Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
4. aug 2009

Krpcek-k tomu dnešku a spinkaniu:
-Moja Sisi spinkala celý den dosť dlho a tak som mala hrôzu z večera....A ona normálne furt spí ako šípová Ruženka.Aj sme papali,aj sa kupali a hajameeeeeeeeeeee.(Som zvedavá na noc)

cikyta
4. aug 2009

Predsa len zrejme počasie vela robí. 😉

krpcek
4. aug 2009

ciky aj moja sa teraz sobudila, dali sme druhu veceru a spi dalej. som zvedava na noc . . . u nas stale prsi,tak sa bude dobre spat. 🙂

krpcek
4. aug 2009

idem zalahnut. 🙂

cikyta
4. aug 2009

Dobru noc Krpcek.
Ak bude v noci revací ošial u nás-budem myslieť aj na vás 😉

luca33
4. aug 2009

ahojte,
nasa mala dakuje v mene vsetkych Dominik a Dominikov za blahozelanie. 🙂

bambina
5. aug 2009

Dobre ranko maminky, prosim vas o radu, tie co uz mate po ockovani. My ideme dnes o 13.00h. Problem je, ze dnes ma svokra narodky, tak neviem ci sa poobede mozeme chystat gratulovat alebo radsej upalovat domov. Ake boli vase babatka po ockavani? Samozrejme nebudem u nej vysedavat do vecera 🙂

jankaaa
5. aug 2009

ahojte babenky tak ja som dnes maximalne nevyspata...drobec vcera zaspal o pol hodinu sa zobudil a vystrajal do jedenastej vecera potom sa mi podarilo ho nejak uspat ale dnes rano uz od piatej sme hore...rano som uz taka zlostna bola...

maminky ktore dokrmujete skusali ste viac mliecka pre vase babetka alebo hned prve ktore ste kupili tak bolo dobre...lebo ja som zacala na vecer dokrmovat kupila som nutrilon allergy care lebo toto je vraj lahko stravitelne ale neviem ci od toho nahodou neplackal vcera...

ake mliecka pouzivate vy?dakujem za radu

ni.kolet
5. aug 2009

Bambina. Teplota zvykne byť až na večer. Aj my sme boli po očkovaní na návšteve. Tak si myslím, že môžeš ísť pokojne gratulovať.
Jankaaa. V nemocnici sa malý prikrmoval bebou HA, doma sme mu kúpili normálnu bebu a teraz má nutrilon. No nie je prieberčivý. Spapá čo mu dám. A je spokojný. + ešte MM

sabinazv
5. aug 2009

ahojte 😎

bambi, nas ockovali vcera a nic nezvycajne malemu nebolo... praveze sme hovorili, ze je nejaky este lepsi ako bol (ze v tej vakcine bolo asi aj nieco proti besnote) 🙂 No ale kazde babo to inac znasa, tak tu ti toho vela clovek nenaradi...

jankaaa a neskocis za svojou pediatrickou? ona ma predsa vacsie skusenosti a by ti odporucila... my sme napr. skusili bebu a nechutila mu a aj zapekala... a potom nutrilon HA bol fajn na cas... tiez kazdemu babu vyhovuje nieco ine... 😒

jankaaa
5. aug 2009

sabi asi mas pravdu zavolam jej ze co nech mi poradi....

aine04
5. aug 2009

dobre ranko 🙂
sabi nas maly bol po ockovani doma tiez takyyyy dobrucky. urcite preto aby sme ho uz viac nedali pichat 😀 😀 😀

ale zato dnes mame za sebou tazku noc... 😔 drobec nie a nie buvat, lebo vcera chrnel cely den.

sabinazv
5. aug 2009

aine seerus 🙂

... vidis, boli dobrucki a zasa o mesiac dostanu pichance, chudence male 😒

ako sa inac mate?

solen
5. aug 2009

dobre rano ranovstajky,
bambi tak ako dievcata pisu, reakcie na ockovanie sa nedostavia hned, ale vacsinou az vecer.

zeny mojej idu asi zuby. ake to prekvapenie vsak? 😎 😀 Ona hryzie ako besna do vsetkeho co jej pride pod ruku. Vcera som jej dala take hryzatko, no to ste mali vidiet co s nim dovadzala. Muz sa s nou vecer hral a prisiel sa opytat, ze co to vystraja 😀 Dufam,ze si to ideme uzivat 😠

aine04
5. aug 2009

inak to ide, vlastne matusik je naozaj zlatucky, zo dna na den je to lepsie babo, kazdy den sa spolu hrame, blaznime. no rastu nam tie babiky ako z vody... obcas ho chytia taketo horsie dni (alebo noci), ale da sa to zvladnut...

a danusko ako? on je od narodenia dobrucky, takze si asi spokojna maminka 😉 🙂

ozaj a ako ste pokrocili s otazkou byvania? pomaly ju totiz zaciname riesit aj my. zatial nas to sice priestorovo nesuri ale zda sa nam vhodna doba, co sa cien nehnutelnosti tyka...

aine04
5. aug 2009

solen cauko 😉
no kym len hryzie tak je to fajn, nie? hlavne ze je to bez nervozity a bez teplot. ja sa toho trosku obavam, uz sme tomu asi blizko lebo z maleho je riadny slintosko

aine04
5. aug 2009

predstavte si ze mi maly akurat sam zaspal v hrazdicke. idem asi oslavovat, to sa este nikdy nestalo, zaspi vzdy len na rukach, malokedy v kociku ked sa vozi...

sabinazv
5. aug 2009

fiha solen, tak dalsi hlodavec pribudne? tie baby su dake rychle v tomto 😉

aine, Danko je dobry... teraz sa naucil sice mraucat ked sa nudi, tak ho vychovavam, ze sa to nepatri 😀
A ked uz naozaj je zle a zlosti sa a nic na neho nezabera, tak prso to isti, to ho vzdy spacifikuje 😅

no byvanie... zatial nijak a asi to tak aj dopadne... to my mame raz do roka take hrrr, obehame nejake nehnutelnosti a potom si povieme, ze do horsieho nejdeme a najskor musime nasetrit na este lepsie ... takze bohvie kedy to bude 😉

sabinazv
5. aug 2009

boli sme napr. pozerat jeden byt na Tulskej v BB... 3 lodzie a 1 balkon na 8.poschodi... veliky, priestrany... nieco tam bolo spravene (jadro, zopar okien)... ale... ten ruch tam... ako na Manhatane... som zvyknuta na nas klud predsa len... a majitela zrazilo auto na krizovatke pred domom... a my sme tam tiez takmer jedneho cyklistu presli 😒 😀

bambina
5. aug 2009

dakujem vam za rady, ste zlate. tak uvidime. inak aj my sme mali taku vselijaku noc. od tretej bola kazdu hodinu hore, asi ma rastovy spurt ked chce tolko papat. a u nas tak super prsalo, idealne pocasicko na spanie. padam na usta este je len rano.

jankaa: a preco chces dokrmovat? myslis, ze mliecko nestaci?

bambina
5. aug 2009

citam, ze viacere babatka dnes v noci vystrajali, asi bolo nieco vo vzduchu. 😉

solen
5. aug 2009

teploty nema, snad ani nebudu. Starsej nerobili zuby ziadne problemy ale tie stolicky 🙄 Som otvorila smapano, ked jej vyliezla posledna. Par noci sme prerevali.
Neviem kam sa tie zuby ponahlaju. Starsej vysiel prvy ked mala 4,5 mesiaca, tak asi fak mozem cakat. Ved potom zahlasim 😉

Aine idete kupovat dom?

aine04
5. aug 2009

sabi ja som si uz zvykla. my mame rovno pod oknom stvorprudovku a klud tu nie je ani v noci. 😔
tiez by som radsej ine prostredie, ale obcas si nenavyberas. som rada ze mame byt a dalej uvidime...

sabinazv
5. aug 2009

aine, to ti verim... my chceme ist urcite do domu neskor, tak vacsi byt by bol aj tak len docasne riesenie na par rokov a neviem ci sa mi do toho chce... a prerabat byt, v ktorom neplanujem zostarnut sa mi nechce... moj chlop na taketo veci nema cas ... tak uz som vychladla v tomto smere zas 😔

aine04
5. aug 2009

solen, nejdeme, skor asi vacsi byt, nechceme odist z mesta a taki frajeri nie sme aby sme kupovali dom v meste 😀

solen
5. aug 2009

sabi dobre na to idete 🙂
aine mozno dnes nie, ale co vies, kedy vyhras lotto? Ja o tom stale snivam 😀

sabinazv
5. aug 2009

solen, no vsak uviime... mozno nenasetrime a budeme tu na hromadke kym deti neodidu z domu 😀

aine04
5. aug 2009

sabi ved toto je problem aj u nas, zislo by sa tu znova kadeco prerobit, ale nechce sa nam do toho ked neratame ze by sme tu ostali navzdy, teda iba v nutnom pripade ano...

solen, taka vyhra to uz hej, ale mne by momentalne asi fakt stacil 4izbovy byt a mala by som s byvanim nadobro vystarane.

aine04
5. aug 2009

no dobre kocky, som rada ze som si mohla s vami zase chvilku poklebetit 😉 🙂
idem sa uz venovat drobcovi, lebo ak mi zase zabuva, tak v noci budeme asi tancovat....

sabinazv
5. aug 2009

aine, ak chcete vacsi byt, tak teraz je na to fakt vhodna doba... mate 2izbak? hodim ti do ip jednu realitku, co ma dobre ponuky bytov aj za dobre ceny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre