Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
15. sep 2009

tak prijemny den vam vsetkym zelam. dufam ze to prezijem v zdravi lebo vcera som bola na masaz a mam taku svalovku, ze som celu noc nemohla ani lezat.
papaaaa

komisakpd
15. sep 2009

beadz..kedpojdete cez sabinov tak si na nas spomente 😀

komisakpd
15. sep 2009

inac my mame zase teploty..tak dufam,ze tomaju na svedomi zuby, nic ine..

petkapo
15. sep 2009

ahojte!
aj my sme doma len dvojka - nas tatko sice nerobi,ale isiel na ryby 🙂 tak sa pridavam do klubu osamelych zien 😀

musim pochvalit alexika, mali sme uz 2 super noci po sebe, jedna od 20:00 do 7:15 (som nechapala) a dnes od 19:30 do 6:00. moj chrobacik malicky, uz sa mu zlepsuju tie hlieny po pamycone tak moze spinkat konecne..... ale dnes je zaplakany od rana, strasne sa mu chce spat a nevie ako, len sa uklada,na jednu,na druhu stranu a place a place. tak len nosim na rukach, sssssskam mu, hojdam, tak 45 minut nosim a on potom 15 minut spi 😒

jankaaa
15. sep 2009

ciky vies ako velmi sa teraz bojim...ale verim ze bude vsetko v poriadku

komisakpd
15. sep 2009

my sme akoze tiez vsetci doma, no manzel maluje(tlaci ho termin)..teda my mate z jednej izby akoby atelier😉

ninnaricci
15. sep 2009

ahojte...taktiež sa pripájam do klubu osamelých žien...ale čakám na obed sestru...aspoň postráži drobca lebo mi treba žehliť 😒
...janka...neboj sa...všetko bude v poriadku...ja si ani nepripúšťam zlé veci...tak dúfam, že nás obíjdu

zanulienka
15. sep 2009

ninna-strasne mi pripominas moju sestru,ked ona mala dceru este malu,ked chcela prat,zehlit,tak ma vzfy zavolala strazit malu.som si na to teraz spomenula

ninnaricci
15. sep 2009

zanu...noo musí niekto to moje šidlo postrážiť 😉 keď tato zdrhol...
...ja vás naozaj obdivujem...ako to zvládate aj samé...faaakt...klobúk dole...

zanulienka
15. sep 2009

no mojej sestry dcera bola velmi zla a este je aj teraz

cikyta
15. sep 2009

Zani,neni si moja segra? 😅 😀

cikyta
15. sep 2009

Včera som mala dieťatko "medík" a dnes "diablik".
Definitívne vstala už o pol 6 a do 11 hod.spala len 15 minut.!!! 😠
Teraz hajká už skoro hodinku-to je zázrak.Normálne som si išla od samej rozkoše vypražiť syrček a ten mi ako ináč zhorel 😝 Ked má byť celý den na prd,tak poriadne 😀 Takže teraz polohladná čakám,kedy sa princezná zobudí a pôjdeme do cukrárne zase trošku na koláčik a tak...

zanulienka
15. sep 2009

ciky-zeby¿ale nemyslim,ze si leniva,lakoma,hnusna....

jankaaa
15. sep 2009

ahojte babulky 🙂
tak moj drobcek uz zahajkal uz druhy vecer zaspinkal v postielke tak ze som ho chvilku hladkala tak snad uz budeme zaspavat tak 🙂
zajtra ideme na ten odber ak bude v poriadku nemusime ist na hematologiu....tak babulky myslite zajtra na nas a drzte nam palceky nech je v poriadku

krpcek
15. sep 2009

ahojte. 🙂

tu sa dnes sviatkovalo? nemam co citat 😀 mala mi uz spi a ja cakam na ordinaciu.
zajtra ideme do tych tatier, tak sa uz neviem dockat. som si dnes bola u kamosky pre klokanku (si poziciavam a ked sa to malej bude pacit, tak potom kupim). tak zajtra uz len kozmetiku dobalit, naobedujeme sa a vyrazame.

ale mam dilemu, dnes sme boli vonku sportakom a malej sa to strasne pacilo, tak neviem, ci mam brat aj hlboky aj sportak alebo nie. . . . ale sak ideme dvoma autami, tak to odvezieme. ked tam nebude moc chladno tak moze byt v sportaku. 🙂

miavin
15. sep 2009

ahojte kočky čo tu nové, som nebola pár dní, tak skúste mi to zhrnúť, nejaké nové zúbky,????alebo niečo iné???

komisakpd
15. sep 2009

my mame zubok.. 😵 😵 😵

ako riesite zaspavanie v postielke..my stale v kociari alebo na rukach..no ale uz chvala Bohu spiime..

baska19
15. sep 2009

ahojte tak aj ja vas zdravim po dlhej dobe a neskutočne veľa ste toho popísali tak snád zajtra dačo počítam
my sme ešte bez zubkov aj ked ručičkami stále hľadá 😀

cikyta
15. sep 2009

Uf..............Tak toto bolo skutočne na slučku.
Od 20:00 do teraz revýýýýýýýýý.Uspávam v lehátku-revy až bola fialová.Uspávam v postielke-revy až bola fialová.Uspávam na cecku-revý až bola fialová.
Proste som musela s nou len chodiť po byte a kadečím cengať,škrípať,hukať-vtedy sa smiala!Za toho boha spať 😠

macikjm
15. sep 2009

ahojte...
jankaaa...drzim palce...aj ja verim, ze ste v poriadku...trombocyty maju za ulohu zrazanie krvi...zly vysledok moze byt sposobeny aj odberom...drzte sa...

ciky...no co to je s nasou sestriskou siskou???neidu jej zubky??? 😖 🤐

cikyta
15. sep 2009

Macik-neviem ☹ Nevidím,ani necítim zubky.Gelik dávam tiež preventívne.Ona nemohla zaspať...Lebo som videla,že chce,len to nešlo 😒

cikyta
15. sep 2009

Macik,dala som do albumu foto toho nášho "všadelietajuceho" páperia. 😀

macikjm
15. sep 2009

krasnucka sisinka s paperim... 😀
spinkajte sladko...pa 😉

cikyta
15. sep 2009

Aj vy.Pá 😔 😉

ni.kolet
15. sep 2009

Ahojte, hlásim príchod z Vysokých Tatier, ktorý bol predĺžený o dva dni z nasledujúceho dôvodu.

11.9.2009 - Výjazd horských záchranárov vo Vysokých Tatrách

O 13:45 hod. prostredníctvom linky 112 požiadal o pomoc Horskú záchrannú službu otec 5-mesačného dieťaťa. Pravdepodobne počas zostupu turistickým chodníkom zo Zamkovského chaty na Hrebienok došlo následkom pádu k nešťastnému poraneniu hlavy dieťaťa. Príslušníci HZS v krátkom čase prišli na miesto a po poskytnutí prvej pomoci začali s okamžitým transportom na Hrebienok, kde dieťa odovzdali posádke RLP.

Malý je už v poriadku. Našťastie otras mozgu sa nepotvrdil. Na pravej strane hlavičky má cca 7 cm hematóm a na tváričke 4 cm dlhú a 0,5 cm širokú oškreninu, iba pár mm od ľavého očka, z hora na dol. Veľmi pekne sa mu to hojí. Pre upresnenie sa to stalo asi 10 min. od Zamkovského chaty. Išli sme zo Skalnatého plesa a môj brat ho mal na rukách. Šmykol sa a spadli smerom k svahu na skaly. Myslela som, že zomriem. Moje výkriky boli počuť po celých Tatrách. Hrozne plakal. 😢 Inak sme s ním zišli až k Reinerovej chate a odtiaľ sme už išli s HZS.
V nemocnici sme strávili 72 hodín, pričom 48 hod. bol na JIRS. Druhú noc tam v inkubátore zomrelo bábo. 😢 Si asi viete predstaviť ako som sa o neho bála. Srdce mi išlo puknúť.
Idem už hajať. Zajtra mám čo čítať, čo ste toho popísali. Pa

petkapo
16. sep 2009

Dobre ranko,

NI.KOLET - boze, az som sa rozplakala po tvojom prispevku.... A tvoj krik som pocula az sem. Je mi strasne luto co ste si museli prezit a dufam,ze to bolo prvykrat a naposledy!!!!! Chrobacikovi zelam rychle zotavenie!!!!!!

JANKAAA - drzime dnes palce!

No a co sa nas tyka - tak noc celkom v pohode, zda sa mi, ze aj sopliky uz celkom ustupili,ale zacal kaslat 😒 Uvidime co povie Dr., ideme tam v pondelok na poradnu + ockovanie. No neviem ci ho zaockuju ked nie je celkom fit...

beadz
16. sep 2009

ahojte kocky.
nikolet, az mi zimomriavky ponaskakovali. chrobacikovi zelame skore vystrabenie sa na tele a tebe na dusi.
petka, ste chorucky ? tak aj vam samozrejme nech rychlo rychlo odide choroba.
my sme boli vcera v polsku a kupili sme malemu kocik na tazsi teren a aby sme boli pripraveny aj keby bolo vela snehu. tak som rada.

petkapo
16. sep 2009

Ahoj Bea!
Aky kocik ste kupili? A za kolko? A kde? Aj ja asi pojdem kupit sportak do Polska tak vyzvedam 😀

sabinazv
16. sep 2009

Dobre ranko,

uf, niky.. velmi mi je luto, ze ste mali takuto nehodu, nastastie to nemalo vazne nasledky, ale verim, ze si bola vydesena... mi vsetky chlpy stali ked som to citala ☹

petka, aj nas caka buduci tyzden ockovanie... uz mam z toho obavy... 😒

bea, aky kocar ste kupili? vidis, ja som ta este cez tehu v zime posielala testovat kolieska na vasom ferrari, pamatas? 😉

zanulienka
16. sep 2009

cafte-neviem ci dobre chapem,to akoze nikoletin maly si buchol hlavu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre