Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

elfi1
26. okt 2009

no fajn, tie deti sa nachodia po doktoroch. u nas v Modre je to onicom so zubarmi. ja chodim do blavy - nastastie len raz za rok.
tak neviem,kde by som maleho dala.
jaaaaj, sak ved manzo ma znamu zubarku. tak jej sa aj spytame a aj ho moze pozriet 😀 . no a mam to vyriesene
ved nech ju kusne domco do prsta 😀

a ja som mu dnes po kupani dala jeho prvu zubnu kefku. jednak bol pod mojim dohladom a aj ho tozabavilo a nekrutil sa a neplakal. dufam,ze mu to vydrzi

beadz
26. okt 2009

mia, este som cviklu nedala, len teraz dam prvy krat. uvarim so zemiakom a zmixujem. vsetko robim takto.
sabi, a este ma napadlo, ked danko nepapa, neskusala si kupovany prikrm ?

miavin
26. okt 2009

ciky -nič si z toho nerob - ani ja neviem....ja som dávala mäsko a zeleninku a cestovinku a ryžu a som myslela, že dávam všetko a vidím že nie 😖

sabinazv
26. okt 2009

elfi, aj my mame tie kefky z DM, ale sa bojim, ze si vypichne oko...lebo on ma velmi prudke pohyby, tak mecuje s tym okolo hlavy... do pusy si to nedava... ani lyzicu... to one bojkotuje 😎

beadz
26. okt 2009

my mame take hryzatko okruhle a na jednej strane je kefka. a vkuse by to mal v ustach. dobre mu to robi na dasienka 🙂

krpcek
26. okt 2009

ahojte, to s tymi zubarmi som pocula aj ja - chystam sa tam,ale az po novom roku, lebo musim ist aj ja.

sabinazv
26. okt 2009

aj zelena fazulka a cervena sosovica sa mozu... sa na ne chystam... fazulka uz caka v chladnicke 🙂
(sosovica v obchode) 😅

miavin
26. okt 2009

bei - ale normálne kúpená cvikla? či zavarená? či aká?
baby a ako robíte tekvicu, baklažán, cuketu.... atď....?????????

sabinazv
26. okt 2009

bea, aj to mame... ale on to nechce... ani hryzatka... najlepsia je ruka... 😝

cikyta
26. okt 2009

Mia-aj cestoviny sa možu? A vaječne,či bezvaječne?

(Minule dal malej muž cerealnu tyčinku do pusy a tej sa roztopila v puse čokoláda z toho.No moje nervy 😀 To ani on nečakal.)

beadz
26. okt 2009

mia, normalna surova cerstva cvikla.
a cuketu robim normalne ze nakrajam so zemiakom, zalejem s dojcenskou vodou, uvarim a spolu s tou vodou zmixujem a vybavene

sabinazv
26. okt 2009

mia, jasne, ze cerstva 😅
no a priprava jednoducha, hodim do hrnca s vodou a varis... pripadne ak nad parou robis, tak tam...

cestoviny bezvajecne...

miavin
26. okt 2009

ciky - ja netuším aké to boli cestoviny, ale neuškodilo mu - nechcem ho všetkého strániť.... raz mal rezance, potom nejaké vrtuľky atď.....
ale ma zaujímajú tie tekvice a ostatné, no my máme hryzátka-kefky dve - myslím že od firmy nuk - jedna je celá umelá a druhá ako kefka ale miesto štetiníek umelá hmota.... má to rád a najlepšie je na tom, že to má taký chránič - aby si to nevopchal ďaleko.... z jednej strany, ale výrobcovia nedomysleli, že dieťa si vždy otočí hračku opačným smerom 😀 😀 😀

beadz
26. okt 2009

ciky, a ako budete papat cestoviny ?
simon so svojimi dvoma zubami toho asi velmi vela nenakuse

krpcek
26. okt 2009

baby a kolko vam spapaju drobci? ja stale do malej nedostanem viac ako 40ml. . . hocicoho.

romanakatka
26. okt 2009

no ako dobre som nakukla 😵 riešia si príkrmy, to som rada načerpáme info, bo ja som taká neskúsená a len začíname 😅

inak to hryzátko máme aj my 😵 a len nejaký týždeň má úspech, konečne pochopil ako to treba dávať do ústočiek tak to obžúva 😀

beadz
26. okt 2009

krpcek, raz mi spapa 100 ml, niekedy ani polovicu... rozne je to.

krpcek
26. okt 2009

100?? tak na taky objem som este ani nepomyslela. 😀 najviac mi spapala 60ml ryzovej kase a aj to iba raz.

romanakatka
26. okt 2009

a dávate potom ešte mliečko? Alebo neponúkate...

beadz
26. okt 2009

kati, ja nedavam. myslim ze ked nechce viac jedla, tak mlieko do neho pchat nebudem. ak ma hustejsi prikrm tak skusam caj, alebo vodu, ale s tym mam velky problem. on mi vobec tekutiny nepije. len to mlieko.

krpcek
26. okt 2009

kati nie, ja jej dam zapit cajikom a mliecko dam najskor o hodinu a aj vtedy ked nechce papat vobec.

sabinazv
26. okt 2009

aha... tak ja pockam na inu otazku 😒 😀

sabinazv
26. okt 2009

baby a ake caje davate drobcom...? ja som mu navarila taky bylinkac a hodil na to bobek.. proste vsetko co nie je mlieko je bleee

krpcek
26. okt 2009

sabu ja jej kupujem HIPP caje - teraz u nas leti "cervena karkulka" - jablko, pomaranc a sipka.

romanakatka
26. okt 2009

no nás preháňalo, tak začneme zase od začiatku asi s príkrmami... vrátime sa na chvíľu k zemiačiku s mrkvou, to mu chutilo... už mám trošku obavy z nových vecí keď takto reagujeme... 😖

sabinazv
26. okt 2009

hipp su sladke... s cukrom, ze?

elfi1
26. okt 2009

sabi - nas maly si oblubil bylinkovy z Alnatury v DM-ke. je taky jemny a svetly. ostatne - napr. od Lerosu, su vsetky take tmave. tento je chutnucky.

romanakatka
26. okt 2009

voda ani čaje u nás tiež nemajú veľký úspech... 😝

no a kombinujete zemiak vždy s niečím alebo aj tri druhy zeleniny?

Asi kúpim príkrmy hotové a bude pokoj... ale domáce je domáce zase... 🙄

krpcek
26. okt 2009

sabi tam nie je cukor, ale tento je sladucky. predtym sme pili feniklovy

sabinazv
26. okt 2009

u nas vodu maly vypije...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre