Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
25. nov 2009

Korelka dík.Sakra , ako sa bojím... ☹ Chystám aj termosku pre jedlo,lebo tam budeme dlho.Sama som hladná,ale nedokážem nič zjesť zo stresu.Mna táto ortopedia privedie na psychiatriu 😖 Ja si niekedy niektore veci hrozne moc beriem.Ale zdravie mojej dcerky bude vždycky prvoradejšie,než všetko ostatne a tak sa bojííím 😒

cikyta
25. nov 2009

Dooscoby,tak vyrážky su už len dobre znamenie konca choroby 😉 (Kto by to povedal?To som nevedela.)

OZAJ: Co dávate malým na soplíky? Máme ich a libenar nejako nezabera. Ráno je hrozne aký má plný nos a ked plače je celá mokrá zo soplíkov. ☹ A stále si škriabe noštek pästičkami.

dooscoby
25. nov 2009

ciky neboj....zvladnete to na jednotku...o tej chorobe som uz pocula ale ze ju dostneme my by ma ani vo sne nenapadlo 😝 ...my sme pouzivali len sterimar morsku sol a odsavali do aleluja...pomaha pamycon ale neviem ci je aj volno predajny treba spytat v lekarni

petusko
autor
25. nov 2009

ciky, libenar je podla mna o nicom. je to len obyc. fyz. roztok 😒 nam sa teda neosvedcil vobec, minuli sme asi jednu ampulku, ostatne tam stoja nepouzite.
mar z morskej soli je fajn, alebo potom nasivin kvapky, lenze tie max. tyzden. ale nam pomaha.
inak aj marcel ma teraz sopliky, ale len biele az priesvitne, tecu z nosteka, ale u nas je to znamenie, ze dalsi zu na obzore. aj pri tom prvom, resp. druhom to tak bolo.

petusko
autor
25. nov 2009

korelka, tak teba by som na katku teda netipovala. vy dnes teda oslavujete spolu s drobcom 🙂
siesta choroba je inak taka divna, dokaze poriadne vyplasit, aj petik ju mal, dva dni a dve noci zabaly, potom presne tie vyrazky, dostal fenistil a po troch dnoch mu nic nebolo.

petusko
autor
25. nov 2009

jaj a este ma napadlo k tomu fenistilu, ze aj ten zvyknem dat pri velkej nadche, odpuchne sliznica od neho.

dooscoby
25. nov 2009

petusko nam obvodna predpisala tiez fenistil ale v nemocke nam dali ten dithiaden nato 1/4 ma brat 3xkrat denne...my sme nastastie dake vysoke horucky nemali len mierne zvysena teplota..pripisovali sme to zubkom a vyklula sa z toho siesta choroba 😠

beadz
25. nov 2009

tak, sme ulozeny, ale este protestuje... a to uz pred pol hodinou skoro zaspal aj s hryzatkom v puse 😕

beadz
25. nov 2009

moji chlapi uz spia obaja. kde ste baby ? aj vy ste zalomili ?
ninna a preco uz nechodis cvicit ?

komisakpd
25. nov 2009

ja idem pozefat panelak

sabinazv
25. nov 2009

Nazdo Bea, roztocime to? 😝 😅

ja som tu, aj moje dieta sa tu pri mne hra, zasa postielku osomral 😎

beadz
25. nov 2009

jasan sabi 😉
ja som rada ze som ho od zaciatku naucila na tu postielku vo vlastnej izbicke. sice to bolo na zaciatku o hubu, ale aspon teraz ked uz je "mudrejsi" tak nevymysla.

beadz
25. nov 2009

sabi, a danko do kedy rano spinka, ked sa tak neskoro este bavka ?

sabinazv
25. nov 2009

to si tej pravej poslala tie recepty... 🙂
dnes som drobcovi kupila bananovu kasu na dobru noc.. ale dnes sme to uz nepraktizovali, zajtra vyskusame ...

no nas maly pekne a rad spinkal v postielke... to len tento tyzden bojkotuje... snad ho to prejde...

zanulienka
25. nov 2009

ja som tiez tu.svokra mi uspala certicu

sabinazv
25. nov 2009

bea, spi tak ako vzdy... vstava ked sa rozvidnie... pred 7.h... ale teraz si celkom dobre pospi cez den, vcera aj dnes 3x schrupol po 1-2 hodkach...

sabinazv
25. nov 2009

nazdo zanu... a akym stylom ju uspala? 😉

zanulienka
25. nov 2009

spievala a to musim aj ja a to vzdy,takze ideme po ulici a spievam-nahlas,uz len flaska mi chyba do ruky 😅

beadz
25. nov 2009

sabi, ked som to pisala tak som nevedela ze si tu. neber to prosim ako provokaciu

beadz
25. nov 2009

caues zanu, no vidis a ty na nu nadavas... uz si zdrava ?

zanulienka
25. nov 2009

uz asi ano.teraz ako je elaia vacsia a uz si s nou nevie robit co ona chce,pretoze mlada pani protestuje,tak je svokra super.a teraz ma elaia plakat za kazdym kto k nam pride,nedaj boze ak niekto pride a nezoberie si ju na ruky-to je placu.rano,ked pocuje ako ide manzo na wc automaticky zakrici-AITAAAA,ruky natiahnute a musi si ju zobrat na ruky.

sabinazv
25. nov 2009

bea, v poho 😉

beadz
25. nov 2009

ja som takaaaa hladna. pomoc

sabinazv
25. nov 2009

vsak si nieco daj... my sme mali bryndzovu natierku, cierny chlebik a cherry paradajky k tomu, mnam 😵

macikjm
25. nov 2009

ahojte...
bei....a to ako sa dalo, dat spinkat babo do svojej izbicky????verim, ze je to len o zvyku...ale juj....ja si to aj viem predstavit, len nie zrealizovat...

beadz
25. nov 2009

sabi, mnaaaaaam. uz nechcem hrmotat v kuchyni, tak uz padla pistaciova deli a teraz tlacim peprove tuc ale take to je slane, ze by celkom bodlo nejake vinko k tomu.
macik, ti poviem ze mi nebolo vsetko jedno, ked taky 2,5 kilovy maly cloviecik spal vo vedlajsej izbicke, tak ale povedala som si ze si musime zvyknut a slo to...

sabinazv
25. nov 2009

bea, vsak si ulej ked mozes... ja mam nacapovane sumive C s magnezkom a vapnikom 😅

jaj a my sme dnes mali premieru, sla som s malym busom... a pohoda 😎

beadz
25. nov 2009

fiha sabi, si davas... ja mam vodicku cistu.
s akym malym busom ? som nejako mimo...

sabinazv
25. nov 2009

bea, treba vitaminy... zuri chripajzna 😀

sla som s malym (synom) busom (starym) od nas do mesta 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre