Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sandori
20. júl 2009

nie zanu to dostaneš aj bez receptu a stoji cca 3,5 eur

zanulienka
20. júl 2009

dakujem,myslim,ze zvykava mat krce,zacne plakat,nohami kopat a potom si prdne

romanakatka
20. júl 2009

fuha... tak skúsim ešte to zvlhčovanie... a čo s tým mliečkom? 😕

sandori
20. júl 2009

ja už nemám mlieko- vytlačím len dve tri kvapky - a tie jej kvapnem do nošteka- vraj je to veľmi dobré...

sandori
20. júl 2009

zanu ja ho dávam malej 2x denne 15 kv a nemám problém s ňou - klop, klop

romanakatka
20. júl 2009

tak skúsim mu streknúť aj to...

baby sap je vraj návykový na dlhodobejšie používanie je vhodnejší espumisan

sandori
20. júl 2009

dufam romi že nie- ja jej ho dávam už cez dva mesiace

romanakatka
20. júl 2009

no hovorili mi to v nemocnici... tak neviem isto... a najviac odporúčali infacol... len ten som nikde nezohnala ☹

zanulienka
20. júl 2009

tak mam radsej skusit espumisan,boze uz mi sibe je horsia moja mala ako ked sa narodila ☹

miavin
20. júl 2009

ahojte - zanu - my máme tiež espumisan - ja dávam tak 3 kvapky alebo koľko spadne do každého papania - a problém sme doteraz nemali
no my ideme o chvíľu na očkovanie - júj ako sa bojííííím ☹

sandori
20. júl 2009

neviem zanu skus teda ten espumisan...
romi díki za radu - idem zoháňať infacol

kiki5
20. júl 2009

baby ja som večer dostala M 😠 . to by som ešte nemala mat nie?

sandori
20. júl 2009

kiki ja mám už 4x ☹

kiki5
20. júl 2009

ale plne kojiš?

sandori
20. júl 2009

nie ale dostala som ked som plne kojila

bambina
20. júl 2009

ahojte, som rada, ze sa uz trosku ochladilo, hned je to lepsie aj pre malinku. Babenky, chcem sa opytat, urcite ste to uz rozoberali. Davate si nieco na tie padajuce vlasy. Ja mam huste vlasy, takze toho, ze budem holohlava sa nebojim, ale uz mi lezie na nervy to padanie. Vsade kde sa pozriem vidim len moje vlasy ☹

kiki5
20. júl 2009

bambina-aj ja včera ma manžel poslal na balkon sa česat 😀 susedia z oproti pozerali že či vyčesávam vši 😀

bambina
20. júl 2009

kiki, presne. je to hroza. rano ked sa zobudim a pozriem na vankus ☹ uz sa necudujem, preco sa tolko zien necha po porode ostrihat na kratko. aj ja som si dala skratit dlzku a stale ich nosim vypnute aby som sa z toho nezblaznila

bambina
20. júl 2009

inak aj ja plne kojim, zatial bez M. nestraste...

pikino
20. júl 2009

cafte micky.

mne tiez strasne padaju vlasy mam ich v gumicke aj v noci, a este aj ta krpana mi ich sklbe. 😝

mrchu este nemam a dufam, ze este dlho mat nebudem.

tiez som pofotila holu ritku ale este to nemam v albume.

zanulienka
20. júl 2009

jaj baby tru normalne v lekarni nemaju espumisan ani sab simplex 😠

pikino
20. júl 2009

to je co za lekaren?

macikjm
20. júl 2009

ahojte...aj my mame stale sopliky...dnes sme boli pri dr., tak nastastie dychanie ciste...vybrali sme atb, kvoli staphylokokovi zlatemu...a furt sopliky, ale dr. ma vzdy povzbudi, ze to rastom pojde prec, imunita stale zosilnieva, tak tomu pevne verim...tiez ked zapnem vysavac, tak ocika vypliesti a ked prilozim odsavacku k nosteku, tak reeeeeeev netaky...hadze sa mi, uteka...no bol prestrasny.... ☹
mrchu ani ja este nemam...ani nechcem...fuj...teraz cez to teplo....prosim nieeeeeeeeeeeee.....
a vlasy...no comment...hruza a des...tiez by som rada daco vyskusala na to...schwartzkopf ma nejaky pripravok proti vypadavanie vlasov pre zeny, je to v poukazkach z dm babybonusu, no ja viem ake to je...nepouzival to niekto??

mia...drzime palce...nas mali ockovat tiez tento tyzden, ale kvoli soplikom nebudu...
v piatok budme mat tri mesiace... 😀 ako ten cas leti...juj...nedavno mi kopkala v brusku a teraz je z nej uz velka slecna...

macikjm
20. júl 2009

malo byt ze ocicka vypliesti... 😀
a tiez som pocula o MM do nosteka, tiez jej sem-tam dam, ked mi napadne...tiez davame libenar, nasivin uz nie...

elfi1
20. júl 2009

ahojte
mne tiez padaju vlasy. ale ja ich zas az tak moc ani nemam, tak hadam nieco zostane. aj som sa dala minuly tyzden riadne ostrihat. teraz to mam niekedy jak strapaty vrabec

ja som skusala na prdiky vsetky tri. vratila som sa k sab simplex, ale uz mu to ani neni treba. mne ten infacol moc nesedel. jedna davka je dost vela - na vrchnaciku je taka pipetka - je to tusim 5ml. kedze kojim, tak to by mal plnu pusinu toho a ked som mu to postupne davala na lyzucku, tak to zatial kvapkalo vsade naokolo. a ma to taku divnu pomarancovu prichut.
ale pocula som, ze maminy boli spokojne - asi to zaberalo

macikjm
20. júl 2009

same tiez.... 😀 😀 😀

pikino
20. júl 2009

ozaj dala som nove fotos.

macikjm
20. júl 2009

v mojom prejave, pisem ko madar... 😀
no vysla som z cviku...este by asi jednu diplomovku trebalo napisat...nieeeee.... 😀

pikino
20. júl 2009

nam pomohli tie probiotika dvtedy uz nedavame ani sab simplex ani espumisan.

sa ked zapnem odsavacku tak zacne zavyjat 😀 je to take smiesne, aj ked jej to asi smiesne nie je. 😝

miavin
20. júl 2009

ahojte
macik - ďakujeme - držali sme sa celkom dobre - pichali nás do oboch nožičiek - stehná - ešte že má toľko tuku 😀 . Drobec pri prvej ihličke trošku plačkal, no pri tej druhej začal ričať - ale hneď potom sa ukľudnil a zaspinkal. Zajtra ideme na nožičky, tak som zvedavá.
a čo sa týka vlasov - ja mám pocit, že sú všade, už aj na malom.... na plienkach no hrúúúza, strašne mi padajnú, ale brali mi dnes na gynde krv, či nemám málo železa aj... tak uvidíme výsledky v stredu....
piki - joooj krásna je Terezka a v tých šatočkách je chutná, ozaj, aj s tým telefonom - krásne si drží hračky už 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre