Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
6. apr 2010

bei...velmi sa tesim...nech ste v poriadku...

tica
6. apr 2010

všetkým oslávencom ktorý už mali a ktorý maly dnes prvý ročik prajem len to naj nestíham to pozerať že kto to tu oslavuje ale albumik pozerám ... krásne sú tie naše deti a rastú ako z vody ....
bei a tebe tak zo srdca prajem... nech to srdiečko byje ako zvon...

beadz
7. apr 2010

ahojte bambule, dakujem vam za podporu, ste veeeeelmi zlate 😵
len zbezne som vas pozrela, lebo hrozne vela ste toho popisali... tak mia, ciky, skore uzdravenie drobcom, nany, tu tortu som nerobila, lebo som si to rozmyslela, kvoli tomu ze ten salat by sa dost tazko papal. ale mia - ty si mala nadhernu, si sikulka.
a samozrejme vsetkym oslavencom posielame pusu.

miavin
7. apr 2010

bei - ako sa cítiš? ďakujem za pochvalu - no sem-tam sme naozaj ťažko dolovali - trhali chlebík, preto na oslavu objednám ešte banketky...aby sa hostia netrápili s trhaním chlebíka, ale ináč sa to papalo super.

beadz
7. apr 2010

mia, okrem toho ze mi je na grc skoro cely den, tak ok. jasne ze som trochu nervozna, uz nech je piatok, aj ked viem, ze ani tak nebudem kludna az kym nebudem drzat matuska v naruci.
ja som velmi chcela robit tu tortu, ale aj tak som mala milion inej roboty, to by som aj tak nestihala. ale urcite ju niekedy urobim.

cikyta
7. apr 2010

Bea- 😉 Ja som pri Sise pregrcala 4 mesiace 😝 Vraví sa-čím viac ti je zle,tým je bábu lepšie a je zdravšie 😀

krpcek
7. apr 2010

bea takze Matusko? 😀 😀

beadz
7. apr 2010

ciky, mne to velmi nechyba, no, ale ked to inak nejde. pri simonovi mi vobec nebolo zle. on bol slusne dieta od zaciatku 😀
krpcek, podla metody menenia krvy asi ano...

cikyta
7. apr 2010

Bea-tak predsa len ako sa vraví,že druhe dieťatko bude uplne ine,čiže ak bol Simonko dobručky,toto druhe bude riadny beťárik 😉

baska19
7. apr 2010

bei to je čo za metodu? Inak budeme ti držať pršteky asi až do konca tehu už si si dosť užila tak toto je taka odmena 😵

krpcek
7. apr 2010

bei a nechcela by si radsej nejaku Anicku? 😀 😀 😀 hovori sa aj , ze kazde tehu je uplne ine. . . takze coho ta Simon usetril, toto druhe dietatko ti to da pekne vyzrat. 😀

krpcek
7. apr 2010

vcera som si pripadala ako v materskej skole - som bola na prechadzke s malou aj so psom a len som vykrikovala Sabi pod, Hugo pod! kazdy chcel ist samozrejme uplne inde ako ja, ale aj ako ten druhy. . .. estze bola so mnou aj mama a otec. 😝 😀

miavin
7. apr 2010

Bei - a čo by si chcela? dievku či šuhaja? podľa mňa budeš mať dievčatko - no hlavne, nech to v piatok a aj ďalších pár mesiacov dobre dopadne....budeme to všetky prežívať s tebou

beadz
7. apr 2010

baska, kazdych 7 rokov sa meni krv a teraz je peto blizsie takze to bude chlapec. prve dieta je vraj dane ale dalsie sa daju podla toho. ja komu som to pocitala kazdemu to vyslo.
krpcek, chcela by som veeeeelmi gretku, no uvidime.
uz sme hore, tak utekam. skusim dnes urobit nejaku dietnejsiu zemlovku, co na to maly povie...
tak papa

cikyta
7. apr 2010

Aj ja často volám na Sisu,ako na psa (to ked som 5 rokov iné nerobila,len bola so psom,to je normálne)
Aj včera ešte som si tak po stehne capla,že: Sisa pod! A Sisa to zopakovala po mne.Normálne by mi to ani nedošlo,že to robím,kebyže neopakuje.Alebo poviem: Sisa fuj to! 😀 Ale uplne najlepšie bolo zo začiatku aj ja aj muž sme ju volali Čiky! 😕

miavin
7. apr 2010

Bei - z krvi??? ta to nechápem, to sa ako ráta - aby som vedela, čo budeme možno raz mať.... 😀
ciky 😀 😀 no to je super - hlavne, že Sisa rozumie a poslúchne 😀

baska19
7. apr 2010

bei takže ked som dobre pochopila ked manžel bude mať buduci rok vo febr. 28 tak by sa mohol podariť chlapček 😉 lebo ja som od neho mladšia o 8 mesiacov takže on je bližšie ku tym 7 rokom

zanulienka
7. apr 2010

dobre ranko,mne ta krv nevysla,pretoze od prveho porodu preslo tych 7 rokov-vo sa vymiena krv a predsa som porodila tretiu babu.

baska19
7. apr 2010

ale to sa berie či tvoj vek je bližšie k nasobku 7 alebo manželov ak ty tak bude baba

petusko
autor
7. apr 2010

ahojte 🙂

petusko
autor
7. apr 2010

no som nestihla napisat viac a mi to odoslalo 😀
dnes je konecne vonku fajn, decka sa vyspia a ideme na detske ihrisko 😎
bea, ja som si "odgrcala" obidve deti 😝 a z vlasntej skusenosti mozem potvrdit, ze naozaj je kazde dieta ine, ale to je na tom to krasne, ze si stale pripominas, ze ten bol taky a tento je taky... 🙂 a ja ani neviem, ci verim na nejake vypocty, my mame len jednu formicku, takze si myslim, ze keby mame aj 5 deti, vsetko by boli chalani 😀
ciky, ze fujto 😀 😀

sandori
7. apr 2010

Ahojte babenky.Všetko najlepšie k rôčiku všetkým malým oslávencom aj oslávenkyniam.Uff som rada že som sa konečne sem na chvilku dostala... U nás je všetko po starom - Ninka si už v jasličkách pomaly zvyká... a ja v zase v robote...Normálne mi je luto ze nie som doma... Inak Nina sa hrooozne rozkecala - to je same daj daj toto, papa... A najnovšie si uhryzne prst a strci mi ho pod nos že boooo a ja fuukam o sto šesť... No sranda 🙂 . Aj vaši drobci toľko rozprávajú?
Inak Bei gratulujem a prajem vela trpezlivosti a zdravicka......

nany100
7. apr 2010

ahojte, Adel spí dve hodiny...normálne sa nudím, navarené mám...tak len čakám, kedy vstane a pôjdeme von...stále pozerám predpovede počasia, ale do budúceho víkendu je ešte ďaleko...oslava bude bud. sobotu a ja mám dilemu, či u svokry na dvore rd (zmestíme sa všetci) alebo u nás v paneláku (2 oslavy)...ako to riešite?

a medzi mnou a mm je 7 rokov rozdiel, takže sme vždy rovnako blízko k výmene krvi 😉

petusko
autor
7. apr 2010

ahoj sandori 🙂
to je fajn, ze si Ninka zvyka na jaslicky 🙂 Marcel povie iba papa ked ide jest 😅 a teraz sa naucil cudovat, naspuli usta do O a vytrci oci 😀 inak si len blaboce, nic zmysluplne 😝

nany100
7. apr 2010

ozaj, bea a čo spravíte s mraziačikmi? ešte si ich necháte?

ahoj sandori, nezávidím Ti chodenie do roboty, ja by som veru ešte nechcela ísť...ale chápem, že ak sú také okolnosti, nič sa nedá robiť...možno sa Ninka rozrečnila práve preto, že je v kolektíve, je to jedno z pozitív jasličiek😉 ...Adelka stále len ma-ma, tata, baba, gngn...ale je strašne zlatá, pustí si toho hrajúceho slimáka, zdvihne rúčky, točí s nimi a "spieva" si...normálne si pohmkáva

petusko, že jedna formička 😀

petusko
autor
7. apr 2010

nany, my byvame v dome, takze pocsie nerozhoduje, naobedujeme sa vonku a ak bude pekne, tak kafe si dame vonku 🙂
tazko poradit, to sa da asi len par dni pred tym vediet, ci pocasie vyjde, ale to uz zasa nie je cas vsetko nachystat 😖 asi by bolo lepsie na istotu, aj ked na dvakrat...

sandori
7. apr 2010

Ahoj Petusko,Ninka zacala viac rozpravat az ked zacala chodit do jasliciek... a zacala aj viacej papat ( jedla by stale). Takze je z nej taka mala gulôčka. Skusim pridat aj nejake foto do albumu. Ozaj baby neskušala niektorá z Vás strihať drobca? Malá má už riadne háro a lezie jej to niekedy dosť na nervy tak by som ju chcela dať ostrihať? Strihajú aj takéto malé deti?Lebo sama sa bojím ...

nany100
7. apr 2010

hm, ja viem...ale napr. narodeninová torta bude len jedna...takže svokra a švagrová s deťmi by ju nevideli keď bude celá☹ ...no uvidím, ak bude premenlivo a fúkať, tak budeme doma a sobota, nedeľa sa bude oslavovať 🙂

petusko
autor
7. apr 2010

san, ja som strihala Marcelka uz, tiez mu to trcalo kade tade, posadila som ho na malu stolicku a trochu strojcekom, tochu noznicami, sice plakal, ale drzal 😅 a coskoro ho budem musiet asi znova, lebo sa mu vzadu robi hniezdo 😠 a myslim, ze v kadernictve by ju ostrihali, ked ju budes mat na kolenach 😉
pridaj foto, som zvedava 🙂

nany100
7. apr 2010

a už sme hore, takže sa lúčim a ideme papať a vetrať šunky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre