Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

tica
5. mar 2010

nany no uvidíme ja veľmi nechcem no manžela už spracovali tak uvidíme
dobre kak ja už musím ísť manžel už uspal malého tak už chce isť na net dúfam že sa tu čoskoro ukážem tak sa zatial majte

ni.kolet
5. mar 2010

Ahojte. Aj ja som priala pár foto.
http://www.facebook.com/photo.php?pid=252880&l=...

cikyta
6. mar 2010

Niki-vidím,že Alex je tiež velký čitatel a ked prečíta,treba to hned potrhať 😀 Aby to už náhodou nečítali aj iní 😀

sabinazv
6. mar 2010

ahojte,

ciky, silvinka je nadherna... som do nej zalubena 😵 normalne, ze nu.nu.nu, by som ju vystiskala... teraz taka ostrihana posobi tak krehko a nevinne 😉

nany, som minule zabudla... my tiez mame take zlte oldies pancuchy, a aj zelene... v tych ho "zeriem" a ked vidim tu jeho prdelku v nich, tak ho musim stale obtazovat 😀

cikyta
6. mar 2010

Sabi.Dakujem.
Ocko odkazuje,že to si ešte nevidela jeho.Teraz su ako "otec a syn"-obaja rovnaké frizúry 😀
Pekne si napísala,že musiš Danka obťažovať,ked je v pančuškách 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Viem si to predstaviť.Aj Sisa ked ich má,tak mi príde ako taký najväčší chudáčik na svete a teraz ostrihaná,ako taký žobráčik malinký.Rano mi vybehlo a zavolala som ju:
-No pod sem ty moj otlak. 😀 (Z tej rozprávky) 😀

petusko
autor
6. mar 2010

ahojte 🙂
my uz po obede, uz som aj okna umyla v kuchyni, zaclony oprala a vo velkom som ich chcela dat von vysusit a kym som odbehla pre stipce, tak mi zamrzli 🙄 slnko svieti ale kosa je ako v rusku 🙄
mysi spia, idem zatial pozehlit a potom sa pojdeme prejst, uz mi hrabe doma, sme neboli na normalnej prechadzke ani nepamatam 😅
ciky, silvinka je svetova aj s kratkymi vlasmi, jej to sibalstvo len tak ziari z ociek 😀 zlata je 🙂
niki, aj u nas sa takto cita, uz padlo za obet aj par dolezitiych papierov 😅
a musim pochvalit nasho lenivceka, uz riadne spekuluje stvornozkovat, uz sa nastavi, len nevie odlepit ani ruku ani nohu od zeme 😀 ale tak dufam, ze to dlho nepotrva a rozbehne sa to 🙂
ma uz 6 zubov, dole 4, ale teda katastrofa 🙄 on podla mna ma cely ten chrupovy zaklad nejako posunuty alebo co, lebo mu strasne krivo rastu. mozno sa trochu vyrovnaju, ked budu vsetky, ale zatial to vyzera hrozne ☹ 🙄

nany100
6. mar 2010

ahojte, Ciky, že Otlak 😀 ...presne si ho pamätám, to bolo z rozprávky Plavčik a Vratko, že? 😉

nikolet, malý je rozkošný 🙂

sabi, ja sa na malú tiež stále usmievam, keď ich má na sebe...strašne to je zlaté, tie pantutky 😀(v preklade pančušky) 🙂

petusko, ja som tiež haldu ožehlila a malinká spinká...idem jej uvariť papu a nám dnes varí rybičku tatinko, tak ja nič viac nemusím...ale zase hrá na PC, tak obedovať budeme asi namiestov večere ako to tak vidím...ozaj a pozor aby si si záclony nepolámala 😀 😀

cikyta
6. mar 2010

Peti dik.Marcelko už špekuluje? Za chvilku sa to rozbehne po chvílkovom štvornožkovaní sa ti postaví a frnk ho: mami chyť ma! Chyť ma! 😀 Aj zubkov máte krásne vela! My len ten jeden mini piďi zub 😝
Nany-ano!
Bolo z Plavčíka a Vratka 😀 😀 😀 😀 Presne! 😀

Ja som zavesila periny a tiež ich mám ako dosky teraz 😀

petusko
autor
6. mar 2010

vsetko mozne robim, len zehlit sa mi nechce 😝 stale odbieham 😅 bola som si kavu zaliat, mozno mi to teraz pojde lepsie 😀
ciky, toho sa obavam, ze ked sa raz rozbehne, tak amen tma. on aj teraz velmi za Petikom sa hrabe, no ale to nevie este 😅 este len potom tu bude divocina, ked budu obaja lietat ako sarkani 😀
marcel ma dva zuby vacsie jeden hore jeden dole, neskutocne skripe s nimi 😠 a ostatne tiez len take mini pidi 😅

beadz
6. mar 2010

ahojte zienky. dnes som uuuuplne hotova. sice klasicka sobota, ale akosi mi to pri tom zasranovi ide nejako pomalsie. a este som mu robila vyzivu, takze este aj s tym babracka...

beadz
6. mar 2010

tak zrejme ste vsetky vykoncene ako ja, tak sa lucim sama so sebou a prajem pokojnu nocku a krasny zbytok vikendu 😵

krpcek
7. mar 2010

Ahojte, my sme sa pred chvilou vratili z BB!! bolo uuuuzasne, mala tam normalne ozila (az moc) za kazdych chodila, na kazdeho sa usmievala, do snehu sa mi hadzala, na snowboarde sme ju vozili - srandicka bola veeelka. aj sme trosku powelnesovali, vecer v bare oddychli - bolo super na chvilu zmenit prostredie.
no a aby sa nepovedalo, boli sme aj na prechadzke po BB pesej zone a aj do Europy sme zavitali 😀

mala isla s von a ja uz perem, upratujem a varim - jaaaj ako mi bolo vcera dobre, ked som nic nemusela. 🙂

ciky silvinka je zlata, ale tie vlasky mala nadherne. . . ja tiez rozmyslam, ze by som malej trosicku ostrihala ofinku, lebo jej to moc lezie do oci, ale je mi to luto, lebo s fontankou je taka zlatulinka.

cikyta
7. mar 2010

No Krpcek-ako ti závidím taký výlet. 🙂Juj to musi byt super 🙂
My máme (zatial tichučko klopem...na drevo...)asi kupcu na byt a my máme v pláne obzrieť dva tu v blízkosti.Zajtra to budeme vedieť 100%-tne 😉

krpcek
7. mar 2010

ciky bolo super zmenit prostredie, ale som rada, ze uz som doma a mam klud a pohodu.

tichucko gratulujem! 😉

anib
8. mar 2010

Dobré ránko všetkým, dnešná noc otras, hore každé 2 hodky, boli sme chore, teraz je ocko. Stale len 2 spodné zúbky a treti spodny sa tlačí. My patrime do skupiny, klud, neštvorkujeme, papame a strašne rýchlo a s radosťou chodíme za ručičky, len tie noci sa pokazili.

cikyta
8. mar 2010

Ahojte.
Všetko najlepšie k MDŽ! 😵
Zani,ako???
My klasika.Každu hodinku v noci hore a niekedy aj častejšie.Potiahla od 1 do 3 hod. v kuse spánok,tak som si aspon 2 hodinky zdriemla 😠 Moj muž mi o 3 celý nadšený vraví:
-Teraz potiahla celkom dobre,že? Super 2 hodinky.Tak si sa vyspala?
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 (hej,vyspala) 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ešte sa mi aj stihlo niečo snivať a to taká blbosť,že segre sa narodilo dievčatko 🙄

beadz
8. mar 2010

ahojte koceny 😉

beadz
8. mar 2010

ciky, tak nech vyjde bytik.
anib, skore uzdravenie, nech to od neho nechytite.
ja sa chystam zehlit a este jednu varku mi treba oprat. svagrina mi poslala detske veci, tak zase mam sice postarane co mu obliect, len kym to vsetko operiem a ozehlim, tak osediviem. este viac...
my sme boli vcera u kamosky, co sa odstahovala z nasho bloku do domu mimo kosic, tak maly sa tam citil super, uplne sa rozchodil, az som sa cudovala ze na cudzom mieste a ako mu to islo... doma chodi menej, asi pozna, kde sa moze zachytit. lenivec jeden maly. 🙂

zanulienka
8. mar 2010

dobre ranko
ciky-dobre,len raz bola hore na papanie a do 6.30 sme spali.nato ze jej idu horne zuby,jeden uz ma vonku a druhy ocny ide von dost dobre spi

zanulienka
8. mar 2010

idem napisat muzovy sms,ze dneska je DEN ZIEN 😀

cikyta
8. mar 2010

Bea dík.dnes čakáme ako na ihlách,ako sa vyjadria k bytu...juj
Simonko sa chcel ukázať pred cudími na cudzom mieste.Doma mu netreba machrovať 😀 Vie,čo sa patrí-ukázať sa svetu! 😉

zanulienka
8. mar 2010

ciky-ked aj my mame zlu noc tiez sa mi snivaju blbosti,zejem surove maso,mam dvojicky...

cikyta
8. mar 2010

Zani,tak homeo budu predsa len fajn................. 😕
Ja som ráno mužovi povedala,ked prišiel z obchodu,že mám MDŽ a on že:"Ved ešte nieje nič otvorene,len potraviny".
To znamená asi kým otvoria zlatníctvo??? 😀

Ešte sa mi snívalo,že mužov kolega robil kotrmelec a zbadala som mu,že nemá vtáka,ale šušu!!!Šok!!!

petusko
autor
8. mar 2010

krasny MDZ prajem 😎
super sny mate baby 😀
ciky, drzim palce o byt 😉
nasa noc klasika, raz hore na papanie. ale ja by som aj tak spalaaa, asi pojdem s malym na obed si lahnut, Petinko je v skolke, tak je tu ticho 😅
ako dlho trvalo vasim drobcom, kym sa od pohupovania na 4 pohli dopredu?

cikyta
8. mar 2010

Petusko,mne ešte Sisa ani poriadne nebola na štyroch a nepohupovala sa.Ona sa nejak začala plaziť,nôžku za sebou ťahať a ked sa dalo,ťahala sa po všetkom hore,ako horolezec a hned stála.
Tak vravíš,že Marcelko už štartuje a pomaly vyráža vpred? 🙂 Len tak dalej 😉

zanulienka
8. mar 2010

viete co mame?SNEH 😠

cikyta
8. mar 2010

Zanu 😀 Ved už sa aj patrilo!!!!Sme ho odtlačili ku vám! 😀

zanulienka
8. mar 2010

ciky-myslela som si,ze ty v tom mas prsty 😀

cikyta
8. mar 2010

Zanu 😀 Včera sa mi rozpadla zimná bunda (zips!),tak už musí prísť jar!
Preto sme ten sňah vytlačili ku vám,tak ňah!!!!!

(Sakra,ved už aj moja Sisa chce trhať kvietky,nielen tvoja Elaia!) 😀

petusko
autor
8. mar 2010

no chysta sa 🙂 petko tiez malo stvornozkoval, tiez sa staval na nohy, Marcel zatial nie, on je skor plazivy typ 😅
ale uz by bol najvyssi cas, ze by sa pohol niekam, ved za tri tyzdne ma rok 😲 neverim ani sama, ze je to uz tak davno od porodu.
inak dajte typy na darceky k prvym narodeninam, mame dilemu. trojkolku a podobne pohyblive veci mame, netusim, co by sme mu kupili. chcem nieco, co by vedeli vyuzit este obidvaja, musim niekedy nabehnut do shopov a pokukat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre