Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
7. okt 2009

zdravim vas, krmicky... vy uz tusim vsetky prikrmujete okrem nas s macikom, ze?
Zasa budeme posledni s prikrmami... vrrr...furt sme posledni 😠

Tie autosedacky ak ste riesili, tak veru sup sem s nazormi a skusenostami... tiez nam treba vacsiu, lebo v tom vajci je uz uplne nafest... a ked ho teplejsie obleciem, tak ho odtial asi obuvakom budem vytahovat 😎

a idem vam dat recept... vcera som robila a pre velky uspech je dnes repete 😅
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16542
ja som dala na kolac kusky broskyn a posypala kokosom... uplne mnamka, lahka... roboty s tym vela nie je a aspon spracujem taky obrovsky cuketovy kyjak - ten mal asi viac kg ako nas maly 😀

sabinazv
7. okt 2009

aha, ja som nedala sodu bikarbonu - ani nebolo treba... a ani dzem a polevu... a je to na taky stredny plech, ked chcete na vacsi, tak treba zvysit mnozstvo surovin... ja osobne dnes zvysim 😎

macikjm
7. okt 2009

ahojte....
sabi...este aj adelkina nany a tuzim aj katkin timothy nepapaju...

no budete cerpat bohate skusenosti od papkacikov...

nany100
7. okt 2009

ahojte babule...sabi, ani my ešte neprikrmujeme a momentálne neviem či nie je malá v rastovom špurte alebo prechádzame laktačnou krízou alebo jej proste všetko vadí 😒 ...stále piští, dožaduje sa prsa aj 2x za hodinu, ale potom vydrží aj 2 hodiny...neviem čo jej je, akási je rozhodená...ale vydržíme už ten týždeň 😉 ...a noci štandard...od desiatej do jedenástej aj 3-4x hore a potom sa budí každú hodinu ako keby mala hodinky na ruke...o tretej si ju vezmem do postele a dudle aj do šiestej...fasa život táto materská 😀 ...a ešte mi to kopa ľudí závidí, že ako sa mám doma parádne 😕

macikjm
7. okt 2009

ze adelkina nany.... 😀 😀 😀 😀

nanyna adelka.... 😀 😀 😀 😀

cakam muza, pride domov po 3 tyzdnoch, tak som uz asi uplne mimo....

macikjm
7. okt 2009

nany...prepac.... 🤐 😅 😀

nany100
7. okt 2009

macik...že adelkina nany 😀 😀

nany100
7. okt 2009

macik, v pohode...už sa asi veľmo tešíš na mužíčka 😉

macikjm
7. okt 2009

nany.... 😀 😀 😀

hej tesim....veeeeeeeeeeelmi....
navarila som mu cervenu kapustu s maskom a knedlou....chodim od okna k oknu...a jeho nikde...kazdu chvilu cakam ze zazvoni.... 🙂

macikjm
7. okt 2009

nany...a neidu adelke zubky???

beadz
7. okt 2009

sabi, receptik nic pre mna, nemam rada ani kokos ani cukinu ☹ . ale vy si pochutnajte 😉
macik, daj si krokomer na nohy 😀

beadz
7. okt 2009

ja idem dnes na obed urobit taky velmi tazky a zdlhavy recept. rezance s tvarohom 😀 😀 😀
to sa zase namakam jak jedna svina.
maly zaspal, tak asi rychlo hodim sprchu, lebo o chvilu je hore. on spinka cez den velmi rychlo. asi sa boji ze mu nieco ujde...

skorvankova
7. okt 2009

Ahoj .
v noci sme spali asi 2 hod, teraz ledva zijem.
som si aj poplakala. stale premyslam ze co som urobila zle keed je stale hore ☹
teraz haja uz pol hod, som zvedava dokedy.

macikjm
7. okt 2009

bei...no nechcem mu vyvolavat kde je...tak sa nachodim....ale uz ide...tak padam...jupiiiiiiiiii......

petusko
autor
7. okt 2009

ahojte 🙂
varite vypekate, ja som prave zamiesila cesto na skvarkove pagaciky. dufam, ze sa podaria, lebo mne tieto kysaky nejako stale nejdu od ruky 😒 😠
inak aj nas Marceli posledne tri tyzdne spava asi ako bein simonko, v noci spi dobre, zobudi sa o pol stvrtej, dame dudku, ukludni sa este na hodinku a potom uz vstavame na mliecko a uz malokedy zaspi. ale vyvaluje sa pri nas a robi manzelovi zle, stipe ho, sklbe, kopka 😀 na moju stranu sa neotoci, zlaty chlapec 😀

beadz
7. okt 2009

skovi, nic si neurobila zle. prestan si vycitat. proste je taky a hotovo. ono sa to upravi, nebojaj.

beadz
7. okt 2009

a viete co ???? uz je hore. no co mam povedat...

petusko
autor
7. okt 2009

cez den su aj u nas take 20 minutovky...

beadz
7. okt 2009

skovi, este ma napadlo, ze ci s nim chodis niekam cvicit, alebo plavat. proste ho niekam unavit. ja som si povedala ze musim znicit jeho skor ako on mna.

skorvankova
7. okt 2009

bea, ano chcela som chodit plavat, ale vzhladom na to ze uz ma za posledne dva mesiace 3x sopliky som sa toho vzdala.

nany100
7. okt 2009

skovi, ja sa priznám, že občas idem do druhej izby a niečo hodím zúrivo o posteľ (napr. plienku 😀 ) aby sa ten adrenalín zo mňa vybil, ja tiež v noci občas roním slzy od zúrivosti, únavy a od toho, že moje dieťa je už v polroku závislák...ona reve zo spánku ako tur, lebo chce didu...

macik, zuby zatiaľ v nedohľadne...uži si manželíka 😉

bea, ja sa snažím ju ničiť, chodíme na výlety, vláčime ju kade tade...plávať sa u nás nedá a ani cvičiť, asi začneme chodiť do MC...máme to kúsok od domu a vraj aj takéto detičky tam už chodia, tak skúsim

ozaj sabi, ako pokračuješ s nemliečnym jedálničkom? upravila sa Dankovi kakanička?

beadz
7. okt 2009

skovi, tak ked nebude mat tak sup a mozno sa mu aj imunita viac posilni. alebo s nim cvic doma. mas fit loptu ? ak ano, tak ho das lezat na nu na brusko, drzis ho za zadok a kolises do stran a potom dopredu a dozadu a potom take kruhy. babetka pri tom musia vynalozit vela sil, tak sa unavia. a potom rozne ine cvicenia s nohami a rukami. a uvidis ze bude lepsie.

sabinazv
7. okt 2009

dikes baby, ste solidarne... ale aj tak nas predbehnete... ste vsetci starsi... ale neva, Danko to potom vezme supom... do Vianoc uz bude jest aj kuracie stehna, ked uz si moze odhryznut zubami 😅

nany, kako je stale take iste... dokyna nevolala, takze v labaku nic nenasli... este vydrzim aspon do piatku a ak ziadna zmena, tak to tou BKM nebude... inac je to dost tazke: napr. kava bez mlieka mi nechuti... sladkosti nejake bez suseneho mlieka kupit je tiez tazke... varenie detto... ale ak to pomoze, tak sa naucim s tym zit... ale mam pocit, ze tam pes nie je zakopany...

juj skorvi, nany... vas vytrapia v noci deturence... a cez den vam dobre spinkaju? aj nas maly buntosi v noci, ale on potom aj zaspi hned... takze to az take zle nie je...

nany100
7. okt 2009

tak v mlieku to nie je, môžeš si vydýchnuť...ťažko sa asi žije bez mliečka a výrobkov z neho, hm neviem si ani predstaviť...cez deň spí tak dve hoďky doobeda a poobede ešte asi trištvrte...začala vynechávať ten podvečerný spánok...ale nebudem ju nasilu nútiť, keď sa jej nechce, tak sa nechce...zaspáva tak medzi 19:00-20:00...podľa toho kedy naposledy spala...cez deň sa to dá, ale tá noc je konečnáááá 😖

sabinazv
7. okt 2009

no uvidime... ale kdesi som citala, ze na vylucenie tejto alergie stacia 3 dni... tak vydzim 5 pre istotu 🙂
Mna to mrzi hlavne preto, ze ja som teraz velmi na mliecne vyrobky... nikdy mi tak nesli ako teraz, termixy, rozne tvarohove kremiky... jogurty, kefir, syry... uf, ake sliny sa mi robia 😀

aj nas maly spi doobeda a poobede... ale tak po 2-3 hodky obidva krat... a vecer o tej 18.30 si uz tak sucha ocka, ze sme o polhodku posunuli kupanie... a pri papani vzdy zaspi, ho uz len prelozim do postielky... a strasne ma teraz silny tah... nehryzie ma, iba sem tam sa stane... ale hrozne silno taha... ma bolia bradavky, ze uff... chodim teraz hore bez ponatierana 😀

pikino
7. okt 2009

ahojteee mamule. 😀

ani my este neprikrmujeme malej mliecko staci zatial. vsak som nejaka dojka. 😀

beadz dufam, ze ti ten tazky recept vysiel. 😀

nasa dnes hajala od 21:30 do 7:30 potom sa nabumbala troska pohrala a o 8:30 zalahla az do 10:00 potom nas zobudila susedka doniesla mi cerstve pagace, takze jakeeeeeeeeeeee ranajky. a inak aj moja cele dni len reve a mrnci a nic jej neni dobre a nesmiem sa od nej ani pohnut lebo ihned chyta hysaky.

sabi ak nieco najdu tak lekarka ti nemusi volat nasa nevolala len sa cudovala ze nam nevolali z hygieny. no a oni nam poslali predvolanie postou po dvoch tyzdnoch.

sabinazv
7. okt 2009

piky, od nas si dokyna pytala cislo, ze ak nieco, tak na druhy den zavolaju...

a pridala som fotky 🙂

pikino
7. okt 2009

super fotky kde sa da take urobit? 😀

tak potom v pohode, zrejme nist nenasli. 😉

sabinazv
7. okt 2009

ked ti poviem, tak tam stravis veeela casu, ako ja.. mam ich hruuuzu 😎

photofunia.com

pikino
7. okt 2009

vsak nemam co robit cely den. hehe 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre