Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
19. jan 2010

kocky idem k telke. drahy zohnal Janosika (co ide teraz v kinach) tak idem kuknut.
dnes spime v pracovni / ideme skusit, ci nahodou my nebudime malu. . . tak rano napisem kolko krat bola hore.

sabinazv
19. jan 2010

oki krpcek, otestujte 🙂

bruuu

miavin
19. jan 2010

sabi - no normálne praskla - sme šli po koľajničkách.... a praskla ako je nit.... neriešim, vyreklamujeme a už máme nové fáro,

sabinazv
19. jan 2010

mia, super ze sa ti to da na SK reklamovat...lebo vy ste v polsku kupili, ze?

a inac alexik je uzasny, ako uz robi kroky, parada 😉

miavin
19. jan 2010

hej v poľsku sme kupovali, ale oni mali predajňu v rk, no asi ju tam zrušili....ale volali manželovi, že pohoda - tak mi poslal číslo - zajtra zavolám a dohodneme kedy po to prídu, alebo to odveziem..... a ďakujeme - je to fakt super, len väčší strach....

zuul
20. jan 2010

dobré ránko,
ako ste spali?
krpy koľkokrát?

my dobre, bez didy. len mliečko o 3tej keď bol prvý krát hore. a potom až o 7mej.

egy teraz som ho uspávala a že skúsim ako ty. no nemám šancu, tak sa vzpiera, že som sa bála, že mu zlomím chrbticu. hrozné a pri tom tie revy.
musím niečo iné vymyslieť.

cikyta
20. jan 2010

Ahojte.Včera nám prišiel pán z realitky odfotiť byt a ked zbadal Sisi,tak povedal:"Jéj,môžem si odfotiť aj ju? Take vlásky som ešte nevidel.Ukážem žene doma.My máme 10 mesačnu dcerku." 😀

pikino
20. jan 2010

ahojte ciky z malej bude hviezda. 😀

ja som dnes hore od pol siedmej. som prosim pekne vstala isla do sprchy zobudila terezku, ktora mala este hlboku noc a mrncala lebo chcela spinkat. rychlo som ju obliekla a sup na poradnu. a potom ma premkol taky zly pocit.
ano poradna je az o tyzden. 😀 😀 😀

cikyta
20. jan 2010

no piki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 suuuper 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
20. jan 2010

co ti budem hovorit matkodemencia v plnom prude.

minule sme boli v nakupnom centre a bol tam taky kolotoc pre deticky take salocky. a ja hovorim muzovy jeeeej
ake pekne lyzicky potom ma napadne ze to nie su lyzicky. tak ok teda tanieriky. to uz na mna muz kukal ako
na debila a kamoska moja mu hovori z toho si nic nerob ona je uz dement. 😀

moje decko sa akurat snazi prevratit na seba nasu obrovsku cinsku ruzu. uz objavila caro kvetov. 😀

cikyta
20. jan 2010

To to moje sa furt štverá do výšok! Na postielku,stoličky,gauč,mna!!!!! Ešte aj vlásky jej ťahá do výšky.
Bude to horská žena horolezkina 😀

macikjm
20. jan 2010

ahojte...
ciky... 😀 😀
sabi...aki ste vy zubacikovia...jej...u vas rastu zubky ako huby po dazdi... 😀 my mame zatial len jeden... 😀
zlatucky je danko...
jej...a to vas bavi, okolo vsetkeho robit take halo...myslim napr. tu autosedacku...my sme prisli prvykrat do obchodu, vyhliadli sme si jednu...potom este isli pozriet do druheho, porovnat ceny...vratili sme sa do prveho a kupili sme...a nebola vobec draha...a ninke sa v nej velmi paci...asi nie sme taki narocni...a golfac budem na jar riesit rovnako... 😅

macikjm
20. jan 2010

a pani v obchode nam povedala, ze vsetky autosedacky sa robia v jednej firme vo francuzku...a ze len znacky sa na nich davaju ine...tak o co potom ide????

krpcek
20. jan 2010

zuul o jednej prvy krat, potom o tretej - to bola hore asi pol hodinu, potom o stvrtej, o siestej a o pol osmej definitivne. 🙄

macik nebavi ma robit okolo toho halo - ale chcem pre malu kvalitnu sedacku, takze som vyberala podla crash testov, dizajnu, materialu, polohovania . . . a este dalsie kriteria som mala. a je problem ju zobrat - teraz som nasla chlapika, ktory mi ju vie doviezt o 10dni - a to je najskor ako ju mozem mat.
a na golfac mam tiez dost poziadaviek. 😅

cikyta
20. jan 2010

Macik 😀
Táto moja si pchá nohy pod gauč a postielku-potom vzdychá,fnuká a ked jej idem pomôcť ich vytiahnuť von,tak sa rehlí velkým bezzubým usmevčekom 😲 Má zomna zrejme prču 🙄

giuli
20. jan 2010

ahojte babuľky...my hlásime prerezaný druhý zub hore,spánok sa mierne zlepšil....a máme za sebou poradňu..samčo má 9450g a 76cm...v marci nás čaká očkovanie a bud.týždeň posledná kontrola jadierok...lezieme všade,nestačím robiť barikády,všade chce strčiť nos a všetky zástrčky skontrolovať..som musela nasadiť ochranné krytky.... 😀

cikyta
20. jan 2010

No fasa.Už 5 hodín je malá hore a nechce spať 😠 A teraz maj nejaký režim.No na hovno?? 🙄

bambina
20. jan 2010

ahojteeeeeeeeee. ako sa tu vsetky mavate? boze ja uz ani neviem co tu noveho, ale stale na vas myslim. ci sa aj vy tak trapite a uzivate materstvo a vsetko s tym suvisiace. prekliata skola, na nic nemam cas ☹

skorvankova
20. jan 2010

Ahojky, mam starasne nervy, moj otec zobral Šimonka vonku, one ešte nebol bez maminky 😒
On ma problem vydrzat v kočiku aj pri mne tak neviem, neviem...

pikino
20. jan 2010

ciky moja tak isto dnes je nejaky divny den. konecne som ju teraz uspala a to som ju ulozila uz asi 5x ale ani za nic spat. 🙄

skorvankova
20. jan 2010

ciky, mioj je dnes tiez taky zly spal 15 min... 😠

cikyta
20. jan 2010

Tak práve mi po 6,5 hod.zaspala.Samozrejme som ju uspala na cecku.Poslednu hodinu som už revala s nou.Strašne zurila,revala,hádzala sa,buchala hlavu o zem!!!
Nám spanie v postielke nehrozí.Len som ju tam položila:
Reku hajaj...mudre knihy a tety nakázali hajať...no koniec aké jedy!
Hned vysavačovanie soplov,lebo sa mi zase s nimi drhla a to sa mi vzpierala ako pravítko(pritom za normálnych okolností má vysávač rada)
Fakt som mala strach,že jej už "ublížim" 😠
Pa....idem sa prezliezť z pižama a najesť 🙄

skorvankova
20. jan 2010

ciky, tak to maš riadne divoké... ☹ Uplne ta chapem....

misha666
20. jan 2010

ahojte...moja tiez bola zla...vobec nechcela nic jejst...spat som ju tiez davala na 5krat a nakoniec od unavy zaspala v choduli...tak som ju prelozila do postielky...teraz ju zobrali moji rodicia...ja sa musim ucit,bo v piatok mam skusku....ju uvidim az v piatok vecer ☹ ale uz musim nejak dokopat tu skolu 😠

bambina
20. jan 2010

dnes sme mali poradnu. vaha 9030g, vsetko OK. akurat ten ekzem na kolienkach sa nam zhorsil tak uz musime ist ku koznej. joj, mrzi ma to, ale co uz. hadam nam pomoze, lebo vidim, ze Simonku to velmi svrbi.

co sa spania tyka, niekedy 2x a niekedy uz len 1x za den spinka, ale v noci vstava kazdu chvilu. tak ma dnes doktorka potesila, ze kym budem kojit tak to lepsie nebude a aj potom to kludne moze byt takto aj do 2 rokov. no uzasna sprava.

zubky ma zatial 2 ale hryzie akoby ich bolo 20. prikrmy sem tam, podla nalady, ale 80% stravy stale tvori mlieko. som inak prekvapena, ze sa doktorka ani nepytala ako papa prip. ci este kojim. ale asi usudila podla vahy, ze nic jej nechyba.

komisakpd
20. jan 2010

baby pouzila niektora z vas kvapky Junior Relax na spanie??

pikino
20. jan 2010

ja nie. co to je?

bambina
20. jan 2010

ani ja som o tom este nepocula

egyptanka
20. jan 2010

fuuuu ... tak dnes budeme v spalni bez Naty ... prestahovali sme postielku tak som zvedava ...
a ako sa mate dnes?

cikyta
20. jan 2010

Komi ja som ich mala.Ale o ničom 😠 Dala som ich 4 ročnej netery a tá po užití začala "paradoxne" vstávať už o 4 ráno ! 😀 Nám nezaberali nijak.Akoby som jej nič nedávala 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre