Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
9. nov 2009

bambi, neber ju na ruky. radsej jej trolinku pomoz pri pretacani na brusko. z tej polohy sa uz potom lahko dostane do sedu. z lahu sa neposadim ani ja 😀

jankaaa
9. nov 2009

nas maly tiez nemal s tym problem od zaciatku som mu davala caj z flase a nemal problem chytit cicik

bambina
9. nov 2009

praveze tie deticky chcu uz ako dospely z lahu do sedu. a to je zle pre chrbticu. no potrapim ju trochu. na brusku mi dlho nevydrzi, nepaci sa jej zatial tato poloha.

bei, nasla si nieco o znakovani? please, posli mi link do ip. aj mna to zaujima. dakujem 😵

beadz
9. nov 2009

bambi, ani simon nechcel byt velmi na brusku.
a nasla som super slovnik, ani kurz netreba - pozri si : http://mybabycantalk.com/content/dictionary/dic...

pikino
9. nov 2009

ahojteeee

to moje decko akurat zblajzlo vyse 100g prikrmu a este pyta mam doma otesanka. 😲
velmi jej chuti od alnatura zeleninovy mix je tam mrkva, zemiak, spenat a cesnakova vnat.
len taky fukot.

v sobotu sa konecne vykakala po tyzdni, teda ale hodinu sme sa trapili. to bol normalne porod. 😝
a teraz uz zasa dva dni nic. 😠

beadz
9. nov 2009

piki, asi vyskusam aj ja kupit tu alnaturu raz, lebo hami spenatove nechcel ani vidiet.

pikino
9. nov 2009

skus beadz malej velmi chutia aj mne dokonca 😀

beadz
9. nov 2009

a neskusala si tu slivkovu kasu na kakanie ? alebo homeo ?

bambina
9. nov 2009

vyzera to super, vdaka bei

nany100
9. nov 2009

ahojte, bea dávaš Šimonkovi aj hrášok? Tuším ty si to písala...ja som jej hodila pár guličiek teraz do polievočky, tak hádam to je OK

bambi, aj ja čítam M a J celý mesiac...nestíham inak, len na záchode 😀

zuzik25
9. nov 2009

tak masko so zemiacikom a olivoyvm olejom zbastila jedna radost, sa mi zdalo, ze jej to este viac chutilo ako jablcko. tak mame doma masozravca. a uz vonku spinka.
bei, dobra stranka, uz aj ju mam v oblubenych polozkach.
inac to hami spenatove velmi nechutilo ani nam.

zuzik25
9. nov 2009

pre mna je Mama a ja dobry uspavaci prostredok, zacnem citat a hned spim. 😀 ale clanok o sedeni a lozeni som precitala.

beadz
9. nov 2009

nany, vcera som dala prvy krat a veeeeelice mu to chutilo.
dnes bude masko, ryza a mrkva, tak uvidime.
inak, zeny, od stredy v metre akcia na peluchy a ak niektora pouzivate do mycky jarove tablety, tak suprova cena.

kiki5
9. nov 2009

tak po dlhšom čase aj ja som sem nakukla. nam zasa chuti špenatove a brokolicove, karfiol. dnes zemiak por a petržlen varim. davate aj desiatu aj obed? ja len jedno jedlo

beadz
9. nov 2009

kiki, ja davam zeleninku raz a potom ovocie sa snazim trocha.

kiki5
9. nov 2009

no ja kedy ako ked nestiham tak ma detsku vyživu 😒 piškotku a frčim dalej. on je mliečkoš velky a večer stale kaša- ryžova...do flaše namiesto mlieka

krpcek
9. nov 2009

baby vcera som varila cesnacku . . . myslite, ze by som mohla malej dat trosku lyznut, ked ma tu chripku?

cikyta
9. nov 2009

Bea-čo je pelucha?
A tiež som chcela vedieť,či dávate len obed a večeru príkrm,či aj desiatu,olovratn?

macikjm
9. nov 2009

ninka flasu nepozna, ani ju s nou nechcem oboznamovat... 😀 chcem ju naucit rovno na poharik...z lyzicky papka pekne...pit nechce ani cajik ani vodu...ale budem ju pomalicky ucit...citala som, ze kojene baby nemusi okrem MM pit nic ine do 9. mesiaca...takze casu dost...
a to ci babo neguje cicik, ked zacne pit z false, je indi vindi ako vsetko pri dietkach...moja ninka mi zacala vystrajat na ciciku, ked sme jej dali cumel... 😒 tak co by bolo po flasi si neviem a uz ani nechcem predstavit... 🤐

macikjm
9. nov 2009

ciky...plienka... 😝

macikjm
9. nov 2009

ja zatial davam len obedik...2. prikrm chcem zaviest az ked budeme papat masko, a to chcem dat v 7. mesiaci...tak potom nastupuje ovocie, bud ako desiata alebo olovrant, to este uvidime... 😉

beadz
9. nov 2009

krpcek, ja by som nedala. cesnak je tazky.
ciky, plienka

cikyta
9. nov 2009

Macik-aha! My to voláme plenuchy.
A aká značka je v metre zlacnená?

krpcek
9. nov 2009

tak ju budem aspon cajom nalievat, lebo mi ani papat poriadne nechce jak je chora.

beadz
9. nov 2009

ciky, pampersky megapack

cikyta
9. nov 2009

No ideme von trošku.Do banky,do cukrárne atd...Objednala som senza rifle na traky pre malu.Gate nosíme dlho.Ako keby nám ani nerástli nôžky 😀 Takže ich budeme mať na dlho.

macikjm
9. nov 2009

krpi...ja neviem...davas nejake homeo na chripku???nasa homeopatka sabi by vedela... 😉

idem este dnes zaniest ziadost na 2. pilier dochodkoveho sporenia,,,koncim dovolenku v robotke a uz budem len na rodicovskej dovolenke...

inak tie korunky za dovcu z robotky taaaaaaaaaaak potesili a pomohli... 😀 budeme mat sedaciu supravu v obyvacke...jupiiiii....velku...rohovu...ze 2, 85 na 2,60 a kreslo...tmavohnedej farby...a mala by prist na mikulasa... 😀 pekny darcek od deda mraza... 🙂 potom sfotim ninusku na novej gafcovke a hodim vam tu... 😅

cikyta
9. nov 2009

Aha.Dík Bea.Môj muž tam chodí často,tak môže kupiť.
Krpcek.S tým pitným režimom to bude najrozumnejšie.
Mne osobne býva ťažko po cesnaku,takže pre bábo je to určite velká záťaž už duplom.

cikyta
9. nov 2009

Macik-ja som skrz 2.pilier behala na začiatku MD.Teraz tam pôjdem len ked mi skončí RD.
Teda,dufam,že som to nepolietla ☹ Teraz si ma zmiatla 😒

nany100
9. nov 2009

bea, dík...už je aj spapané...a teda dnes naozaj chutilo 😉 ...mrkva, zemiačik, karfiól a pár bobuliek hrášku 🙂

urobila som toho akosi vyše, môžem druhú porciu v chladničke do zajtra odložiť? hm? robíte to tak babule?

inak ja ako macik, zatiaľ len zelenina, od nedele (bude mať 7.mes.) začneme mäsko dávať a po nejakom týždni nastúpi aj druhý príkrm (na desiatu ovocie)

macik, gratulujem k sedačke 😉 ...ja som si dovču vybrala pred nástupom na MD, pre istotu...bolo to 5 týždňov k dobru, takže som bola doma od zač.februára a peniažky pekne išli...ale veru aj teraz by sa zišli 🙂

no a pokazil sa mi ručný ponorný mixér, tak som musela vytiahnuť rýchlo mixér na robot a rýchlo dať jesť...to je na porazenie, keď sa najviac človek ponáhľa, niečo sa musí dos...ť! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre