Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
6. dec 2009

ninkina krstna caka baby v aprili...tiez urcite zmeknem...a tesim sa na malu terezku... 😵

beadz
6. dec 2009

tak my to skusime niekedy na sklonku jar-leto. tak uvidime ci sa zadari. ak nie, tak budeme mat len simka. vdaka aj za neho 😵

miavin
6. dec 2009

ejha - už vedia čo budú mať?????? to je úžasné, ja som fakt namäko - teraz som Alexíkovi dávala dopiť fľašku čo nespapal na večeru - je to úžasné aký je šikovný, veľký a zo dňa na deň krajší a milovanejší.....tá láska sa nedá ani opísať....

miavin
6. dec 2009

bei - určite sa zdarí.... a máte len na ten jeden krát????? ale naozaj vďaka za tých anjelikov....ja vravím, keby sa aj druhé nepodarilo, budem celý život bohu vďačná za toto šťastie, ja viem, že teraz je to ťažké, nespíme, nevládzeme, trápime sa s chorobami, ale čo by sme bez nich robili????? ja by som život dala za neho

macikjm
6. dec 2009

bei...drzim palce...bolo by krasne, keby mal simko surodenca... 😵 nech vam to vyjde...

mia... 😵

beadz
6. dec 2009

mia, mame 2 snehuliacikov, ale oni to mrazia po dvoch, takze aj tak to musia rozmrazit, cize si dam vlozit dve, tak ako som mala aj teraz a uvidime...

macikjm
6. dec 2009

bei...takze mozu byt dvojcatka??? 😵

beadz
6. dec 2009

macik, mozu aj trojcata 😨 ale to by bola ina sranda 😝

macikjm
6. dec 2009

no to by bola... 😅

beadz
6. dec 2009

ale v mojom veku by aj dvojcata boli velky risk, uz aj teraz ked jedno odumrelo, tak mi lekar vravel aby som bola rada, ze sa to stalo skor, lebo keby ze niekedy na konci tehu, tak by to bolo omnoho nebezpecnejsie a bolo by tam vela rizikovych faktorov...

macikjm
6. dec 2009

hej bei...len nech ste v poriadku a zdravucki....tak neodkladajte uz... 🤐 😅

macikjm
6. dec 2009

dobru nocku...mozno zajtra...pa pa...

beadz
6. dec 2009

citala som krasny citat, tak sa s vami on idem podelit
Vaše deti nie sú vašimi deťmi. Sú synmi a dcérami Života, túžiaceho po sebe samom. Prichádzajú skrze vás, ale nie od vás. A aj keď sú s vami, predsa vám nepatria. Môžete im dať svoju lásku, nie však svoje myšlienky, lebo oni majú svoje vlastné myšlienky. Môžete dať domov ich telu, nie však ich duši, lebo ich duša prebýva v domove zajtrajška, ktorý vy nemôžete navštíviť dokonca ani vo svojich snoch. Môžete sa snažiť byť ako oni, nepokúšajte sa však učiniť ich podobných vám. Lebo život nekráča späť a nezastavuje sa pri včerajšku. Ste luky, z ktorých sú vaše deti vystreľované ako živé šípy. Lukostrelec vidí na ceste nekonečna terč a napína vás svojou silou, aby jeho šípy leteli rýchlo a ďaleko. Nech napínanie rukou Lukostrelca je pre vás radosťou. Lebo tak, ako miluje šíp, ktorý letí, tak miluje aj luk, ktorý je pevný.“

beadz
6. dec 2009

dobru nocku vsetkym

bambina
7. dec 2009

ahojte.
ani neviem ci vas stihnem pocitat.
dufam, ze ste prezili pekny vikend a aj vas navstivil mikulas 😉
my sme na tom ako sabi, simonka mi zacala striktne odmietat akekolvek ine jedlo oklem mlieka, takze opat kojime v jednom kuse. mala nadchu a sople, tak predpokladam, ze z toho. tazko sa jej jedlo a dychalo. verim, ze sa to postupne zlepsi, ponukam jej stale.
v noci sa budi velmi casto, aj kazdu hodinu. beriem to ako to pride, verim, ze raz to urcite prejde.
dnes idem do skoly este doriesit nejake veci a zacinam sa ucit na skusky, tak drzte palce aby som to zvladla.
sama neviem ako to s mojou prisavkou pojde 😉

beadz
7. dec 2009

ahojte.
ja neviem co s tym mojim zlatickom je, ale asi ma rastovy spurt, lebo uz asi tyzden sa mi budi stale okolo jednej na hlad. a potom rano o pol 5 je uz hore, vysmiaty ako leco. sice hladny zase, ale vyspaty.
a teraz sa vypytal na ruky a normalne ze zaspal. 😕
chcela som ist sice von, nech sa kus vyluftuje, ale aj tak zacalo prsat, takze to idem vyuzit a pozehlim aspon co-to. petusko, uz necakam 🙂
bambi, aj simon chce teraz viac mliecka ako inokedy, sice papka, ale menej a niekedy spapa len par lyziciek a o chvilu vidim ze je hladny, tak mu dam este aj mliecko. cely system mam potom rozhodeny...
drzim palce, uc sa poriadne ako povedal ujo lenin 😉

beadz
7. dec 2009

no, ani som nestihla vytiahnut dosku a drobec je hore. ☹ takze zehlenie sa zase preklada na neurcito.

petusko
autor
7. dec 2009

ahojte 🙂
bea, Marcel tiez spaval celu noc asi 3 mesiace a potom sa zacal budit v noci na papanie, raz je to o druhej, raz o stvrtej. ale stale je to fajn.
so zehlenim necakaj, ja to stihnem asi az vecer, teraz som vymienala postelne pradlo vsetkym nam, netusim kedy vsetko poperiem a hlavne posusim 😖 smokli vonku, takze ani u nas prechadzka nehrozi, akurat poobede pre Petika pojdeme. 🙂
no utekam este povysavat, drobec chce spat, tak bude mat uspavanku 😅 😀

beadz
7. dec 2009

ideme sa hrajkat. ahojte zatial.

baska19
7. dec 2009

bei veľmi pekne si to včera ukončila krasny citát 😉

mirka tak na buduci rok tehulkujeme, ok? 😉 😀

nany100
7. dec 2009

ahojte kočky...tak noc sme mali ako vždy ťažkú...o tretej si veselo ťapuškala v posteli keďže som odmietla dať didík (asi po dvoch hodinách dudkania)...úplne sa rozobrala...takže samozrejme malý vydierač vyhral a do rána bola v mojej posteli 🙂

a teraz sleduje kolotoč v postieľke a ťapušká mú o 106...strašne je to zlaté...mne zaťapká aj keď riady umývam alebo žehlím...sa jej páči ako pracujem 😀

nany100
7. dec 2009

a ovocie jej nechutí vôbec...jablko ešte ako tak, ale banán ju zapiekol chúďa, tak som nasadila broskyňu a to mi celé vypľúva...ani keksík nepomohol, nechutí ani ten ☹ ...jedine rožtek chce žužlať 😉

dooscoby
7. dec 2009

ahojte..nam sa dako meni rezim 😠 ...drobec uz od siestej rana fici a nie a nie spat....nechapem kde berie tolko energie....nam ovocie stale nechuti ale zeleninku mam rada 🙂 ...a vonku je hnusne uz sme raz boli a aj tak nespala a druhy krat sa moc nece brr bo je hnusne...inac uz mame 1 zubok a zacina sa davat na styri a hupat sa...baby kolko detickam trvalo kym presli od tohto stadia do lozenia...a v postielke uz spat nece lebo dam ju tam a ona hned otoci na brucho a na styri a potom rev a rev no hroza ☹

beadz
7. dec 2009

huraaa. zaspinkal. som zvedava kolko potiahne. tipujem tak 20 min. 😒

dooscoby
7. dec 2009

beadz zavidim...ona je este hore...asi pojdeme do tej zimy

pikino
7. dec 2009

ahojteeee.

nasa micus nelozi sa jej nesce. ona sa placi jak vojak na bojovom poli. 😀 pritahuje sa laktami. 😝
a uz nesce byt na brusku iba sediet a ked sa jej podari padnut na brusko tak reve ako pavian aby som ju znova posadila. potvorka krpata. teraz zalomila dnes vstavala o desiatej.

sabinazv
7. dec 2009

ahojte, moj maly uz druhy krat dnes buva 🙂

a predtym spapal vyse polky poharika jablkovej vyzivy, huraaaa

doos, to statie na styroch a pohupavanie uz robime asi 6 tyzdnov a lozit stale nelozi 🙂
Ale on je daky lenivy alebo co... lebo ked nieco chce na druhej strane postele, alebo postielky,tak ako blesk sa preplazi... inac ma na salame cele lozenie... ale ja ho nedavam zasa na zem... tie nase puzzle tak smrdeli, ze mi to tato zatrhol a kazal vyhodit... tak je stale len na roztahovacom gauci, tu moze lozit, ale nesce sa mu ci co..

beadz
7. dec 2009

doo, nemas co. uz je hore. ☹
a lozil necely mesiac kym zacal stvornozkovat.

dooscoby
7. dec 2009

beadz to bolo dake rychle ☹ ...my asi nebudeme lozit...ona racikuje posuva sa len dozadu ale na styri ju uz berie tak asi lozenie preskocime no uvidi sa

sabi gratulujem...parada ze ti drobcek uz zacina papat...my mame puzzle tie penove bo z postele uz trepla 2 krat a ja sa ich snazim umyvat aj kvoli psovi ktory na tom rad lezka

beadz
7. dec 2009

sabi, no vidiiiis. pekne. pozdravujem zlatusika.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre