Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
1. jún 2010

fakt, to mame dnes kooopu oslavencom. tak vsetkym deturencom posielame velku pusinku a starenke zanu nejake to poldecko 😉

zanulienka
1. jún 2010

bei-ja ti dam,ze starenke 😀 .Dakujeme a dneska oslavime aj den deti 😅 aj Sofinkine narodky.no nevybrala si krasny narodeninovy den?

beadz
1. jún 2010

zanu 😉 ja pri svojom veku si to mozem dovolit. aj tak ste vsetky moje mladatka 🙂

cikyta
1. jún 2010

@zanulienka Ja čakáááááááááááááááááááám

zanulienka
1. jún 2010

ciky-ja mam dneska meninyyyyyy

cikyta
1. jún 2010

@zanulienka FAKT????
Tak všetko najlepšie,vela zdravíčka,slniečka,lásky,peniažkov a nech ti čo najdlhšie služi kulma na vlásky 😉 (a nielen tá 😀 )
Pozor letí velký mokrý..........................................................................................................................CMUK!

zanulienka
1. jún 2010

ciky-miesto kulmy vibrator? 😀 dakujem,dneska sme spali celu noc elaia az do 9.00

ivanulienka81
1. jún 2010

dobre rano
beadz, dakujem za privitanie... no neviem kde sam doteraz boli.... ja som na konika moc nechodila, len ked som znova otehotnela 😀

cikyta
1. jún 2010

Ježiš Zani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vibrator by mi ani vo sne nenapadol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale bolo to niečo podobne,živšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Gratulka ku spánku..........A inak,čo je to ten spánok???Všade o nom počuvam...nezažívam 😠

cikyta
1. jún 2010

@ivanulienka81 Dobre 😉 ranko

zanulienka
1. jún 2010

ciky-asi pred tyzdnom som ani ja nevedela,ale uz je super.asi na starobu dostala rozum alebo sa zlakla,ze ju fakt dam na adopciu 😀

ivanulienka81
1. jún 2010

baby, co vam robia deticky teraz?

zanulienka
1. jún 2010

ivka-prechadza sa po byte,hra sa chvilku vzdy z niecim.

cikyta
1. jún 2010

Moja mi vyprázdnuje teraz šuflíky a sem tam ma volá robiť BIBI (bublinky s bublifukom)

ivanulienka81
1. jún 2010

aha, takze vlastny program 😀 aj my tak
ja mam obcas zle svedomie, ze sa mu nevenujem, ale tak zase ked sa vie vyhrat sam.... kamoska mi hovorila ze mozem byt rada, ze sa tak pekne vyhra sam, hoci robi hluposti....

zanulienka
1. jún 2010

ja ju tiez necham,je pri mne,ale zahra sa sama,niekedy.len teraz zacala byt tak trosku sama

zuzik25
1. jún 2010

cafte baby, tak v sobotu, ci uz vlastne v nedelu v noci sme stastlivo dorazili domov. bolo uplne uzasne, malej sa velmi pacilo, vsetko zvladala na jednotku, len akurat ked sme odchadzali, tak sa jej prerezavali dve stolicky, ale zvladla to statocne. mali sme krasne teplucke pocko, od 23 - 27 stupnov, ale aj to bolo dost, hlavne tie posledne dni. ale pre malu ako stvorene. potapala sa aj v mori, vobec sa nebala, debatila s kazdym kto sa jej prihovoril. a na pocudovanie sa jej nezmenil vobec rezim dna, co som velmi rada. i ked tie prve dva dni sme skoro presedeli na izbe, ze reku bude spinkat tam, ale prdlajs, skakala po posteli a nic, tak sme to vzdali a spavala vonku v kocari.
foto pridam vecer, bo vsetky su stiahnute v notebooku a ten ma drahy so sebou.

a vsetkym deturencom zelame krasny dnik 😉

cikyta
1. jún 2010

Iva-pridala som foto do albumu a v pozadí vidno,ako mám na gauči notebuk a tak som stále s nou.... 😅
Zuzik ahoj.Teším sa na fotečky.Juj!!!!!!!

cikyta
1. jún 2010

Baby,čo robíte deťom na večeru???Moja fantázia včera skončila 😔

zanulienka
1. jún 2010

ciky-tvoja vcera?moja uz velmi davno 😅 ,ja mam uz pomaly problem co na ranajky 😀

baska19
1. jún 2010

😀 ciky fajne video 😵
blahoželám všetkým deturencom k ich sviatku 😲
a novym tehulkam bezproblemove tehotenstvo 😉

beadz
1. jún 2010

ciky, my na vecer pijeme mliecko a predtym papa jogurt, velmi ho na noc neprepchavam.
prave som ho vybrala z vane, chcela som trochu zrazit teplotu, zase mal 39,5. ukolisala som ho, tak uvidim ked vstane ako to bude vyzerat.
zuzik, jooooj, ako ti zavidim, hned by som sa niekam vyparila na slniecko.

beadz
1. jún 2010

no, a aby bol este "lepsi" den, tak mi prave doniesol postar vyuctovanie. nedoplatok 209 penazi. super. 😠

cikyta
1. jún 2010

Ježiši Bea ☹ Ked sa sype,tak sa sype.To je jedna pravda 😔
Simonko,chudáčik malinký ☹ Držím palčeky,nech mu už rýchlo klesne tá hnusná teplota ☹
Aj my tak večeriame,no niekedy sa mi to zdá málo.......aj ked zobe celý den.Tam chrumku,tam piškot,tam chlebík,ale aj tak mi to stále pripadalo málo 😅 Som asi divná 😒

beadz
1. jún 2010

ciky, veru. ked ide tak ide. na posrateho aj budar spadne.
a neboj, silvinka by ti dala vediet keby ze je hladna 😉

cikyta
1. jún 2010

Možno mi to dáva vedieť každu pol hodinu v noci 😀

ivanulienka81
1. jún 2010

ciky, jeeeej, to mala ma fantasticke haro 😅 u nas by notas tak nevydrzal na gauci, hned by bol rozobraty, vsak teraz je na stole a vzdy bud mi ho z nabijacky odpoji, ale dotiahne uz na stol a postiska kadeco.... taky dosah aby mal na neho nehrozi... uz aj tak ma svoj vlastny mobil, klavesnicu a mys zo stareho compu....
ja mam tiez dilemu co varit, ale my na veceru este stale tocime kase, jogurty a pudingy skor na olovrant a rano uz papame pecivko s masielkom + mliecko... uz rozmyslam, ze zacnem vyrabat nejake natierky

cikyta
1. jún 2010

Ved ju odhánam furt ako vínnu mušku od notbuku.Stále je doprepínaný atd...

beadz
1. jún 2010

ciky, to je zvyk nie hlad.
no, kocky, idem sa dat dokopy a idem s malym k lekarke, lebo toto nikam nevedie.
papa a uzite si mdd s drobcami 😵

nany100
1. jún 2010

ahojte, ale ste popísali 🙂 ...zuul, srdečná gratulka, hlavne zdravíčko tebe aj fazuľke zas 😉 ...joj zase som navnadená, veru neviem či nezačneme snažilkovať...aj keď mm tvrdí, že najskôr štvorkolka, potom ďalšie bábo 😀 ...ale on kým našetrí, už budem v prechode 😀
všetkým maródikom prajeme v tomto hnusnom počasí rýchle uzdravenie...dnes som bola u dr. s chrbticou, lebo už ozaj nevládzem...hlavne tie noci mi dávajú zabrať...moje dieťa nielenže chce didi, ona sa tak povytáča, že dnes som ja spala na pol tela v postieľke lebo ona bola rozvalená cez celú našu posteľ 😒 ...hrúza...tak mi predpísala lieky, ale tie asi aj tak nebudem brať a RTG a potom rehabky...no som zvedavá, či to pomôže...bola som aj s malou, dúfam, že tam nič nedrapla- plná čakáreň starých chorých ľudí 😝 ...
ciky, my na večeru tiež točíme to isté- kaše alebo puding...ale uvarený z krav.mlieka nechce, len tie nestlácke a tie sú neskutočne drahé...inak som sa nasmiala na bravčovom cecku, keď to vyskúšaš a bude fungovať, pôjdem aj ja zháňať 😀 😀
zanu, všetko najlepšie k meninám a sofke k narodkám 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre