Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
12. jan 2010

ciky skus banany,jablcka,piskoty, mrkvu.

a nejdu jej zubky? ak ju neboli brusko a neplace tak by som to nejako neriesila.

cikyta
12. jan 2010

Aj ja gratulujem 9.mesiačikom. 🙂 Jéj ako to letíííííííííííííííííííííí
A banán!!!!!!!!!!Na ten som zabudla 😅 Bruško ju asi nebolí,len neviem,či je ok cikať stále hovienko 😀
Zubky nemá vonku,ale dr.sa pred 3 týždnami vyjadrila,že dasienka už su zdurene.Aj mne sa zdaju.Ale zubok nikde-ani ťuk 🙂

zanulienka
12. jan 2010

ciky-nam normalne vzdy vsetko pretieklo,vkuse prezliekat,take hnacky.

cikyta
12. jan 2010

No veru Zani. 😒

cikyta
12. jan 2010

Ozaj.Normálne plače,chce ísť na PC! 😠 Naučili sme ju za ním jesť.Pustíme rozprávky a už na nich fičí a všetko spapá.Tešili sme sa s toho,no teraz vidím,že vážne je to z blata do kaluže-ked začala byť na nom závisláčka 😀 Dnes mi vypadol net a my sme skoro nič nezjedli 😠 Až teraz 😀 😀 😀

zanulienka
12. jan 2010

my sme skromnejsi nam pri jedeni postaci okno,sadneme prinho a kukame a papame 😀

jankaaa
12. jan 2010

ahojte babulky ako sa tu mate co je tu nove?ja fakt vobec nestiham byt na nete...malemu asi idu zubky tak je to niekedy hrozneeeee...tuto noc sme boli hore od jednej do pol piatej rana ja som uz myslela ze sa zblaznim...kiahne zatial nemame a dufam ze uz ich ani nedostaneme...lebo ma uz asi fakt porazi ked budem musiet sediet len doma...v poslednom case je na mna velmi naviazany...neviem co sa deje...ja uz tak by som si chcela pospat..no co uz snad nam to raz nasi drobci umoznia....len nech su zdravucki 🙂

jankaaa
12. jan 2010

a lozime vo velkom vsade sa sam stavia na nozky a obcas si neuvedomi a urobi aj par krockov...blabotame tiez vo velkom mama, baba , kde je, neni....to su jeho slovicka...boze take je to zlatunke...ale tak teraz musim na neho davat riadny pozor

elfi1
12. jan 2010

ahojte maminky
vymesacnikom gratulujeme 😀
my to so spanim v noci nemame tiez nic-moc. vecer uz o 18.00 musime kupat, lebo dlhsie nevydrzi, uz je nervozny. ale potom ked sa napapa mojho mliecka tak sa niekedy preberie a ze juchuuu - ideme sa jasit. tak je potom problem ho uspat, ale uz ho aj klati, aj si ocka sucha a niekedy to trva nekonecne dlho - kedze zaspava na mojich rukach
potom pravidelne okolo 22.-23.hod sa zobudza s placom a to uz je pre mna cas ist k nemu spat - dam si ho na nasu postel, cucne si a spime tak dve hodky a zas cucneme, prebalime a zas dve hodky a potom o 5 - pol siestej ze "mami,tati - dobre rano" 😀
Neznasam to skore vstavanie. a navyse on vydrzi byt hore tak pol hodku a uz je zas nervozny, ale zaspat znova nie a nie. obcas sa zadari ho este na hodinku uspat, ale poslednu dobu ani velmi nie
Takze sa neuveritelne tesim, ked sa stane zazrak a bude spat dlhsie ako do siedmej

cikyta
12. jan 2010

Zani-to by sme museli mať za oknom ohnostroj,aby sme aj my tak kukali. 😀 Musíte mať rušnu ulicu 😉
Juj Janka-mám malu často hore v noci,ale ako píšeš ty,že od 1-do pol 5.UF!To je hrozne.

Najnovšie máme problém taký,že vždy okolo 14:OO hod.sme išli von.To už najneskôr 14:OO.A teraz môžem ísť až o 16:00,lebo mi nechce spať skôr.A v koči sme len vtedy , ak spíme,inak reve,zvýja sa ako had a ťahá von aj hod.v kuse.Potom je spotená,nemá hlas a zaseknutá dolu v koči 😠 Takže,ked sa stmieva a všetko zatváraju,vtedy je náš čas na poobednu prechádzku.Mali sme aj kamošku na prechádzky,no teraz máme už vdaka tomuto PRD. 😠

baska19
13. jan 2010

tak nejak mi blbne koň tak ešte raz:

mirka blahoželam k 9 mesiačikom a k prvym krôčkom čoskoro to čaka aj nas kedže opakujeme hned všetko

elfi presne aj my kupene už o 18. potom na rukach zaspí a o 21-22 už ide do postele ku mne a tam teraz celkom pekne buba dnes bola hore na papanie až pred 5. predtym len raz aj to len dudel som jej dala a zaspala takže sa to lepší inak začala som jej dávať čajík detsky na kľudné sny a zdá sa mi že zaberá

baska19
13. jan 2010

prave som malej dala mrkvu uvarenu na pasiky do ručky a tak si ju chrumkala 😀

miavin
13. jan 2010

ahojte, tak mi máme dnes po poradni, vážime 9015 g, a sme vraj zdravučký a krááásnučky, živý a pôjdu nám naraz 4 zúbky hore, tak sa tešíme..... na perné dni a noci 😀

zanulienka
13. jan 2010

mia-nam tiez idu,ale asi vsetky naraz aj horne aj dolne a este k tomu to vyzera na ocne

miavin
13. jan 2010

zanu - no uvidíme aké našim ratolestiam vykľujú zúbky..... 😀

saskax
13. jan 2010

ahojte, nam idu tiez vsetky 4 horne zuby naraz...uz sa 2 predrali a este zvysne 2. No a mali sme skoro 3 dni z toho horucky - tak 38,5. A hnacky do toho. Boli sme aj na pohotovosti a zajtra ideme este na kontrolu - aby doktorka vylucila nejaky zapal v tele. Zobrala mu krv z prstu a hned v ambulancii boli vysledky...vraj neboli celkom negativne, ale nebolo to ani na antibiotika = bol to nejaky protizapalovy test. Uz sme sa bali ze pojdeme do nemocnice...ale nastastie horucky presli - takze to bolo z tych hnusnych zubov...a to sa bojim co bude ked nam pojdu ocne...

misha666
13. jan 2010

Ahojte kocky...prisla som sa pochvalit...tak uz aj nam konecne lezu zubky uz sa jej vrchne dva prerezali...bude ako taky maly skrecok 😀 tento tyzden emmka velmi pokrocila...sama sa postavi na sedacke a pridrziava sa a chodi , krasne lozi a ked zacuje nejaku hudbu tak zacne sa pohupovat,cize tancuje 😀 vyskriabe sa aj hore mnou a skuma moje nausnice pripadne sa hra s mojimi vlasmi 😀 uz len cakam kedy z nicoho nic zacne chodit... 😀 😀

bru nocku 🙂

miavin
14. jan 2010

dobré ránko
misha - no to bude čoskoro, aj náš boboško tancuje keď stojí tak hore dole hore dole - a keď sedí tak tak podskakuje, že sa otočí okolo svojej osi 😀 je to úžasné sledovať, nie?
tieto naše deťúrence sú fakt šikovné hrozne, z ničoho nič nás prekvapia svojou šikovnosťou a novými vecami

cikyta
14. jan 2010

Ahojte.Tak dnes som dostala krámy a prvu hodinu ráno som "štvornožkovala"spolu so Sisou.Sakra,to bola iná bolesť.Ako tak mi teraz zabrala tabletka.... 😖 Momentálne dokáže doma Sisi porobiť viac,ako ja 😀 Som det 😔

komisakpd
14. jan 2010

ahojte, sme tu dlho neboli...len chcem oznamit ze nas maly v priebehu 3 dni zacak chodit najprv po dvoch, samozrejme za pomoci a potom uz aj stvornozky...cize teraz ho pozorujem odkladam veci, lepim sufliky kricim ze "tam nie, toto nie" 🙂 a k tomu sme zase chori, mame zase horucky a asi zevraj anginu aj ked mne sa to nezda...cize zase antibiotika..od vcera..no od pondelka horuckujeme..dnes to bolo najhorsie...

a ciky..ja sa momentalne tak citim akoby som mala dostat kramy..horza

cikyta
14. jan 2010

Komi-no tak už vám to začalo...........lepiť šuflíky,dávať bariery 😀 My tak už máme dlho v byte-ako niekde v telocvični 😀 Ziadny kvet,soška,same zámky 😀 No želám hlavne skore uzdravenie! Je to hrozné tie chorôbky veru ☹

komisakpd
14. jan 2010

no sak toto ja ie veci nemam kde poukadat, kvety a to vsetko

macikjm
14. jan 2010

cafte baby...mi to tu nejako zanedbavame...no nase zazraky nas pekne zamestnavaju.... 😀

komisakpd
14. jan 2010

ciky asi som aj ja dnes dostala..

nany100
15. jan 2010

ahojte, dnes otváram;)))...máme dnes 9 mesiačikov 😉 ...boli sme včera na nefrológii na kontrolu po pol roku a už nemusíme, všetko je OK, tak som rada 🙂

miavin
15. jan 2010

ahojte
nany -gratulujeme k 9 mesiačikom aj všetkým oslávencom 😉

komisakpd
15. jan 2010

nany co mate vy s nefro?

ciky no ja som to dostala..vcera vecer istoto..no neskutocna bolest po roku a 5 mes...

elfi1
15. jan 2010

ahojte
ja som tiez po 9mes dostala pred dvoma tyzdnami menzes. nastastie to nebolo o nic horsie ako pred tehu. mna dokonca menej bolelo brucho - nemusela som si davat tabletky. ved dost ze ich furt cpem do seba, lebo ma hlava bolieva
Domco rano nie a nie spavat. a vecer mame zas horsie obdobie. tak vcera tatino isiel uspavat a ucit zaspat v postielke. vyse hodiny revy a potom ho vzal na ruky a maly odkvacol a zaspal. ale po hodke sa zobudil so strasnym placom a musela som ho na nasej posteli tisit a uspinkavat

idem pridat nejake nove fotky aj z Vianoc

krpcek
15. jan 2010

ahojte.

mne bolo vcera taaaak zle - som 4x vracala. musela som muza stiahnut z roboty domov, lebo som sa nevladala ani na nohach drzat. a on si trulo zo mna robil srandu, ze bud som tehotna alebo mam prasaciu chripku. 😠 😀 tak mu hovorim, ze v tom pripade radsej tehu. 😀 😀 😀 chodili s malou okolo mna a on jej furt hovoril, ze aha sabi takto tu mamina lezala jak mrtvolka aj ked ty si bola v brusku. 😀
ale ja dufam, ze mi len nesadol obed.

komisakpd
15. jan 2010

😀 ja by som tehu aj brala🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre