Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kaitka
16. jún 2009

zanu,,nakup si mliecka na sk) nema ti ich kto posielat?

macikjm
16. jún 2009

ahojte...
obliekate detickam vonku veci s kratkym rukavom, ked je fajne teplucko???

lindula3
16. jún 2009

to navadi kaitka...ved si nevedela ze davam bebu...
no uz ju pritlacim nabuduce nech mi to laskavo napise na ten recept... ledva mi napisala nutriton a to tam ma spravu z usg...
inak su to svine... mali by to preplacat aj cele...
a s tou rodicovskou to je tiez goool, 6 mesiacov materska, ved zachvilu to uz konci:( to by tiez mali davat cele tie 3 roky
akurat minule davali v telke ze slobodne to maju este vyhodnejsie, tie dostanu o 3 mesiace viac.. no to sme sa nemuseli ani vydavat nie?🙂))))

zanulienka
16. jún 2009

kaitka-toto je trosku iny nutrilon,nechcem uz menit

zanulienka
16. jún 2009

len 6 mesiacov je na svk materska a potom co

kaitka
16. jún 2009

lindu,,ja niesom vydata a aj tak ziadna vyhra 🙂 ))) no co uz,,slovensko nase uzasnee
tak drzim palce nabuduce u lekarky,,,, 🙂 ze ju pozdravujem ak bude zas vymyslat.. 😅
zanu,,hm aha,,tak ked tu take nemame,,tak to chapem hm,,, co je skoda veru

kaitka
16. jún 2009

zanu potom prichadza tvrda realita v podobe 5tich tisicok)) ci tak nejak

zanulienka
16. jún 2009

zatial mi kupuje svokra mlieko,este ani raz som nekupila,ved hadat sa s nou nebudem 😀

lindula3
16. jún 2009

maci ja davam stale dlhy aj ked je 30 mam ju v kocari na chladku a este ked zaspi vzdy ju zakrijem aspon plienkou....

zanu potom je rodicovska a to je nejakych 160 eur... ta materska je prvych 6 a ja mam ten maximum 560 EUR (to je super v pohode sa to da), ale to by malo byt cely cas a nie len par mesiacov... no ked si slobodna mamicka tak dostanes tej materskej o 3 mesiace viac, coz my vydate nemame narok:(

zanulienka
16. jún 2009

wau az 160 eur. 😕 ja nedostavam ani korunu,tu nie je materska.
ja davam malej ked je teplo len body z kratkym rukavom a dolu nic

zanulienka
16. jún 2009

zase musime ist do kostola,najdlhsia hodina mojho zivota

lindula3
16. jún 2009

a co tam ides?

zanulienka
16. jún 2009

kvoli krstu a musime sa este zobrat,pretoze tu nie sme manzelia

jankaaa
16. jún 2009

ahojte babule tak my sme dnes boli na poradni mame 5kg to sa tesime ze maly jakubko tak pekne pribera ale zajtra musime ist na kardio lebo lekarke sa zdalo ze pocuje selestik na srdiecko tak dufam ze ked tam zajtra pojdeme tak bude vsetko ok...ideme aj na plucne cistit plece po ockovani a este aj na krcne takze zajtra mame dnik taky co budeme behat po lekaroch takze myslite na nas a drzte nam prsteky nech vsetko dobre dopadne....

krpcek
17. jún 2009

ahojte.
no neviem, cim to bolo sposobene ale mala mi prespala 8,5hod. o 20.00 sa napapala, o 21.30 zaspala a spala az do 5:00, vykakala sa, ale spinkala dalej az do 6:30. 😲 😲 rano ked som vstala som myslela, ze mi prsia prasknu.

baby nerobia vam niktorej deticky, ze pocas kojenia sa odpoja a zacnu revat? a ani za svet sa znova pricucnut. ale ked ju dat o nejakych 10 min. spat na cecik tak zase taha, ale zase len na chvilocku.
moze jej nieco vadit alebo len vymysla?

inak som sa rozhodla, ze idem dnes kupit jeden nutrilon - ked nebudem mat vecer mliecka, tak jej dam UM - uz sa neviem pozerat na to, jak vecer nervaci. aspon kym sa mi zas nerozbehne to mlieko. ☹

luca33
17. jún 2009

Krpcek a nema uz proste dost, ked nechce papat? Moja to tiez robi, ked potrebuje odgrgnut. Ked sa jej to podari, tak papa dalej.
Ja som to tiez parkrat tak vyriesila, ze som jej nakoniec dala UM. A nic sa jej nestalo 🙂 Spokojne zaspala a bol klud. Ale spapala mi len 30 ml, tak som si povedala, ze asi nebola moc hladna. Tak som s tym prestala a strcila jej do pusinky dudel 🙂

krpcek
17. jún 2009

luca ja to tak tiez robim, len som jej davala cajik miesto UM.
ozaj co tiez kapsule? pomohli?

bambina
17. jún 2009

ahojte.krpcek, aj mne to niekedy Simonka urobi a presne ako pise luca, dam ju odgrgnut a potom papa dalej.

luca33
17. jún 2009

myslim, ze ano. Musela som si znizit davky, lebo sa mi zdalo, ze je toho mliecka az moc. Mala nedokazala cez den vypit cely prsnik. Tak si teraz davam len rano a potom okolo piatej, aby bolo na vecer 🙂 Vcera cola tiez pohoda.

krpcek
17. jún 2009

aj ja ju dam, ale ona to robi aj napriek tomu. 😠

korelka
17. jún 2009

ahojte!

krpy, alex mi robi presne to iste a hlavne vecer - len mi taha tu bradavku, kope nohami, place - manzel ho zoberie, prestane plakat, zoberiem si ho spät ku sebe a zas to iste doookola, az kym nezaspi - ja uz na to tiez nemam nervy, ale UM to riesit nebudem, snad sa to po 25. upravi - budeme mat 3 mesiace a ja verim, ze nastane zazrak 😀 😵

zanulienka
17. jún 2009

kocky aj vase deti su nervaci.myslim,uz nad ranom je taka unavena,ze oci ma zatvorene,ale nervaci sa z rukami a nohami,rozhadzuje ich a normalne sa nahlas jeduje.zvykavala som jej chytit ruky a nohy trosku silnejsie,aby sa ukludnila,ale teraz nervaci aj na to 😠

bambina
17. jún 2009

inak baby, vy si vsetky odsavate mliecko? ja nie. zatial je malinka plne dojcena, nedali sme ani vodu ani cajik. mliecka mam dost, ale nic neodsavam. je to potrebne? Simonka casto papa, niekedy chce aj kazdu hodinku, hodinu a pol..

korelka
17. jún 2009

bambi - ja neodsavam a tiez mam mliecka dost, ale zatial to nebolo potrebne, ale davam mu kazdy den cajik v takomto teple, nie vela, ale 2x denne 30ml - dr. povedala, ze kludne mozem, lebo sme boli na krv a mal ju dost hustu, tak povedala, aby sme aspon trocha cajika davali 😎

zuzik25
17. jún 2009

ahojte.

bambi ja tiez neodsavam a mliecka je zatial dost, mala sa nestazuje. 😀
a vodu davam len ked jej rozpustam homeopatika a to len rano a vecer, ale to je len kusocek.

macik, ja uz davam, s kratkym rukavom, lebo predvcerom bolo tak teplo, mala s dlhym rukavom a taka bola spotena ze az. a na body jej davam satocky a na nozky ponozky.

zuzik25
17. jún 2009

lindul, slobodna ma narok na dlhsiu matersku ked zije sama, takze akonahle zijem s priatelom a mame rovanky trvaly pobyt, smola, dostanem matesrku tiez len 6 mesiacov.

luca33
17. jún 2009

aj moja nervaci. Vrieska a jedovito kope nozickami do prebalovacieho pultu 🙂

zuzik25
17. jún 2009

nasa nenervaci, len ked je uz strasne hladna. pridala som nove fotky, Emmka dnes pozovala s macíkom. 😀

bambina
17. jún 2009

a ako to zvladate s nosenim babatiek? ja som si objednala manducu. mala je rada na rukach a kedze ma uz cez 5 kil, je to dost narocne. uvidime ako sa jej to bude pacit.

zanulienka
17. jún 2009

moja teraz lezi na hracom koberci,sice naopak-na chrbte a ma nad sebou hrazdicku,tak pokrikkuje po nej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre