Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

aprilovky2009
8. júl 2009

ahoj anib, daj daku aktualnejsiu foto 🙂

aprilovky2009
8. júl 2009

mame totiz novy album

aprilovky2009
8. júl 2009

No ale pocuvajte co mne moj synator dnes vykonal... spravil mi normalne cucflek na klucnu kost... pozeram v zrkadle, ze co tam mam... a potom mi doslo, ze pri odgrgavani mi to musel spravit 😀

anib
8. júl 2009

ano - videla som tie deturence krasne, pokusim sa 😉

miavin
8. júl 2009

ahojte - zabu -a si ju strihala normálne nožničkami? alebo strojčekom?
sabi - parádny albumček - ale narástli tie detičky
no môj synátor je bohovský - bubal asi do 19.30 - no a potom ako sa zobudil sme okúpali a papali - vydrúzgal skoro 180 ml 😲 tak bol kľudnučký, dala som ho na chrbátik, či sa nestane zázrak - ale mrvil sa, papal pästičky, mrnčal, tak som ho otočila na brušku - zavrel očká a bubá 😀 😀 ako málo mu stačí - no ale je pravda, že sme nemali monitor - ale keď začal takto na brušku spávať, tak sme ho teraz doobjednávali do výbavy - joj fajne - to sa spí úplne ináč 🙂

cikyta
8. júl 2009

Ahojte.No my máme problém.Nechcu nám malú pokrstiť.Na urade to už nerobia v kostole nám to neurobia,lebo máme krstných bez birmovky a my niesme zobratí.Farár bol schopný nás oddať aj dnes,take mal reči.Povedala som mu,že za 2 roky skrz financie.(chcem šaty+peknu hostinu!)
A farar vraví,že aj v teniskách nás oddá a zadarmo.Nejako to nechápe.
A ešte povedal,že to naše dieťa má za otca maminho priatela a nemá pevnu rodinu.Vysvetlila som mu,že pevnu rodinu má a vždy bude mať!!!!!!!!!
(Keby vedel,že je z umeleho oplodnenia,to by už fešák nerozdýchal!) 😠
Tak som si cestou domov poplakala a ideme dalej... ☹ Ako keby dieťatko mohlo zato,koho má rodičov a krstných! Ved toto je sviatosť pre dieťatko-MYSLIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

aprilovky2009
8. júl 2009

jaj ciky, tak by som z duse nieco stavnate na katolikov povedala, ale zdrzim sa, lebo by som tu zasa poniektorych poburila... nuz, iba tolko, mohli byt radi, ze by mali o ovecku viac... ale hold... 😕

aprilovky2009
8. júl 2009

ale moja kamoska mala podobny problem, ale v blizkej dedine nasli "moderneho" farara a ten im dieta pokrstil....

miavin
8. júl 2009

ciky - ahoj, máš úplnú pravdu, my sme s tým mali tiež problém, my sme síce zosobášený, ale krstný rodičia - iba na úrade a švagriná nemá ani krst ani nič, a brat má len prijímanie - no nás zjazdil, že čo to za krstnovcoch sme vybrali, či sa nehanbíme.... ale môj manžel je v tomto skvelý - to ukecal a zahral tak, že sme to zmákli - a tiež teda nemajú birmovku. Ale môj brat so švagrinou sa ale minulý mesiac vzali aj v kostole a švagriná si ide robiť birmovku. Ale nechápem to - veď to bezbranné dieťatko nemôže za nič - je to jeho krst - jeho privítanie - necháááápem to!!!! Kámoške tiež tak tu v okolí PP nechcel farár pokrstiť kým sa nezosobášia, ale potom drobec musel na operáciu - tak farár na poslednú chvíľu musel už

cikyta
8. júl 2009

Veru.Viem,že záleží od farára...
Boha verím,ale po dnešku do kostola nezavítam.A bola som rozhodnutá,že to zmením,ale ako hovorím po dnešku NIE ! Boh mi pomohol,ale farár nie !

miavin
8. júl 2009

ciky - nevzdávaj to - ten anjelik za to nemôže, treba nájsť nejakého normálneho modernejšieho farára - veď u nás nakoniec ani nechceli žiadne doklady od krstných rodičov - len meno, priezvisko, profesia - ale žiadne potvrdenia, takže aj keby sme nepovedali že nie sú zosobášený.... asi na to neprídu

cikyta
8. júl 2009

(Napríklad,nechápem,ako mohli pokrstiť mna,ked naši neboli vtedy tiež zobratí a dokonca otec bol rozvedený! A to je hriech jak svina tiež!)
Neviem,čo mám robiť.Chcem malinku pokrstiť pekne ako sa má,len ako? (V okolí je to rovnako s týmito farármi.) 🙄

cikyta
8. júl 2009

Mia,tak asi pôjdeme do Kežmarku 🙂

sabinazv
8. júl 2009

no, dostala som po nose od adminiek, ze nemam konikovat pod nickom APRILOVKY 😎

ciky, nechcem vyryvat, ale tebe pomohla hlavne moderna veda 😉

ale toto ma fakt vie rozculit... respektujem veriacich a ked si chcu dat pokrstit dieta, nechapem, preco im hadzu take polena pod nohy...

misha666
8. júl 2009

ciky...ved kasli na katolikov, ja som katolicka,muz je nekrsteny a malu sme dali pokrstit v pravoslavnom chrame podla krstneho a krstna je katolicka,a vobec nemal farar reci, pekne ju pokrstil a hotovo, podla mna je jedno ci katolicka, kalvinka, pravoslavna, hlavne vec ze bude bozie dietatko 😉

sabinazv
8. júl 2009

napr. poznam jeden pripad... ten farar, co nechcel pokrstit kamoskine dieta (neboli zobrati), ale zosobasil v kostole jednu (bohu blizsiu) s rozvedenym chlapom, co ma 4 deti... no povedzte mi, kde je logika???

miavin
8. júl 2009

no fááákt - keby som farárovi nepovedala že nie sú zobratý - ani na to nepríde, nechcel ani sobášny list - no vôbec nič, ale sme mu hovorili, že už majú termín na svadbu - takže my sme s tým mali tiež trable - ale vieš čo je zaujímavé? ked som sa informovala mailom - tak mi odpísali, že to nie je možné - prišli sme osobne - a zrazu to šlo... fakt sa popýtajte aj inde...

sabinazv
8. júl 2009

misha666, ja by som to opravila: hlavna vec,nech je to spokojne a stastne dietatko a nech z neho vyrastie dobry clovek 😵

cikyta
8. júl 2009

No Sabi.........ano.Moderná veda.....
Len pri prvom pokuse mi odumrelo 10 bojovníkov a pri druhom 16. A ked mi zostal jeden jediný,vložený tak,že nik mu neveril,ja som upenlivo prosila BOHA.Lebo nič nenasvedčovalo tomu,že sa vo mne "ujme".
A stal sa zázrak! Z toho posledneho bojovníka je Silvinka! A viem,že mi pomohol boh. Tu moderná veda zlihala 😒 Keby zabrala,neprídem o všetky embrijká!

misha666
8. júl 2009

sabi. ved to je jasne..ale ked ho che pokrstit ,tak je jedno kde 🙂

sabinazv
8. júl 2009

ciky, dalo by sa polemizovat, ale respektujem 😉

sabinazv
8. júl 2009

no Anib, kde je ta fotka?

cikyta
8. júl 2009

Ved mne je jedno,kde ju pokrstím,ale my tu máme len katol.kostol a evanjelický a ak mám pravdu povedať,nejako sa v týchto kresťanstvách moc nevyznám..........Pre mna je boh len jeden a to je hádam základ.

miavin
8. júl 2009

misha - máš v tomto úplnú pravdu.... presne tak - nezáleží v akom kostole - aká viera - ak to nie sú jehovisti 😅 - dieťatko je nevinné, maličké - a nemalo by trpieť za nejaké debilné zákony, čo si katolícka cirkev urobila - ja som tiež katolíčka, ale nejaké veci neschvaľujem...

sabinazv
8. júl 2009

Ciky, ale Silvinka je vydareny bojovnik, strasne sa tesim ked pridas novu fotku a aj na tie komentare k nim 😅

cikyta
8. júl 2009

😀 No Sabi,to hej.Mám taký pocit,že tá tých svojich surodencov pobila schálne v skumavočke 😀 Ona je rodená na to,aby bola jedináčik , bola stredobodom pozornosti a s nikým sa o nič nedelila.

Včera sme boli u muža na firme,kde sa jej prihovorili štyria cudzí ludia-to boli hned revy!
Potom sme išli do reštiky kuknuť švagrinu (robí tam kuchárku) a tiež sa jej tam prihovorili traja ludia a-koniec! Znovu revyyyyyyyyyy 😀 😠

miavin
8. júl 2009

ciky - no asi sa nečuduj - stále si s ňou len ty sama - dve bojovníčky - a bábätka nemusia dobre znášať veľa ľudí - a neznámych 🙂

sabinazv
8. júl 2009

a nas maly sa smeje na vsetkych... a tiez sme vacsinou sami dvaja... on ked ma dobru naladu a plne brusko, tak mu ludia nevadia 🙂

ninnaricci
8. júl 2009

jooj babenky...ako uspávate tých lapajov...lebo s našim už od 20tej pochodujeme...počúvame uspávanky...a nič...ja to uspávanie už vzdávam ☹

cikyta
8. júl 2009

Sabi,to máš dobre potom s Danielkom.
To len ja musím mať takú porcelánovu bábiku fajnovu 😖
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre