Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
14. okt 2009

bambi, aj my mávame také dni, ale dnes je malá zlatá, číta si knižku, gagoce, hrá sa s hrazdou...a to ani nič nepotrebujem robiť, asi preto...keď mám najviac roboty, tak vtedy vrieska 😀

aj ja čítam Mama a ja len na toilet 😀 😀 😀

krpcek
14. okt 2009

keby sme vyhlasili anketu "kde mate najvacsi klud?" tak asi jednoznacne zvytazi WC 😀 😀

miavin
14. okt 2009

ahojte čo tu nové?
mirip gratulujem a prajem veľa zdravíčka a radosti
ozaj, nám od rána sneží, ale zatiaľ sa sneh neudržal - boli sme s malým aj von, tak pozeral, čo to mu na mihalnici pristálo 😀
a dnes povedal prvé slovíčko: baba - sa vytešujeme, je to trošku taká hatlanina ale stále to opakuje : ababa baba hababa.... 😀 😀 😀

krpcek
14. okt 2009

ja som tak hladna.

som si urobila maso na stave a hladam ryzu a nemame 😠 😠 😠 a nemozem ist ani do obchodu, lebo mala spi. 🙄

zanulienka
14. okt 2009

aj u nas sa ochladilo,ale na sneh to nevyzera

nany100
14. okt 2009

krpcek, no ja som kedysi na WC aj kojila 😀 ...mala som naponáhlo a malá vrešťala od hladu...tak mi ju tam manžel musel priniesť 😀

zanulienka
14. okt 2009

uz aj my sme jedli na zachode a nie raz-hygiena 😀

krpcek
14. okt 2009

nany 😀 😀 😀 😀

miavin
14. okt 2009

zanu - už máš ten účes? a čo šaty? si nervozna????
čo sa týka detí - náš má nikedy dni, že čoby len na rukách bol, ale ja ho nechám vyplačkať sem-tam, lebo by som prišla o chrbát a o nervy o chvíľu 😀
príkrmy: my papáme každý deň okolo 10-tej - poobede len výživa a šmakuje mu parádne - moja mamina robila príkrm - tak som odšpehovala, čo tam všetko dáva - bolo to v pohode, jedno sme urobili mäsko, zeleninka - zmixovali a do druhej polky sme ešte dali zavariť ryžu - no páni, ako ten ústa otvára 😀 😀

zanulienka
14. okt 2009

elaie chutia len bio-vyrobky tie ostatne co kupujem od HEIO my tu mame taku znacku nechce.dneska som jej otvorila bio-zelenina a hovadzie maso.pani to smrdelo a jej to chutilo,fuuuj.inak aky je rozdiel medzi bio a tymi ostatnymi
mia-nervozna nie som,trosku.svadobne saty mam,pretoze do kostola mozem vstupit len v bielom,hned po kostole sa prezliekam do spolocenskych.na hlavu mam celenku z takym kvietkom,cize som skusala nic extra,ale ja mam blbe vlasy

miavin
14. okt 2009

odfoť šaty - som zvedavá

komisakpd
14. okt 2009

nieco mi uslo o zanu a mirip?

pikino
14. okt 2009

zanu budes fesanda nemboj. 😉

no pokial viem tak bio sa musi pestovat v specialnej zemine nesmie sa striekat ani hnojit umelymi hnojivami. proste ako keby si to nazbierala v lese. 😀 a kravicky sa musia past na pasi a tusim ich porazaju nejako humanne. no je na to kopec predpisov.

zanulienka
14. okt 2009

no ty koky,tak moja dcera si uz od malicka vybera.
mia-pre saty si idem az v piatok

zanulienka
14. okt 2009

komi-mam take hobby,ze sa rada vydavam,tak si to z muzom zopakujeme este raz

komisakpd
14. okt 2009

zanu..este raz? ako je to mozne? a okolnosti? kedy ti bude?

miavin
14. okt 2009

piki - presne tak - si to krásne rozpísala - ja som to tiež nevedela, tak ma mm poučil 😀
zanu a ten účes si necvakla?

cikyta
14. okt 2009

Zanu,nech vám to v sobotu výjde a som zvedavá na foto šťastnej rodinky 😉

Dnes robím všetko jednou rukou.Dávam prať,vyberám z práčky,vešiam...atd...Všetko je fajn,dokial mám svoju "hviezdu" na rukách 😠 Dnes výnimočne furt!!!! ☹
Bola tu na sekundu švagriná-vyvenčiť nášho psa.Kým som jej ho zapínala,dala som jej Sisu podržať.No tá hned šuflík ako svet!!!!!A ruky rukate ku mne!!!!!A to ju mesiac nevidela!!!
Včera a dnes sme neboli medzi ludmi a už je z nej maznáčik!!! 😒

pikino
14. okt 2009

zanu mala vie co je pre nu dobre 😀 typicka zenska. 😀

ciky a bude horsie, 😀

zanulienka
14. okt 2009

kedze sme nemali svadbu v kostole nemozeme dat elaiu pokrstit a ja chcem,kedze mam obidve baby,tak aj tuto.musime sa zobrat v kostole a len tak nam ju pokrstia.cize najprv krst a potom sobas alebo naopak 😅 ,neviem.svadba bude tuto sobotu.VSETKYCH POZYVAM 😀

miavin
14. okt 2009

zanu - balím kufre...... tu sneží a sneží - ak to bude takto do večera, zajtra sa ideme sánkovať.....tak nám bude lepšie v teplej espani, nie??? 😀 😀

cikyta
14. okt 2009

Piki-nieeeeee 😝
Zanu,už štartujeme.Sisa rada tancuje ako žabka na mieste-hore dolu výskoky.
A ja mám rada koláčiky,takže OK.

zanulienka
14. okt 2009

ciky-tu budu v presile skor morske priserky a kedze ja ich velmi nemusim,tak si zabalim klobaskovy rohlicek

cikyta
14. okt 2009

Fuha! (že klobáskový chlebíček 😀 )
No,tak Sise beriem cecky a ja som v poslednej dobe tak hladná,že zjem aj surovu morsku príšerku.Ale aspon sa vytancujete,či? 😅

pikino
14. okt 2009

ja uz mam zbalene 😀
zanu donesiem ti nejake rezne v chlebe? 😀

skorvankova
14. okt 2009

mia, aj moj dnes zacal baba, baba potom dadada, velmi sa s toho tesim.
Aj on uz sedi bez opory 😉

mirp-gratulujeme, prajeme vela zdravia.
Ja odoberam mama a ja a citam to pri kojeni. 😉
Dnes maly zaspal sam bez cici, bez hojdania a podobných somariniek.

zanulienka
14. okt 2009

ale ja si fakt beriem bagetu.tancit budeme ich cudne tance

komisakpd
14. okt 2009

tak ja uz mam 39,1°C ..to z nemocnice sme si nieco priniesli..a to podla pravidiel by sme mali prist z nemocnice zdravi..

skorvankova
14. okt 2009

komi, skore uzdravenie.

ake kase davate svojim drobcom?

beadz
14. okt 2009

ahojte babenky. tak zbezne som vas precitala, ale nie vsetko 😝
aine, pomahat na lezenie by sa nemalo, presne teraz sme sa o tom bavili na baby telocviku. proste deticky sa musia dostat do kazdej polohy same, takze ja by som to na tvojom mieste nerobila.
zanu, si schvalne dala vediet na poslednu chvilu, co ? 🙂 uz su vsetky letenky vypredane 🙄 .
inak my by sme mali toho roku stretko po 20 rokoch, keby ho niekto zorganizoval. a mozno aj ano a mna radsej ani nepozvali 😀
ale co je dolezitejsie, ze mame dnes 9 rocny vyrocnik sobasa. uz mi volal muzicek ze cestou zo sluzobky skoci po vinko. dufam ze nepride v noci, lebo to uz zo mna nic... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre