Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

katka.ott
28. mar 2010

gratulujem OSLAVENCOM 😅

beadz
28. mar 2010

kati, simon spinka dva krat vacsinou, ale stane sa ze sa pyta aj rano o osmej, potom to je cele posunute a to spinka 3x. ale tiez len hodinu max. a v kociku uz nechce vobec byt, nieze spat. akurat dnes sme ho s muzom vykoncili na ihrisku, tak zaspal v kociku. inak ani skrt.

katka.ott
28. mar 2010

no moje ked zaspia cez den v postielke, tak si mozem gratulovat. u nas sa spi len v kociku! a to sa zaspava po sediacky. lahnut ani za svet 😠 . a teraz si uz vedia sadnut aj sami. ked mali fusaky, tak sa chudence nevedeli ani pohnut, tak co ine zostavalo - len spat. a teraz vsetko ocumuju, vykrikuju, danieli furt berie terezke cumel, taha ju za bundu, ta furt reve, no hroza ist s nimi na vychadzku. a keby uz aspon ako-tak chodili, ale chodia len za ruky a ked som sama, tak mozem len s jednou ☹

beadz
28. mar 2010

no, kati, nechcem ti brat iluzie, ale ked budu chodit, tak to bude este horsie. jedna pojde jednym smerom, druha opacnym, takze to bude dost zaujimave...
inak dievcence, ako to je, ak by si chcel muz zobrat na maleho paragraf.. moze ?

ninnaricci
28. mar 2010

baby...ako zvládli detičky časový posun? ...náš drobec je ešte v starom čase...až teraz sa mi ho podarilo uspať 😒 som zvedavá kedy sa prečasujeme...

...bei...super oslava 😉
...my sme dnes boli na detskom ihrisku...drobec sa pekne vyšantil...len škoda, že ešte málo atrakcií je pre také drobné deťúrence...akurát tak šmýkalka...hojdačka...no najväčšia zábava zbierať všetok neporiadok 😉

...bei...ja si myslím, že paragraf nemôže...keď ty si na materskej...ale to je len môj názor

macikjm
28. mar 2010

bei...ja myslim, ze moze...len to zalezi od roboty, ci mu P-cka platia, lebo mojmu muzovi nezaplatia ani ked si zoberie na seba... 😠

beadz
28. mar 2010

ninna, ja nejako nepocitujem ten posun a zda sa ze ani simon. ale ja som to nikdy nechapala, ako to moze niekomu nieco sposobovat. 🙂
macik, idem si to niekde zistit, ale keby ste niektora vedeli urcite, tak mi dajte vediet prosim.

beadz
28. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/narok-na-paragraf-ale-bez-odmeny/
tak keby ste chceli, nasla som to a da sa to 😵
papa

ninnaricci
28. mar 2010

bei..ja len že sa riadime ešte zimným časom...my sme mali krásny režim...som zvedavá kedy bude zajtra budíček 😉

nikinka008
28. mar 2010

Ahojte maminky,vsetky vas pozdravujem 🙂 Dlho som nebola ale niekedy neni ani kedy 😖
Aj nas cakaju v nedelu 1 narodeninky,tak sa strasne tesiiiiime na to 🙂 Cez tyzden pojdeme malej kupit darceky,uz sme jej kupili detsky mobil na hranie tak teraz donho stale tuka 😀 a taku ruzovu motorku,este velmi na nej nevie ale tak casom sa nauci,akurat ked je na nej tak sa neposuva nozkami dopredu ale ide do zadu ako racik 😀 😀
Tortu som este nepiekla toto bude premiera tak hadam to nepobabrem 😖 to bude len taka mini oslavicka kedze sme len ja sarka a ocino 😅
Ten posun casu co bol dnes bol vybornyyy 😀 😀 mala sa mi zobudila o pol 10 vobec netusim ako sa jej toto podarilo 😕 lebo normalne spime do tej 7 pol8 max do 8 ale toto? 😀 ale pamatam ze sa zobudila o 8 posadila sa tak som jej dala cumlik lahla si a musela zaspat lebo aj ja som zaspala 😀 ale potom sa mi uz nechcelo spat tak som si stihla aj vlasy umyt kym sa nezobudila 🙂
Teraz je spanie cez den rozne,ked spi do tej pol 8 tak jej trosku dlhsie potom trva ked zaspi o tej pol 11,ale ked mi spi az do 8 pred obedom uz ju do postielky vobec nedostanem a potom ide spinkat az poobede ked ideme von o tej pol 2 -2 a to ani nestihnem vijst pred dom a ona uz spinka 😀 ...
Papanie je zase take nijake 😖

nikinka008
28. mar 2010

ciky,to mi je luto ze mas taketo problemy teraz 😖 ale myslim ze mala je pre teba najdolezitejsia a urcite ju nechces ohrozit 😕
Ja som tiez mala taku skusenost s manzelovym psom ale to je bojove plemeno obrovske,to sme boli teraz na vianoce u nich a vzdy ked sme u nich maju ho zavreteho v pivnici,lenze niekto ju zabudol zamknut ona odtial vyletela ako sialena a malu som akurat mala na zemi polozenu to vtedy len stvornozkovala,keby som o sekundu neskor zareagovala uz by skocila na nu a viete ked take 80kg psisko by skocili na takeho drobceka,no ja som mala v tej chvili dost,len som ju rychlo vzala na ruky skor ako dobehol a otocila som sa mu chrbtom a malu dala tak vyssie aby na nu nedociahol tak nastastie doskriabal my cely chrbat nohy ale mne to bolo jedno hlavne ze mala bola v poriadku a nic sa jej nestalo,bol to strasny sok 😔 takze premna dieta a pes spolu neexistuje lebo nikdy nevies co sa tomu psovi prezenie hlavou a urobi nieco 😖
ciky,a ako ste na tom s bytom?

nikinka008
28. mar 2010

bea,prajem simonkovi vsetko najlepsie,zlatucky je na tych fotkach 🙂

cikyta
28. mar 2010

Ahoj Niki-no tento náš pes je iný.My sme s ním spávali v jednej postely 5 rokov a vždy len zavrčal na decko,či iného psa.No teraz jej už asi šibká aj z kastracie,aj z toho,že je u iných ludí,nie u nás atd...
Hádam za mesiac už budeme bývať v novom.Trochu sa natiahlo skrz hypoteku a tretiu výplatu na učet.
Idem už spať.Bolí ma hlava , ako kona.
Pápá............

cikyta
28. mar 2010

Ozaj.Večer sme srandovali s mužom a kedže som ešte nemala malú vyzlečenu a on napustil vanu,tak ju tam šupol oblečenu! (Ešteže jej dal aspon papučky dolu)
Baby,mali ste vidieť Siskinu tvár-prekvapená 😕 A GOL bol,ked jej dával vo vani dolu plienku....tam nakladene!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Dobruuuuuuuu

iku
28. mar 2010

Ahojte,aj my prajeme oslávencom všetko naj...
Aj my máme problém so spaním, hlavne v kočíku vonku,úplne sa to zmenilo, ked som dala preč fusák, v momente stojí, vylieza, no katastrofa.Doma ešte ako tak zaspí-večer v pohode, doobedu je to horšie. Najhoršie je, že začíname vyzerať jak upírik- máme očné zuby a predné nie.
Dobrú...

macikjm
28. mar 2010

ciky...juj...prepac...ale ja nechapem take vztahy medzi zvieratkom a clovekom...ze spat so psom v posteli...pre mna to je chore...moje predstava o psikovi je, ze patri pred domcek...do bytu nie...

inak ninka spinka teraz lepsie ako ked bola mensia...nema problem spat dvakrat za den, co som nedavno riesila, ze ju budem davat spinkat len raz denne...

iku...ze upirik... 😀 vyskakujuci z kociarika...no leuska zlatunka... 😵

a najlepsia sprava....dostala som kramy.... 😀 😀 inak baby, ktore kojite a beriete anti...dajte info...cena...neziaduce ucinky,,,co ste postrehli...dakujem...

iku
28. mar 2010

Odkedy plánujete chodiť s detičkami k zubárovi? len ma to tak napadlo, lebo syn vôbec nechodil až do 13 roku a v 14 sme za jednu malú blombu platili 50 ,-eur.
To bude už,predpokladám, téma na ráno. Ja nejak nemôžem spávať.

cikyta
29. mar 2010

Ahojte.
No Macik,tiež som to tak vnimala,dokial sa mi to nestalo.Strašne vela vecí musí človek v živote prežiť,aby vedel,aké to je a ako sa zachová.To je jedno v akej situácií...

beadz
29. mar 2010

dobre ranko.
nikinka, dakujeme.
iku, ja co som teraz chodila kvoli svojim zubom tak som sa zubara pytala presne na to, a vravel ze staci od dvoch rokov, ale vraj teraz niekde v tv vraveli ze na preventivky od roka 😕 , tak sa smial, ze niektore deti este ani zuby nemaju...

cikyta
29. mar 2010

Ahoj Bea.
Od roka? (Máme jeden zub 😀 krvopotne 😀 )
Od dvoch rokov bude asi najideálnejšie. 😉

miavin
29. mar 2010

ahojte
tak dodatočne všetko najlepšie všetkým oslávencom
Bei - ta ty si iná kočica - som mrkla foto z oslavy - strašne pekné fotky - muselo to byť super, no my ešte len chystáme, len dúfam, že dovtedy budú zuby von - lebo to je hrozný nervák toto - včera večer tak ričal - od nervov až zaspať nemohol a teraz detto - vreští v postieľke....
a čo tu nového?

beadz
29. mar 2010

ciky, ja tiez asi od dvoch rokov pojdem. uvidime. aj tak musim este presondovat detskych zubarov v kosiciach.
mia, ze kocica 😀 . hlavne tie nohy... ako stlpy pod peklom 🙄
inak my sme mali tiez zvlastnu noc, okolo pol 12 sa zobudil a ze uplne vyspinkany, zacal blabotat, usmievat sa na mna, som myslela ze ma porazi. ale nechala som ho v postielke a potom nejako zaspal. nastastie.

miavin
29. mar 2010

no ja som tiež počula že od roka - povinne s dieťaťom na preventívku - tak sa chystám aj ja si zobrať kartu od bývalej zubárky tu máme vraj nejakú dobrú detskú stomatologičku - tak sa pôjdeme opýtať

miavin
29. mar 2010

no ja neviem čo sa s ním deje - je unavený, oči zavreté, ale ričí ako slon, tiež v noci vstal - o pol 1 a každých 10 minút plačkal, fňukal až do 2 ....netuším čo sa deje. a teraz som ho hladkala po hlavičke - konečne zabral.....

ninnaricci
29. mar 2010

ahojte...aj ja viem tak, že po prvom roku by trebalo ísť s drobcom k zubárovi...
...švagrinka bola s 1,5 ročným a už mu aj pastovali zúbky...ale vraj to je ak kôly tomu aby si dieťatko zvyklo na zubára...aby sa nebálo atd...noo neviem...náš drobčo má traumu z lekárky ked mu pozerá do hrdielka...straaašne revy...tak som zvedavá ako pochodíme u zubára...takže mi určite pôjdeme...vraj do konca roka stačí

beadz
29. mar 2010

ninna, a uz aj vies kam ?

cikyta
29. mar 2010

No opýtam sa našej dr.zajtra na toho zubára,aj ked si myslím,že nás vysmeje (s 1 zubom.) 😀

miavin
29. mar 2010

ciky - veď do konca roka Sise isto narastú.... a myslím, že tam ide o to - ako Nina písala - aby si dieťatko zvykla na zubára....

ninnaricci
29. mar 2010

bei...najskôr pôjdeme tam kde švagrina...no neviem meno zubára...a ani kde to je 😒 ale ešte počkám...tak o pol roka asi...hádam aj viac zúbkov bude 🙂
...zatial máme 5ks 😀

ninnaricci
29. mar 2010

košičanky...nebolo by načase dať nejaké stretko??? ...nech sa detičky zoznámia 😀 už sa aj oteplilo...vytiahnime piknikové súpravy a zájdime na aničku...hmm?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre