Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
31. júl 2009

baby ja som v 3O - tke skončila 😒

nany100
31. júl 2009

ja som začala v 35-ke, tak do 40-ky to hádam stihnem 😀 ...lindu, ty máš ešte časuuu, veru aj šesť rôčkov môžeš počkať...ja som mala bezproblémové tehu, tak dúfam že aj keď už budem zase staršia, že budem vládať 😉 ...sandori Ty si už budeš užívať, keď mi budeme riešiť ďalšie bábätká 🙂

sandori
31. júl 2009

nany to ano aj ked ja by som este jedno zobrala

nany100
31. júl 2009

no asi by to bol v tvojom prípade príliš veľký risk ☹

sandori
31. júl 2009

nany ved to, segra sice mala tri cisarske ale posledny jej robili v Prahe u Apolinare - takže trošku iná opatera 😉

nany100
31. júl 2009

hm, no jasné...tak sa vytešuj zo svojich dvoch pokladov a buď rada, že máš dva 😉

macikjm
31. júl 2009

no ale ked tak rozmyslam o 6 rokov bude mat moj muz 40....zvladne 2. dieta v takom pokrocilom veku... 😀

pikino
31. júl 2009

macik to uz je skoro dochodca 😀 😀 😀 😀

hotelacka
31. júl 2009

Ahojte aj ja sa po veeelmi dlhom case ozyvam..
Malinky ma 6620g takze krasne pribera..az moc.. chlapcenske koliky su uz skoro za nami..len ked ja nieco zjem take z coho ho boli brusko - tak mame po kojeni rangers doma:o))

Cely minuly mesiac mi krasne spinkal celu noc, a teraz ma nejaku virozu...najprv teplotky do 38 °C, hnacka, trosku sa vysypal a doktorka povedala ze ma aj hrdielko trosku zapalene tak sa budi aj 4x cez noc... a k tomu tie tepla v noci...umierame!!!

Ja sa chcem spytat v com vam spavaju deticky a cim ich prikryvate..???

arizona
31. júl 2009

ahojte 🙂

o 5 - 10 rokov sa možno odhodlám na ďalšie dietko, ale zatiaľ je to dosť všetko veľmi čerstvé - funny pôrod + hrozný 1. mesiac + zrútený celý môj svet z toho, že mliečko skôr odišlo ako prišlo (a kojenie bolo pre mňa to najdôležitejšie...) 😀 už sa nad tým len pousmejem, ale boli to dosť ťažké dni (a odsral si to malý, to ma trápi najviac). teraz by som už vedela, že tie problémy, ktoré boli, sa dajú v pohodičke zvládnuť 😅 jaj, a ešte sa musíme presťahovať do väčšieho bytu, aby sme mohli byť 4 😀

myslím, že začať s deťmi po 30-ke má tiež svoje čaro 😀

kočík máme ešte stále pôvodný, nechce sa mi teraz nič riešiť 😎

my malého prikrývame iba trošku hrubšou plachtou, lebo na sebe nič neznesie, stále je odkopaný. tak aj v tomto teple má na sebe dupačky (s nohami a dlhými rukávmi), lebo ináč je studený ako žaba... najnovšie si začal všetko sťahovať na hlavu, tak asi odložíme aj tú plachtu...

krpcek
31. júl 2009

ahojte. ja chcem druheho diabla tak o dva, tri roky. a ked budem mat 30. budu uz deti velke a mozem mat este jedneho benjaminka. 😀

hoti ja je davam bud overal a nezakryvam alebo jej dam len body, ponozky a trosku prikryjem nohy. podla toho ako mame v dome.

arizona
31. júl 2009

krpy, ja ich budem mať na krku až do smrti 😀 a že diablik 😀 my nášho voláme pagáč 😀

baska19
31. júl 2009

ahojte tak vrátili sme sa z kontroly kĺbikov a všetko je vporiadku tak sa vytešujeme 😀

miavin
31. júl 2009

ahojte - ja dnes nejak nestíham - konečne tak poriadnejšie pratám 😀 lebo inokedy nestíham - varím a malý nepočúva
baska - to je skveléééé teším sa že je všetko v poriadku, aj vám povedal, že o 3 mesiace na kontrolu?
baby - čo robíte s deťmi - keď vstanú? hrajete sa s nimi? lebo ja som asi vadná - v lehátku vydrží tak cca 10 minút, pod hrazdou tiež.... a ja už neviem čo iné s ním dnes mám robiť, keď potrebujem behať okolo pece..... tak mi poraďte prosím

arizona
31. júl 2009

basi, gratulujeme 😵

mia, keď som sama doma, tak nestíham nič. t. j. venujem sa väčšinou len drobcovi... takže ti neporadím 😅

baska19
31. júl 2009

mia nám povedal že je vsetko vporiadku a že dalsia kontrola nie je potrebna a že bude stacit baliť ju už len takto volne 🙂

miavin
31. júl 2009

veď aj nám povedal, že nemusím naširoko - ale vraj pre istotu o 3 mesiace... no nevadí, hlavne že sme v pohode aj my a aj vy... 🙂
ari.... no to nevadí - ja som si na samotu zvykla, aj keď niekedy hrozné depky dostanem. Je ťažko keď som tu sama - pomaly nikoho nepoznám, som bez auta a manžel príde domov na pár hodín... no ale dnes príde v noci a odchádza až v utorok ráno - tak aspoň niečo 😉

baska19
31. júl 2009

to možno len tak pre istotu radšej isť zbytočne ako neskoro a ked ste ok teraz tak aj o 3 mesiace budete 😉

ja cez tyždeň tiež nestíham kupila som si žehliacu dosku aby som pri malej aspoň požehlila lebo inak som bola v kuchyni a ked ma nevidela tak bola nervná a teraz na mňa pozera a je spokojná.
A ked vstane tak ju dávam na bruško trošku alebo ju zdvíham do sedu a to sa riadne rehoce a čitam jej ešte jednu rozprávku každý deň už ju viem naspamäť taka veršovana. Vraj aj mne ju mamka čitala a tiež ju vedela naspamäť.a ešte jednu knihu s basničkami jej čítam možno aj zato už tak džavoce na mňa 🙂

miavin
31. júl 2009

basi - to je super, že už džavotá. aj náš ráno v postielke viedol pernú debatu asi s kolotočom 😀 ale vieš - teraz sa zobudil, a chvíľu sa pohrá sam a potom stále aby som ho mala pri sebe - ja potom nestihnem ani dovariť, ani nič, lebo teraz mi zaspí až tak za 2 hodinky.... ☹

baska19
31. júl 2009

no to ja varím večer ked zaspí našťastie mi zaspinká už okolo 20. tak to si stihnem ešte čo to porobiť

miavin
31. júl 2009

to hej - ale máš aspoň manžela doma večer.... no ale dala som ho do lehátka a aby pozeral na mňa tak je zatiaľ kľud 😀 a ideme papať.... 🙂

cikyta
31. júl 2009

Ahojte.No,to my máme kontrolu na ortopedii 20.8.a dovtedy stále naširoko
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Je to na hovno aj s oblečením a velkosťami 😠 Moje chudiatko-a to teplo a bolave nôžky občas otlačené 😢

miavin
31. júl 2009

joooj ciky - to ma mrzí - a čo vám povedali??? prečo kontrola ? niečo nie je na poriadku? ☹

jankaaa
31. júl 2009

ahojte tak my sme uz na ortopedii boli a nozky uz mame v poriadku uz nemusime balit nasiroko ak chcem tak vecer este mozem ale na kontrolu uz nemusime ist 🙂

ja by som chcela druhe babo tak za dva roky tak uvidime dufam ze sa to podari

nas drobec spinka body s kratkym rukavom a ponozticky a prikryjem ho dekou ale on sa aj tak odkope

miavin
31. júl 2009

no my druhé chceme tiež tak o dva -tri roky.... ak sa zadarí - a náš drobec spinká v pyžamku : dlhé ruky, dlhé nohy a prikrytý je len dekou - sem-tam keď sa mi zdá že od okna ťahá, tak mu dám navrh paplonik, ale mrnčí potom, takže len deka stačí... 😀

jankaaa
31. júl 2009

boze len nedavno sme si tu pisali ako by sme uz chceli mat po pôrode a teraz ked pozriem na svojho drobca tak sa mi ani verit nechce aky je uz velky

miavin
31. júl 2009

janka - no presne tak - dnes som stretla kamošku a mi vraví, že - veď donedávna si behala s bruškom a už máš bábo???? a také veľké????? hrozne to letííí 😀

macikjm
31. júl 2009

ahojte...
ciky...nebud smutna 😉 ....aj my balime este nasiroko...ninka nema zalozene este epifyzy...a tiez koncom augusta ideme na kontrolu...je to fakt na prd, tiez by som sa uz najradsej zbavila tych plienok...alle co uz...len nech je vsetko ok...

moja ninka spinka v bodikoch a je v spacom vaku, alebo prikryta takym tenuckym paplonikom...dla pocka... 🙂

ninka sa uz vie pekne pohrat sama...tak ja si vsetko pri nej porobim...navarim, upracem...no ale to sa jej vzdy musim prihovarat....no kedy ako... 😀 dam jej hrkalku do rucky a ona sa hraje, hryzie ju...krici, dzavoce pri tom...ked jej vypadne, tak kecame a znova jej davam hracku...raz je v postielke v kuchyni..raz v koliske v obyvacke, raz na hracej deke...no kde som ja tam je aj ona... 😵

miavin
31. júl 2009

macik - joj tak to ti je fajne.... ja som dnes skúsila dať drobca do lehátka a na kreslo - tak aby na mňa videl.... a celkom to šlo, pustila som detské pesničky a spievala som - bolo mu to bohovsky smiešne asi 😀 ale aspoň som niečo stihla.... no už k večeru bol nervný... ale od 8-mej už bubká.... som sa dnes trhla ozaj - vygruntovala som barák, navarila polievočku s rezancami, segedín a francúzske - a mám na víkend pokoj

jankaaa
31. júl 2009

moj drobec sa tiez uz pohrajka sam dam ho bud do sedacky alebo do postielky hrkalky a si dzavoce ale to tiez sa mu prihovaram...ale niekedy ma aj take dni ze musim byt stale s nim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre