta
23. máj 2010

Peti,to máme zajtra den 😖
A Marcelka vymením! 😀
Včera sme boli v kauflande.Jeden asi ročný chlapček normálne sedel v kočíku a hladel po svete....Išla som si oči vyočiť.
Moja Sisa na pešo (samozrejme inými smermi...)tak sme ju zobrali na ruky.No na rukách nechcela byť,kedže všade okolo bolo kopec zaujímavých vecí,ktore musela MAŤ! 😠 Tak sa nám metala na rukách ako čerstvo ulovená ryba a kedže sme ju nemohli dať na zem,tak vrieskalaaaaaaaa-a všetky oči na nás 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Tak som ju šlahla ku chladničke s jogurtami a šla už akože preč.Tak strhala kartony a myslím,že by bola schopná celý obchod do pár minut zrutiť.tak som ju vyniesla von pred obchod a rovno do pola na samotku 😠 Tam ju zaujali kvietky,sem tam smeti a ked sa válala,už mi to nevadilo ☹

petusko
autor
23. máj 2010

joj ciky, tak to musi byt vazne zaberak, ja keby mam Marcela takeho "ziveho" tak sa asi nepohnem z domu s obidvomi, to by bola samovrazda 😅 ja stale hovorim, ze panbozko vie, preco je Marcelik taky kludny, lebo s dvomi zivlami by mi preplo hned 😀
a tu je nas dnesny maly "krtek" 😀
tu cokoladovu ruku v pozadi na stene si nevsimajte, to si petko znackuje teren 😀

cikyta
23. máj 2010

Petka-zlatučkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!

No veru už som viac krát kričala,že nerozumiem,ako môžu mať ženy aj 2-3 deti?!!!!!! ☹

cikyta
23. máj 2010

Dnes uhryzla muža do krvy,mne strhla náušnicu vonku a peknu pol hodinu som ju hladala v tráve 😀

petusko
autor
23. máj 2010

ciky ja neviem, ale mne sa vidi, ze ked sme mali iba Petka, zvladala som to horsie ako teraz ked su dvaja. asi sa mi uz nervy obalili niecim alebo co 😅

cikyta
23. máj 2010

Alebo sa zahraju spolu....
Sisa má na hranie iba mna,tak ju to nebaví samu a stále vyžaduje mna...

petusko
autor
23. máj 2010

aj to je mozne, Marcel je Petkovi skoro stale v patach... alebo sa potichucky vytrati robi zlotu 😅
no uz som ich ulozila do posteli a ja idem k tv 🙂
prajem este pekny zvysok vecera a pokojnu noc 🙂 😉

anib
23. máj 2010

ahojte, tak Vam uz vsetkym chodia deturence? My stale nic, ale pochoduje opierajuc sa rukami po celom byte, uz 2x stala po 1O sekund, ktovie,kedy uz zacne chodit sama? petusko fesak ten Marcelik, krpy ta cyklosedacka je znacky longus, stala iba 46eur,bola jedina v obchode,ktory tu mame,takze som viac neriesila,zdala sa mi v pohode... ciky sa tesis z bytika, my sme to prezivali pred 1 a pol rokom a tot vcera nam nebadane odrazu odisla elektrina v polke byte, a to v obyvke mame uz novu stierku 😠

petusko
autor
23. máj 2010

anib, ani Marcel este nechodi 😉
a uz sa tanciii, tak fakt idem, paa 🙂

aprilovky2009
23. máj 2010
sabinazv
23. máj 2010

helou helou, som tu naskok... sice som unavena ako pes, ale tu pri pc trocha zrelaxujem... mali sme cez vikend oslavy, tak som ko...
Ciky, aj nas Danko je podobny ako Siska... tiez ide tam kam chce on, vsade kde vidi schody tam sa musi stverat, kde vidi otvorene dvere tam ide, vsetky podchody, mlaky, hlina, zvierata... v obchode vacsinou ani v kociku ani na rukach (ked je to uz pridlho), tak chce a aj strkat tovar a podobne... no je to uz makacka s nimi ked su taki pohyblivi... tiez si casto vzdychnem, ze ako by som fungovala s dvomi detickami naraz... ozaj klobuk dolu, chce to riadny manazment asi 😎
Idem este nejake fotosy pridat ...
Ahojte

ni.kolet
23. máj 2010

Ahojte. My sme dnes boli kuknúť v susednej obci na kolotoče. Malý bol prvý kolotočujúci sa . 🙂 Najmä v detskej manéži sa mu páčilo. Kuk foto.

daanka85
23. máj 2010

Ahojte zienky, tak ja asi cca po mesiaci, no chcem sa s vami podelit o radost.. Uz druhý týžden bývame vo svojom 😵 Je nám tu super, mala sa nevie "uchodit"... Sice viac prace a ovinnosti ked sme sami, no vravim muzikovi, ze super nám tu je, citim sa ako na dovolenke... 🙂)) A on mi na to, ze uz sa prebud, uz treba zacat upratovat 😀 😀 😀 A to akoze nic ine nerobim, no pri malej je to niekedy bezvýzmne 😖 😖 😖 ... Mam sice menej casu- skoro ziaden na cokolvek týkajuce sa len mna, ale da sa.. Konecne sami, klud, ziadne revajuce svagrinino dieta, ktore sa uci samo zaspavat, resp. ho to uci ona.. vobec jej akoze nevadilo, ze vedla-cez stenu uz jedno dieta spi... Ale uz je to chvalabohu za nami... Nabuduce popisem viac, teraz uz kapem...
Inac mala uz pekne chodi, v noci sa jej 2 zubky prerezali- 4 uz mala... Min týžden sme boli na ATB- priedusky, tento uz dobre, no od piatku zase sopliky ☹(( a akosi zase pokasliavala, no zatial klud teraz s kaslom...Uz som z toho nestastna...
akosi chorlavieme... ☹
sladke snicky... Nevie kedy bude cas vas aspon z casti precitat, preletiet... 😉

petusko
autor
24. máj 2010

ahojte 🙂
sabi, Danko je zlatucky smejko 🙂 ako to dokazete baby, ze deticky sedia pri torte a sustredia sa na fotak? toto ja asi nedokazem s Marcelom nikdy. kde je jedlo, ostatne ide bokom 😅
niki, Alexik riadny sofer 🙂 nasmu Marcelovi stacilo aj sediet v nepohybujucom sa kolotoci a bol vyteseny 😀
danka, gratulka k byvanicku 🙂 je to super, ked si vsetko pekne riadite podla seba a svojich potrieb a nikto vas neobmedzuje 🙂
dnes je vonku krasne a Marcelik je stale chory ☹ ale poobede pojdeme trochu von, pre Petka do skolky, tak sa trochu vyvetrame 🙂

zanulienka
24. máj 2010

cafte,v piatok dostala elaia dalsiu infekciu na jazyk,dasno..som prisla domov z roboty a elaia spinkala sice,ale uplne horela.hovorim muzovy,ty nevidis,ze ma horucku.asi teraz ju dostala,jasne,ako som vosla do dveri! 😠 sobota pohotovost,pretoze horucky neustupovali ani po paralene,vkuse plac...na pohotovosti?ze jej mame davat este paralen,vela pit studene...daj dietatu nieco do ust,ak ma vsade pluzgiere 😠 v nedelu uz mala aj vonku na pere a zase horucky,hrozny bolestivy plac.zase na pohotovost,ale do ineho mesta.tam nam uz konecne dali anti,dufam,ze jej to uz pomoze.musela som si vyhladat nejaky gel na nete,co by som jej mohla kupit,pretoze tu kym si sama nenajdem,nic neexistuje.

petusko
autor
24. máj 2010

boze zanu, chudatko malinka ☹ ja sa velakrat stazujem na nase zdravotnictvo, ale teda u vas je to tiez sila ☹
drzim palce, nech je Elaia coskoro fit.
ja uz som tiez z chorob zufala, Petko isiel dneska po vyse dvoch tyzdnoch do skolky, ak tam vydrzi do konca tyzdna, tak to bude uspech. od zaciatku roka je takmer stale chory ☹

petusko
autor
24. máj 2010

jeeeje a Dominika je aka ohybna! sikulka!

zanulienka
24. máj 2010

petusko-domca je z gumy 😀

macikjm
24. máj 2010

ahojte...
sabi...danko je krasny...juj... 😵

zanu... co to??? a na lokalne pouzitie vam na to nic nedali??? tu by urcite gencianku odporucali...skus kuk tu...nevidela som malicku, ale moze bude to stomatitida...ludovo slintavka...
kuk: http://www.edusan.sk/mam_problem/texty.php?id=43

macikjm
24. máj 2010

a ze domca je z gumy... 😀 😀 😀 to sa da viaczmyselne pochopit... 😀 prepac...

beadz
25. máj 2010

ahojte. tak ja len narychlo, treti den a noc som v permanencii, simon ma teploty, tecie mu sopel ako z vodovodneho kohutika, takze len odsavame a odsavame. nechapem co mu je, lebo ziadne ine priznaky nie su, zajtra mame mat poradnu, ale zavolam dnes doktorke ci vobec ist a ci nie uz dnes...
vysledky biochemie z minuleho tyzdna mam dobre 1:2600 na downa, takze negat. aspon nieco ma potesilo. zajtra by som mala mat aj ja poradnu, tak uvidim ako to vyriesim s malym.
dufam ze vy ste vsetky zdrave aj s mimcami.

zanulienka
25. máj 2010

janka-precitala som si,no nieco sa podoba aj tomu co tam pisu,ze slinta vela,hej,pusta sliny prudom,pretoze ich od bolesti nevie prehltnut.ona pluzgiere na jazyku,na pere zvonka...dasna tiez ma akoby krvave...kupila som jej gel,vyzera,ze pomaha a antibiotika tiez zaberaju.aspon ten gel jej pomaha,ze sa moze ako-tak najest.
inak domca je z roztrhnutej gumy,asi preto je taka ohybna ako z gumy 😀

macikjm
25. máj 2010

zanu....no super, ze nieco zabera...chudatka tie male bobatka nase, furt daco...

bei...tesim sa, ze mate dobre vysledky...ja verim, ze bambuliatko v brusku je zdravucke... 😵
a nech je aj simonko zdravucky...aj my riesime furt nejaky sopel...uz mi to lezie vyse hlavy...drzte sa...

miavin
25. máj 2010

ahojte
ako sa máte? čo máte nové?... ja vôbec net nestíham.....
zanu - ta to čo?????

cikyta
25. máj 2010

Bože chudiatko Elia.Vela zdravíčka jej želám.Nech jej to čím skôr prejde.
Dnes mi po 6 hod.behačiek vydrapli zub v nemocnici a ja som vonku plakala pred nemocnicou v trápe.Baby-to bola taká bolesť,že pôrod bol hovno!
Takže ja som na jogurtoch a pozor-Silvia je najnovšie na klobásach!!!!!!
Práve otvorila tašku s nákupom a zjedla pol klobásy aj so sáčkom! A ked som jej ju rýchlo brala preč,tak za nou revalaaaaaaaaa.Najlepšie je,že nechce jesť,ale klobásu to áno!!!!!!!!!!!!!A hned polovicu! 😠

miavin
25. máj 2010

ciky - no ty kokso - to musela byť hrozná bolesť - zuby sú zabijak.......
no a tá vaša Sisinka? to je teda expert..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre