Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
3. nov 2009

no tak uz su v posteliach chalani, dufam skoro zaspinkaju. dnes boli obaja uzasni 😵
janka jasne, davam aj vyzivku, aj dnes mal dokonca domacu jablkovo-marhulkovu.
inak aj na nasho Marcela hovoria, ze je ako dievcatko, ze len nausnicky dat... no a plienku nerozbalit 😀 lebo je hned po dievcatku 😀

miavin
3. nov 2009

peti 😀 😀 😀 😀

miavin
3. nov 2009

ozaj baby - čo je so zanu? že sa neozvala?

petusko
autor
3. nov 2009

mia ja som prave dnes na nu myslela, ze som ju tu dlho nevidela. snad su v poriadku a maju len nieco s netom...

baska19
3. nov 2009

ahojte tak už aj ja som tu z nákupov mala zabubala o 19.
mia a ked sme sa rozdelili tak mala zalomila a doma ešte pospala 😀 fajne bolo aj ja pridam fotky nejake ale ja som vystihla skoro všetky čo plakali 😀

jandalka
3. nov 2009

ahojte.. prosim vas mozete mi niekto napisat nieco odetoch v tomto veku? ich vyvoj , co sa moze jest a tak dalej... dakujem

miavin
3. nov 2009

basi - a mne sa sopliačik v tescu zobudil - ako vždy v každom hypermarkete - sa stále zobudí,..... no ja mám len dve čo plakali....som aj mužovi hovorila, že aká hanba, že náš chlap plakal, miesto žeby sa držal statočne 😀

macikjm
3. nov 2009

ahojte...
mia...baska...krasne deturence...to by sme mohli dat take aprilove stretko....to by bolo uzasne...
mia...a aky je sikovnicek...a nevies ktora maminka tu mala strach, ze jej syncek sa nepretaca a teraz uz skoro chodi??? 😀 😀

miavin
3. nov 2009

macik - poslušne hlááásim že to bolá tá netrpezlivá sťažovateľka MIAVIN 😀 😀 😀 😀
no a aprílové stretko - ak by to bolo relatívne niekde v strede - došli by sme.....

baska19
3. nov 2009

zlaté boli detúrence na striedačku plakali ale pekne spolu súcitili ked plače on tak ja nebudem? 😀 😀

ninnaricci
3. nov 2009

ahojte

mia...hlásim, že ultimax ma sklamal 😒 teda skúšali sme staršiu verziu...noo bola som v šoku...keď som vytiahla opierku hlavy hore...a ostali tam diery...bolo vidieť konštrukciu...noo strašné...asi tie nové to tak nemajú...
...takže teraz som zase na nule...ešte zvažujem romerku...všade ju vychvalujú

miavin
3. nov 2009

no veď - ale Alexík miesto, žeby sa ako chlap choval, tak ústa do podkovy a už si napomáhali - boli úžasnéé... a Barborka ako sa vie rehliť - len keď je na 3 metre odomňa 😀

baska19
3. nov 2009

macik tak to by bolo plaču keby sa ešte viac detí stretlo 😀 😀

pridala som foto 😉

miavin
3. nov 2009

Baši - krááásne foto - babenka v pohotovosti a ten moj "gavalier" rozvalený ako by sa ho to netýkalo 😀

baska19
3. nov 2009

šak ona ho o chviľu prevalcuje 😉 ide jej čoraz lepšie plazenie do predu odkedy videla Alexa 🙂

ninnaricci
3. nov 2009

jééé...drobci randili...aký ste chutný 😀

miavin
3. nov 2009

nina - ahojky - hej, dali sme prvé rande - ale Alexík moc neuspel, hneď plačkal keď zbadal mladú babu 😀 ale budeme snáď spolu častejšie....tak hádam niečo....aj keď zasnúbený už je 😀

ninnaricci
3. nov 2009

tak to je super...aj fotečky máte...zvyknú si na seba..Alexík chcel na seba upútať pozornosť Barborky 😉

zanulienka
3. nov 2009

caves baby 😉

petusko
autor
3. nov 2009

ahoj zanu, uz sme chceli vyhlasit patranie po tebe 🙂
baby, decka su svetove! super 🙂

miavin
3. nov 2009

ahoj zanu - no kde si bola????????
nina - no neviem, lebo on sa držal, ale v momente keď Baška urobila podkovičku tak aj on.... no čo to za chlapíka 😀 ....ale maminy sa na tom dobre bavili 😀 😀 😀 však Baši?

zanulienka
3. nov 2009

cez interpol,ked uz patranie 😉 .mame sa super,sofca chora-angina.robota tiez super,na moje prekvapenie,ziadne trapasy ani nic 😅 ,kocky su uplne uzasne ktorych je bar,vsetko dobre

zanulienka
3. nov 2009

som unavena,uz nevladzem tie noci bytvkuse hore od 3.00-7.00,je to vela aj na kona

zuzik25
3. nov 2009

aki su zlati, podreny parik. mia a ako maly uz stvorozkuje, sikulo maly.

miavin
3. nov 2009

zanu - no super, že prácička je v pohodičke mali sme o teba už strach
zuzik - hej....veď hádam aj ostatné bába štvornožkujú.....je to šinter....kde sa dá chytiť - zdrapí a vstáva.... a najviac je to tatinova hruď 😀 😀 😀 júúúúúúúúúúúúj tak kričí manžel 😀

miavin
4. nov 2009

ahojte, dobré ránko
nina - tak to ma mrzí.... no ja som si to nejak nevšimla 😒

miavin
4. nov 2009

nina - no ja som to bola hneď odskúšať - tak je pravda, že aj nám tam trošku vidno - ale len tie dierky - kadiaľ sa menia pásy, ale nejaka extra diera tam nie je, je to krásne vystužené, tak neviem. no - každé dieťa je iné a každému sa možno zdá niečo iné dobré..... ja som naozaj spokojná 🙂

anib
4. nov 2009

dobré ránko, tak dnesna noc ok, len rano teplota po ockovani 38st.

beadz
4. nov 2009

ahojte kocky. tak mame za sebou dost rusnu noc. neviem co s tym mojim drobcom uz robit. stale kasle, sice cez den ani nie tak moc, ale v noci sa az dusi. ☹

jankaaa
4. nov 2009

ahojteeeeee 🙂 juuuuj my sme si dnes pospali do 7:15hod to normalne nechapem lebo stale sme hore uz pred siestou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre