Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
27. júl 2009

čaf sabi, čítala som, čo ste popísali... no kvapky máme euhorbium compositum... som zvedavá či zaberú... inak som trošku v strese, som odsávala a asi mu praskla cievka bo nejaký krvavý soplík vyšiel, tak som hned aj prestala, dúfam, že sa mu tam nič neporobilo 😖

sabinazv
27. júl 2009

anib, no a neprisli ti zmensene? som ti ich poslala na mail...

sabinazv
27. júl 2009

no vidis katka, ja tie kvapky vobec nepoznam... no toto... by som aj vyskusala...

romanakatka
27. júl 2009

sa mi páči tá naša dokyna, zatiaľ nám vždy len homeo dávala... tak uvidím aký bude výsledok

sabinazv
27. júl 2009

a ty mas tu povodnu? ako sa vola? ja chcem zmenit... 😠

romanakatka
27. júl 2009

áno...jedine v tom mliečku sa sekla, ale skúšala kadečo s drobcom a je veľmi príjemná 🙂 Balajková tu na západe, len neviem či berie ešte, lebo má vraj veľa a pravda, vdy keď tam prídeme tak má tam najviac a to sú 3 v jednej budove... ale za pokus to stojí... nás zobrala a tiež sa hovorilo, že už nových neberie...

sabinazv
27. júl 2009

no my ideme po 2 mesiacoch skoro v utorok na poradnu, tak som zvedava, ako dopadneme... 😒
velmi som zvedava, ako vazi drobec...

romanakatka
27. júl 2009

po 2 mesiacoch????

sabinazv
27. júl 2009

veru... cely jul mala dovolenku...

romanakatka
27. júl 2009

jaj taak... no aj naša teraz mala... inak v sobotu sa mi žení brácho... tak neviem či ju neprehovorím aby nás očkovali až v pondelok, veď ak dostane horúčky, tak čo s ním budem robiť... 😒
A prečo si nespokojná???

sabinazv
27. júl 2009

hej? tak idete mat veselku 🙂

ja sa toho ockovania tiez obavam... 😒

ta nasa dokyna ma niekedy podivne postupy... som ti aj spominala uz... a hlavne mi skoro pochovala kojenie, kebyze sa nesnazim krvopotne, tak sme davno na UM

sabinazv
27. júl 2009

inac je mila, symposka... ale uz parkrat som ostala pekne zaskocena jej odporuceniami...

romanakatka
27. júl 2009

... hmm... no to ťažko... aj na túto našu sú rôzne názory... niekto si ju veľmi chváli a poznám aj takých, čo ju vymenili... ja zatiaľ nemôžem niečo zlé... fakt len v tom mliečku sa sekla a to bola veľmi prekvapená, že s tým mal malý problém a potom na to, či som brala kyselinu listovú v tehu a ja reku len dva týždne, bo mi gyndoš neodporučil a ona, že detičky s tým majú potom problém pri trávení... nemajú dobre vyvinutú tráviacu sústavu a trošku dlhšie im to trvá a sa natrápia... tak sme zatiaľ na tom comforte ale ten tiež vraj nemôžeme dlho, aby si nezvykol na rozloženú potravu... mali sme ho už meniť, ale ešte nám ho predpísala, lebo sa vraj nemá meniť mliečko keď sú detičky choré... tak uvidíme čo nás bude potom zase čakať pri zmene... 🙄

sabinazv
27. júl 2009

katka, mali sme ist k tomu chlapovi - pediatrovi, co si spominala 🙂

romanakatka
27. júl 2009

no mamičkám by sa to asi páčilo 😀 ale vraj už nie je tu ... ktovie... už som potom po tom nepátrala...

sabinazv
27. júl 2009

hej? no skoda 😎

a kam sa idete svadbit?

romanakatka
27. júl 2009

sobáš je tu na zámku a svadba za múrami... Timko bude mať sesterku alebo bratránka 😵

sabinazv
27. júl 2009

jej, tak to bude super 🙂

ozaj a timko ma kedy meniny? na timoteja?

romanakatka
27. júl 2009

áno... 24.1. aj podľa cirkevného tak nejako, to nám hovorili, keď sme ho krstili...
obzerám autá, lebo sme sa rozhodli, že nakoniec predsa kúpime niečo nové a už tento týždeň to chceme uzavrieť

kiki5
27. júl 2009

baby nebojte sa očkovania. ked bol môj starší babo tak sa očovali obyč. vakcínou a lepšia- čistá sa kupovala za 5tisic. a teraz davaju zadarmu už len tu lepšiu. je to rozdiel a vedlajšie učinky aspon môj nemal. ja som si to dala v jeden den očkovanie malého aj staršieho na 6 rokov. to bol boj a bola som s nimi sama. miško nemal nič a starši teplotku slabu- a to som mu kupovala vakcinu za 25 € ☹

sabinazv
27. júl 2009

fiha kiki, to je co za vakcinu, kde sa tolko doplaca?

sabinazv
27. júl 2009

katka, ja zas obzeram recepty na broskynovy dzem... by som chcela vyskusat urobit aj dzem okrem kompotu 😎

romanakatka
27. júl 2009

sabi, tak toto mňa nelizlo... ale možno sa raz k tomu dostanem... ja som rada, že aspoň s varením sa už dostávam do nejakého štandardu 😵 potom začnem makať na pečení a raz príde aj na zaváranie a robenie lekváru ale chce to čas 😉
kiki, no trochen obavy sú, ale prežili iní, prežijeme aj my... to si stále a pri všetkom opakujem 😅

sabinazv
27. júl 2009

vsak jasne... vsetko chce svoj cas 🙂

mne prave nadisiel cas odchodu do hajan, drobec bude zas rano ako rybicka uz na svitani 😎

bru noc 😵

romanakatka
27. júl 2009

no náš tiež vsátva o piatej... pôjdem aj ja... tak dobrú nôcku

skorvankova
28. júl 2009

Dobre rano, teda den, uz sme hore od 5,30.
Vcera sme mali tazky den, Šimonko spal asi 3x po 15 min a bol stale zly, mrzuty, v noci to nebolo o nic lepsie bol hore 5x ☹
Takze som uplne fit.

Dnes ideme na poradnu, som zvedava kolko pribral.
BAbky kde je ten album ,,HOLATKA,,?

miavin
28. júl 2009

Dobré ránko prajem - ako ste spali?
skorvi - joj to ma mrzí, a čo mu mohlo byť? anjelikovi?
zuul - hej som to videla na markize - katastrofa!!!!

skorvankova
28. júl 2009

mia, neviem, je taky nervozny, ale asi ma zabu, lebo ma na perac taky biely povlak, aj na jazyku, myslis ze to moze boliet?
zuul, to je hroznéééé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre