Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
26. jún 2009

mia-ja sa niekedy cudujem,ze ziju tyto moji svagrovia a manzo.

miavin
26. jún 2009

zanu - to teda, veď ona je aká sprostá???!!!!! normálne sa mi rozum zastaví nad tými jej výmyslami - fakt je drbnutá

baska19
26. jún 2009

jéj tak to mate o kilo viac ako my, druhé plánujeme tak aby bol taky dvojročný rozdiel tak uvidime ako to vyjde

sabinazv
26. jún 2009

ahojte baby,

giuli, gratulujem k dobrym vysledkom 😉

romi, uz ma veru napadlo, ze ci znovu nie ste v nemocke... juj, a teda uz je lepsie, velmi vam prajem, aby sa to uz ustalilo....

miavin
26. jún 2009

baska - no tak my druhé podľa situácie a financií.... no tak nás pomaly dobiehate 😀 - a ako sa darí princezničke??? jak to, že ťa vonku nikdy nevidím?

baska19
26. jún 2009

neviem jak je to možné ja chodím skoro každý deň tak okolo druhej dnes som šla neskôr lebo sme šli na pivo so známymi po dlhej dlhej dobe. Inak sa nám darí dobre rastieme jedna radosť 🙂

miavin
26. jún 2009

baska - ja som bola dnes ale okolo 12-tej - potom som šla ku kamoške na chvíľku a potom sme frčali do Popradu. To som rada, že sa Barborke darí a tak krásne rastie - je to skvelé, keď nám rastú detičky rovno pred nosom zo dňa na deň, nie? a ako ju obliekaš teraz v tých horúčavách?

baska19
26. jún 2009

dávam jej body s dlhym rukavom a bud dupačky na to alebo rifle ma take super ružové srašne chutná je v nich ale dávam ju ešte do zavinovačky ale keby že jej je teplo tak jej to len otvorím no a čiapočku tenku tu jej dávam stále ked ideme von.

Moja mamka je hotova z Barborky každy deň ideme bud my ku nej alebo pride pozrieť a že je každým dňom krajšia a krajšia tak sa z nej vytešuje. Šak prva vnučka tak je z nej hotova. 🙂

baska19
26. jún 2009

v albume je v tých rifliach 😉

miavin
26. jún 2009

no veď som pozerala - je na spapanie, sa tvojej mamke nečudujem, že je z nej unesená... 🙂 no my sme boli dnes tiež trochu viac oblečený - tiež som to hodila do albumu teraz, ale keď boli tie horúčavy, tak ja som mu obliekla len tielko a overál - krátke ruky, krátke nohy a čiapočku - lebo on neznáša, keď mu je teplo - vrčí na mňa 😀

baska19
26. jún 2009

zlatučký je a on ti normálne spí na brušku? baška je len chviľočku na brušku pozdvíha hlavičku a ked sa unaví tak už je zle nedobre a zaspať by tak nezaspala.

miavin
26. jún 2009

no ďakujeme - je krásny, robí nám radosť chlapčisko náš 😀 Hej spinká na brušku, v noci ho dávam na chrbátik ale okolo polnoci sa vypýta na bruško - no a cez deň - keď sme doma, tak len na brušku a keď sme von - tak na chrbátiku ale len na chvíľku, neviem, prečo si tak zvykol. Dávam ho aj nabok, ale zatiaľ si nezvykol... 😒
ozaj - ako spinkáte v noci? a čo cez deň?

baska19
26. jún 2009

my spinkáme stále na chrbátiku a hlavičku si stále otočí raz na jednu stranu raz na druhú, polohovala som ju na bok len v perinke ešte maličku a podopierala vankúšom. cez deň ju mám na posteli pod tou hrazdičkou a tam si kopká a pozerá na hračky a ked ju unavia tak zaspí.

miavin
26. jún 2009

no a v noci - prespí Ti celú noc už?

baska19
26. jún 2009

v poslednom čase zaspí okolo 20-tej a budí sa ráno o 3 a potom o 6 ale tiež ešte zaspí

miavin
26. jún 2009

tak to máte super, fakt dobré, náš tiež bubá od tej ôsmej - okolo 3 mu dám čajík a do tej 5-tej - ale potom sa napapá a trošku je už hore.... ale po takej polhodinke zaberie.... ty plne kojíš ešte?

baska19
26. jún 2009

no ešte naplno dufam že aspoň do toho 6teho mesiaca to tak pôjde inak ešte dávam teraz ten čajík na bruško

a už sa mi tiež nejak chce spať už mi všetci doma pospali tak žeby som sa pobrala za nimi 🙂 dobrú noc prajem

miavin
26. jún 2009

dobrú noc - ideme aj my 🙂

arizona
26. jún 2009

tu zase nikto 😀

giuli 😵 😵 😵

náš malý si hrkálky sám chytá do ručičiek,občas s nimi potom aj zaspí. je to ešte také ťarbavé, ale je 😅 a občas si drží aj fľašu s mliekom a niekedy sa mu preváži, ak sa pri tom veľmi rozhadzuje nožičkami, a vtedy ho tá fľaša buchne do čela 😅 a dnes sa stalo niečo neuveriteľné - som sa tu tento týždeň sťažovala, aký je lenivý... dala som ho na bruško, nech pocvičí hlavičku, keď je lenivec a nadvihol sa na ručičky, pozrel na mňa, párkrát povtrel hlavou doprava a doľava, pozrel na mňa, či pozerám, hodil ksicht (asi taký, že "už si spokojná?!") a ľahol a strašne sa sťažoval sám pred sebou... 😀

tak toľko zo života hmyzu na dnes 😀

giuli
26. jún 2009

sabi,ari...ďakujeme...ani si neviete predstaviť čo to bolo za dni,keď sme nevedeli na čom sme,písala som o tom...no bohužiaľ ani jedna z MK na to nezareagovala...o to si viac vážim vaše slovíčka,ešte raz ďakujem aj za Samka 😵

arizona
26. jún 2009

guili, som tu bola len veeeľmi málinko, takže som neregistrovala 😒 😉 ale verím ti, že to bolo hrozné... poznám 2 detičky s CF a je to hrozné 😢 tak mi je ich ľúto ☹

preto viem, čo to pre teba znamená 😉

giuli
26. jún 2009

ari,veru,nič príjemné..keď si predstavím,že celé tehu napätie,potom amniocentéza..po pôrode tento nepodarený scrining...dúfam,že už toho bolo dosť a my si začneme užívať,sa čudujem,že plne kojím pri tých stresoch... 😅

zanulienka
27. jún 2009

baby myslite na nas,dnes letime a ja sa bojiiim.a ak nahodou bude vo vecernych spravach,ze sa stratila niekde slovenska zena z troma detmi a hladaju ju cez interpol-to budem JA 😀

nany100
27. jún 2009

zanu, šťastnú cestu domov 😉

nany100
27. jún 2009

pridala som Adelkine fotky 🙂 ...pekný deň všetkým prajeme

krpcek
27. jún 2009

zanu interpolu nahlasime, ze ta najdu na MK. 😀 😀 stastnu cestu. 😉

guili gratulieren k dobry vysledkom. 😵

jankaaa
27. jún 2009

ari no maleho ockovali ked mal 6 dni proti tbc a az teraz ked mal dva mesiace sa mu tam urobila hrcka tak nas lekarka poslala na plucne vycistit a ako dlho to bude trvat neviem uz sme boli druhykrat.doktorka mi hovorila ze u kazdeho dietata je to ine
a ten selestik tak dufam ze mu to zmizne

daanka85
27. jún 2009

Ahojte, tak dnes kazddy von? 😉 mame sa?
pocujte, to sa musi zahnisat to na rucke, co je od ockovania? Nasej malej to len trochu scervenelo- ze vidni kde ju to na 7.den ockovali... inac nic 😲

pikino
27. jún 2009

ahojky

nam to hnisa v jednom kuse, a nikto jej to necisti. dva dni to ma nisave potom sa jej spravi chrasta a odpadne to.
a tak stale dokolecka.sem tamjej to prejdem liehom. a podla mna to nemusi mat hnisave staci scervenene len tam proste nieco musi byt vidiet.

skorvankova
27. jún 2009

ahoj.
Nam to ockovanie tiez hnisalo a 2x mu to cistili, ale uz je to dobre je tam len chrasta, ta ma odpadnut a malo by to byt o.k.
Šimonko je dnes stale mrzuty, uz neviem co by som mu dala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre