Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
23. aug 2009

Kto chcel vidieť to foto z fota? 😅 Už to mám v albume.

Fu-Zuul,ja ani neviem,čo je adapter.Idem sa hambiť ☹

zuul
23. aug 2009

ciky krásna je silvinka. šibalstvo jej srší z očííííííííííí

majka super fusak, aj my taký objednáme. ďakujeme za tip.

ciky adapter, je súčasť sedačky, ten sa pripevní v aute a už sa potom sedačka nemusí dávať do pásov. 😀

zucha
23. aug 2009

zuul, myslis isofix? Su vo vsetkych velkostiach take autosedacky. Ide len o to, ci chces s tou nohou, alebo taky, co je zabudovany uz v autosedacke

zuul
23. aug 2009

zucha áno to myslím. romer by som chcela ale tí robia len do 18kg isofix.

zucha
23. aug 2009

ale nie, aj vacsie http://www.babypark.cz/autosedacka-romer-kidfix...
Ale ak myslis s tou nohou, tak ten asi fakt len mensie. Ja mam maxi cosi

jankaaa
23. aug 2009

ciky ta tvoja babula je fakt krasna 🙂

majka_dk
23. aug 2009

zuul my sme dlho chceli len s isofixom, ale potom sme si to lepsie nastudovali, ci je lepsie s alebo bez (muz stale tvrdil, ze je bezpecnejsie s, ale zistili sme, ze to vobec nie je tak) a potom sme sa aj tak rozhodli, ze kupime bez lebo 2 autosedacky sa nam kupovat nechcelo a aj tak tuto vlacime z auta do auta....a my sme tiez kupili romer a je fakt skvela aj druha urcite bude romer (teda je to britax - romer)

ciky, ale ja nechapem lebo nas nebol na flasu vobec nauceny, on ani caj nechcel, iba sa hral s cumlom a jeho rekord bol asi 30ml caju za cely den, dufam, ze zajtrajsok bude lepsi lebo ked tu budem sama tak isto skoncim v pezinku,..

cikyta
23. aug 2009

Díky baby za Sisi.
Majka-ja sa chystám do Sučian do blázinca 😀

majka_dk
23. aug 2009

mozno sa stretneme, odtial to budem mat blizsie do dk 😀

beadz
23. aug 2009

kocky, tak som vas konecne docitala. trvalo mi to sice cele poobedie s prestavkami, ale podarilo sa. uff 😝
esteze mam takeho muza co dnes aj obed navaril a este urobil aj palacinky na veceru a zabaval maleho, lebo inak sa nechytam dohnat co som tu zameskala.
vy uz riesite autosedacky ? a tie vajicka vam preco nestacia ? ved to je do 13 kil, ci ?

majka_dk
23. aug 2009

bei my sme mali autosedacku ku kociku a on sa do nej uz fakt nevmestil, takze aj preto sme kupili este aj taku co je od 0kg do 18kg

zucha
23. aug 2009

beadz, su sice do trinast, ale niekedy dieta netreba mat tak dlho v tych vajickach. Prvu som dala do vacsej autosedacky, ked mala asi 8 mesiacov a este len nejakych 7, ci 8 kg, ale vajicko jej bolo kratke. Tym ze bolo v protismere, tak mala nohy uplne vylozene na operadle a to je jednak nebezpecne a aj nepohodlne. Ona je totiz taka dlha a stihla. Uvidime, ako to bude teraz, ale zatial nam ta mala bohate staci. Ale tazko povedat, ako rychlo bude rast

beadz
23. aug 2009

tak my sme v nej tiez trolinku natesno, ale nohy mu este netrcia zatial. uvidime neskor.
my uz sa mesiac vozime v sportovom a ma ho velmi rad, lebo moze sledovat okolie.

miavin
23. aug 2009

fíha baby - vy už zvažujete väčšiu sedačku? no mňa to ešte nenapadlo - zatiaľ vajíčko postačuje...
ciky - Sisinka je úúúúžasná - krásne sa vie ksichtiť, je naozaj veľmi peknučká

cikyta
23. aug 2009

Sakra.Nemôžem si ani sadnuť.Len ju nosiť po izbe.................. ☹ pa kočky

sabinazv
23. aug 2009

nazdo zeny, tu to zije 🙂

riesite autosedacky... no tiez uz je natesnany ten nas junak vo vajci, tak pomaly sa po nejakej chcem poobzerat... tie romery su vraj dobre, veru tiez asi z nich nejaku vyberieme...

bambina, tu chamomilu davam rano a vecer, 3 bobulky necham rozpustit v prevarenej vode - v lyzicke a potom mu to dam... za taku pol hodku az hodku sa to uplne rozpusti...

sabinazv
23. aug 2009

ciky vydrzzzz... silvinka je nu-nu-nu, ze posielam cmuuuk 😵

miavin
23. aug 2009

no ja mám dnes doma deti 2 - moje vlastné a krsniatko - ale už bubajú obaja, a ja pôjdem tiež o chvíľu.... prajem všetkým dobrú nôcku

beadz
23. aug 2009

sabi, chamomilu davas kvoli zubkom ? ja viem tak ze je to proti bolesti, aj ked mal simi krce tak som mu davala.
inak my sme dnes riesili dovolenku pri mori. chystate sa niektora ? ja by som velmi chcela ist, lebo v septembri by som chcela ist po mrazacikov a to sa uz potom dost dlho nedostaneme nikam ak to vyjde.
ciky, vy mate este nejakych ?

majka_dk
23. aug 2009

idem aj ja spinkat, dnesny den bol fakt naaaarocny 😒
dobru noc

jankaaa
23. aug 2009

sabi ta chamomila je naco?

sabinazv
23. aug 2009

ano tu chamomilu davam kvoli zubkom... je to pri neklude, ak sa babatka chcu nosit a su vseobecne take mrzute v tomto obdobi...

wow Bea, tak idete na to vlitnout... super, drzim paluchy... 😉

a ktovie co je s Erikou, sa tu daaavno neukazala ...

miavin
23. aug 2009

sabi - ja už som včera mrkla do apríloviek 2010 či tam nechodí, ale nenašla som nič, tak vôbec neviem, čo je s ňou... nemáš na ňu nejaký iný kontakt?

zucha
23. aug 2009

bea a uz mas znova menstruaciu? Lebo kamaratka, co ma tiez umele, chce druhe a znova jej musia robit nejaky hormonalny obraz, ci ako sa to vola

misha666
23. aug 2009

ahojte kocky... ja len tak na skok...ucim sa , v utorok ma to uz neminie a dufam ze buz bude zo mna Bc. tak povinne vsetky budete v utorok od 8mej rana drzat prsty, aj babatka 😀

moja emmka uz buvka...tento vikend bola babkina, ja som sa ucila...

nam sedacka este staci, a aj my sa uz vozime vo sportovom... paci sa jej tam... 🙂

beadz
23. aug 2009

dik sabi. dufam ze to zvladneme.
zucha, uz som teraz mala prvy krat. ale ja nejdem na cely cyklus, len na vlozenie, to je asi ine.

beadz
23. aug 2009

misha, tak ja urcite budem na teba mysliet. a uz to dokop aby sme mohli chodit na pivo 😉

miavin
23. aug 2009

misha - budeme držať s Alexíkom prsty - aby z teba bol Bc...... drž sa tfuj, tfuj, tfuj .....
bei - vy chcete druhé mimino?

sabinazv
23. aug 2009

mia, veru nemam... snad nas pride poinformovat, ze co a jako 🙂

misha, tak drz sa... ty to zmaknes ako nic 😉

zucha
23. aug 2009

neviem bea ani, aky je v tom rozdiel, len viem, ze musela absolvovat ten hormonalny obraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre