Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
12. apr 2010

dobre ranko 🙂
vsetkym oslavnecom vcerajsim (som vcera kuk do tabulky a bolo ich dost) prajem vsetko dobre 🙂
a dnesnym kockam Elaii, Natalke a fesakovi Alexikovi vela stastia do dalsich rockov 🙂 😉
tu dnes prsi, takze to vidim na nicnerobiaci den, navarene aj upratane mam, takze sa budem len tak povalovat, Petik je v skolke. Marcelik sa este s tatinom blazni v posteli 😅
mia, inak ta studena torta je skvela, normalne rozmyslam, ci nieco take neurobim aj ja, my slavime o dva tyzdne 🙂 este nemam vobec ziadne plany, co, ako bude 😨

zanulienka
12. apr 2010

petusko-dakujeme 😉 .
este o takomto case Elaia nebola na svete,ale uz som tlacila jak o dusu 😀 .narodila sa o 9.50,takze este som tehu 😅
gratulujeme Alexikovi,Natalke,velke pusinky posielame

miavin
12. apr 2010

Jani - ďakujeme pekne.... no treba vyskúšať, tá včerajšia bola zase o niečo iná ako predtým....podľa ingrendiencií....
zanet - no ja už som vytlačila - malý sa narodil 8.15 - tak tlač tlač 😀 😀 a ďakujeme za pusinky, odovzdám 😀

baska19
12. apr 2010

mirka a aký darček ste vymysleli alexikovi? ja to z tej fotky na FB neviem identifikovať 😉

miavin
12. apr 2010

Baši - my sme mu kúpili takého veľkého plyšového psa, taký meter - s fotrámikmi a takú hrajúcu deku....

zanulienka
12. apr 2010

kocky vcera sa moja svokra zase predviedla.manzo pred obedom isiel do cukrarne pre tortu,aby som nemusela dneska ja,kym u nej obedovali,svokra ju pekne rozkrojila a dala kazdemu na tanier.no nie je uzasna!!!!

cikyta
12. apr 2010

Všetko najlepšie dnešným oslávencom-CMULILING 😲 😉
Zani-je užastná! 😀 😅 Musíš mať nervy zo železa holka!

baska19
12. apr 2010

zanu to môžeš napísať knihu toľko inšpiracie už máš 😀 by som ju asi zabila

zanulienka
12. apr 2010

ciky-uz nejak nemam silu byt nahnevana.potom prisla,ze ona nevedela....dala mi peniazky na novu,ale taku neviem kupit len tak v cukrarni

petusko
autor
12. apr 2010

zanu 😲 😀 tak uz neviem ci zaplakat, ci sa smiat, ta zena to uz snad robi naschval! 😅 neuveritelne 😅

miavin
12. apr 2010

zanu - ty kokso ja by som jej ju asi napchala do úst, alebo obila o hlavu - ta čo nerozmýšľa ona??????????!!!!!!!!!!! bože ty musíš mať ozaj nervy zo železa....

zanulienka
12. apr 2010

asi som mala taku reakciu ako pise petusko,som nevedela a este stale neviem ci sa smiat alebo plakat.vcera ked prisla som sa otocila a odisla do izby,nech si strci peniaze do .....

baska19
12. apr 2010

ved maš pravdu šak musela vidieť že to nie je len taka torta iste bola vyzdobenejšia a šak nekupujete tortu len tak na nedelu nie to je fakt sila 😝

petusko
autor
12. apr 2010

no keby bola akakolvek, ona ju nekupila, tak mala najprv zistit, cia je a nie s nou narabat ako so svojou. co myslela, ze sa len tak sama od seba zjavila u nej??
Marcelko spinka, ani sa mu necudujem, vonku prsi, tak sa mu dobre chrapka 😔

zanulienka
12. apr 2010

ja neviem co si myslela,ved Oier ju aj schoval za kocik.boli tam vsetcia Oierovy bratia zo zenami,ze sa dohodnu kedy pridu k nam zajtra,no ona urobila oslavu u nich doma z mojou tortou

bambina
12. apr 2010

ahojte
Elaii, Alexikovi a Natalke vsetko naj k narodeninkam.
posielame pusinky aj vikendovym oslavencom 😵

miavin
12. apr 2010

bambi - ďakujeme 🙂
zanu - ja ťa fakt obdivujem....

krpcek
12. apr 2010

kocky uz som na FB dala fotky.

nikinka008
12. apr 2010

Ahojte 🙂
Oslavencom prajem vsetko najlepsie k 1 rocku 🙂
zanu,tak to by ma riadne nasralo 😠 musis mat pevne nervy 😕

miavin
12. apr 2010

krpy - pridaj si ma ako priateľa........bo neviem jak mám foto kuknúť 😀

nikinka008
12. apr 2010

Baby vy ste aj na FB? 🙂 Mozem si aj ja vas dat k priatelom?Len neviem ako 😕 Mozem vam dat do IP meno 😉

miavin
12. apr 2010

krpy - už som ťa našla.... 😝

krpcek
12. apr 2010

mia uz som ta pridala. 🙂

ja pridam zopar foto aj sem. . . ale musim mat cas na to zmensovanie.

korelka
12. apr 2010

ahojte!

tak Alexikovi, Tamarke a Elaie vsetko naj, naj, najlepsie!!!!

mia - nadherna torta, skvela oslava a uzasny chlapcek vas...🙂))

krpy - a vasa oslava tiez supiš, krasnu vyzdobu ste mali... 😉

zanulienka
12. apr 2010

krpy,nemusis zmensovat

sabinazv
12. apr 2010

dobre ranko !

vonku ake naprd pocasie a moje dieta plne energie demoluje byt 😝 som zvedava, kedy zalomi na spanok... cas uz mu bezi 🙂

gratulujem dnesnym aj vcerajsim oslavencom - vela zdravicka, stastia a velaaaa lasky, cmuuuk 😵

oslavy ste mali paradne... tiez sa pomaly inspirujem... a este aj darceky povedzte, ktore mali najvacsi uspech a tak... nech aj v tom som mudra...

krpy, veru uz sa nemusia zmensovat fotky sem..... co je pozitivne...
zanu, tvoja svokricka ja ako z tych vtipov o zlych svokrach... ale aspon sa nenudite 😎

miavin
12. apr 2010

korelka - ďakujem pekne - ubehlo to rýchlo

miavin
12. apr 2010

jéééj a ja jak hlupa som zmenšovala - no dobré vedieť 😀

korelka
12. apr 2010

sabi - my sme malemu nic take nekupovali, sme pockali co dostane a co bude treba dokupit a v piatok sa chystame na nakupy - urcite chcem taku smykalku aku dostala Sabinka, sa mi velmi paci a hojdacku...

alex dostal od krstnych akumulatorovu motorku a je z nej uplne mimo - hrozne sa mu paci... 🙂

inac, u nas je zatial pekne, tak som zvedava ako dlho to vydrzi...

sabinazv
12. apr 2010

korelka a ta motorka ako funguje, ako aj odrazadlo este? ci ma len 2 kolesa? moj oco chce malemu kupit motorku... 🙂
a to je ta nabijacia, hej? hod link, ak vies to na nete najst...

mna sa pytaju co mu maju kupit, tak aby som vedela dobre poradit 😉
tu trojkolku mu chceme my kupit... aj odrazadlo by sa mu zislo, este nema... a veru aj hojdacku mam v plane... mozno aj tu smykalu a pieskovisko... uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre