Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

elfi1
28. júl 2009

jaj zienky ste ma velmi ukludnili, ze nie som sama. este ze existuje konik.
mame vas tu s dominkom vsetky veeeelmi radi 😀

myi ideme az o dva tyzdne do poradne a uz nas budu aj druhy krat ockovat. som zvedava, kolko pribral. tiez som rozmyslala, ze mozno na vecer by nebol zly nejaky prikrm - kasicka, aby spal az do rana. ale moj sa budi len 2x v noci a potom rano o pol siestej. potom uz zacina ten dennny uspavaci kolotoc

ja si myslim, ze ozaj mu idu zubky, ale budem rada, ked to pozrie na poradni dr. a povie mi ze co. lebo ak nejdu, tak potom sa hrozim toho, ze co bude, ked ozaj pojdu 😕

jankaaa
28. júl 2009

babulky idem ja do hajan lebo dnes som nejaka unavena...drzte sa tu vsetky aj s drobcami 🙂

miavin
28. júl 2009

ahojte mamulky a babuliatka krásne
ja sa musím pochváliť - dnes sa Alexík otočil v kočiari z bruška na bok - tak som to cvakla - album
a si predstavte - on sa potom prevrátil aj v postielke a zaspinkal.... som strašne rada 😀

korelka
28. júl 2009

a ja sa idem pochvalit, ze moj Alex sa teraz vecer pretocil na brusko uplne sam, ale podla mna to je skor vec nahody, ako jeho umenie 😅

miavin
28. júl 2009

korelka - to je super - ono prvý krát je to náhoda - ale on už keď raz okúsi.... tak sa mu to zaľúbi, lebo Alexík sa pretočil 3 krát za sebou v posteli

elfi1
28. júl 2009

mia - v tej postielke - to licenko baculate je uzasne 😀

miavin
28. júl 2009

elfi - hejže... je úžasné pozorovať tie naše miminká ako sa zaguľaťujú - ja stále hovorím, že to má v líčkach oriešky schované - na horšie časy 😀 😀
ja som pozerala aj na vášho Dominika.... no úžasný je - na schrumkanie - krásne sú tie detičky

krpcek
28. júl 2009

kocky idem sa pridat do klubu nervoznych 😀 😀 😀 niekdy ma vie tak vytocit, ze od nervou bucham do veci alebo ich hadzem o zem.
zo zaspavanim mame tiez problem - najnovsie sa naucila zaspavat na cecku 😠 😠 😠

elfi tiez mam niekedy pocit, ze to nezvladam, ze som este nebola pripravena na dieta atd. ale ked pozrem na tu malu potvorku tak ma to prejde. 😉

ni.kolet
28. júl 2009

Môj Alex urobil včera rekord v spaní. Išiel hajať 21:30 a vstal 07:45. 🙂 Inak mi už dlho prespí celú noc. Prvé kŕmenie býva zvyčajne okolo 06:00.

krpcek
28. júl 2009

jani podla mna mate dobru vahu! my sme mali minuly tyzden 5900g.
aku mal maly porodnu vahu? kolko pribral od poslednej poradne?

elfi1
28. júl 2009

mia - veeelmi ho lubim a najviac asi ked spinka 😀 😀 😀 - vtedy je uzasny a hlavne ticho 😀

krpy - tiez si potrieskam. aspon sa to zo mna dostane von. len sa bojim, aby som naozaj nejako nezatriasla malym. musim si najst nejaky iny ventil na tie nervy.
na to dieta sa asi neda pripravit - to az ked pride, tak mamina vie, o com to je

a pridala som aj holatko - cerstve 😀

miavin
28. júl 2009

krpy - no ja som teda tiež niekedy nervák - keď začne ričať - radšej odídem do izby a predychávam ..... niekedy mám tiež pocit, že to nezvládam, ale keď sa potom upokojí a usmeje sa - tak mám pocit, že väčšieho šťastia nie je 🙂
nikolet - ty brďo - tak to máš senzačné.... náš spal od 20.00-do tej 4.30-5.00 - keď mal mesiac a pol - teraz sa budí o 2-hej, papa a potom o 6.... máš to fakt super

krpcek
28. júl 2009

elfi mna ide najviac jebnut, ked pri nocnom kojeni zacne plakat . . . ale neviem preco. jednoducho sa odtrhne od cecka a rozplace sa . . . tak potom sa jak lemra pretocim na druhu stranu, dam panicke druhy cecok a ona si podudka a zaspi.

krpcek
28. júl 2009

aj vam sa tak deti pokazili? mne tiez spavala od pol 10-tej az do 4-tej, 5-tej . . .ale jak zacali tie tepla, tak sa zacal budit 2 az 3 krat za noc. 😠

kaitka
28. júl 2009

ahojte)
tak my sme dnes sli na ockovanie a z ockovania nebolo nic))) koli ockavaniu na tbc,,este ho nema zevraj ok
tak sa nam to odlozilo,,po dovolenke mame zas dojst
a mame 67cm a 6120g 😵 zevraj cely tato)))
smiala som sa,,lebo ocka ma po mne a ona,ze hlavne te ocka,,a to ho len raz poriadne videla
a od vcera karin tak stona a smeje sa jak diva,,nadychne sa a potiahne pokial sa jej da taky ston,,ze ma z toho velku srandu tusim,,a dokolecka najmenej 30x
uz som ztoho ohucana))) pocuva sa potvorka

kaitka
28. júl 2009

nasa haja ukazova pekne od deviatej do rana do 6tej,,hm nepokazilo sa to,,,semtam som jej v tych horucavach davala cajik,,ked som videla,,ze jej musi byt teplo

elfi1
28. júl 2009

krpy - nastastie aspon v noci mam pokoj od tych cirkusov. ale nadranom uz znova - vtedy ani papat moc nechce
ale to behanie zo strany na stranu poznam veeelmi dobre. niekedy sa uz ledva postavim a preleziem, co ma cele telo boli

miavin
28. júl 2009

no to som rada, že nie som sama - komu sa dieťa "pokazilo" 😀
nechápem, že niekedy vydžal celú noc - a teraz - už dávame aj kašičku - ževraj aby sa zasýtil - a prd -jak digitálky je presný.... júúúj niekedy na nervy,
ale keď tak krásne zabubká - no nemám slov...

lindula3
28. júl 2009

cafte kocandy co mate nove? dnes som tu ani nebola a citat sa mi nechce 😀

aprilovky2009
28. júl 2009

doplneny album https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😎

a vymakla som aj Petuska, ze pridala fotky, krasni su mladenci 😉

miavin
28. júl 2009

sabi - jooj krásne sú tie naše holáááátka - fakt super,

krpcek
28. júl 2009

😀 😀 😀 musim sa na nich smiat - ake maju krasne faldicky 😀 😵

petusko
autor
28. júl 2009

ahojte 🙂 🙂

sabi dik 😉 konecne som si nasla cas urobit album 🙂

aj ja som pozerala fotky, no mimoriadne sa vydarili vsetky minulorocne aprilovciatka 🙂 dievcatka v sebe nezapru male modelky. a uz je aj tema april 2010, neuveritelneee! 😅

vidim, ze niektore babiky vystrajaju v noci, my nastastie buvame dobre. marcelik je celkovo dobre babatko 🙂 ale klopem 😉 inak mia, moj petko spaval po kasi este horsie ako po mlieku, lebo mu bola na noc tazka 😒 trvalo mi to dlho kym som to zistila, tiez som nervacila, ze preco zrazu v noci nespi a bolo to prave kvoli kasi 😒

sabinazv
28. júl 2009

no co nove... ja som zavarala dnes a robila dzem... uvidime ako sa to vydarilo 😎

lindula3
28. júl 2009

sabi ty taka gazdina🙂

sabinazv
28. júl 2009

petusko, marcelko ma oci ako babika mrkacia... uzasne... tie mihalnice 😵

sabinazv
28. júl 2009

lindula... no vsak a co povies zime, ked sa opyta, ze co si robila v lete? 😀

miavin
28. júl 2009

petusko - no hej....lenže my sme mu tú kašu začali pridávať po 3 týždňoch - čo tak spal.... a žiadna zmena.... vieš - mysleli sme, že zasýti bruško.... ale nič... nevadí, aj tak už je veľký chlapček - tak 2 lyžičky kaše hádam zmákne - ale dávame len na skúšku - nie každý večer - tak 2 -3 krát do týždňa - a len večer - aby sme videli reakcie.... ale ďakujem za tip - uvidíme či mu nebude po tejto ťažko - lebo má teraz vanilkovú

krpcek
28. júl 2009

baby a ako vlastne zavadzate tie prikrmy?

ozaj vcera som si dala jahodovu detsku vyzivu - namocila som si do nej malicek a dala som malej na jazycek - taaaaak sa ksichtila, sa olizovala az za usami. 😀

petusko
autor
28. júl 2009

hm miavin jasne, treba skusat. viem ake je to vstavat v noci viac krat 🙄 tie nervy su uplne na mieste 🙄 byt mamou je zaberak na telo aj na dusu, ale ako pisete, tie usmevy a stastne ocka za to stoja 😵 😵
sabi no ja mam jedno dieta biele a druhe cierne 😀 petulik je blondaty, celkovo taky svetlusik a marcel je tmavy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre