Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

bambina
25. okt 2009

trochu som precitala vcerajsok, macik vsetko naj aj vam k polrociku. ale rychlo rastu.

spanie mame aj my posunute, rano sme boli hore od 5.00h noveho casu a aj prvu polhodinovku mame za sebou. teraz to musim trochu potiahnut, aby vecer spala normalne.

mate to vy riadne sidla, tie deticky. nasa este az tak nevystraja, skor ako silvinka, rada je na rukach.
tiez mam vacsinou bordel a neumyte riady do vecera.

nad choditkom tiez neuvazujem, sice u nas v byte by aj bolo kde, ale nech radsej lozi a potom bude hadam aj chodit. uvidime.

cikyta
25. okt 2009

Ahoj Bambi-všetko najlepšie!!!!!!!
No aj s tým lozením by to nebolo u nás bohviečo,ked máme hafa...Tak dalšie vec,prečo chodák.
S posunutím času sa našťastie netrápime.Kedže máme rôzny režim.Hodina hore dolu.
(Nieže by som bola rada.Radšej ba som bola,keby sme mali pevný režim,ale ten nám vydrží max.týžden 😀 )

cikyta
25. okt 2009

Včera sme kupili Sise aj také rifličky.No a ked som jej ich obliekla-čistý faganisko!!!!! 😀 (Ale milučký)

bambina
25. okt 2009

ciky, netrap sa. aj u nas je kazdy den iny. inak mojmu dobremu kamaratovi sa tento tyzden narodili dvojicky, synovia.
ked mi je tazko tak si pomyslim ako mi je dobre. neviem ako by som zvladla dve babatka. klobuk dolu pred takymi maminami. to by som si ani zuby nestihla umyt 🙂

cikyta
25. okt 2009

No veru bambi. Ja tiež nechápem,aku musia mať výdrž pri dvojičkách,trojičkách,alebo naše mami,babky:
-Ked boli bez teplej vody,bez pampersiek,bez vysávačových odsávačiek,bez ohrievačiek fliaš,bez mikrovlniek,bez mixerov...atd... ☹

nany100
25. okt 2009

ahojte mamičky...silvinke a simonke všetko naj k polrôčiku...a aj ninke dodatočne...
aj my sme sa dnes zobudili ako zvyčajne o pol ôsmej /čiže pol siedmej nového času a tým pádom išla aj o hodinku skôr spinkať teraz/...no dúfam, že sa mi ju poobede podarí posunúť, aby večer nešla spať o siedmej

cikyta
25. okt 2009

Dík Nany. 😉

bambina
25. okt 2009

nany, presne tak. vecer to bude zaujimave 🙂

ciky, ale ako to poznam z rozpravania mojej mamy atd. tak hoci tieto vydobytky doby nemali, oni sa s nami tak "neparali" ako my s nasimi dietkami. vtedy informacie o starostlivosti o babatka neboli take dostupne, robilo sa iba to co povedali babky, tetky.
takze ja som plakala v jednej izbe, moj o rok mladsi brat v druhej aby mamca mohla navarit obed a hoci ma kojila, od troch mesiacov vecer krupica aby aspon v noci bol klud 🙂

teraz na mne vidi aka som vo vsetkom starostlivejsia a v jednom kuse mi radi. ale ja si stale po svojom 🙂

cikyta
25. okt 2009

hm.bolo aj zdravšie ovzdušie,aj zdravšie domáce potraviny atd...nebolo až tak moc chemikálii.juj už mi vstala a letímmmmmmmmmmmmmmmmmmm do šichty-ale milej šichty 🙂

zuzik25
25. okt 2009

ahojte.
oslavencom vsetko naj naj prajeme.

no nam sa uplne rozhadzal rezim, mala ma uz doobednu polhodku spanku za sebou (to mala ist spinkat az teraz), takze ju budem musiet prezabavat, aby mala obed o tej pol 12, vecerne kupanie som sice postupne natahovala na 20 hod, no uvidime ako to bude dnes.
a lezie na mna nejaka pliaga, tak tlacim do seba homeopatika, ani nema sople ani hrdlo neboli, len som strasne slaba, akoby taka vnutorna teplota. svokor cakatel mi poradil, ze sa mam cesnakom liecit, ale nie vnutorne, ale vonkajsie, dat na brucho a triet druhym bruchom, tak sme vcera posluchli. 😀

zuzik25
25. okt 2009

v tescu som bola aj ja a nemaju vobec ziadny normlany zimny tovar, hlavne ze vylozili letne sandalky a capacky na leto. ale kupila som malej satocky na svadbu za 5,5 eur, bude pri neveste ako cukrik. 😀 😎

kaitka
25. okt 2009

ahojte)
zuzik,,ake su te satocky?

zuzik25
25. okt 2009

urobim foto, momentik

zuzik25
25. okt 2009

kaitka, uz su v albume. 😉

kaitka
25. okt 2009

oki,,idem kuknut,,lebo aj my budeme potrebovat satocky)

kaitka
25. okt 2009

jejda,,ake nadherne,,fakt sa oplatili) musim aj ja pokukat po tescach.. a akej su velkosti?

zuzik25
25. okt 2009

no ja som kupila na 9 - 12 mesiacov a to su jej akurat (pod to body s dlhym rukavom + aj tenky svetrik sa zmesti). a mali to vo vypredajovej sekcii.

macikjm
25. okt 2009

ahojte krasavice a krasuliatka...

ciky...juj...ked ja sa bojim o siskine klbiky...ale fakt ako vykupenie to bude dobre...ale len trosilinku... 😔

a prajeme segricke vsetko najlepsie k polrocnici...aj simonke...

a dakujeme za blahozelania k nasej polrocnici...

zuzik...ake krasne satocky...Emmka bude na spapanie v nich...taka mala princes... 😵

elfi...dominik je nadherny...sidielko male...

moje bobo spinka s tatikom...uz spia vyse hodky...a mama dovarila a relaxuje...

idem aj pridat nejake foto polrocnicove...

inak ninka uz lozi ako strelka....musim uz pomaly kvety odpratat o obyvacky...dnes sa snazila dostat k nim... 😀

korelka
25. okt 2009

ahojte aprilove babatka a ich maminky!

najprv blahozelame dnesnym oslavencom/oslavenkyniam a vlastne aj my medzi nich patrime - mame dnes uz 7 mesiacov!!! fuha... 😀

no citam, ze ten presun casu urobil riadnu sarapatu aj s vasimi detickami - ja som si myslela, ze zle to bude rano, ale horsie to bolo teraz vecer, ked prakticky isiel spinkat o hodinu neskor a normalne bolo vidno, ze nechape, preco ho nedavame spinkat uz skor... 😀

romanakatka
25. okt 2009

ahojte, my hnačkujeme ☹ neviem či to budú zúbky alebo je to v niečom inom, ale je mrzutý a dnes sme sa asi už 7 krát prebaľovali... mohol by zabrať ryžový odvar??? Vie niekto ako ho dávkovať? Pls.

sabinazv
25. okt 2009

dobry vecer,

tak gratulujeme vsetkym dnesnym oslavencom, aj vcerajsej Ninke (zlatunka je na novych foto) 🙂

fuha katka a co maly papal, ze hnackuje?
my hnackuje skoro vkuse... ale teda 7x za den este nebolo...

katka, ten ryzovy odvar neviem presne mnozstva ale dam do cca litra vody varit trocha ryze (taka plna polievkova lyzica) a uvarit, scedit a dat pit ten odvar... u nas to bolo odmietnute bez cukru... ale nedala som cukor, cize to nevypil vobec... mozno kebyze to znovu musim riesit, tak by som dala trosku hroznoveho cukru...

romanakatka
25. okt 2009

sabi a môžem mu do toho odvaru zarobiť mliečko?

romanakatka
25. okt 2009

včera brokolicu ale neviem či z toho... v podstate začal viac kakošiť ako sme pridali príkrmy ale dnes je to vyslovene hnačkovanie... len si pukne a už je v plienke... no v noci nie...

sabinazv
25. okt 2009

nie nie mlieko katka, to by nemalo potom zelany ucinok 🙂

sabinazv
25. okt 2009

ja brokolicu nejdem malemu davat...maval bruskobol,ked som ju jedla ja.... tak az neskor...

a co si mu uz vsetko varila?

sabinazv
25. okt 2009

ale na zapecenie je varena mrkva a tiez banan, ale na ten je u vas podla mna skoro... mne ho sice nasa dokyna odporucila, ale to vies, co si ja o jej radach myslim... 😉

romanakatka
25. okt 2009

a aký to má účinok v mlieku? bo mne sa zdá, že mi to raz tak kázala spraviť 😒 zatiaľ len mrkvu, zemiak a brokolicu... dnes sme si dali radšej pauzu 😖

sabinazv
25. okt 2009

neviem katka aky to ma efekt s mliekom, ja len tipujem, ze ziadny... ale to je len moj tip 😎

aj my takisto, mrkva zemia, ale dala som cukinu... najviac mi zjedol ked som urobila zemiak a cukinu... on tu mrkvu nejak nechce...

sabinazv
25. okt 2009

baby, otazocka... tie ktore davate dietkam UM Nutrilon HA 1 a mate ho na predpis, kolko sa doplaca za jedno balenie?

kujeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre