Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
15. dec 2009

ciky-co si nevyskusala,mala si chytit a potriast z kocikom

beadz
15. dec 2009

inak do polska by som zasla aj ja. mlieka tam maju ovela lacnejsie a vobec vsetko... len teraz pred vianocami nehrozi. som rada ze nemusim strcit nos do ziadneho obchodu. vcera sme kupili stromcek, tak asi dnes vecer ho vyzdobim. uvidim ako sa mi bude chciet. len neviem nikde zohnat fialove ozdoby, ma to stve 😠

beadz
15. dec 2009

moj nezmar je hore, tak padam. paaaaa

sabinazv
15. dec 2009

helou znovu,

giuli, vitaj po dlhej dobe 😉 aj nas maly jedava tak casto v noci... su to hladose proste...

a to je dnes co za den? uz som mala 3 telefonaty, co chcu so mnou robit anketu, alebo do bytu sa mi trepu robit rozbor vody a merat elektrosmog... potom prezentaciu nejakych vyrobkov... a teraz som jednu zrusila co nestihla ani povedat o co jej ide... tsss, to odkial maju vsetci na mna cislo? 😠 mi zaspalo dieta a skoro ho zobudila... tapa jedna otravna...

ciky, aj my sme pomazali vacky all toysu... no vsak tiez som sa dospekulovala s tou sedanou a nakoniec si mlady vybral sam... ked som ho videla ako si v nej spokojne hovie, tak bolo rozhodnute 😎

sabinazv
15. dec 2009

a choranikom zelam skore uzdravenie... to co je za virozu? my sme nastastie zdravi.. ale vraj su rozsirene kiahne teraz... aj draheho kolegov syn ma kiahne, tak sledujeme na nasom, ci to nejakymi cestickami aj k nam domov nepride...

zanulienka
15. dec 2009

sabi-mne chytila ovcie kiahne ked mala 8 mesiacov,to boli dva tt plne placu,horucky-zle je este aj na to pomysliet

cikyta
15. dec 2009

Jáj sranda,Vždy ked zakašle muž,tak hned aj Silvia 😀 Lenže ona sa robí.Opakuje ako papagáj.
Včera som sa napila a urobila som potom že: ááááááááááááááá
A tá krpatá kuká a tiež že áááááááááááá 😀

miavin
15. dec 2009

čaute maminy
čo tu nového????

anib
15. dec 2009

Ahojte, nikde nikoho? Som tu dlhsie nebola, cely byt hore nohami, prerabame obyvku -strop,stierky,podlahu, nestiham, a mala sa trosku pokazila - nase noci 😒 , casto sa budi, nie len na cumel, ale akoby uzkost,stale ju musim chytit, ruku opriet o jej hlavku a ona ma oboma zviera, uf, inak zubky este nemame, dasienka trosku opuchnute, ale inak nic, tak neviem.... cez den v pohode, len noci, naj by bola pri nas, rano som ju dala k sebe o pol 6,a to by spala a spala, zobudili sme sa 8,45

anib
15. dec 2009

Ozaj sabi,ako mrazis to maso na kocky,same,uvaris a rozmixujes? Ja som varila telacie a kuracie, pridala zeleninu, rozmixovala a zamrazila, môzu sa aj do tych Avent poharikov 3dcl dat,co sa davalo mliecko? Lebo mam take, aj obyc z Tesca 250ml a cele mi to spapa, chuti jej. A doobedu vyzivu,len ma stve,ze niektore asi dobre neprisali,su pokazene,ach bio! A mrchu krpy este nemam ani ja. Cudne to hadam nie je, ale aby nam za chvilu neukazalo dalsie tt 😀

ninnaricci
16. dec 2009

ahojte ...tak konečne opúšťame klub bezzubých drobcov 😀 som objavila niečo ostré v puske...taaak sa tešíme...

bambina
16. dec 2009

ahojte
veeeeeeeeelmi dlho som tu nebola.
skola, vianoce, pecenie, upratovanie. no som v jednom kole.
Simonka v noci velmi zle spi, ale uz mame vysledok.
2 zubky za 3 dni von. uff. dufam, ze to uz bude lepsie

bambina
16. dec 2009

sabi, ako maly papa?
Simonka velmi slabo, asi kvoli tym zubkom. tazko do nej nieco ine ako mlieko dostanem.

macikjm
16. dec 2009

ahojte...
bambi...no vidis...zubaciska jedne nezbedne...gratulujeme...akurat dnes som na teba myslela, ze si tu dlho nebola...tak ze asi si sa naplno pustila do skoly...a vtedy fakt nie je cas na ine...a este popri babatku... 😉 drzim place...
nina...aj vam gratulation k zubku...
my este stale nic...len sopliska hnusne... ☹

bambina
16. dec 2009

macik, dakujem. si velmi zlata.
casto na vas myslim, ako sa tu mate. len keby bol den o nieco dlhsi.
veru, do skoly som sa pustila. nastastie prace som uz napisala a skusky su v januari. tak mam chvilu na ucenie. profesori zatial celkom ustretovi, tak som rada.
a vy ako sa mate. ninka sa tesi na vianoce? co si jej kupila ako darcek?

bambina
16. dec 2009

musim prihodit nejake nove foto.
inak prisli nam aj kalendare aj pohladnice z fotolabu. sice som si to predstavovala trochu inak (asi som narocna, lebo na kalendari chybaju mena... ) ale inak celkom pekne. par darcekov z krku
pohladnice som vcera poslala, uvidime aka bude odozva.
co peciete na sviatky, nestiham vas citat.
Simonka sa nam uz vobec nezmesti do vajicka, je velmi dlha, tak uz musime kupit autosedacku. uz mate kupene?

macikjm
16. dec 2009

ale bambi...len do zalozne ma dat.... 😀
ninka je teraz chorucka...ma take sopliska, chrci jej v nose...odsavame v jednom kuse...odsajem a hned zase chrapot...ide ma porazit...kupili sme jej hovoriaceho psika od fisher price...a este jej chcem kupit netecuci hrncek...lebo nevie a nechce pit vodicku a teraz ked je chora, je to tak potrebne...aby sa jej tie hlieny zriedili...
simonke co prinesie jezisko??? 😕

macikjm
16. dec 2009

aj my chceme kupit autosedacku...keby ze je leto, tak v pohode sa este zmesti..ale naobliekana nie...
ja som zatial piekla linecke kolace, jemne vanilkove pecivo a perniky...dnes ich chcem zdobit...suche uz nebudem viac nic...este nejaky kolacik plneny upeciem a ostatne objednavam u tety cukrarky... 😀

nany100
16. dec 2009

ahojte babule, tak aj ja sem- tam čosi stihnem jednou rukou upratať, lebo naša slečinka je hrozne nerada mimo centra mojej pozornosti, takže stačí, že sa chrbtom otočím a už je rev 😒 ...včera sme mali 8 mes. a boli sme aj na poradni...váži 8100g, boli sme pochválení, že pekne priberá a že sa stále kojíme...nemáme sa s jedálničkom ponáhľať a mliečne výrobky ešte vôbec nezaraďovať...
našťastie sme zdraví a zuba nemáme ani jedného 😀 ...zistila som, že keď spíme samé v spálni, tak sú tie noci o čosi lepšie, ja som bola častejšie hore ako malá (asi len tak zo zvyku)...no musím ešte šetrne túto správu oznámiť tatinkovi, bude asi na nejaký čas vysťahovaný z manželskej postele, mám tam podnájomníka, čo sa chce častejšie pomojkať 😀

macikjm
16. dec 2009

nany... 😀 chudak tatinko... 😀
gratulujeme k 8 mes...
tak ja odchadzam...ninuska je uz hore...ideme sa hrat...zdobit pernicky...cafte...
my vazime 8700g...ale teraz my za mesiac pribrala len 150g... 😔 ale dr. vravela ze je to v pohode...

bambina
16. dec 2009

macik a preco do zalozne?🙂 len ci by mali cim vyplatit....
joj, je mi luto, ze ninka je chora. aj my sme sa pred par tyzdnami trapili. vsetci traja sme mali silnu nadchu ale u simonky sa tie sople tahali... posledne dni ked videla vysavac aj sa tesila ako sa jej uvolni nos. klop, klop uz je to v suchu. drzim palceky nech ste coskoro fit.
a dakujem za upozornenie, musim si uz davat pozor. ziadne kupili sme, ale jezisko donesie.
nam prinesie (aspon dufam) babiku Emily a kocku na hranie od Lamaze. ale ten hovoriaci psik co pises je super, normalne si ma navnadila...

co sa pecenia tyka tak sme na tom podobne, medovniky a vanilkove pecivo mam. chcem robit aj domace raffaello. zvysok svokra 😎

nany100
16. dec 2009

prihodila som zopár fotiek...
na Vianoce nepečiem nič, mama napečie a dá nám, tak som rada...manžel aj tak zo sladkého má najradšej údené a rezeň a mne nič netreba, keď vidím tie svoje boky, tak som zhrozená 😠 ..tak to bude len pre návštevy...aj tak nebudeme celé sviatky doma, tak by som zbytočne len ja po nociach vyžierala 😒

macik, ninke rýchle uzdravenie prajeme 😉

macikjm
16. dec 2009

bambi...ja len preto, ze si napisala, ze som zlata... 😀 ze uz len do zalozne... 😀
a dakujeme...aj ja dufam, ze budeme coskoro fit... 😔
ale uz fakt idem... 😀 😝

bambina
16. dec 2009

nany, vsetko naj k 8 mesiacikom.
my mame poradnu az v januari, tak som zvedava. vahovo je myslim v pohode, ale velmi rychlo rastie. uz teraz jej obliekam veci na 9-12 mesiacov.
a co sa spania tyka, myslim ze som viac hore ako spim. od tej 5.00h sme vsetci traja v posteli spolu asi ako vo vacsine rodin

dooscoby
16. dec 2009

ahojte 🙂

vsetko naj oslavencom

baby aj vam sa kazi rezim...u nas nic nefunguje ☹ ...rano prestala spavat...spi ako kedy uplny chaos a o jedle nehorim 😠 ...ako uz pekne jedla tak teraz to je o drzku hoci vecer jej chuti viac jest a zbastila skoro cely jogurt 😀 na veceru

mne sa zda ze s vahou stagnuje ma dakych 8300 ale skor sa vytiahla do vysky..poradnu mame koncom januara tak sa uvidi kolko pribrala bo sa mi zda ze uz aj mliecka ubudua ☹ ...vcera mala az 4 dake 100 gr porcie co sa mi zda vela ale tak musi daco papat

ina co pozornosti zaujimave recepty su tam

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

krpcek
16. dec 2009

ahojte.

baby poradte ktoru sedacku - maxi cosi tobi alebo concord trimax?
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...

dooscoby
16. dec 2009

kprcek sme kupili tu concord trimax..v poslednom dietati bol na nu zlavovy kupon tak sme vybrali tu cervenu

pikino
16. dec 2009

ahojteeee.

takja to tento rok flakam strasne. ani napecene, ani upratane no proste hruuuza. okna umyl muz. aspon nieco.
aj ked na parapety zabudol. 😝

moje decko je take nervne z toho zubu az hruuuza. cele dni preknuci a hryzie a slinta ako diva.

a my nie sme normalna rodina my mame kazdy svoju vlastnu izbu. 😀

my nastastie este chory nie sme aj ked stale kycha ale to si skor myslim ze bude nejaka alergia. asi po mne. co uz.

choruckym prajeme rychle uzdravenie drobciatka male. to musi byt strasny pocit mat plny nos a nevediet sa vysmrkat.

krpcek
16. dec 2009

doo a si spokojna? nelieta tam velmi mala?

krpcek
16. dec 2009

piki aj my sme donedavna mali oddelene spalne. ale v sobotu som sa nasrala a povedala muzovi, ze je sebec, lebo on sa vyspi a ja nie - ale bola som blba, lebo on ked sa prehadzuje tak sa trasie cely dom a samozrejme ze zobudi malu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre