Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
11. aug 2009

hej, sabi 😉 ...v nedeľu mi bolo zle od žalúdka a hneď sa smial, že sme tehu...no veru, škoda že som bola len nemiestne obžratá...inak vôbec už tak nedodržiavam pitný režim ako na začiatku, musím si na to dávať pozor, lebo studne vyschnú 😀

pikino
11. aug 2009

vidis sabi netreba sa obmedzovat. 😀

ja denne tie dva litre stihanem, mam stale flasu pred sebou. to pomaha. 😎

mne este chybaju dat dve kila dole ale aj tak neobleciem veci strasne sa mi roztiahla panva a zostalo mi brucho po cisaraku a neviem sa ho zbavit. takze aj ked veci obleciem tak nezapnem cez brucho. 🙄

sabinazv
11. aug 2009

ja ked mam sirup teraz tak vela vypijem, aj som hrozne smadna... ale cista voda mi nejde dole krkom... inokedy som pila len cistu... 😒

ja chcem dat dole este 10 kg... idealne by bolo 15 😅

nany100
11. aug 2009

no ja mám ešte 8kg naviac a nehýbe sa to vôbec 😠 ...toto leto sa veru do plaviek nevytrepem ani za nič 😒

sabinazv
11. aug 2009

ja pomalicky kresem... ale pri tomto tempe budem mat tych 15 kg dole mozno vtedy, ked budeme pracovat na druhom 😀 rozmyslam, ci sa na to rovno nevykaslem 😀 😀

nany, na liptove sa nebudes cvachtat? my sme sa nie, ale vtedy bolo to ochladenie... inac tam je malo ludi a neznamych, to by som asi riskla 😎

ozaj baby, vy este mate tu tehot.ciaru cez brucho? ja mam...

pikino
11. aug 2009

tiez scem dat dole este desat, scem vahu aku som mala pred snazenim sa o mimino.

nany jasa do plaviek nedam urcite mam uplnefialove stehna od strii bleeeee 🙄

ja ju tiez este mam. som zvedava kedy zmizne.

majka_dk
11. aug 2009

no baby, vzdy ked vas zacnem citat bavite sa o kilach 😉 ja mam stale 10 plus a nic nejde dole

sabi ja mam tiez tu ciaru a neviem co s nou...

a chcem sa spytat: uz ste si podavali ziadost o rodicovsky prispevok? (ak ste sa uz o tom bavili, tak sorry 😅 ) co ste k tomu potrebovali? a dokedy presne to treba podat?

pikino
11. aug 2009

ja som este nepodavala a tiez neviem co k tomu. a rada by som vedela. dajte tip.

ok ja idem. ideme k dokine a potom asi k tej ocnej tak nam drzte palce papapa

sabinazv
11. aug 2009

no treba take tlacivo, to uz mam doma... a treba ho mat potvrdene socialkou... ze kolko ti vyplatili MD... myslim, ze uz nic ine... idem kuknut... moment...

nany100
11. aug 2009

sabi, plavky na Liptov zoberiem aspoň nech sa prevetrajú 😀
čiaru na bruchu som nemala (aspň čosi ma obišlo)...a ani strie našťastie...LEN tuk okolo pása 😖
ideme na to sono...paa

sabinazv
11. aug 2009

takze je to "ziadost o rodicovsky prispevok" , potrebne je k tomu obciansky, rodny list dietata a potrvdenie zo socky (pripadne kto nemal DNP staci asi rozhodnutie SP)
Na to potvrdenie zo socky je take tlacivo "potrdenie o nároku na materske na úcely poskytovania rodicovskeho pripevku"

sandori
11. aug 2009

Ahojte babenky,..... tak zase o chudnutí... uf u mna nic nove, stale kopa kil navyse a nemozem sa prinutit do nijakej diety a ani sa mi nedarí nejesť vsetko co vidim... ☹

baska19
11. aug 2009

no ja tu čiarku tiež ešte mám ale zvrchu nad pupkom ale je taka slabučka že mi veľmi nevadi, a dole mi treba dať ešte 3 kg inak už sa zmestím skoro do všetkeho len par šiat a bluzok neoblečiem kvôli prsiam naliatym no a zopar nohavic je tiež takych tesnejších ako by som chcela ale to sa vybehá len čo začnú drobce loziť 😎 😀 😀

sabinazv
11. aug 2009

sandori... aj ja sa bojim, ze po vcerajsej zravke a s pol kilom dole sa zasa rozjem ako som bola prednedavnom 😅

ta ciara vraj do 5-9 mesiacov by mala zmiznut...

sandori
11. aug 2009

sabi akurat som sa dohodla so segrou ze od zajtra nastupuje dieta--- tak som zvedava. Ale brucho mam otrasne po dvoch cisarskych sa mi normalne brucho prelieva nad rezom....otras 😝

sabinazv
11. aug 2009

a aku dietu idete drzat?

cikyta
11. aug 2009

Komisakpd-my sme neboli na gastre,ale na sone.A tam sme reflux krásne videli.Vyšetrenie bolo 10 minut.Za 10 minut sme mali 2x reflux,takže mierna forma.
Dnes dopadlo sono pečienky OK.
A dnes máme výročie.................................11.8.som dostala do bruška moju Silvinku. 🙂

sandori
11. aug 2009

ciky - gratulujeme
sabi - vraj nejaku margitovu

sabinazv
11. aug 2009

ciky, supeeer 🙂
a Silvinke ste mali dat druhe meno Zuzanka 😉

sandori, to je aka? hm... som nepocula 🙂

katka.ott
11. aug 2009

ahojte, konečne som nakukla aj do našej témy 😵
vidím, že rozoberáte diéty - ja mám iný problém, potrebujem pribrať. inak ma môj muž nepustí domov 😠
stále som akosi -3kg ako pred tehu. ale však pri tých mojich 2 deťúrencoch to poriadne vybehám 😎

inak, teraz v nedeľu budeme mať krstiny a budú aj koláčiky, tak sa to nejako pokúsim dohnať

sabinazv
11. aug 2009

no katka, vidis... kazda mame nejake "trapenie" s vahou 😀

pozerala som tvoje baby, ako pekne rastu 😉

krpcek
11. aug 2009

ahojte.

zuzkam vsetko najlepsie. 🙂 🙂

nas poriadne trapia tie zubky. uz druhu noc sme poriadne nespali, mala bola kazdu chvilu hore. . . ani gelik jej moc nepomohol. ☹

sandori
11. aug 2009

sabi moze sa kava- to je hlavne 😉 , potom sa jedia vajicka na tvrdo, steaky, zelenina a ovocie
- celkom ok

cikyta
11. aug 2009

Zuzanku mám segru-tak to radčej nie............ 😝
Krpy a to jej vidíš tie zubky?

sabinazv
11. aug 2009

vsak z kavy sa nepribera... ak tam nie je kilo cukru a vela smotany 🙂 to by som si dala aj kebyze to dieta nepovoluje 🙂

katka.ott
11. aug 2009

to už idú zúbky 😕 ?

ja som bola dnes s Danieli u dr, lebo má kútiky. tak mi bolo potvrdené, že zúbky sa ešte nechystajú, ale má plieseň ☹ . takže fialovieme

sabi, moje malé akosi rýchlo rastú - už majú po 6,5kg 😎 , normálne ich nevládzeme nosiť

krpcek
11. aug 2009

ciky hej - ma to take zdurene a su tam take dva biele pasiky a aj ked jej to chytim, tak to je take tvrdsie.

ni.kolet
11. aug 2009

Ahojte. Môj spáva ako medvedík. Išiel spať 19.45 a vstal 6.03. Najedol sa a spal ešte do 8.30. 🙂 Dnes sme boli na cvičení a bol taký šikovnučký. Pekne sa pretáčal a boli aj náznaky plazenia sa za hračkou. 🙂 A práve farbí plienku na tmavo a riadne. 😅

nikinka008
11. aug 2009

Ahojte,,,komu uz idu zubky? 😀

krpcek
11. aug 2009

no idem sa pochvalit. 😀
mala sa dnes prvy raz bez pomoci otocila z bruska na chrbatik. 😵 😵 😵 uz sa ani nezlakla. dokonca sa jej to zapacilo a urobila to niekolko krat za sebou. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre