Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
15. feb 2010

wau, tak to je super, tolko zubov, cochvila kompletny chrup 😎 my si este pockame 😀

petusko
autor
15. feb 2010

a ja som asi cudna, ale my doobeda nechodime von vobec, my mame cestu pre petka do skolky ako prechadzku. fakt je nespokojny maly, ked sa ma vozit 😖

sabinazv
15. feb 2010

danko ma 8 zubov... 4 hore a 4 dole... kompletny usmev takmer 🙂
a dokyna po vianociach vravela, ze uz pojdu aj ocaky pomaly... no musim mu pozriet do tlamy nove prirastky 😉

jankaaa
15. feb 2010

sabi my tiez presne tak mame ako vy no este ta jedna jednotka...ale jemu tak cudne rastli najprv styri dolne teraz najprv horne dvojky sa vytlacili jedna jednotka ....no proste ako maly upirik vyzera teraz 😀

jankaaa
15. feb 2010

no babenky moj drobec dnes zaspal o 11:45 s este spinka....no ja nechapem

pikino
15. feb 2010

my tiez nejdeme doobeda von lebo kym upracem bordel o jedenastej ide terez spinkat a pol dna za nami.
niekedy nestiham ani poobede.

anib
15. feb 2010

no ako vidim, vonku sa vycasilo, tak to tu ustalo, sabi,ze 8 zubkov? vau, nasa stale len 2 😉

skorvankova
15. feb 2010

Ahojky kocky...
Šimonko ma 4 zubky ale do tyzdna ich bude 6 dufam...
No dnes spal iba hodinku doobeda a potom uz nic, teraz po kupani ani mlieko nevypil a zalomil, tak som zvedava ci to uz je na nočný spanok...

nany, aj my gratulujeme k 10, mes. 😉

beadz
15. feb 2010

zeny, ja sa po dnesnom kupani a riadeni maleho asi prihlasim na psychiatriu. co ten robil.... muz ho drzal, ja som mu stala na jednej ruke a ani tak som mu nevedela dat plienku a obliect mu pyzamo. 🙄
v poslednej dobe to je hrozne. prebalit ani za svet, obliect uz ani tolko. 😠
zasran jeden.
budem musiet vymysliet nejake oblbovacie prasky, aj pre neho aj pre mna.

iku
15. feb 2010

Ahojte,
my máme stále len jeden zub,nejak sa to nehýbe,už dva mesiace,ale aj s tým jedným zje všetko, hlavne masko

cez deň spíme v kočíku a večer pekne zabúva v postieľke.niekedy,keď je veľmi škaredo,spíme aj cez den v postieľke

krpcek
15. feb 2010

ahojte.

sabi hej svieckovu . . vies ako ju mala bastila? 😀 ale robila som z kuracieho masa a cerstvej zeleniny.
ked som jej varila babatkovsku stravu tak mi nikedy nic nezjedla. . . a tie kupovane, to ti je dobry humus - smrad jak hovado a ochutnat som ani nemala odvahu. 😅 😖 😒 ale mala to zjedla.

najnovsie bojkotuje kasu, tak som na veceru zaradila puding - zlaty klas, ten sa mi zda, ze ma najmenej konzervantou a malej straaasne chuti.

krpcek
15. feb 2010

my spime dva krat za den, doobeda spi doma v postielke a poobede chodime von . . .ale ked potrebujem nakupit na varenie alebo nieco vybavit, tak to vymenim.

beadz
15. feb 2010

krpcek, svieckovu si robila malej ? a to aj so smotanou ? 😨
fuha, tak vy papate ako velki, smotana by sa mala az neskor zavadzat, nie ? a puding...

beadz
15. feb 2010

inak, aj vam robia drobci taky cirkus pri prebalovani ?

iku
15. feb 2010

aj my už dávno jeme smotau,ale len v jedle, ked zapekám brokolicu, alebo cestoviny,čajík sladíme medom,a vy?

pri prebalovaní je to katastrofa, stále uteká, nerváči, aj desaťkrát ju vrátim na chrbát...

skorvankova
15. feb 2010

bea, tosme asi nemali dat meno Šimon, lebo ako keby si pisala o mojom, presne to iste...ani prebalit, ani obliect 😠

beadz
15. feb 2010

iku, caj nesladime vobec, vlastne sladke okrem trocha piskot nepapame nic. ale med je velky alergen...
tak neviem, ale ved kazdy robi podla svojho.
skovi, to teraz hovoris ??? a ake sme mali dat ? ja ho premenujem, len povedz ako 😀

beadz
15. feb 2010

iku, ale leuska ma ake kraaaasne vlasky 😉

krpcek
15. feb 2010

bei ano aj so smotanou. nemyslim si, ze by jej mohlo tych 200ml uskodit. ani ten puding. . .vies, ked mala mi je strasne malo, toho co by mala papat tak jej dam radsej to co jej chuti - hlavne ze papa. lebo take stavy, ze sme sa tu hodiny natahovali, aby som do nej dostala 3 lyzicky ma fakt nebavia.
cajik nesladime ani my.

beadz
15. feb 2010

krpcek, ved tak ako som pisala, kazda si robime tak ako uzname za vhodne. 😉

iku
15. feb 2010

tie vlásky sú krásne, ale je s nimi robota,ked vstane,má hrozný chemlón na hlave, musím to rozčesávať a niekedy aj strihať.vraj sa strihať nemá do roka,že jej odstrihnem šťastie 😀 tak ešte počkám a pri roku ju ostrihám,aby zhustli

čaj som nesladila,ale strašne málo pila,nechcela ho,tak mi sestrička poradila trošku medu,my alergie nemáme,chvalabohu

beadz
15. feb 2010

iku, ani moj maly nepil, ja som mu to v ramci "hry" striekala do ust, mal z toho uzasnu srandu, a uz ked to mal v puse, tak to musel prehltnut, ale teraz sa krasne rozpil. 😵

iku
15. feb 2010

aj nám to už ide,hlavne z toho hrnčeka s dierkami,ale najradšej pije vodu vo vani,ked sa kúpe z pohárika,samozrejme nie tú, čo v nej sedí

misha666
15. feb 2010

ahpjte kocky.... no u nas je to tak ze ked nechce tak neje...a ked bude naozaj hladna tak zje aj to co je predtym nechutilo...urcite sa s nou hodinu nenatahujem...skusim raz dvakrat trikrat...nechce neje...a ked uz je naozaj hladana tak zje 😉 teraz pcha do seba ryzove chrumky... ale uz sa idem osprchovat a ideme zalomit 🙂

a prebalovanie obliekane...tooooooooolko protestov jak keby to bolelo strasne 🙄

beadz
15. feb 2010

iku, simon je schopny vypit aj tu co v nej sedi 😀 . on sa tak sali vo vani, ze cela kupelna plava takze pochybujem ze sa mu pri tom nedostane nic aj do pusy.
skoda ze mu ta super nalada konci hned ako ho z tej vane vyberieme. 😒

macikjm
15. feb 2010

ahojte...
ninka papka pekne...klop klop...masko, zeleninku, ryzu, ovsene vlocky, cerstve ovocie, vyzivky...len nech jej to vydrzi...ale ked uz nechce, tak mi capne po lyzicke, ked idem k pusinke a koniec.... 😀 miesi si obsah lyzicky v rucke... 😀
spinka zvecsa uz len raz denne...no ale, ked ju uz davam spinkat, tak je poriadne unavena...uz je aj mrzuta, ale zalomi hned...stale mam dilemu, ci je to pre nu dobre takto spinkat...ale ked spinka 2-krat denne, tak to zaspavanie potom trva vecnost, vkuse si sadne na kolienka a caka, kedy sa zjavim pri nej... 🙄
inak spinka vo svojej izbicke...raz ju nakojim v noci a potom zvecsa az rano o 5.30 a to si ju uz beriem k nam do postele a spinakme dalej...

beadz
15. feb 2010

ahoj macik 🙂
my spinkame 2x, ale to ho uz len natahujem, lebo inak by sa mu ziadalo aj 3x, ale tiez to zaspavanie... des a hroza. a okrem toho ked spinka 3x tak max. 30 min., a to sa mi zda tiez nie najlepsie. teraz zvykne hodku doobeda aj poobede. niekedy sa mu podari aj viac, ale vacsinou to je o par minut menej.
a papame tiez vsetko, okrem spenatu. ten ani za svet. skusala som uz vselijake triky, ale nic nezabera.
najradsej ma tekvicu s maskom a cuketu so zemiackami a vajickom. to keby jedol kazdy den, vobec by mu to nevadilo. inak papame vsetko zatial len varene, trolinku olivoveho oleja pridavam, ale inak mu nerobim. podla mna ma cas, nech sa mu brusko zatial nezatazuje. ved cely zivot bude papat tie ine veci.

macikjm
15. feb 2010

ahoj bei....
ved ja mam fakt dilemu zo spinkania...ci to nie je malo pre ninku... 😒
ale inak mi spinkala 2-krat po polhodine...teraz raz po hodke a pol...
a inak uz aj ninka spinka sama v izbietke, aj som pisala vyssie...a este nedavno som sa cudovala, ako moze simonko spinkat sam...a je to fakt lepsie...menej sa budi...a aj pre nas manzelsky zivot je to plus... 😅 😀
inak sa ako mas???

iku
15. feb 2010

my zasa zbožnujeme špenát,kašu,ryžu pomenej,nejak sa snou dusí.no a polievky, to je des,tiež ked už nechce,buchne mi do lyžice a zatne ten jeden zub.najradšej má kelovú,porovu a jedli sme už aj fazuľu,ale len vodu bez bôbov.
dnes jedla sama tou ohnutou lyžicou tvarohové guľky a pomedzi lyžicu si druhou rukou vkladala dalšie kúsky,pažravica 😀

beadz
15. feb 2010

no vidis, ja som velmi rada ze od zaciatku spinka sam v postielke, sice na zaciatku som kmitala jak na gumicke, kazdy ma odsudzoval, ale nech. teraz aspon nemam problem ako ho oducit od spania so mnou. a je fakt pravda, ze on od 3. mesiaca spinkal celu noc. potom okolo 8. mesiaca sa to trochu pokazilo, ale uz je to opat dobre. obcas zaplace, ale len ze nevie najst cumel, alebo sa mu nieco nezda, dufam ze to teraz nezakriknem...
inak sa mam na figu. som bez zubov, zajtra idem na prvy otisk na pretezku, ktovie dokedy este takto budem fungovat...
a stvu ma aj tie vecerne cirkusy okolo maleho, myslim po kupani. cez den sa este ako tak da prebalit a obliect, ale vecer je ako z divych vajec, normalne sa cudujem ze este z toho revu nema pruh.
a ty ako ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre