Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

baska19
20. júl 2009

mia super že ste to tak statočne zvládli nás budu očkovať asi na buduci tyždeň v utorok lebo vtedy nas objednali do poradne dufam že bude tiež statočna.

a vlasy tie mám tiež všade ked sa osprchujem a idem rozčesávať tak je plna vaňa a mala stále najaký najde a omota okolo ruky tiež mi to už lezie na nervy ale snád to po skončení kojenia prestane 😎

miavin
20. júl 2009

baska - ahojky, no tak vám budem držať palce, ku akej doktorke to chodíte? no malý plakal pri tej druhej - ale sestrička povedala, že sme sa obaja držali statočne. Bolo to aj pre mňa ťažké - som mu musela držať nožku aj ručku - a keď som videla, ako ho pichli - aj ja som chcela revať 😀 ale už bubká a snáď nebudeme teplotovať 😒
a ako sa má Barborka - je fakt úžasná - ako sa veľmi zmenila z bábätka na krásnu slečinku - zaguľatenú 😀

pikino
20. júl 2009

mia super,drobcek je hrdinaako to zvladol.

my este stale nic. 29.teho mame poradnu a potom sa uvidi.

miavin
20. júl 2009

joj a zabudla som váhu : 6215 😀
baby - nie je to nič hrozné - aspoň zatiaľ 😀 ale poviem pravdu, veľmi som sa toho bála - ja som chcela z ambulancie odísť a sestrička sa na mňa usmieva, že kam idem, že mám držať svojho maličkého 😀

baska19
20. júl 2009

ja chodim ku kuffovej a sestrička je tam veľmi zlatá ale už teraz mám trošku strach ale vraj ja som to zvladla dobre ked som bola mala tak dufam že bude po mne. No pekne sa guľatí jeden zárezik za druhým 😀 teraz bubá a na ELRO som jej kupila taku handrovu babiku maličku tak buba aj s ňou ale len kým nezaspí tak ju drží za ruku 😀 odfotim nabuduce 😉

miavin
20. júl 2009

baska - odfoť - som zvedavá, náš driape akurát plienku, keď zaspáva - lebo spinká v kočiari - samozrejme na brušku 😀 . No ja som vraj mala vysoké teploty po očkovaní, tak snáď bude drobec po tatinovi - ale vraj je bledý - to tiež po tatinovi asi 😀

pikino
20. júl 2009

no teda ja som tiez dufala, ze odtial zdrhnem aby som sa nemusela pozerat. 😅

nasa je tiez riadna snehulienka, no nema byt po kom osmahnuta. 😀

baska19
20. júl 2009

tak som ju cvakla prva je ešte spred troch dní asi ani foťak nestíhal tak s ňou metala a teraz takto spinká ale už ju pustila 😉

baska19
20. júl 2009

a toho slimáčika jej kupila zas babka v tom istom stánku 😉

miavin
20. júl 2009

jéééj Baši - tá bábika nemá chybu, aj ten slimo 😀 paráda - ako Ti krásne hajá na chrbte - náš len na chvíľu v kočiari spinká na chrbte 😒

baska19
20. júl 2009

no ona zase stále na chrbte len si otača hlavičku zo strany na stranu a na brušku ma stale hlavku dohora a rehoce sa a ked nevládze tak začne kňučať tak asi by takto nezaspala 🙂

pikino
20. júl 2009

baska nasa je taka ista. 😀

macikjm
20. júl 2009

baska, piki, mia...prekrasne deturence...pokladiky nase...
hej, aj my mame novu vahu z dneska: 6450g. 😀

cikyta
20. júl 2009

Ahojte kočky.Ja len na skok.Tak na sobotu som vybavila pohovor s evanjelickým farárom u nás,tak som zvedavá,či nám malú pokrstia.Ked nie,ideme dalej,ale velmi si želám,nech nám ju vezmu.
Pa už mi plače-juj!

miavin
20. júl 2009

macik - fúha, dobrá papkoška 😀 no tak náš sa nehrabe - ale vraj máme dobrú váhu... hádam niesme podvíživený 😒

misha666
20. júl 2009

AHOJTE KOCKY otazka do plena zacnete tie co nekojite prikrmovat uz od ukonceneho 4teho mesiaca??? ci este pockate??? 🙂

miavin
20. júl 2009

misha - ahojky, my sme na um ale ešte kojím, no už lyžičku mrkvičky ochutnal, a včera na večer sme mu dali lyžičku kaše do nutrilonu - dnes skúsime krupicu.... ale ináč stačí aj neskôr, podľa mňa.... 🙂

anib
20. júl 2009

ahojte maminky, tie co kojite, kolko x papaju vase babatka? Nam nasa doteraz cez den kazde 2-3hod, no dnes po 4hod, neviem,ci to uz teraz bude menej?

bambina
20. júl 2009

anib, aj nasa Simonka kazde 2-3 hod. ani neviem ako to bude dalej. podla mna zalezi aj ako je teplo. niektore babatka chcu viac, lebo su smadna, niektore menej lebo im nechuti jest tak ako dospelakom 🙂 najlepsie je sa riadit podla toho ako si opyta. tie nase malinke najlepsie vedia, kolko toho potrebuju. babatko sa nemoze prejest, zje iba tolko kolko samo chce.

zanulienka
20. júl 2009

mischa-my tiez skusame z lyzickami-2-3 necham 2 dni aka bude reakcia.my sme sa dneska vazili a elaia ma 7 kilov,pomaly ju uz nebudem vladat drzat na rukach

anib
20. júl 2009

bambi dik, uz viem, v com bol problem, masirovali sme brusko a vecer sme uz nasli pricinu - od piatku nekakala a dnes uz, tak hadam preto pomenej jedla 😒 , kym to clovek zisti.... 🙂

macikjm
20. júl 2009

mia...urcite nie je malicky podvyziveny...musis pozerat aj na porodnu hmotnost...nasa mala 4I50g, tak sa musi cinit... 😀 ale je riadna papkoska...smejem sa, ze ma celu vicicia... 🙂
anib...aj sa si myslim, ze babo vie najlepsie, kedy chce papat a patricne sa prihlasi...nasa zase cez den papa kazde dve hodky, ale opyta si niekedy aj o hodku a pol...tak jej furt dam...my cajik nedavame,mozno aj preto tak casto papame..ale brala by som aj take intervaly ako mas ty... 🙂

miavin
20. júl 2009

ahojte - macik - dík za ukľudnenie, ale ako čítam aj Elaia má už 7 - no ale Zanu poviem Ti - ja mám čo robiť s naším prckom už teraz a to má 6,2.
No drobca sme nekúpkali - len sa napapkal a hajá, tatino musel pohladkať, lebo bol taký ufňučkaný.... až by som ho na rukách nosila....júúúj ale už bubka

ninnaricci
20. júl 2009

ahojte...musím sa priznať, že my už nášho drobca ani poriadne odvážiť nevieme...stále sa na váhe mrví...ale už je okolo 7,5 kg 😀 tak vám o tej záťaži na rukách môžem rozprávať...
...ale ja som si už zvykla...ale už by sa mohol trošku krotiť...lebo o chvílu budeme potrebovať novú autosedačku 😉

miavin
21. júl 2009

dobré ránko
nina - fúha, dobrý bunkoš - no nejak vám priberajú tie bábiky.... 😀
my sme dnes mali celkom dobrú noc, aj keď bohužiaľ teplotujeme - ale zvláda to anjelik statočne.... v noci sme dali len obklady a čajík a bubkal do 5.30, napapkal sa a už zase bubká. Ale má teplotu, no nie je zlý, tak neviem, zatiaľ som mu dávala len obklady ale máme aj čipky.... tak uvidím ako sa zobudí, dnes by sme mali ísť na nožičky... som zvedavá, či je to o.k. keďže som veľmi málo balila naširoko 😒

lindula3
21. júl 2009

dobre ranko baby...
my ideme dnes na ockovanie a na poradnu som zvedava ake dalsie nove choroby si ta nasa dr. na malej najde...
s priberanim nam to v poslednej dobe nejde, za posledny tyzden sme schudli 40g... ale malinka je ok myslim ziadna dehydracia🙂 a v piatok uz budeme mat 4 mesiace a mame 6,5 kila...

korelka
21. júl 2009

Ahojte!my sme boli včera s nozickami a našťastie všetko OK-tak som sa bála,lebo som balila možno 7tt dokopy,ale našťastie,už nemusíme viac ísť.🙂

luca33
21. júl 2009

Ahojte,
my male len 5300 g 🙂 Tak na nas nemate 🙂
lindula, bola si na tych rehabilitaciach? Ako bolo? Budete cvicit?

sandori
21. júl 2009

ahojte babenky..
korelka to som sa bála aj ja, lebo ja som malú vôbec naširoko nebalila- a chvalabohu bolo tiež všetko ok
lindula- držím palce...
mia- určite bude mať nožičky ok neboj

miavin
21. júl 2009

lindula - tak to je fajn - myslím, že dobrá váha, nie? my máme 3 a 1t a máme 6,2 - a to idete už na druhé očkovanie? či na prvé?
korelka - no vitaj.... aj my dnes ideme na nožičky - sa bojím, lebo som ozaj málo balila, no uvidíme - to mi povedia hneď výsledok???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre