Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
25. máj 2010

Mia-dali mi 2 injekcie.Ani nečakali učinok a už to šklbali von 😠 Učinok prišiel asi za 15 minut,ked som bola už dávno preč z tade.
(No práve rozbila Sisa v kuchyni mužovi vajce.Teda-nie jeho,také normálne sliepočkine.Len prichystané do mužovho leča.) 🙂

miavin
25. máj 2010

ciky - ta to čo za zubár...???!!!! fú tak nech sa Ti to rýchlo prelieči
a Siska nech nerobíja vajka - lebo bude tatino hladovať 😀

cikyta
25. máj 2010

zubár-jeden lepší ako druhý 😖 Tu v mt je to zakliate na normálnych zubárov. V pd super zubáry a tu.....no coment.Aj som ich pomenila,aj odskušala pohotovosti+dnes nemocnicu a fakt je to čistý užas tu 😠

bambina
25. máj 2010

ahojte, prisla som vas pozdravit.

petusko, sabi, nikolet super fotecky. chalani su uplne na zjedenie, tie deturence su take zlate na fotkach. ale v skutocnosti...

ciky, ja sa neprestavam usmievat (aj ked viem, ze Tebe do smiechu velmi nie je) co Tebe to male sidlo stvara. to clovek normalne nevymysli a Ty to mas doma. bohovska je Sisinka, nevymenila by si ju urcite za nic na svete. uvidis ako o par rokov budes spominat a za brucho sa chytat od smiechu. ale inak drzim prsty 😉

inak zubara ani nespominajte, aj ja mu musim zavolat. vy ste uz boli aj s detickami?

este sa chcem poradit. Simonka ma teraz zaparenu pisurku. nejako jej to neprechadza a predtym to vobec nemala. snazim sa co najcastejsie menit plienku a stale pouzivame sudocrem. co by ste poradili_
myslim, ze je to z toho, ze posledny tyzden aj hnackovali, asi zo zubkov

cikyta
25. máj 2010

Bambi-juj veru,zaparenu šušku sme mali aj my už pár krát.Najlepšie je luftovať na vzduchu,no nie vždy to ide.Potom aj utierať ju repíkom.Simonka to má určite z tých hnačiek.
So Sisou som u zubára nebola a zrejme ani nepôjdem,lebo kamoška bola a zubárka jej povedala,že má prísť až ked bude všetky zubky.Ale piatok idem ku svojmu zubárovi a opýtam sa ho na to aj ja.V MT to máme takto 😒 Alebo ako ktorý dr.povie 😒
Bambi-no veru nevymenila by som ju-ako každá maminka to svoje dieťatko,no ver,že niekedy by som ju dala aj poslednému cigánovi,ked ma nahnevá (ked mi šklbe vlasy,znamienka,plieska po PC,či naschvál prepína ruru na pečenie 😠 😅 )

bambina
25. máj 2010

Ciky, vdaka, repik vyskusam. normalne ma az take cervene ako vyrazky. nastastie, zatial si to ona neuvedomuje. raz mala zaparenu ritku, tiez od hnaciek ked jej isli ocne zubky, ale to jej dost rychlo preslo. ale teraz to nejak trva. ma to hneva.

ja si to ani neviem predstavit ist s nou k zubarovi. ved ked len do poradne ideme a sestricka ju ide odvazit tak vrieska na raty a ten plac. ani nechcem ist znova.

a ako pises, boze niekedy aj na na nakricim a ako my lezie na nervy ked zapina, vypina televizor. alebo neustale vyhadzovanie knih a casopisov z police (na tuto moju uchylku (kupovanie knih a casakov) som mimoriadne citliva). a len sa pohnem uz fici za mnou. joj, uz mi to aj na nervy niekedy lezie. a neznasam ked ma stipe do ruky pri kojeni...
ale potom hodi ten svoj carovny usmev a som polamana 🙂

cikyta
25. máj 2010

bambi 😀 😀 😀 😀 😀
teba štípe pri kojení?
Mna hryzie a seba ťahá strašne za vlasy.

bambina
25. máj 2010

presne toto tahanie za vlasy nechapem. akoby ju bolelo to, ze jej rastu. ma ich par a aj tie si trha, trubka mala.

bambina
25. máj 2010

ciky, zatial papa. prisiel manzo tak ideme este na chvilu von vytrapit tigra nech lepsie spi. ale vacsinou to dopadne tak, ze po prechadzkach sme aj my taki zniceni, ze o deviatej spime pred telkou 😉

cikyta
25. máj 2010

Bambi pápá-veru veru..kto koho ide vytrápiť? 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
26. máj 2010

cafte,nas vcerajsi den aj noc katastrofalna.preplakala celu noc chudatko moje,aj nohami rozhadzovala,bila si po ustach,muselo ju to velmi boliet.a ja neviem co s nou robit,len pochodovat po chodbe,hladkat jej chrbatik.uz ani paralen na bolest jej nezabera ☹

nikinka008
26. máj 2010

Ahojte ako sa mate? 🙂
My sme uz celkom zdravy nastastie je to uz za nami 😝 uz je zase ten maly certik ktory nepocuva 😀 ale radsej ako ju vidiet chorucku ☹ Vcera sme cez den vobec nespali,rano vstala o pol 9 co nezvykne 😕 a na obed som ju skusala uspavat aspon 3 krat ale spat ani za svet 😒 a takto vydrzala az do 8 a za minutku v postielke zaspala ale uz od 5 bola hore 😠 a teraz red 8 zalomila,zase to bude mat rozhadzane 🙄
ciky,siska sa ma dobre?uz nezvracala? 😒 ...a na zubarov musis mat stastie to poznam 🙄 ale ja bez toho aby mi dala injekciu si do kredla nesadnem 😀 si mala jej povedat ze to este nemas umrtvene a uz sa ti tam hned hrabala na co ti ju potom davala 😠 ako v novom bytiku? 🙂 a sisa je riadny certik podla toho co pises,ale my mame asi rovnake deti sara je tiez taka 😒 takze rozumiem 😀
zanu,ako sa ma mala?uz jej ta puinka ustupuje?chudatko malicke ako sa ty nasi drobci niekedy musia trapit ☹
peti,akoze klobuk dole ja si neviem predstavit zvladnut 2 deti 😕
bei,to je super tesim sa stebou urcite je babatko zdravucke a vsetko bude v poriadku 🙂 inak sa ako citis?

nikinka008
26. máj 2010

zanu,moje nervy ☹ tiez tam mate take zdravotnictvo ako tu v anglicku,sedis 3 hodiny na pohotovosti s chorym dietatom a ti povedia len ze jej davajte vela pit a to je vsetko 😠 🙄 ....ani tie antibiotika jej nezaberaju?musi sa s tym nieco dat robit,nehladala si nieco na internete o tom co je na to najlepsie?

zanulienka
26. máj 2010

niki-hladala gel Aloclair,zabera asi po 2 minutach,ale cez den tu bolest nejako prehrame,zaujmem ju niecim a neplace tolko,ale v noci to vzdy boli viacej

nikinka008
26. máj 2010

ani jej to neustupilo trosku?v noci je to vzdy najhorsie ☹

zanulienka
26. máj 2010

ma pluzgiere vsade,na dasne,jazyku,zvonka na pere,hore-dole a uz aj na brade.ma take napuchnute dasno,ze jej nevidiet zuby

nikinka008
26. máj 2010

a nejaky dezinfekcny caj nemas?joj musi sa trapit ☹ treba jej stym nieco robit,ste neskusali ist niekam inam k doktorovy? 😕 z coho to moze mat 😒

bambina
26. máj 2010

ahojte.
juj, zanu a z coho to chudatko male ma?

zanulienka
26. máj 2010

niki-boli sme u dvoch,jeden sprostejsi ako druhy,asi ako u vas.akurat,ze u druheho som hovorila,ze bez antibiotik odtial neodidem.zevraj kamilka by mohla pomoct,lenze ona ma alergiu na kamilku,tak radsej ani neskusam.dalsia choroba nam nechyba.teraz volala muz,ci neideme naspat k dokymu,ale naco,vzdy povie to iste,cistit z vodou...tak naco,ved uz ho tam zbijem

nikinka008
26. máj 2010

zanu viem toto vie riadne nastvat 😠 😠 tak kamilku jej urcite potom nedavaj ked ma alergiu 😒 neviem a nieco ako harmancek rumancek? 😕

zanulienka
26. máj 2010

ona to mala asi pred 3 tyzdnami a tiez nam nato nic nedali,zevraj pomaha jablcko-studene.tak snazila som sa jej davat studene jablko jest-pokrajane,ale ked ju vnutri vsetko bolelo,tak jasne,ze my ho nechcela a teraz sa jej to takto rozsirilo.vtedy hned prvykrat nam mali dat antibiotika a bola by preliecena.mama mi poslala tu fialovu vodicku z svk,dufam,ze trosku pomoze,len este musi dorazit

nikinka008
26. máj 2010

ano teraz som akurat to citala ze moze pomoct aj ta fialova vodicka tak dufam ze jej to pomoze 😒 a teplotu nema?a pije?

zanulienka
26. máj 2010

teplotuje uz od piatka noci,ale ako vzdy jej davam paralen proti bolesti,nestihne vyjst az tak vysoko.pije,natriem jej dudel aj na flaske dudel gelom,tak trosku jej to utlmi bolest.a davam jej studene mliecko aj vodu,co jej schladi jazyk aj dasno

nikinka008
26. máj 2010

kedy by ti asi mala prist ta vodicka?

zanulienka
26. máj 2010

asi dneska alebo zajtra,dufam,ze dnes

nikinka008
26. máj 2010

tak snad cim skor a nech jej to zaberie 😔 zatial sa drzte 🙂 papa

cikyta
26. máj 2010

Zani 😔
Ninki-nestihla som ani pípnuť a už mi ťahal dr.zub,takže tam by som nestihla protestovať,že nemám injekciu.Tu rýchlosť ste nezažili! Ani som poriadne nesedela v kresle,ani som si poriadne nevypláchla hubu po injekcii a krvy a už to bolo vonku...
Ale dnes to furt bolí,som opuchnutá a nemôžem moc rozprávať.....................Mna už J...E !!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😢

zanulienka
26. máj 2010

ciki-ale aspon je uz vonku,nie-rana sa zahoji a ty budes mat klus,kym sa neozve dalsi zub 😅

cikyta
26. máj 2010

Tak Zani-napísala si to uplne super! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
26. máj 2010

ciky,hrozne zaobchadzanie 😝 urcite ta to velmi boli to verim,ale uz budes ma pokoj a sa ti to za chvilu zahoji 😉 ako zanu pise kym sa dalsi neozve 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre