Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
8. dec 2009

ahojte zienky. dnes som ani nestihla nakuknut, noc sme mali hroznu. tym ze zaspal o 18.15 tak samozrejme som to cakala, ale az taketo nie... od jedenastej bol hore kazdu pol hodku, sa posadil v postielke a v spanku zacal plackat, hladal cumel... no proste des. a definitivne sa zobudil a 4.15, takze si viete predstavit ako vyzeram...
ale mam vyzehleneeeeee.
no, idem precitat co ste rozoberali.

skorvankova
8. dec 2009

No kočky dnes to je des, len mrnčí a mrnčí ani cici ani kašu ani nič. uz spi, ale on sa urcite zobudi, lobo chodi az tak okolo 23,00

skorvankova
8. dec 2009

inak zuby dole uz mame 2 mesiace a hore stale nic 😒

baska19
8. dec 2009

ahojte tak pridala som nove foto

inak mne už od 19. pekne buba bez pohnutia a zamrnčania klop,klop, klop.... v posledne dni sa akosi polepšila aj celu noc vydrží v postieľke prespať čo predtym už aj o polnoci šla ku mne lebo inak nezaspala

mirka tak to si mala skvelu noc s vodopadom za dverami ale poobede ked som ťa stretla tak si vyzerala celkom vyspato 🙂

beadz
8. dec 2009

tak vas precitat to je hotovy roman, uz som aj pozabudala na co som chcela reagovat.
ale skovi... tolko caju nevypijem ani ja, nieto simon. on pije velmi malo tekutin.

skorvankova
8. dec 2009

bea, ved vsak aj mne sa to zda vela.
neviem ci to je normalne

cikyta
8. dec 2009

Elfi,bude to dobre.držím palce.
No Bea-vidíš? A to mám každu noc to,čo ty túto 😅
Skovi-my zubok nemáme ešte.A ty kojíš? Lebo ak nie,tak si myslím,že pije normálne.
Baska-krásne foto.A v tej bundičke ňuňuňu......... 😵

beadz
8. dec 2009

baska, super fotky 😉
skovi, to by sa trebalo opytat doktorky. ale mne osobne sa to tiez zda dost.
ciky, tak ty v tom mas aspon cvik, ja uz som z neho vysla. 😒
dufam ze to nebude dlho trvat, takeho prerusovane spanie. uz to ma tak tyzden.

cikyta
8. dec 2009

A dnes ako Simonko? Už hajká?
Inak.....Tuto noc bola hore asi 2-3 krát a ráno jak keby po mne tanky prešli-ja by spalááááááááá.Je to horšie,ako ked nespím.Asi mi to uškodilo 😅

beadz
8. dec 2009

ciky, uz spinka od pol 8, modlim sa aby spinkal poriadne.
a silvinka ako ?

baska19
8. dec 2009

dakujem 😵

elfi my ked sme boli v nemocke ked mala 4 mesiace tak jej brali normalne z ručky krv tak jak dospelemu.

cikyta
8. dec 2009

No Silvinka vstala o 18:00 a chcela som ju vytrápiť do 22:00 ale už o pol 9 ju lámalo a skoro spala na rukách,tak som ju dala spinkať.Len neviem presne,či ešte vstane a bude zo 2 hod.buntošiť,alebo je toto ten definitývny spánok do rána.(samozrejme s prestávkami každu hodinu) 😅
Tak sa nechajme prekvapiť 🙂

beadz
8. dec 2009

tak pfuj pfuj, nech je to az do rana a bez prestavok 😉

baska19
8. dec 2009

inak je niečo vo vzduchu že je každy chorý ja som minuly pondelok mala teplotu z ničoho nič ale našťastie po dvoch dňoch to prešlo mamka mi vyvarala fajne polievočky a obediky tak som mohla relaxovať a zvláštne na tom bolo že ma len hlava strašne bolela a neudrelo to ani na hrdlo ani nadchu som nemala ale mala to našťastie nechytila.

cikyta
8. dec 2009

No veru Baska-zima je hnusne obdobie.Preto ju nemám rada 😠

cikyta
8. dec 2009

No idem sa osprchovať a hodiť do gala... 😵
(Dufam,že tam zamnou nepríde muž s malou v náručí a "daj cicu" 😠 V poslednom čase je večer pred spaním na mna naviazaná tak,že už pár krát sedeli muž s malou v kupelni a dívali sa,ako sa sprchujem,alebo sedím na WC 😠 Proste ma musí vidieť,inak mamáááá 😢
No dobru nocku.

beadz
8. dec 2009

ja keby ze to mozem zariadit, tak je jar a leto cely rok. a nic pod 20 stunov neberiem...

beadz
8. dec 2009

dobru nocku ciky.

miavin
8. dec 2009

Baši - hmmm úžasné fotky - Baška je taká krásna - a ako sa pekne hrajká.....
no a oči mi žiarili už od vína - to zato som vyzerala fit 😀 😀

zanulienka
8. dec 2009

ciky-co vyslo malej,kedze ma tvoju krvny skupinu zdedila aj tu zlu zrazanlivost?

miavin
8. dec 2009

zanu - sevááás, ako sa máte? máte už zúbky?

zanulienka
8. dec 2009

este stale sa nam belia pod tym dasnom,matrona nam povedala,ze na druhy den nam vyjdu a este nic,len ho vidiet a uz aj druhy.uz spinkame takze je super,ale zloba je to riadna.aj ty pracujes-brigadne?

beadz
8. dec 2009

kocky cafte, odpajam sa lebo uz sa nevladzem ani do toho monitoru kukat. tak krasnu noc vsetkym

miavin
8. dec 2009

zanu - hej - na mojom pôvodnom fleku - robím personálne veci...takže papierovačky.....
bei - dobrú nocku....aj šimonkovi
zanu - tak to je super - že zúbky ešte nemáte - musíte na nás čakať.....lebo to ináč nejde 😀

zanulienka
8. dec 2009

jasne,cakali sme z porodom,cakame zo zubami,asi preto nam idu von len pri dasno,dalej sa nehnu,lebo cakame... 😀 ale je super,nie,ze aspon trosku vypadnes z toho kazdodenneho stereotypu a zarobis si trosku

petkapo
9. dec 2009

Caute zeny!

Zasa som prva? 😲

My sme vcera boli na poradni, Alex ma 8330g, doktorka bola spokojna. Popocuvala ho, pozrela do hrdla, dala ho sediet, pozrela ako stvornozkuje a hotovo. Taka rychlovka. Pytala som sa,ci malemu mozem davat jogurt a povedala, ze v ziadnom pripade nie 😲 A ja som sa tesila ako bude papat, lebo ked som mu dala na prst oblizat,tak mu strasne chutil......
Potom som stihla este vybehnut na vianocne trhy, popozerala som stanky, maly popozeral taky detsky vlacik co mame na namesti a obrovskych snehuliakov a tak ho to unavilo, ze potom spaaaaal a nezobudil sa ani ked som ho niesla z auta domov na rukach a potom este hodinku spal - obleceny 😀

A ja som vcera vecer uplne odpadla - len som si na chvilku lahla o osmej, ze si zdriemnem a zrazu ma muz o pol 11 budi, ze chod spat do spalne 😕 Ani som nevedela kedy dal maleho spat....nic.... 🙂

zanulienka
9. dec 2009

cafte,idem pochvalit moju certicu 😀 ,vcera vecer zaspala o 21.30 a spala do rana az do 8.30 😵 .zeby na 8 mesiac prisla na to,ze spat je velmi dobreeee.ale mne este nestaci,neviem sa nejak dospat,ved skoro 8 mesiacov som mala minimum spanku.ale urcite ju unavi,ze uz chodi a snazi sa utekat...

cikyta
9. dec 2009

Ahojte-Zani,ešte neprišli výsledky z tej krvičky-genetiky,takže neviem.Ale čakám,tak na druhý rok až.Tam sa najprv vybavuju závažne prípady,ako tehule atd...potom my 😒 Takže v januáry nám príde ortiel.
Elaie posielam pusu za poslušnosť!Len tak dalej so spinkaním. 😵
My máme dnes 15:30 tu ortopediu.Bože ja len na to myslím.Prepáčte , že vás tu tým furt otravujem. 🙄

zuzik25
9. dec 2009

nazdarek,
petkapo, aj ja by som uz zasla na trhy, akurat ze u nas este nie su a to sme krajske mesto.
dnes ideme do poradne a trosku na vzduch, od piatku sme nikde neboli vonku, kedze mala silnu nadchu. a preco nemozzete jogurt? ja davam klasicky husty tucny biely, pripadne activiu a v pohode. sice nie kazdy den, ale 2x do tyzdna jogurtik ma.

vcera som robila emmke puding z umeleho mliecka miesto kase a spapala fsetko, este na dnes ma davku.

zanulienka
9. dec 2009

ciky-je to normalne,ze sa bojis.a az na druhy rok vysledky?ved za ten cas sa moze hocico zmenit,nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre