Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

elfi1
23. nov 2009

nas da do pusy vsetko co mu pride pod ruky.
najviac sa potesi, ked zbada nejake papuce. to sa z radostnym vyskotom stvornozky rozbehne k nim a uz by ich aj kusal.
a ja mam po licach modriny, co ma "pusinkuje" ta moja mala pirana 😀

beadz
23. nov 2009

elfi, ako by si o simonovi pisala 😀

macikjm
23. nov 2009

a tie nemocnicne zlyhania...hruza... ☹
inak mojej kmotre odporucila dr. potrat na zaklade AFP testov...na amnio neide...ide na morfolog. usg...ale je pevne rozhodnuta nechat si babo, ci zdrave, ci chore... 😔

petusko
autor
23. nov 2009

bea, tak asi odisla odo mna, dnes som ju vyprevadila. 😀

elfi1
23. nov 2009

ale rozpravat sa mu zatial velmi nechce. to len: a jejeee, he he, a ba. ale ziadne mama, tata 😀

petusko
autor
23. nov 2009

elfi, sak to ma dobru slovnu zasobu, u nas najviac dedede a dadada 😅 ale uz vie dat pekne papa 🙂

beadz
23. nov 2009

petus, tak dik 🙂
elfi, ani moj nehovori, iba ked place tak ajajaj a dadadada a prska (taky slaby odvar od brrrrrm... 😀 ) a hlavne ked ma plnu pusu 🤐

miavin
23. nov 2009

elfi - no to nášmu chutia nohy, brada - bože on má taký hryz silný, že mojej mamke ostala modrina normálne, ešte že nemá zuby..... 😀 a najradšej trhá z tatinovej hrudi chlpy.....jéjda to je utrpenia.... a môj manžel miesto, žeby sa obliekol, tak trpí a slzy tečú....ale má radosť drobec - to je najdôležitejšie....
a náš poklad nejaký narcis bude - zdrhne vždy do chodby a pozerá sa do zrkadla a rozpráva sa - usmieva sa....no by ste sa pocikali jaký je bohovský 😀

beadz
23. nov 2009

zienky a viete co robi simon ? napr. teraz pred chvilou. jemu vypadne v noci cumel, spinka dalej, ale posadi sa a place a ruckou smatra okolo seba a hlada ho. ale vsetko v spani. robia to aj vasi drobci ?
mia, zrkadlo je aj nasa super zabavka 😀

zuzik25
23. nov 2009

jeej, tak aj u vas vedu papuce? nasa mala sa ide za nimi zabit, ked ich zbada ze su vyzute, to je asi naj lakadlo pre nu. momentalne teda, ktovie co to bude zajtra. 😀
a chlpy detto, ale to trpi len ocinko, maminka zas trpi pri trhani vlasov.

miavin
23. nov 2009

zuzik - no tie vlasy....to ani nevravím, ten keď zdrapí maminu, mám čo robiť aby som ho neodstrčila - hroooozna bolesť a najhoršie tie spodné vlasy
bea - no aj náš šmatrá po cumlíku ale my máme svietiaci v tme tak už keď sa tak zobudí - tak ho väčšinou nájde, ale niekedy ho aj vyhodní von z postieľky.....takže ako kedy.... no zrkadlo zrkadlo - povedz že mi - kto je najkrajší na zemi...... a zrkadlo nič - tak ho začne oblizovať 😀 😀

miavin
23. nov 2009

no nič - idem do hajan, nech sa vyspím nejako - prajem dobrú nocku a pekné sníčky 😉

macikjm
23. nov 2009

bei...mia....zlatunki su...musi to byt bohovske...

aj ninke sa pacia vyzute papuce....tiez sa nimi trieli ako sidielko... 😀

beadz
23. nov 2009

dobruuuuu

petusko
autor
23. nov 2009

aj ja sa lucim, dobru noc 🙂

beadz
23. nov 2009

ja neviem tak skoro spat 🙄 .

cikyta
23. nov 2009

Bea-cez den spinká každu druhu hodinu tak pol hodku a poobede aj hodinu.No už večer aj 4 hod.nič (aj ked vidím,že by spala) a noc hrôza. ☹
Tak dobru nocku............

Teda-ako komu 😒

beadz
23. nov 2009

ciky, tak tebe sa silvinka vyspinka pocas dna, tak sa nediv ze v noci je cula 🙂

cikyta
23. nov 2009

No veru Bea......... ☹
Ale aj tak ju milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!

Už ozaj dobruuu 😔

nikinka008
23. nov 2009

sabinazv....dakujem pekne za link urcite mi to pomoze 🙂

miavin
24. nov 2009

dobré ránko - otváram - sem-sa babenky.....
no my padáme sami....je to kruté, ale snažím sa byť na blízku ale akoby nevidím - a akurát som pozerala tak nám to ide skvele. malý sa vyšplhal k takej stoličke - hokerlíku - potom šiel do kolien a na dupku, prišiel k stolu - vyšplhal - otočil sa ku gauču - zobral si hračku a už sedí na zemi a búcha nou o podlahu....tak sa teším 🙂

beadz
24. nov 2009

dobre ranko. nechapem, ale maly zalomil o siedmej... rano sme mali hnedy poplach, ale vyzeralo to akoby aj on kramoval 😀 . pekne ho precistila ta vcerajsia cvikla 🙂
mia, aj simon pada sam, teda uz ani velmi nepada, pekne si sadne spat. len teraz zacal mat obdobie, ze si mysli ze uz sa moze aj pustit a vtedy ma az pot oblieva... najradsej sa postavi ku gaucu, kde je prehoz a len cakam kedy to s nim rupne 🙂

miavin
24. nov 2009

bea - no presne - my tiež máme také deky či ako to mám nazvať - a ťahá to a ťahá....až to raz vytiahne a poletí....no ale musí sa naučiť...je šikovný, tak som spokojná, že je taký samostatný. Ale bohovsky sa teším na vianoce a stromček - to bude len sranda.... 😀

cikyta
24. nov 2009

A kolko by mi mala spať počas dna? Myslela som,že každu druhu hodinu?
Ako spávaju vám drobci?

beadz
24. nov 2009

mia, tak to bude ina sranda ten stromcek 😀
ciky, dobre ti spinka, bud rada, lebo simon spinka velmi malo cez den. uz aj v kociku max. 45 min. pospi.

cikyta
24. nov 2009

To hej Bea,ale potom predsa tá noc 🙄 Ani táto nebola o nič lepšia.Ja by spala,až by plakala 😢

A tých 45 min.ti spí ako často?

beadz
24. nov 2009

2x max 3x za den. ale niekedy to je len 30 min.

beadz
24. nov 2009

ciky, len ja uz nekojim a neuspavam na prse, takze to je ine. on sa napr. prebudi ze mu chyba dudel, tak mu ho strcim a spinka dalej. tak mozno siska takto hlada cicu a preto tolko musis vstavat. lebo podla mna hladna nie je, ci ?

miavin
24. nov 2009

bei - popíšeme potom - komu prvému pôjde stromček k zemi 😀
ciky - no náš bubá ako kedy -ak sme doma a má postieľku, tak ráno okolo tej 7-7.30 - t.j. po hodine a pol.....potom tak každé dve hodinky - v kočiari len tak necelú hodku, v postieľke tak hodku - hodinku a pol..... ale niekedy spí doobedu dvakrát a poobede len raz....je to rôzne

cikyta
24. nov 2009

Hej.Aj to.Miesto cumla hlada cicík.
Siska cumlík nemá.Aj to je zle ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre