Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petkapo
14. okt 2009

Zanu, to si krasne napisala 😀

beadz
14. okt 2009

sabi, podla mna zanu velkost ma. aj ja. len ten tvar 🙄
zanu, nechcem ta urazit, len myslim ze mame rovnaky problem.

zanulienka
14. okt 2009

bei-asi hej,ze zapravujem do teplakou

sabinazv
14. okt 2009

tak tvar odo mna tiez nechcite 😀 by ste reklamovali hned 😎

beadz
14. okt 2009

😀 😀 😀 😀 zanu presne

zanulienka
14. okt 2009

aspon nepotrebujem opasok,nepadaju nohavice

sabinazv
14. okt 2009

zanu, to nam objasni... ako ti drzia didi nohavice ? 😕
😀

petkapo
14. okt 2009

zanu, tak toto je zapich storocia 😀 😀 😀 ale velmi sa nesmejem - ja som na tom rovnako 😖

zanulienka
14. okt 2009

vyplnia mi nohavice

sabinazv
14. okt 2009

jaj, mne nohavice vyplna pupok a rici... 😅

beadz
14. okt 2009

sabi, nieze drzia, ale tak vysia, ze az do nohavic ich vies zapnut

zanulienka
14. okt 2009

sabi-tak,ze ich zasuniem do tych pasikov na opasok a obtocim a zaviazem na velku maslu

zanulienka
14. okt 2009

pridam foto???????????? 😀

sabinazv
14. okt 2009

mas bradavky riadne vytahane... wow, to aj mna caka pri 3.dietati? 😎

zanulienka
14. okt 2009

praveze nemam,nikdy som nekojila vela,len ten tvar sa zmenil

beadz
14. okt 2009

joj zeny, konecne dobra tema a ja musim ist. simon uz ide vyskocit z lehatka, ho asi serie ze sa bavim 🙄
tak zatial pa a davajte tipy na darceky, lebo som bezradna.
potrebujem pre: svokru, svagrinu 16 rocnu, synovcov - 6 rocny, 1 rocny, krsneho syna - 3 rocny a krsnu dceru 5 rocnu. ostatnych viem. 😀 😀 😀

zanulienka
14. okt 2009

mna tak boli hlavicka,mam kramose asi preto

sabinazv
14. okt 2009

bea a mne dieta zaspalo, ja sa mozem bavit...
cely den spal malo, len tak do hodinky a teraz som zvedava do kedy bude spat...

pre svokru ten kalendar so simonkom... svagrine tie prezervativy, synovcovi nieco v hrackach, neviem co bezi... 1rocnemu detto a ostatne detto tiez... detom sa najviac rataju hracky pod stromcek 🙂

sabinazv
14. okt 2009

do 19.10. je ta akcia na kalendare v happy fote...

ktovie ci aj fotolab nebude mat podobnu akciu... by som chcela neskor dat robit... aby boli aktualnejsie fotky...

zanulienka
14. okt 2009

pre rocneho asi nejaky vlacik thomas,5 rocna asi nieco hanna montana,

zanulienka
14. okt 2009

my si vzdy sami robime fotokalendar

sabinazv
14. okt 2009

petka, pridala si hezke fotky, tam ako sa smeje s tym skrcenym nosom je rozkosny... a mate zajtra pol roka, tak pridavam do albumu apriloviek, jo? 😉

aprilovky2009
14. okt 2009

tak kuk na album 😎

petkapo
14. okt 2009

Jeeej Sabi, dakujem 🙂 Ake su krasne tie deturence 🙂

petkapo
14. okt 2009

Bea - pre deti je lahke kupovat, vbehnes do hrackarstva a mas. Deti su vdacne za hocijaku hracku. S dospelakmi to je horsie....niektorym sa nezavdacis.... 😒

petkapo
14. okt 2009

Ale aby som dala aj konkretne typy - napriklad pre svokru som minuly rok kupovala obrazy. Ona ma vo vseobecnosti velmi rada umenie a tu v PO je obchod kde su kraaaasne perokresby Presova. Som jej kupila taku seriu. A velmi ju to potesilo. A myslim, ze velmi dobry darcek su knihy. Teda mna urcite vzdy potesi knizka!

korelka
14. okt 2009

ahojte!

no dobre temy sa rozoberaju... 😀 my sme si povedali, ze tento rok ziadne velke nakupy na Vianoce - hlavne pre Alexika a aj pre nase male krsniatko - rodicom tiez nieco s fotkami a to je vsetko... my si velmi chceme kupit spolocny darcek - PLAZMU, tak dufam, ze to vyjde, ale pre Alexika fakt zatial nemam ponatie - mozno nejaku trojkolku... 😖

korelka
14. okt 2009

inak, ja sa k mojim prsiam vobec nevyjadrujem - ten tvar je otras, ale nastastie kila idu stale dolu, tak som uz pod hranicou ako pred tehu - ale brucho hroza a prsia tiez... 🙄

pikino
14. okt 2009

hih darceky a prsia zaujimave temy 😀

no ja som zacala spisovat komu mam kupit darceky a vyslo mi asi 26ludi. 😝 uz som zacala pomaly kupovat darecky
a dnes mi napisali, ze si darceky z mojej strany rodiny kupovat nebudeme aj tak dobre. odpadne mi aspon 10 ludi.
a ak scete tip:

www.envirosax.sk
www.povabcaju.sk

a co sa tyka prs. tiez zapravam do teplakov. 😀 stale dufam, ze ked prestanem kojit tak sa aspon trosku stiahnu.
tak ale ani predtym som nemala male kozy ale aspon nejako vyzerali. mami pomoc. 😀

beadz
14. okt 2009

zienky, este na skok som tu.
piki, dakujeeeeeem. super stranky.
hracky su dobre darceky, len tie decka uz maju stale tolko hraciek, ze som myslela na nieco ine.
sabi, este na teba otazka, pozerala som fotolab, akcia je do 18teho nastastie, lebo nestiham, ale mam to chapat tak, ze 200 fotiek je 20 eur ? co myslis ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre