Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
8. nov 2009

bei... 😀 😅 no, ked je ticho, svedci to pri dietkach o huncutstve... 😅

beadz
8. nov 2009

inak, pisali ste o nocnikoch. to uz fakt myslite ze sa naucia ? ako to chcete urobit ?

nany100
8. nov 2009

bea, šimimu chýbajú asi vitamíny 😀

macik, dík 😉

nanočník vraj až od dvoch rokov sa má učiť, aby to nebolo kontraproduktívne 😉

zuzik25
8. nov 2009

cafte.
ciky, neviem co povedat. ☹
my sme mali dobru noc, zaspala o 21 a vstala o 6, o 7 ju vzal ocko do obyvky a ja som si pospala do 9, ale som rano dostala ranajky do postele, ze prazenicu a je mi z toho zle plus som dostala mrchu mrchavu, tak mi je hrozne. ale vcera som si konecne po dlhych mesiacoch zafarbila haro.

mi volala mamca, ze jej priatel co ma dceru, tak boli s priatelom a znamymi v bare a tam ho nozom prebodol daky debil, odzadu pod pluca, tie mu zaliala krv, zatial sa drzi. ☹

my uz nocnik mame, ale len skusame ju tam nachvilku davat, aj to ju musime drzat, lebo sama este nesedi.

beadz
8. nov 2009

nany, asi 🙂
zuzik, ti poviem ze aby sa clovek bal ist vecer niekam von. otras !!!
inak, dnes som mu urobila kuracinku so zemiakom a hraskom ale menej, reku ved aj tak malo papa teraz tak naco to potom budem vyhadzovat a ako na just, zjedol vsetko a mam pocit ze by este aj viac zvladol...
a porazku 😖

beadz
8. nov 2009

tak, moji chlapi su vonku, dufam ze nepridu skor ako o stvrtej.

anib
8. nov 2009

ahojky 🙂

petusko
autor
8. nov 2009

ahojte 🙂
same smutne spravy ☹ je mi to luto, neviem, co napisat. snad len vela sil vsetkym ☹
ja som sa rano zobudila s ukrtunou bolestou hlavy, dala som si aj kavu, aj tabletku a nic, stale mi je blbo 🙄
chcela som si s detmi pospat teraz cez obed, ale ako na potvoru Petik zaspal 10 minut pred tym, ako sa Marceli zobudil 🙄 tak uz len vydrzat do vecera, dnes zalahnem skoro.
ked vstane Petus, tak pojdeme asi na prechadzku, ak nebude prsat.
idem dokoncit jablkovu tortu, uz sa chladi, strasnu chut som na nu dostala 😅 😝

beadz
8. nov 2009

petusko, hod mi jeden kusok. aj ja by som si dala nejaku torticku, len keby ju mal kto upiect 😝

beadz
8. nov 2009

ahoj anib. co nove ? ty si co piekla ? co mi posles ? 😉

petusko
autor
8. nov 2009

bea chytaj 😉
decka su uz hore obidve, tak ideme von 🙂

beadz
8. nov 2009

petusko, fajnyyyyyy 🙂 dikes
idem hodit svoje objemne telo do vane a dufam ze uz konecne docitam aj knihu. tak zatial pa

adya01
8. nov 2009

bea: ja celkovo hamanka nekupujem, mne to divne chutilo a mam pocit, ze do sladkych vyziviek davaju zelatinu alebo nieco take.... nase naj su HAMI a OVKO, ked je akcia tak aj sunarek.

No a s tym nocnikom...skusali sme aj my ale "pindik" vyskocil a ocikana som bola...tak este chvilu pockame, aj tak ho tam este moc kolise na vsetky strany 🙂

beadz
8. nov 2009

adya, ani ja to nekupujem, len ked uz som na to natrafila, tak som to tu hodila, aby ste si davali pozor.
ja kupujem tiez hami, ale este som vela nedala lebo vacsinou robim svoje, ale napr. telacie masko som nekupovala, tak to som napr. dala. a ovocne som kupila sunarek, neviem ake budu, ale svagrina velmi chvalila, tak ked mali akciu minule v tescu, tak som par zobrala.
a musim nasho cibazola pochvalit, dnes papal trocha vyzivy s piskotkou. samostatnu nechcel vobec, ho napinalo, ale zamiesala som do vyzivy co som robila a zabralo to.

adya01
8. nov 2009

bea, ale na druhej strane dobre vediet...ked si zoberies tieto potraviny pre male deti by mali byt fakt v 100% stave a je dost ubohe ked sa niekto snazi zarobit na ukor zdravia malych deti... Z casu na cas hlavne v cechach citat o stiahnuti roznych potravin pre deti...Clovek fakt musi vsetko kontrolovat a naozaj plati, to co doma uvaris aspon vies co jes a co v tom mas 🙂

adya01
8. nov 2009

my mame dnes slzave udolie, prvykrat som ho musela uspat na rukach, tlaci sa mu druhy zubok a si ho to dost boli tak je nervozny, len mrnci a do toho este aj to pocasie...
Ja davam malemu aj tie safari susienky, len on by to najradsej spapal vcelku 🙂 minule som mu dala rozok nech ohryza a bol sama omrvinka, tak som to isla povysavat a vcucla som mu bradu - sme sa smiali, ze ma liposukciu zadarmo 🙂

beadz
8. nov 2009

adya 😀
ja teraz hladam na nete nieco o znakovani, chcela by som to s malym robit.

adya01
8. nov 2009

ked sme boli tehotne tusim to bezalo na damskom magazine a boli tam aj nejake www.stranky a centra...len to uz bolo davno 😒 Aj minuly tyzden som to niekde videla v tv...len ta pamat ...

beadz
8. nov 2009

tak nieco som nasla, poslala som mail, som zvedava...

beadz
8. nov 2009

dokonca som nasla aj slovnik znakov, sice v anglictine, ale to je jedno. huraaaaa. zajtra zaciname 😵

cikyta
8. nov 2009

Ahojte.Tak práve som si obarila malu kašou. ☹

cikyta
8. nov 2009

Nechcela O 6 papať,tak som ju dala teraz mužovi,nech ju prihreje trošičku ešte.
(Jemu vyvrela a nakydal mi ju do taniera,čo som nevedela 😠 Vždy ju chutnám,teraz som mu verila a ked mi ju doniesol z kuchyne do izby,tak som ju hned dala malej do pusy.No ten kriiiiiik ☹ )
Hned som začala vrieskať po nom a on samozrejme po mne.
Kurňa-to mám už ozaj všetko kontrolovať a robiť len ja? Ved z nevyspatia ani nevidím! Nie sa ešte sustrediť,čo robí muž v kuchyni 😠

cikyta
8. nov 2009

Teraz budem 3 dni sama ako "Robinson".No nebudem s "Piatkom",ale Silvinkou.Pomooooc 😀
Tá znaková reč môže byť zaujímava.Už som o tom počula.Myslím,že aj jednu opičku si tak naučili a rozprávali sa.V TV som to videla.

cikyta
8. nov 2009

No tak čavte maminečky.Idem do vane...... 😵

beadz
8. nov 2009

ciky, chuuuda silvinka. to su celi muzi...
zeny, ja mam viete aky problem ?.. za posledny tyzden sa mi stalo uz 3 krat, ze simon zalomil o pol siestej-siestej a vobec sa nebudi o osmej. nemozem ho ani okupat, ani tym padom neje (naposledy papa o piatej a potom az okolo druhej sa zobudi na hlad). nechapem ake to ma pochody ! 😠
teraz zase chrni, uz som urobila poriadok v kuchyni, hrnce trepala a on stale nic. teraz sa tam muz holi a on ani tuk. ma poraziiiiiii

dooscoby
8. nov 2009

ahojky..ja len tak na skok...sa smejem na vasich detickach...pekne sidielka su to 😀 ...nasa este nelozi tak mam klud ale musi byt na zemi inac by letela lebo sa vrti a vrti...manzel je chory a som z toho na prasky...fnuka a stona horsie ako male deco....som grogy bo sice zobral malu von ale ja som zatial lietala po byte s vysavacom a handrou 😠 ....este psa vyvencit a padnem mrtva do hajan
typ na papku malej chutilo tekvica plus zemiacik zmixovat s kuracim maskom a trosku petrzlenovej vnate

majka_dk
8. nov 2009

ahojte,

my vas tu pekne sledujeme cely tyzden, len nestihame pisat 😉

my este tiez nelozime, ani nestojime, ale uz celkom pekne sedkame 😵 s papanim je to stale o tom istom, ovocicko a vyzivy spapa pekne a zeleninku papame spolu so zvieratkami (safari od hami), na tie mi otvori pusu a ja mu supnem lyzicku, spapa tak okolo 70-100ml plus 1-2 zvierata 😀 co nie je az tak vela, ale aspon nieco.
spanok stale o nicom, uz som presunula postielku uplne k posteli a dala dole jednu stranu, nech je akoze pri mne lebo som musela v noci vstavat aj 20x (cumlik, pohladkat, odkryt,..) a uz ma slo fakt rozhodit.
takze sa pridavam do klubu nevyspatych mamiciek a este, ako tak citam, aj do klubu skorpioniek, je nas tu celkom hodne 😉

pekny vecer

jankaaa
8. nov 2009

ahojte babulky tak my sme dnes doobedu mali celkom pekny dnik maly si aj pospinkal 2 1/2 hodinky ale poobede nam zaspal v aute a po 15min sa zobudil tak do vecera bol mrzuty placlivy ale teraz uz hajenka...

babenky dnes pridem do izby a vidim ako manzel si troska vyhadzoval maleho...no ja som myslela ze ma porazi...ja sa tak bojim...ako nie velmi ho vyhadzoval len tak troska...ja co som citala o tom traseni no ja sa strasne bojim

beadz
8. nov 2009

tak nastastie sa zobudil, cize uz je obriadeny, napapany a spinka.
doo, tekvicka so zemiakom aj nam chuti, tu kuracinku skusim do toho pridat.
majka, ake zvieratka ? vobec neviem o co ide.
jani, to vyhadzovanie fakt nie je dobre. aj ja som citala ze to je pre babo taky otras ako naraz v aute pri nehode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre